Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno: AMX się czasem widzę buguje. Chciałem dać bana za Aima graczowi GRACZ || CSC za aima, a bana dostał gracz Wprost_niezwykle_czorny_murzyn... tak tylko do informacji, może coś z tym zrobicie :)

Nie buguje się po prostu pomyliłeś klawisz zdarza się każdemu nigdy nie miałem takiego problemu .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną moją propozycją jest;

- Dodanie "upomnienia", jeżeli można takie coś zrobić. Chodzi w tym o to, gdy gracz napisze np. "kur**", lub inne tego typu słowo (przepraszam za wyrażenie), dostaje upomnienie w postaci komunikatu "Napisałeś wulgarne słowo. Napisz na czacie Przepraszam, aby dalej spokojnie grać" (lub coś w tym stylu). Jeżeli gracz napisze kolejny raz takie słówko dostaje bana na 30 minut (chyba, że więcej lub mniej).

 

Ale.. gdy gracz napisze to słowo lub wyrażenie skierowane do admina, to niech admin widzi, co napisał gracz, ponieważ kiedy gracz napisze obrazę do admina, to admin musi wybrać na ile czasu dać graczowi bana.

 

-Dodanie opcji, aby admin widział (jeśli żyje) co piszą gracze nieżywi i na odwrót, czyli admin nieżywy widzi co piszą żywi.

 

 

 

Pozdrawiam HaX~!

 

Odpada.

Co do widoczności adminów, muszę to sprawdzić.

 

 

Jeszcze jedno: AMX się czasem widzę buguje. Chciałem dać bana za Aima graczowi GRACZ || CSC za aima, a bana dostał gracz Wprost_niezwykle_czorny_murzyn... tak tylko do informacji, może coś z tym zrobicie :)

Ja nie wiem co Ci się tam buguje, wszystko jest w porządku.

 

 

Co Wy na to, aby dodać nagrody w postaci expa i/lub monet za asystę?

Jest zbyt dużo możliwości na zdobycie expa i monet (dużo z tego jest w paczkach po fragach) więc to w pełni zastępuję Twój pomysł. Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do regulaminu- Zakaz używania na mapie de_lidl, wózka (Ten na zakupy) na rozgrzewce. ~ upomnienie, slay, kick

 

+ zapisywanie punktów z mapy na mapę nie zapisują się (Już napisałem do Karola jak coś).

//

 

 

BukaJ, w 09 Sie 2016 - 21:10, powiedział: Dodanie do regulaminu- Zakaz używania na mapie de_lidl, wózka (Ten na zakupy) na rozgrzewce. ~ upomnienie, slay, kick Zmieniłbym na "Zakaz używania wózka na mapie de_lidl na rozgrzewce" [slay / Kick / Ban 5 minut] A jeśli zabije kogoś to od razu bana na 10minut.   Ale i tak jestem za
 

 

Jak dla mnie super, jak coś dałem tylko przykład xd :P

Edytowane przez BukaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do regulaminu- Zakaz używania na mapie de_lidl, wózka (Ten na zakupy) na rozgrzewce. ~ upomnienie, slay, kick

Zmieniłbym na "Zakaz używania wózka na mapie de_lidl na rozgrzewce" [slay / Kick / Ban 5 minut]

A jeśli zabije kogoś to od razu bana na 10minut.

 

Ale i tak jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminów proszę o sprawdzenie widoczności say'u, dokładniej niech napiszą mi czy widzą co piszą żywi będąc zabitym.

 

Do regulaminu dojdzie punkt 2.22 
 

 

2.22 Zakaz używania wózka na mapie de_lidl podczas rozgrzewki [Kick / Ban 5 min / Ban 10 minut]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalam chlopakow i nic nie widza wiec do poprawki - pierwsza sprawa.
Druga sprawa-  perki: Buty szturmowego i Tajemnica Taktyka do zablokowania dla klasy taktyk wojenny-buguja kroki i slychac jak chodzi.
Trzecia sprawa-skrócenie rozgrzewki do 80 sekund.
 

Edytowane przez MalaWredotka
pomylilam minuty z sekundami :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: AMX się czasem widzę buguje. Chciałem dać bana za Aima graczowi GRACZ || CSC za aima, a bana dostał gracz Wprost_niezwykle_czorny_murzyn... tak tylko do informacji, może coś z tym zrobicie :)

Tak dla informacji każdemu to powtarzam i radzę, nie używajcie amx_ban bo tym się trudno banuje, jest polecenie amx_ban "ip/sid" "czas" "powod" i opcjonalnie nick , może w innej kolejności bo już nie pamiętam, ale tutaj jedna spacja, jedna cyferka od IP, zmienia kierunek bana(inne osoby), czas, powod i wszystko. 

Najrozsądniej banować poprzez amxmodmenu bo tutaj nie popełnisz błędów przy banowaniu z pomocy tej samej komendy (amx_ban) ale z automatu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalam chlopakow i nic nie widza wiec do poprawki - pierwsza sprawa.

Druga sprawa- perki: Buty szturmowego i Tajemnica Taktyka do zablokowania dla klasy taktyk wojenny-buguja kroki i slychac jak chodzi.

Trzecia sprawa-skrócenie rozgrzewki do 80 minut.

 

1- Dokładnie. Nie widzimy co piszą gracze, gdy jesteśmy nieżywi lub odwrotnie.

2- To prawda. Perki się bugują.

3- Skrócenie rozgrzewki? Może być. Mi to obojętne, ale do 80 MINUT Renia? Przesada xD...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Dokładnie. Nie widzimy co piszą gracze, gdy jesteśmy nieżywi lub odwrotnie.

2- To prawda. Perki się bugują.

3- Skrócenie rozgrzewki? Może być. Mi to obojętne, ale do 80 MINUT Renia? Przesada xD...

1. Nie wiem jak to możliwe, ja tam wszystko widzę, jutro zrobię to inaczej.

 

2. Perki zostaną zablokowane

 

A rozgrzewka nie będzie w kółko omawiana, ktoś musi mieć źle, żeby reszta miała lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Dodane zostały asysty przy fragach

• Admini widzą, co piszą nieżywi/żywi

• Blokada perków jest w trakcie realizacji

Jeżeli bugują się na taktyku to prawdopodobnie też na cichym bo on też ma ciche kroki więc dołącz cichego . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde troszkę się dzieję widzę . Co to tych say żywi martwi jak ostatni raz grałem to normalnie to widzę .

To już jest naprawione

 

Perki zablokowane na cichym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec mapy trzy osoby z największą ilością fragów dostają doświadczenie, fajnie podoba mi się to. Moja propozycja trochę tego dotyczy. Proponuję aby po rozgrzewce również wybrać takie 3 najlepsze osoby i dać im nw expa/monety za miejsce w tym top3? :v Ostatnio zauważyłem że kilka osób sobie odpuszcza rozgrzewkę. 

Reniu no to jeśli za dużo expa to można dawać nw, monety? :v symboliczną ilość żeby w pewien sposób zachęcić do gry. Sam mam wrażenie że ta rozgrzewka nie ma końca :x

Edytowane przez mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka to malo powiedziane-przyklad z wcziraj . Szesc osob nie falo rozgrzewki... jak sie tlumaczyly - jest za dluga a, ale z tego co nam wiadomo temat juz nie podlega dyakusji.

mako propozycja fajna ale czy nie za duzo tego expa? Wystarczy , ze dodatkowo zostal dodany za asysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka to malo powiedziane-przyklad z wcziraj . Szesc osob nie falo rozgrzewki... jak sie tlumaczyly - jest za dluga a, ale z tego co nam wiadomo temat juz nie podlega dyakusji.

mako propozycja fajna ale czy nie za duzo tego expa? Wystarczy , ze dodatkowo zostal dodany za asysty

Jeśli ktoś notorycznie nie bierze udziału w rozgrzewce powinien zostać zbanowany . Jeśli gracz nie chce brac udziału w rozgrzewce może siedzieć na spec w innym wypadku zostaje zbanowany na 5/30 min o ide dobrze pamiętam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś notorycznie nie bierze udziału w rozgrzewce powinien zostać zbanowany . Jeśli gracz nie chce brac udziału w rozgrzewce może siedzieć na spec w innym wypadku zostaje zbanowany na 5/30 min o ide dobrze pamiętam

 

30 min? Według mnie to lekka przesada, kick/ban 5 min by wystarczyło, zważywszy, że rozgrzewka trwa 2 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 min? Według mnie to lekka przesada, kick/ban 5 min by wystarczyło, zważywszy, że rozgrzewka trwa 2 min :)

Dawno nie byłem na serwie i muszę przeczytać regulamin od nowa bo mogą być zmiany ale chyba było tak jak napisałeś kick/5min ban nie pamiętam zacznę grać ponownie to przeczytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klasy, które same w sobie są nieuczciwe powinny zostać usunięte ( teleporter i cichy, nie wie czy coś jeszcze), nie dosyć, że cziterzy się panoszą, to jeszcze granie klasą, gdzie ma się ewidentnie przewagę jest bezsensowne, jak grać i zabijać kolesi, którzy grają klasą, gdzie nie można ich widzieć, co to za gra, kiedy się przeciwnika nie widzi??

2. Nie przeglądałem wielu stron, ale skąd się wziął nakaz gry w trakcie rozgrzewki, jakim prawem zmuszacie kogoś do gry podczas rozgrzewki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Rozgrzewka będzie trwać 80 sekund
• W regulaminie nie ma i raczej nie będzie punktu, nakazującego brania udziału w rozgrzewce

 

 

 

 

 

2. Nie przeglądałem wielu stron, ale skąd się wziął nakaz gry w trakcie rozgrzewki, jakim prawem zmuszacie kogoś do gry podczas rozgrzewki??

Ja radzę najpierw coś poczytać za nim napiszesz głupotę.

 

 

Ja mam taka propozycje żeby na pooly day'u zrobic zakaz przeskakiwania z respa na resp skoczkiem bo to nie ma szans wtedy.

Pomyślę jak wrócę czy zrobić blokadę czy nadać punkt do regulaminu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności