Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze 1/7 oślepienie ? haha :D

 Bobo aug i famas to dwie mocne bronie same z siebie .   przy ograniczniku są duże szanse na trafienie oślepienie jest zbędne ponieważ już  nie wypaliło w tej klasie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wraz z resetem edytować klasę cichy  dodać jej np. 3 dmg z m4 i/lub np. 1/1 z noża :)

 

Albo modyfikację tej klasy na:
 

Klasa: Pułkownik

Staty:

Int: 0

HP: 20

Wytrz: 5

Kond: 30

Bronie: Scout, deagle

Opis: Ma 1/1 ze scouta oraz 1/4 z deagle'a

 

Coś takiego by pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wraz z resetem edytować klasę cichy  dodać jej np. 3 dmg z m4 i/lub np. 1/1 z noża :)

 

Albo modyfikację tej klasy na:

 

Klasa: Pułkownik

Staty:

Int: 0

HP: 20

Wytrz: 5

Kond: 30

Bronie: Scout, deagle

Opis: Ma 1/1 ze scouta oraz 1/4 z deagle'a

 

Coś takiego by pasowało?

Klasa jak najbardziej tylko zamiast tego deagle'a np jakaś lekka niewidzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za zmniejszeniem dmg z rakiet, albo całkowicie je usunąć. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta kto nie umie grac to gra rakietami i jest to bardzo wkurzajace, ze odpali sobie ten 50 free lvl max inta i wali po 200 z rakiety. Jest to przesada i tylko po to on robi zeby wkurzyc tym tych ktorzy w odroznieniu od tej osoby potrafia grac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za zmniejszeniem dmg z rakiet, albo całkowicie je usunąć. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta kto nie umie grac to gra rakietami i jest to bardzo wkurzajace, ze odpali sobie ten 50 free lvl max inta i wali po 200 z rakiety. Jest to przesada i tylko po to on robi zeby wkurzyc tym tych ktorzy w odroznieniu od tej osoby potrafia grac:D

 

Jestem tego samego zdania. Dodam również, aby osłabić w komandosie te m3 na 1/7-8 albo go usunąć, ponieważ to trochę denerwujące, że nawet często się zdarza, że taki komandos ma cię na 1 albo 2 hity, to lekka przesada, jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Dodam również, aby osłabić w komandosie te m3 na 1/7-8 albo go usunąć, ponieważ to trochę denerwujące, że nawet często się zdarza, że taki komandos ma cię na 1 albo 2 hity, to lekka przesada, jak dla mnie.

co do komandosa to moim zdaniem zamiast M3 to dodac TMP i auto bh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wraz z resetem edytować klasę cichy  dodać jej np. 3 dmg z m4 i/lub np. 1/1 z noża :)

 

Albo modyfikację tej klasy na:

 

Klasa: Pułkownik

Staty:

Int: 0

HP: 20

Wytrz: 5

Kond: 30

Bronie: Scout, deagle

Opis: Ma 1/1 ze scouta oraz 1/4 z deagle'a

 

Coś takiego by pasowało?

Cichy może dostać dmg +5 ale nie może mieć 1/1 1/2 z noża ponieważ posiada niewidzialność  jęli chcecie juz szanse z noża to zmiana m4 na coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułkownik wg mnie bardzo zła klasa a mianowicie scout, broń ta jest bardzo szybko strzelna 2 razy chyba szybciej niż awp oraz strzał nawet przy chodzeniu leci tam gdzie celujesz. Jak był legolas 1/2 to już były płacze a wy chcecie 1/1 i do tego deagle... 1/4 to dużo... a niewiedka tez odpada, dlaczego? Bo nie dość że 1/1 to jeszcze go nie widać, pozdrawiam państwa.

Klasy typu scout 1/1 powinny być z góry odtracane.

Cichy.. można dać mu może to 5dmg a skok zabrać czemu? Przeważnie ludzie którzy kupują premki kupują też vipa a w nim są 2 skoki. Tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pułkownika, kompletna porażka, wszystko napisali przede mną... Ale zaciekawila mnie propozycja zamiany w komandosie na tmp + bh, mógłbym się zgodzić z tym, ze to byłaby nawet w porządku, ale wydaje mi się ze tmp zbedna bron, nic nie bije, zamienilbym ja dodatkowy dmg z deagle, albo wgl tez jakas szanse na zabicie bo w sumie z deagle gorzej celnac. Mysle ze mogloby być 1/7-8 z deagle auto bh i 1/1 kosa, 1/7-8 strasznie miernie wchodzi zwłaszcza z deagle wiec myślę ze uczciwa zamiana :)

 

Co wy na to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pułkownika, kompletna porażka, wszystko napisali przede mną... Ale zaciekawila mnie propozycja zamiany w komandosie na tmp + bh, mógłbym się zgodzić z tym, ze to byłaby nawet w porządku, ale wydaje mi się ze tmp zbedna bron, nic nie bije, zamienilbym ja dodatkowy dmg z deagle, albo wgl tez jakas szanse na zabicie bo w sumie z deagle gorzej celnac. Mysle ze mogloby być 1/7-8 z deagle auto bh i 1/1 kosa, 1/7-8 strasznie miernie wchodzi zwłaszcza z deagle wiec myślę ze uczciwa zamiana :)

 

Co wy na to?

 

Michcio dobry pomysł z tym komandosem jestem za. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na resecie nie został zresetowany ran proponował bym to zrobić teraz ponieważ gdy każdy będzie miał większy lvl rank nie będzie sprawiedliwy (lvl, staty )

 

Zmiana klasy komandos m3 nie potrzebne jest w tej klasie (jeśli ma zostać to dajcie 1/8 na natychmiastowe zabicie )

Edytowane przez Zeus446
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest przelicznik AWP u snajpera? Chodzi o dmg+int.

Czy snajper zostanie ulepszony? Propozycje podawalem wcześniej jak byś był zainteresowany Orion to nawet mogę Ci 2 raz napisać albo sam sobie przelecisz kilka stron :)

 

0

10

0

15

Bronie: AWP, mp5

Posiada AWP 160 obrażeń (+int).

Może coś takiego? :D

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na resecie nie został zresetowany ran proponował bym to zrobić teraz ponieważ gdy każdy będzie miał większy lvl rank nie będzie sprawiedliwy (lvl, staty )

 

Zmiana klasy komandos m3 nie potrzebne jest w tej klasie (jeśli ma zostać to dajcie 1/8 na natychmiastowe zabicie )

rank zostanie zresetowany w najbliższym czasie. 

 

Jaki jest przelicznik AWP u snajpera? Chodzi o dmg+int.

Czy snajper zostanie ulepszony? Propozycje podawalem wcześniej jak byś był zainteresowany Orion to nawet mogę Ci 2 raz napisać albo sam sobie przelecisz kilka stron :)

 

0

10

0

15

Bronie: AWP, mp5

Posiada AWP 160 obrażeń (+int).

Może coś takiego? :D

przelicznik wynosi 0.1. Nad snajperem się zastanowię

 

A co z klasą zeus czy będzie jakoś modyfikowana? Kiedyś siwy pisał że zamiast zeusa ma wejść klasa egzekutor

Nie mam w tym momencie nic zmieniać, ale jeżeli pojawi się jakaś fajna propozycja to rozważę to

 się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest przelicznik AWP u snajpera? Chodzi o dmg+int.

Czy snajper zostanie ulepszony? Propozycje podawalem wcześniej jak byś był zainteresowany Orion to nawet mogę Ci 2 raz napisać albo sam sobie przelecisz kilka stron :)

0

10

0

15

Bronie: AWP, mp5

Posiada AWP 160 obrażeń (+int).

Może coś takiego? :D

Aktualnie wziąłem się za granie snajperem i przyznam ze jest chyba jedną z trudniejszych klas na serwerze, awp zabiera strasznie zróżnicowane dmg (raz 160 raz do 200 ale to chyba jest przez wytrzymalosc), aktualnie posiada statystki takie

 

Int 0

HP 15

Wytrz 10

Kondycja -15

Awp z dmg i kose której i tak nikt nie używa bo nie ma sensu lecieć z nadzieja ze wejdzie 1/2. Popieram propozycje botka ponieważ naprawde ciekawie przedstawił swoją propozycję aczkolwiek chciałbym żeby statystyki zostały rozdań maxymalnie jak się tylko da.

 

Proponuję

 

Int 5

HP 10

Wytrz 5

Kondycja 15

I umiejętności oraz bronie podane przez botka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki:

Klasy zwykłe max 30

Klasy premium max 55

Klasa Zeus ma:

10

30

40

40

Łącznie 120 a max jest 55 :)

Snajper nie może posaidać 2 broni z tego zestawu . Dlaczego ?  Ponieważ będzie podobna klasa do kapitana .jeśli już chcecie podnieść dmg z awp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy juz tego nie proponowałem ale wrazie czego przypomnę o tym. Chciałbym prosić aby na serwer została wprowadzona komenda amx destroy, jest to opcja bardzo przydatna na osoby które wchodzą na aktywnym banie. Komenda ta niszczy pliki z grą osobom na które zostało to użyte, jest to komenda moim zdaniem niezbędna dla tego serwera gdyż poprostu duża część osób unika swojego Bana.

 

Komenda mogłaby być dostępna dla opiekuna (oczywiste), wszystkich, bądź dla wybranych administratorów z racji tego iż opiekun nie zawsze jest na serwerze. Użycie tej komendy byłoby ostatecznością w przypadku gdy gracz wchodzi na aktywnym. Admin po użyciu komendy musiałby się zgłosić do opiekuna i wyjaśnić przyczynę użycia komendy, w razie gdyby tego nie zrobil zostałby ukarany. Jak już wczesniej wspomniałem użycie komendy widnieje w logach więc opiekun wiedziałby kto i kiedy użył komendy.

 

Co o tym sądzicie?

 

@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@

 

Edit.

 

Proponuje zablokować weterana noża dla cichego.

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana klasy cichy

int 0

hp 25

wytrzylalosc 0

konda 50

bronie m4

opis multijump ciche kroki dmg+5 z m4

 

co WY na to ?

 

Kolejne pytanie czy można jakoś usunąc mikrofon z nad glowy ponieważ to zdradza cichego tak ogólnie mówiąc lub jeśli ktoś gra na kamuflarzu .

 

 

Nie jestem pewny czy juz tego nie proponowałem ale wrazie czego przypomnę o tym. Chciałbym prosić aby na serwer została wprowadzona komenda amx destroy, jest to opcja bardzo przydatna na osoby które wchodzą na aktywnym banie. Komenda ta niszczy pliki z grą osobom na które zostało to użyte, jest to komenda moim zdaniem niezbędna dla tego serwera gdyż poprostu duża część osób unika swojego Bana.

Komenda mogłaby być dostępna dla opiekuna (oczywiste), wszystkich, bądź dla wybranych administratorów z racji tego iż opiekun nie zawsze jest na serwerze. Użycie tej komendy byłoby ostatecznością w przypadku gdy gracz wchodzi na aktywnym. Admin po użyciu komendy musiałby się zgłosić do opiekuna i wyjaśnić przyczynę użycia komendy, w razie gdyby tego nie zrobil zostałby ukarany. Jak już wczesniej wspomniałem użycie komendy widnieje w logach więc opiekun wiedziałby kto i kiedy użył komendy.

Co o tym sądzicie?

@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@

Edit.

Proponuje zablokować weterana noża dla cichego.

 

Michcio nie można całkiem osllabić cichego zabrany już jest nóż komandosta to jest wystarczająco .

Edytowane przez Zeus446
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności