Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Za zeusa:

McTavish

0

25

0

30

Bronie: Mp5

Opis: +8dmg, ciche kroki, magazynek za killa

 

Terminator:

0

20

0

10

Bronie: m4, ak

Opis: ogranicznik, +5dmg ( trzeba troche zmnijeszyć bo czasem bije po 50..)

 

Co do cichego zgadzam się z zeusem, juz nawet nóż komandosa jest zablokowany, nie trzeba ulepszać chyba, ze zabrac 1 skok i dodac 5dmg

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zeusa:

McTavish

0

25

0

30

Bronie: Mp5

Opis: +8dmg, ciche kroki, magazynek za killa

 

Terminator:

0

20

0

10

Bronie: m4, ak

Opis: ogranicznik, +5dmg ( trzeba troche zmnijeszyć bo czasem bije po 50..)

 

Co do cichego zgadzam się z zeusem, juz nawet nóż komandosa jest zablokowany, nie trzeba ulepszać chyba, ze zabrac 1 skok i dodac 5dmg

U zeusa magazynek za kila odpada jest już perk a po drugie nie konczylo by mu się ammo wtedy .

Co do terminatora  fakt bije sporo ale i tak mnie niz rambo .

Do cichego zgodze się multijump nie jest potrzebny a cichy ma male dmg z m4  ., ( i tak wieszkosc posiada vipa wiec nie ma wiecej niz 2 skoków )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale perki z kosa dla cichego to jest tragedia, wczoraj grałem z zeusem i on posiadal weterana, kondycja mu wtedy nie potrzebna bo nie dosc ze nie bylo go widac to zabieram hitem 180 dmg.. Dla cichego jest masa dobrych perkow jak dla innych klas ale jak stopnie nóż to kaplica.. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale perki z kosa dla cichego to jest tragedia, wczoraj grałem z zeusem i on posiadal weterana, kondycja mu wtedy nie potrzebna bo nie dosc ze nie bylo go widac to zabieram hitem 180 dmg.. Dla cichego jest masa dobrych perkow jak dla innych klas ale jak stopnie nóż to kaplica.. :x

Jeśli chcecie zablokować weteran noża to niech wróci nóż komandosa wtedy zobaczysz co potrafi cichy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Terminator:

0

20

0

10

Bronie: m4, ak

Opis: ogranicznik, +5dmg ( trzeba troche zmnijeszyć bo czasem bije po 50..)

 

 

 

 

 

Nie zgadzam się z tym terminatorem, ponieważ dobra jak dużu dasz do inty to bijesz po 50 ale to klasa premium i jest doskonała. :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić z klasą komandos bo to 1/5 wchodzi jak 1/1. Dużo słysze od graczy że mają dość tej klasy.

Moją propozycją by było aby zamiast 1/5 z xm to możnA to wymienic na Bh i +10dmg z deagla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić z klasą komandos bo to 1/5 wchodzi jak 1/1. Dużo słysze od graczy że mają dość tej klasy.

Moją propozycją by było aby zamiast 1/5 z xm to możnA to wymienic na Bh i +10dmg z deagla.

1. 1/5 z m3 a nie z xm

2. Bh zostało wycofane bo było za dobre jeszcze przy 150 kondycji Bh to kosa.. a zamiast tego m3 można dać 1/6 na odbicie pocisku albo coś takiego, jeśli nie 1/8 z deagle :)

 

@Maus cały czas jest o tym mowa ale najprawdopodobniej zostanie dodane 5dmg i zabrany jeden skok. Jeśli ktoś wie to ile cichy ma widoczności? Jak coś to można mu zmniejszyć tą widoczność jeśli i tak jest za mało ale to tylko trochę :D

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klasy cichy i tak ją widać... Klasa jest git i nic nie trzeba zmieniać!

Klasa cichy posiada 50/255 to jest wystarczające a co do tego co mówił BoteczeQ to zgodze się miała byc zmiana dmg +5 i zabrany multijump .

Lecz nie wiem czy opiekun nie zauważył postów których pisałem z botkiem .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion komentuj co chwila posty które piszemy a nie tylko przyjrzysz się albo "lajkniesz". Bo my możemy sobie tylko popisać skoro nie ma reakcji żadnej z twojej strony. Podjęłeś się bycia opiekunem to działaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na resecie nie został zresetowany ran proponował bym to zrobić teraz ponieważ gdy każdy będzie miał większy lvl rank nie będzie sprawiedliwy (lvl, staty )

 

Zmiana klasy komandos m3 nie potrzebne jest w tej klasie (jeśli ma zostać to dajcie 1/8 na natychmiastowe zabicie )

gotowe

 

Statystyki:
Klasy zwykłe max 30
Klasy premium max 55
Klasa Zeus ma:
10
30
40
40
Łącznie 120 a max jest 55  :)

coś pomyślimy -nie wiem czy jest sens mało osób chyba tą premką gra 

 

Nie jestem pewny czy juz tego nie proponowałem ale wrazie czego przypomnę o tym. Chciałbym prosić aby na serwer została wprowadzona komenda amx destroy, jest to opcja bardzo przydatna na osoby które wchodzą na aktywnym banie. Komenda ta niszczy pliki z grą osobom na które zostało to użyte, jest to komenda moim zdaniem niezbędna dla tego serwera gdyż poprostu duża część osób unika swojego Bana.

Komenda mogłaby być dostępna dla opiekuna (oczywiste), wszystkich, bądź dla wybranych administratorów z racji tego iż opiekun nie zawsze jest na serwerze. Użycie tej komendy byłoby ostatecznością w przypadku gdy gracz wchodzi na aktywnym. Admin po użyciu komendy musiałby się zgłosić do opiekuna i wyjaśnić przyczynę użycia komendy, w razie gdyby tego nie zrobil zostałby ukarany. Jak już wczesniej wspomniałem użycie komendy widnieje w logach więc opiekun wiedziałby kto i kiedy użył komendy.

Co o tym sądzicie?

@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@]@@@@

Edit.

Proponuje zablokować weterana noża dla cichego.

na nie - nie ma aż tyle osób na aktywnym - jeżeli się nasili wprowadzimy

 

Bug: gdy kupujemy exp za monety dostajemy lvl, ale statystyk już nie.

to nie bug, jak zakupisz odpowiednią liczbę lvl to musisz wpisać /staty albo poczekać aż osiągniesz kolejny poziom - jeszcze to dokładniej sprawdzę- to moje spostrzeżenie na szybko

 

Proponuję zmniejszyć widzialność klasy Cichy lub coś dodać, to klasa premium!!

odpada

 

1. 1/5 z m3 a nie z xm
2. Bh zostało wycofane bo było za dobre jeszcze przy 150 kondycji Bh to kosa.. a zamiast tego m3 można dać 1/6 na odbicie pocisku albo coś takiego, jeśli nie 1/8 z deagle :)

@Maus cały czas jest o tym mowa ale najprawdopodobniej zostanie dodane 5dmg i zabrany jeden skok. Jeśli ktoś wie to ile cichy ma widoczności? Jak coś to można mu zmniejszyć tą widoczność jeśli i tak jest za mało ale to tylko trochę :D

Co zostanie zrobione z cichym? Nie wiem, muszę trochę pomyśleć 

 

Klasa cichy posiada 50/255 to jest wystarczające a co do tego co mówił BoteczeQ to zgodze się miała byc zmiana dmg +5 i zabrany multijump .

Lecz nie wiem czy opiekun nie zauważył postów których pisałem z botkiem .

Opiekun zauważył, ale nie mam czasu, ledwo się ogarniam ze względu dużej ilości sprawdzianów - dajcie mi 2 dni

 

Orion komentuj co chwila posty które piszemy a nie tylko przyjrzysz się albo "lajkniesz". Bo my możemy sobie tylko popisać skoro nie ma reakcji żadnej z twojej strony. Podjęłeś się bycia opiekunem to działaj :D

NIE MA MNIE :D

 

 

 

 

 

Czy da się coś zrobić z klasą komandos bo to 1/5 wchodzi jak 1/1. Dużo słysze od graczy że mają dość tej klasy.
Moją propozycją by było aby zamiast 1/5 z xm to możnA to wymienic na Bh i +10dmg z deagla.

hahaha to 1/5 wchodzi jak 1/1. Moim zdaniem jest dobrze ze względu że ma tylko degla. Możemy ewentualnie zmienić 1/5 na 1/6

 

 

 

Tak jak już mówiłem przez 2-3 dni mnie nie ma muszę ogarnąć szkołę oraz życie prywatne. Wracam do was po praniu w perwolu z nowymi pomysłami. Jeżeli ktoś ma ważną sprawę zapraszam na PRIV lub gg ewentualnie tel

Edytowane przez ORION
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to 1/5 wchodzi jak 1/1. Moim zdaniem jest dobrze ze względu że ma tylko degla. Możemy ewentualnie zmienić 1/5 na 1/6

 

 

 

Czyli mam rozumieć ze ta klasa nie zostanie zmieniona? Twoim zdaniem jest dobra klasa? Wejdź na serwer gdy gra tak komandos ;) 1 lv z pompy ciśnie każdego, nie mówiąc o mnie, bo we mnie te kupsko (1/5) wchodzi zawsze... Ten shotgun jest do wywalenia.

 

 

A co do cichego to lepiej zostawcie go w spokoju... Ta klasa jest dobra (nie mówiąc o tym weteranie noża który wg mnie powinien być dla niego zablokowany). Gracze sie skarżą na ta klasę i mówią nawet ze jest za dobra a wy chcecie ja jeszcze ulepszać ...

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to 1/5 wchodzi jak 1/1. Moim zdaniem jest dobrze ze względu że ma tylko degla. Możemy ewentualnie zmienić 1/5 na 1/6

 

 

 

Czyli mam rozumieć ze ta klasa nie zostanie zmieniona? Twoim zdaniem jest dobra klasa? Wejdź na serwer gdy gra tak komandos ;) 1 lv z pompy ciśnie każdego, nie mówiąc o mnie, bo we mnie te kupsko (1/5) wchodzi zawsze... Ten shotgun jest do wywalenia.

 

 

A co do cichego to lepiej zostawcie go w spokoju... Ta klasa jest dobra (nie mówiąc o tym weteranie noża który wg mnie powinien być dla niego zablokowany). Gracze sie skarżą na ta klasę i mówią nawet ze jest za dobra a wy chcecie ja jeszcze ulepszać ...

CIchy to klasa premium powiedz mi na którą z klas premium gracze się nie skarżą ?

Klasa wymaga dodatku więc nie wiem dlaczego ktoś płacze na temat cichego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skarżą się na zeusa i kapitana. Wg mnie klasy juz mozna zostawić.. Tylko komandos który jest lepszy od klas Premium jest do zmiany. Tyle ode mnie.

Zeus ma do zmiany tylko staty tak klasa jest ok .

Jak na razie tylko Ty jesteś przeciwko modyfikacji klasy cichy :)

Komandos wymaga zabrania zabicia 1/6 i może mieć dodane jedynie do  m3 trochę dmg ponieważ 1/6 wchodzi zbyt często a jest to klasa która ma umiejętność zabicia natychmiastowego z noża .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnac krytyk Rambo bo jest to 3x wiecej niz zwykly hit, raz po 25 raz po 80/zablokowac perki do dmg takie jak Terminator albo pare z nich.

Wiele graczy narzeka na teleportera, że niby jest zbyt dobry jak na zwykla klase, pare osob proponuje zrobic z tego premium, a skoro tacy madrzy to dawać propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnac krytyk Rambo bo jest to 3x wiecej niz zwykly hit, raz po 25 raz po 80/zablokowac perki do dmg takie jak Terminator albo pare z nich.

Wiele graczy narzeka na teleportera, że niby jest zbyt dobry jak na zwykla klase, pare osob proponuje zrobic z tego premium, a skoro tacy madrzy to dawać propozycje :D

Co do klasy rambo proponuję usunąć szanse na krytyczne ponieważ ona zawsze będzie za mocna posiada 2 bronie które nie należą do słabych .

Blokada perków Platyny Krytyczne Prawa Reka Rambo zlote . .

Teleporter jest mocna klasa ponieważ moze się teleportować przez pół mapy na przykład long jeśli ktoś ma max hp tepnie sie i wybija wszystkich nie wiadomo kiedy .

Propozycja zamiany na klasę premium nie jest głupia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleporter

0

30

0

25

Bronie: M4, usp

Opis: +10 dmg do M4 i usp, magazynek za killa i teleport co 8/10 sek.

 

Dla tych co chca zrobic z niego premium, propozycja z mojej strony, nie wiem czy nie za slaba w porownaniu z termi albo rambo.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleporter

0

30

0

25

Bronie: M4, usp

Opis: +10 dmg do M4 i usp, magazynek za killa i teleport co 8/10 sek.

 

Dla tych co chca zrobic z niego premium, propozycja z mojej strony, nie wiem czy nie za slaba w porownaniu z termi albo rambo.

+10 dmg ? trochę przesadziłeś chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+10 dmg ? trochę przesadziłeś chyba ;)

Termi ma ogranicznik, 7dmg i 2 dobre bronie więc raczej nie przesadziłem, a Rambo ma beznadziejne kryty, w porównaniu i tak te 10dmg to mało :D

 

Oraz nie ma 2 broni, a Rambo i Termi mają a pistolet usp może się tak trochę liczyć ale trzeba umieć strzelać jak już.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności