Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Można wprowadzić coś takiego jak na dd2 że wykrywa automatycznie czitera i banuje go bo ujrzeć admina na tym serwie z tego co widzę cieżka sprawa ;)

Na dd2 nie ma czegoś takiego chyba xd

Ja bym urozmaicił questy, za szybko się kończą albo po prostu dodał opcje że danego questa można wykonywać kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wprowadzić coś takiego jak na dd2 że wykrywa automatycznie czitera i banuje go bo ujrzeć admina na tym serwie z tego co widzę cieżka sprawa ;)

Plugin o którym mówisz nie działa najlepiej, więc bez sensu wgrywanie czegoś co źle działa, a napisane pluga , który bezbłędnie rozpozna odpała jest niemożliwe. Weź pod uwagę, że na cod masz klasy które posiadają autobh oraz perki które dają np. eliminator rozrzutu czy też większa szybkość, plugin nie zda egzaminu a będą leciały bany za free bo ktoś będzie szybciej biegał lub użyje klasy z autobh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wprowadzić coś takiego jak na dd2 że wykrywa automatycznie czitera i banuje go bo ujrzeć admina na tym serwie z tego co widzę cieżka sprawa ;)

To odpada. Mamy swoich adminów, opiekunów pełniący po części role admina + 2 ludzi z UBT którzy mają nadanego admina na serwerze CoD.

Szybka rekrutacja jest ON, więc proszę adminów o rozsyłanie tej wiadomości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie 4 sekund oczekiwania przed użyciem rakiety dla wsparcia i pirotechnika gdyż z itemkiem który tepa na respa przeciwnika jest możliwość wystrzelenia rakiet przed rozpoczęciem rundy (czyli można zabić zanim wróg będzie mógł strzelać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie 4 sekund oczekiwania przed użyciem rakiety dla wsparcia i pirotechnika gdyż z itemkiem który tepa na respa przeciwnika jest możliwość wystrzelenia rakiet przed rozpoczęciem rundy (czyli można zabić zanim wróg będzie mógł strzelać)

No to banujemy takich delikwentów za wykorzystywanie bugów gdyż taka blokada istnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd klasa wsparcie ogniowe "została poprawiona" to nie ma czasu oczekiwania przed puszczeniem rakiety.

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zwiększyć chociaż troche przelicznik int=dmg dla medyka bo w porównaniu tej klasy do itemka tytanowe naboje to ta inta nic nie daje... :C

 

@@FunnyPuma ^^ No wlasnie nie... 1. to to ze apteczki się skończą w 5 sekund 2. ze wystarcza 2 głowy i padam w tych apteczkach ...

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyć chociaż troche przelicznik int=dmg dla medyka bo w porównaniu tej klasy do itemka tytanowe naboje to ta inta nic nie daje... :C

 

Ale do apteczek już daje. :P Jak ustaniesz w tych 3 apteczkach to jesteś nieśmiertelny na kilka sekund. ;) To moim zdaniem starczy, jak na darmówkę. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie kilku sekundowej osłony po respawnie bo na małych mapach da się odrazu po rozpoczęciu rundy bić przeciwnika i on odrazu głowe dostaje i jest lipa itp :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

Reset serwera nie co miesiąc lecz:

 

Gdy jakaś osoba na serwerze osiągnie ustalony lvl (mam nadzieje że ok 300) wtedy do tego określony czas grania i dopiero reset.

Bo nie jest to fajne, że ktoś zaczyna grać wbija lvl bum reset i tak ciągle to się odechciewa, ale też nie jest cudownie grać 1 lvl na 350 dlatego:

 

|Osiągnięty poziom jakiegoś gracza| + |Do tego czas grania| = Reset

Np ja wbijam 250 lvl więc wtedy opiekun to zauważa i jest wtedy odliczanie np tygodnia do resetu i bum reset.

 

2

 

Usunięcie klas:

1.Bandyta

2.Człowiek Rozbłysk

3.Kawalerzysta

Ulepszenie klas:

1.Saper

2.Taktyk wojenny

 

3

Podanie w opisie klas dokładnie ile mniej więcej inty potrzeba na ten "niby" dmg od inty do broni bo mając 300 inty bije ok 15 dmg więcej to chyba coś nie jest ok.

 

4

Naprawienie "naboje pułkownika" bo tytanki dodają troche dmg a pułkowniki powinny być lepsze bo tak zwykle było na każdym serwerze a tutaj nie dają nic a jak dają to nwm... 1000int = 1dmg 

 

5

 

Zmniejszenie maksymalniej ilości inteligencji na wsparciu ogniowym gdzie teraz z tego co pamiętam można bić ok. 320 do 250 przez co można będzie przeżyć i jeszcze zawalczyć bo teraz zwykle zostaje tam 30hp nawet większym lvl niż ma użytkownik tej klasy

 

6

Zmiana modelu noża na inny (zawsze to jakaś odmiana), moje propozycje:

http://gamebanana.com/skins/141090

http://gamebanana.com/skins/148274

http://gamebanana.com/skins/146104

 

7

Zwiększyć nagrody za questy, teraz myślę, że większość osób już ich nie robi bo mało expa dają. 

Dodać kolejne questy na wyższe lvl'e

 

8

 

Nagradzanie co reset lvl osoby z top15 i codtop15

 

9

 

Sprzedawać klasy premium wszystkie na raz a nie po jednej wybranej. Zwiększy to chętnych i na pewno urozmaici to kupcom rozgrywkę.

 

10

 

No i taki przekaz do władzy serwera :#, Nie ma co się ograniczać z dodawaniem klas bo te co są to a) Są słabe w porównaniu do innych b) już się znudziły.

 

11

 

[Propozycja do konkursów]

Dodawanie do nagród expa :3 myślę, że to dość przydatne więc zwiększy ilość chętnych do brania udziału!

 

 

Miłego czytania bo się trochę rozpisałem

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziekuje za Wasza aktywnosc. Wszelkie propozycje rozpatrze i przyjrze sie dzisiaj nim wieczorem na spokojnie. Jesli widzicie jakies Bledy i bugi tez je smialo zglaszajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk "Teleporter"

- w opisie perku jest "można użyć [2] razy teleportu"

- a można go użyć ile się chce razy bo nie ma żadnej blokady więc albo zmiencie opis albo ajtem ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1

Reset serwera nie co miesiąc lecz:

 

Gdy jakaś osoba na serwerze osiągnie ustalony lvl (mam nadzieje że ok 300) wtedy do tego określony czas grania i dopiero reset.

Bo nie jest to fajne, że ktoś zaczyna grać wbija lvl bum reset i tak ciągle to się odechciewa, ale też nie jest cudownie grać 1 lvl na 350 dlatego:

 

|Osiągnięty poziom jakiegoś gracza| + |Do tego czas grania| = Reset

Np ja wbijam 250 lvl więc wtedy opiekun to zauważa i jest wtedy odliczanie np tygodnia do resetu i bum reset.

 

2

 

Usunięcie klas:

1.Bandyta

2.Człowiek Rozbłysk

3.Kawalerzysta

Ulepszenie klas:

1.Saper

2.Taktyk wojenny

 

3

Podanie w opisie klas dokładnie ile mniej więcej inty potrzeba na ten "niby" dmg od inty do broni bo mając 300 inty bije ok 15 dmg więcej to chyba coś nie jest ok.

 

4

Naprawienie "naboje pułkownika" bo tytanki dodają troche dmg a pułkowniki powinny być lepsze bo tak zwykle było na każdym serwerze a tutaj nie dają nic a jak dają to nwm... 1000int = 1dmg 

 

5

 

Zmniejszenie maksymalniej ilości inteligencji na wsparciu ogniowym gdzie teraz z tego co pamiętam można bić ok. 320 do 250 przez co można będzie przeżyć i jeszcze zawalczyć bo teraz zwykle zostaje tam 30hp nawet większym lvl niż ma użytkownik tej klasy

 

6

Zmiana modelu noża na inny (zawsze to jakaś odmiana), moje propozycje:

http://gamebanana.com/skins/141090

http://gamebanana.com/skins/148274

http://gamebanana.com/skins/146104

 

7

Zwiększyć nagrody za questy, teraz myślę, że większość osób już ich nie robi bo mało expa dają. 

Dodać kolejne questy na wyższe lvl'e

 

8

 

Nagradzanie co reset lvl osoby z top15 i codtop15

 

9

 

Sprzedawać klasy premium wszystkie na raz a nie po jednej wybranej. Zwiększy to chętnych i na pewno urozmaici to kupcom rozgrywkę.

 

10

 

No i taki przekaz do władzy serwera :#, Nie ma co się ograniczać z dodawaniem klas bo te co są to a) Są słabe w porównaniu do innych b) już się znudziły.

 

11

 

[Propozycja do konkursów]

Dodawanie do nagród expa :3 myślę, że to dość przydatne więc zwiększy ilość chętnych do brania udziału!

 

 

Miłego czytania bo się trochę rozpisałem

 

1.  Jestem jak najbardziej za. Ustalmy , że  gracz wbije 250 lvl(jak najwyzszy) ja/ badz przyszly nastepca sledzi rank/top15 i wtedy dajemy tydzien czasu po tygodniu bedzie reset. 

2. Bandyta, Kawalerzysta usunięty

Do Taktyka dodano multijump

3. zawsze jest 0,1 DMG za int. W opisie jest limit znaków, wiec nie wyświetli całości, ale zawsze jest 0,1 dmg

4. naboje pułkownika działają +15dmg oraz 0,15 DMG za int

5. teraz jest +55 dmg oraz 0,5 DMG za int, wiec niemożliwe by było aż takie DMG

6. Wgrany numer 1

7. Te misje nie były wgrywane ani przeze mnie ani przez KArola , ale postaram się jak najszybciej coś z nimi zrobić.

8. To jest już.

9. To odpada na 100%.

10. Najlepiej poprawic te klasy ,które są - NIE ULEPSZAĆ!!! A POPRAWIĆ!

 

11. Zbędne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk "Teleporter"

- w opisie perku jest "można użyć [2] razy teleportu"

- a można go użyć ile się chce razy bo nie ma żadnej blokady więc albo zmiencie opis albo ajtem ;3

Poprawiony -mozna uzyc 2x na runde

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa edycja.


Po resecie klas stworzyć taką jakby kolejną edycje czyli


powymieniać prawie wszystkie klasy na nowe (zebrało by się pomysły od graczy)


dodanie kilku perków nowych


Razem z premkami też dodać nowe bo aktualnie to już zwykłe są fajniejsze od tych premek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie tematu w którym ludzie będą mogli pisać propozycje perków.

Jest to równie ważne jak klasy czy ogólne propozycje a jak na razie nic się nie zmienia jeżeli chodzi o itemki.

Stworzyłem temat wiec jak się spodoba to możecie go dodać:

 

pre_1474240441__cooltext205562863527869.

1. Przed dodaniem propozycji perku zastanów się czy na pewno on będzie pasować i czy nie będzie zbyt dobry, nie potrzebny nam spam.

2. Zastosuj się do wzoru.

 

Wzór:

 

Nowy perk.

 

1. Nazwa perku:

2. Opis perku:

 

Poprawienie perku.

 

1. Nazwa perku:

2. Aktualny opis:

3. Twój opis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie kategorii klas:

Od poziomu

 

Były by tam klasy od lvl:

100

200

 

Pozwoliło by to na:

-Uniknięcie tak wielkiej przepaści lewelowej 1-250 bo żeby wziąć taką klase trzeba by było mieć juz wbity lvl na innej (wymagany by był do wgl możliwości wzięcia tej klasy)

-Dłuższy okres przed resetem oraz urozmaicenie rozgrywki

-Dość przyjemne bonusy za wbicie lvl'a

 

Wyglądałoby to mniej więcej tak, że np od 100 lvl była by każda zwykła klasa tylko troszeczke ulepszona, jakiś mały %dmg skok więcej lub zależy co pasuje do klasy

Natomiast od lvl 200 były by klasy premium za darmo tylko, że troche gorsze od klas premium

 

Np:

Najpierw gramy Komandosem 1/1 nóż + ab + deagle

 

wbijamy 100 =

 

bierzemy coś typu "Elitarny Komandos"

np: 1/1 nóż + ab + 1/7 deagle

 

 

 

Lub w przypadku 200 lvl

 

możemy wybrać klase typu:

 

Skryty(coś aka cichy) i bony np:

 

Niewidzialność na nożu (troche gorsza od klasy premium)

Zamiast m4 to np mp5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obrońca odbija każdy pocisk przez co jest praktycznie w 99% nieśmiertelny.
Jest to bug


 

Klasa została wyłączona z powodu bugu.


Klasa poprawiona i została ponownie włączona

 

 

Dodanie kategorii klas:
Od poziomu

 

Były by tam klasy od lvl:
100
200

 

Pozwoliło by to na:
-Uniknięcie tak wielkiej przepaści lewelowej 1-250 bo żeby wziąć taką klase trzeba by było mieć juz wbity lvl na innej (wymagany by był do wgl możliwości wzięcia tej klasy)
-Dłuższy okres przed resetem oraz urozmaicenie rozgrywki
-Dość przyjemne bonusy za wbicie lvl'a

 

Wyglądałoby to mniej więcej tak, że np od 100 lvl była by każda zwykła klasa tylko troszeczke ulepszona, jakiś mały %dmg skok więcej lub zależy co pasuje do klasy
Natomiast od lvl 200 były by klasy premium za darmo tylko, że troche gorsze od klas premium

 

Np:
Najpierw gramy Komandosem 1/1 nóż + ab + deagle

 

wbijamy 100 =

 

bierzemy coś typu "Elitarny Komandos"
np: 1/1 nóż + ab + 1/7 deagle

 

 

 

Lub w przypadku 200 lvl

 

możemy wybrać klase typu:

 

Skryty(coś aka cichy) i bony np:

 

Niewidzialność na nożu (troche gorsza od klasy premium)
Zamiast m4 to np mp5


Kategoria klas: odpada

 

 

Dodanie tematu w którym ludzie będą mogli pisać propozycje perków.
Jest to równie ważne jak klasy czy ogólne propozycje a jak na razie nic się nie zmienia jeżeli chodzi o itemki.
Stworzyłem temat wiec jak się spodoba to możecie go dodać:

 

pre_1474240441__cooltext205562863527869.png


1. Przed dodaniem propozycji perku zastanów się czy na pewno on będzie pasować i czy nie będzie zbyt dobry, nie potrzebny nam spam.


2. Zastosuj się do wzoru.

 

Wzór:

 

Nowy perk.

 

1. Nazwa perku:


2. Opis perku:

 

Poprawienie perku.

 

1. Nazwa perku:


2. Aktualny opis:


3. Twój opis:


Cieszę sie Twoją kreatywnością ale jak na razie mogę tylko przyjąć temat dotyczący popraw perków, żadne na razie nie będą dodawane. Na razie skupmy się na tym co mamy, aby za duzo nie dodac , a oszczedzi to balaganu :)

 

 


Nowa edycja.


Po resecie klas stworzyć taką jakby kolejną edycje czyli


powymieniać prawie wszystkie klasy na nowe (zebrało by się pomysły od graczy)


dodanie kilku perków nowych


Razem z premkami też dodać nowe bo aktualnie to już zwykłe są fajniejsze od tych premek



Jak na razie też odpada. Tak jak pisalam-bazujmy na tym co mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie czegoś niczym na cs:go modzie, żeby zanim ktoś będzie mógł grać będzie musiał wpisać swój pin inaczej dostanie kicka

Bo nie mówiąc o tym, że juz kolejna osoba podszywa się pode mnie a jestem adminem, to co mówić o zwykłych graczach...

Ludzie się starają, żeby mieć dobre staty w topce itp a przyjdzie jakiś random na wasz nick i nie dość, że wam zniszczy staty to jeszcze całą reputacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie czegoś niczym na cs:go modzie, żeby zanim ktoś będzie mógł grać będzie musiał wpisać swój pin inaczej dostanie kicka

Bo nie mówiąc o tym, że juz kolejna osoba podszywa się pode mnie a jestem adminem, to co mówić o zwykłych graczach...

Ludzie się starają, żeby mieć dobre staty w topce itp a przyjdzie jakiś random na wasz nick i nie dość, że wam zniszczy staty to jeszcze całą reputacje...

To może być dobry pomysł bo dzisiaj chyba też grał na moim kacie wczoraj miałem golda wchodze a tu guardian .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności