Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a ja znam kilku gracz, którzy siedzą na murach, skrzynkach itp. tylko żeby nie brać w niej udziału :D W zasadzie to nie grałam w momencie wprowadzenia tej rozgrzewki i tak się zastanawiam co ona ma na celu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James ja tam moge grac na rozgrzewce 120sekund dla mnie nie problem, tylko podam prosty przyklad : dzisiaj gralam rano i akurat grana byla mapka eldorado i bardzo duzo osob z TT zamiast grac na nozowce siedzialo na plotach,skrzynkach dachach Byle by nie brac udzialu w tej rozgrzewce. :/

 

 

Edit: juz sie poprawilam :D 

Edytowane przez MalaWredotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja znam kilku gracz, którzy siedzą na murach, skrzynkach itp. tylko żeby nie brać w niej udziału :D W zasadzie to nie grałam w momencie wprowadzenia tej rozgrzewki i tak się zastanawiam co ona ma na celu? :)

"Kilku" na 24 sloty kilku to ilu? 2? 3? Zdania są podzielone także wydam swoje, jak sama nazwa wskazuje Katy - runda rozgrzewająca, myślę, że więcej nie muszę dodawać, po za tym jest jakaś odmiana gdy na początku możecie się tłuc na noże. 

 

James ja tam moge grac na rozgrzewce 120minut dla mnie nie problem, tylko podam prosty przyklad : dzisiaj gralam rano i akurat grana byla mapka eldorado i bardzo duzo osob z TT zamiast grac na nozowce siedzialo na plotach,skrzynkach dachach Byle by nie brac udzialu w tej rozgrzewce. :/

 

Weź też pod uwagę, że mogą robić plecy, sam też włażę na dach i biegnę tak zwanie "od tyłu" :D. Zapewniam, że gram dużo i nie widzę sprzeciwu ze strony graczy na temat rundy trwającej 120 SEKUND Reniu, nie minut :D.

 

Proszę wszystkich adminów o wypowiedzenie się na temat rundy rozgrzewającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moim zdaniem runda rozgrzewajaca jest ok, lecz dobrze by bylo np ze możesz wybrac swoja klase, bronie zablokowane i statyskyki na czas tej rundy, ale chyba to nie mozliwe :p wtedy nowi gracze by mieli szanse cos podbic lvli w tej rundzie i wszyscy rowne szanse :)

Edytowane przez kamil11311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moim zdaniem runda rozgrzewajaca jest ok, lecz dobrze by bylo np ze możesz wybrac swoja klase, bronie zablokowane i statyskyki na czas tej rundy, ale chyba to nie mozliwe :p wtedy nowi gracze by mieli szanse cos podbic lvli w tej rundzie i wszyscy rowne szanse :)

Spójrz na to także z drugiej strony, kiedy wejdzie ktoś z lvl'em 200 nikt nie będzie miał szans, więc nici z nabijania lvl'i dla nowych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wlasnie chodzi o to ze bron jest zablokowana i statystyka tyle co z klasy 1lv

W takim przypadku po co ktoś ma klase wybierać można skrócić o 20 s bo ja sam nie gram rozgrzewki bo nie lubię . exp praktycznie wcale nie bedzie lecial wiec nie widzę zadnej różnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę nowy wątek.

 

Gdy chcę zobaczyć historię banów gracza to wyskakuje mi taki komunikat: MOTD nie zostal odnaleziony. Ustaw go w webGUI -> Serwery! 

 

Czy tylko ja tak mam? Jak nie, to ORION lub James sprawdźcie co się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę nowy wątek.

 

Gdy chcę zobaczyć historię banów gracza to wyskakuje mi taki komunikat: MOTD nie zostal odnaleziony. Ustaw go w webGUI -> Serwery! 

 

Czy tylko ja tak mam? Jak nie, to ORION lub James sprawdźcie co się dzieje ;)

Faktycznie nie działa to poprawie sprawdzałem z ciekawości bo zazwyczaj wiek kto lata na aktywnych . 

 

Exp bylby normalnie za poziom lecz hp konda itd by nie dzialala a lv bylby ten co normalnie w grze

Ale wiesz że zazwyczaj exp idze od obrażeń więc nie widzę żadnej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich adminów o wypowiedzenie się na temat rundy rozgrzewającej.~ James0v.

 

Mi tam pasuje rozgrzewka i nie wiem czemu jest to caly czas rozgrzebywane skoro Temat zaklepany ;v . Pozdro z Angli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ona za długa- 60 sek wystarczy. Oprócz mojego widzi mi się, to wiele graczy pisze mi, żeby skrócić ja, lub nawet wyłączyć-ale takiej potrzeby nie ma, wiec myślę,że te 60 sekund byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był jeszcze omawiany, ale to z wami możemy się umówić na konkretny termin.

Słyszałem jakieś bajki na temat resetu dziś od graczy czym jestem zdziwiony  bo zazwyczaj była jakaś debata a tu każdy wyskakuje ze dziś reset  to prawda czy bajka 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jakieś bajki na temat resetu dziś od graczy czym jestem zdziwiony  bo zazwyczaj była jakaś debata a tu każdy wyskakuje ze dziś reset  to prawda czy bajka 

?

Jeżeli nie chcecie omawiać ze mną terminu, to niestety my, jako opiekunowie będziemy musieli sami sobie ustalać terminy resetu. Wiadomość została napisana do Właściciela i reset powinien odbyć się niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcecie omawiać ze mną terminu, to niestety my, jako opiekunowie będziemy musieli sami sobie ustalać terminy resetu. Wiadomość została napisana do Właściciela i reset powinien odbyć się niebawem.

Aktualnie na forum chyba nikt nie zagląda z tego co widzę  .  Ale zazwyczaj była informacja podawana jakaś i byłem zdziwiony po wejściu na serwer że gracze pytają się o której reset .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda sam jestem zdziwiony tą informacją, no cóż mineło, lecimy dalej hehe

Następnym razem wyrażajcie chęci do omawiania bo post dotyczący resetu napisałem 14 lipca i nie odpisano mi do obecnego resetu.

Następna sprawą jest runda rozgrzewająca, mogę ją zmniejszyć do 100 sekund jeżeli mamy dojść do porozumienia, doliczcie że za nim runda wystartuje zabiera wam +/- 10/5 sekund. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wyrażajcie chęci do omawiania bo post dotyczący resetu napisałem 14 lipca i nie odpisano mi do obecnego resetu.

Następna sprawą jest runda rozgrzewająca, mogę ją zmniejszyć do 100 sekund jeżeli mamy dojść do porozumienia, doliczcie że za nim runda wystartuje zabiera wam +/- 10/5 sekund. Co wy na to?

Daj 80 i będzie gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności