Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałeś dla Cichego niewidkę i dałeś magazynek i hp i zmieniłeś początkowe statystyki

Spoko, przecież można pomyśleć nad czymś podobnym ale już bez kroków, w takim stylu np.

 

Staty te same.

M4, może być samo ale by było trudno, wiec usp damy

Opis: magazynek i 25hp za fraga,25/30% dmg więcej, i np ubranie wroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admirał ( P )

0

20

20

5

Bronie: m4, deagle

Opis: Posiada +5dmg, ciche kroki, dostaje za killa magazynek oraz 25hp.

 

Klasa została dość na tyle zbalansowana w mojej głowie, że śmiało może wjeżdżac na serwer, w zamian za terma, Zeusa, którymi nikt nie gra, ponieważ są już stare i słabe, coś nowego bedzie w sam raz ;)

Nie radzę edytować terma i Zeusa bo nie ma sensu jak wyżej, coś nowego powinno być OK.

 

Proszę o wypowiedzi.

Wg mnie klasa strasznie nie zbalansowana na przestrzenie lvl'i z powodu HP za kila jak i praktycznie nieskończony magazynek, lecz poddam ja stosownym testom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie klasa strasznie nie zbalansowana na przestrzenie lvl'i z powodu HP za kila jak i praktycznie nieskończony magazynek, lecz poddam ja stosownym testom

Magazynek i hp będzie dostawał ktoś kto umie zabijać więc nie wiem czy patrzysz ze względu na mnie czy "silvera" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazynek i hp będzie dostawał ktoś kto umie zabijać więc nie wiem czy patrzysz ze względu na mnie czy "silvera" .

Wiesz jak to jest z kupowaniem klas premium jak ktoś potrafi zabijać z Awp to w naszym przypadku serwera kupuje Kapitana. a jak przykładowo lubi i potrafi zabijać z M4 oraz mieć jeszcze korzyści w postaci HP oraz magazynku to,na pewno zdecydowałby się na "Admirała" ,ponieważ najpierw wybierasz klasę po opisie zanim zaczniesz nią grać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że jest to dobry topic, lecz w razie czego proszę moderatora o przeniesienie.

Proponuję dodać perk o nazwie tarcza swat (lub innej, nazwa nie ma znaczenia), który chroni przed itemy 1/x (w tym premek jak kapitan, rakietami itd). Taki item widziałem na wielu codach, na których grałem i wielokrotnie był bardzo przydatny. Traciło się potencjalny bonus z innego perka, ale nie padało się byle czego.

Ps. Żeby nie było, że robię to pod siebie, sam gram kapitanem i "uderzyłoby" to także we mnie, ale moim zdaniem znacznie urozmaiciłoby serwer, bo nigdy nie byłoby wiadomo, czy a nuż "ten gościu ma tarczę czy też nie".

Później przedstawię propozycje odnośnie map.

Mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale  :guma:

Z góry dzięki za przeczytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kapitan wtedy traci na wartości i chyba nie jest warty swej ceny lecz można spróbować jako perk dla VIP'ów. Tak aby każdy tego nie mógł dostać, chociaż wydaje mi się to zbędne ponieważ są notatki i obroni cie przed 1/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jest to dobry topic, lecz w razie czego proszę moderatora o przeniesienie.

Proponuję dodać perk o nazwie tarcza swat (lub innej, nazwa nie ma znaczenia), który chroni przed itemy 1/x (w tym premek jak kapitan, rakietami itd). Taki item widziałem na wielu codach, na których grałem i wielokrotnie był bardzo przydatny. Traciło się potencjalny bonus z innego perka, ale nie padało się byle czego.

Ps. Żeby nie było, że robię to pod siebie, sam gram kapitanem i "uderzyłoby" to także we mnie, ale moim zdaniem znacznie urozmaiciłoby serwer, bo nigdy nie byłoby wiadomo, czy a nuż "ten gościu ma tarczę czy też nie".

Później przedstawię propozycje odnośnie map.

Mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale  :guma:

Z góry dzięki za przeczytanie

Jak Botq powiedział perk sprawia ze kapitan, komandos oraz kilka innych klas/perków staje się bezużyteczne a jeśli chodzi o ochronę przed 1/1 istnieją perki takie jak notatki kapitana które również zapobiegają  1/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem prefke w klanie za 2000 monet gdy wyszedłem z gry i wróciłem po 2 godzinach, wszedłem na serwer i prefki ani monet nie było, nw co się stało.

Nie musiałeś informować o tym całego forum wystarczy pw do Miecha czy Bobo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś informować o tym całego forum wystarczy pw do Miecha czy Bobo 

To może wszystkie sprawy załatwiajmy na PW u Miecha? Dobrze zrobił, jeżeli się zepsuło to podlega to sprawdzenia, może to błąd? A nasze posty są tylko konfrontacją... Niepotrzebną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co się dzieje z komendą amx_ip na serwerze?

 

@Mateusz07112 Ta? Nie domyśliłem się... Pytam co z nią będzie, jest zastąpiona? Będzie dostępna? Używać mamy tylko opcji STATUS?

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy z niewidką i +10 dmg? Od kiedy i kto dodał mu dodatkowe obrażenia? - to przesada. Wnoszę o usunięcie +10 dmg.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy z niewidką i +10 dmg? Od kiedy i kto dodał mu dodatkowe obrażenia? - to przesada. Wnoszę o usunięcie +10 dmg.

Niewidka , którą przeważnie widać nie mówię o każdym , sama m4 z deagle bez ogranicznika . Jeszcze , gdy nie grzałem tego stanowiska było to zmienione . Ja jestem za zostawieniem tego , ale jeżeli większość będzie przeciw zostanie to zmienione . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A premki miały chyba być nieruszane? Co do cichego - on jest tylko dobry do 100, może 150lv (po 150lv odchodzi ostatni porządny perk na dmg), więc nie widzę sensu w odbieraniu mu tego dmg, ale róbta co chceta, mi to rybka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A premki miały chyba być nieruszane? Co do cichego - on jest tylko dobry do 100, może 150lv (po 150lv odchodzi ostatni porządny perk na dmg), więc nie widzę sensu w odbieraniu mu tego dmg, ale róbta co chceta, mi to rybka :)

ja też jak Darker twierdze że cichy ma zostać jak jest, dopiero był zmieniany bo był za słaby :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A premki miały chyba być nieruszane? Co do cichego - on jest tylko dobry do 100, może 150lv (po 150lv odchodzi ostatni porządny perk na dmg), więc nie widzę sensu w odbieraniu mu tego dmg, ale róbta co chceta, mi to rybka :)

 

 

ja też jak Darker twierdze że cichy ma zostać jak jest, dopiero był zmieniany bo był za słaby :)

Również zgadzam się z zostawieniem klasy Cichy w takim stanie jaki jest bo tak w sumie poza na premium ciche kroki i niewidka to jednak za mało,dobrym rozwiązaniem było dodanie Dmg bo tak jak już Darker napisał na wyższym poziomie odchodzi kilka dobrych perków i klasa robi się dość słaba 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidka to nic, heh, okej- 1/2 kosa, niewidka i chce kroki. Jak ktoś nie umie grać to będzie to słaba klasa. Osobiście nie wejdę już na ten serwer do póki nie zajdą jakiekolwiek zmiany i w sumie dobrze, że 201 powstaję bo nie chce mi się grać z Cichymi ze statami 80:2. Ale tak, bo przed modyfikacją był za słaby. Jest tyle niedociągnięć w premkach gdzie za tym idzie nieodpowiedni dobór zwykłych klas.

Dla mnie przy obecnych zwykłych klasach do poprawki jest Zeus, Cichy i Kapitan, bo w sumie przy blokadach Terminator to pionek ale ok, jest przystosowany do perków i reszty klas.
Z tego co patrzyłem, cofam swoje kolejne zdanie i kondycja też jest lekką przesadą jak na CoD z Maksem 351 lvlem. 

Ale co ja tam mogę wiedzieć o prowadzeniu CoD'a z około rocznym stażem :D.
Powodzenia ludzie, zamieniam się na Only DD2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta niewidka jest słaba, tylko w nielicznych przypadkach jej nie widać. Ja na ogół nie mam problemu z zauważeniem jej, a inni -sądząc po tym jak we mnie strzelają- też nie mają z tym problemu. Kosa - raz wejdzie, raz nie i padniesz, ot, rosyjska ruletka. Ciche kroki dla ludzi grających na słuch są denerwujące, ale bądźmy poważni - tylko jedna klasa je ma, nie jest to coś "powszechnego". Cóż, może ktoś będzie tęsknił za Tobą, ale bądźmy szczerzy - nikt Ci grac nie każe i nikt Cię do tego nie zmusi. Zasmucę Cię jednak, na codzie 201lv również jest klasa Cichy i to dokładnie taka sama jak tutaj. Te staty to (chyba) moje? To powiem Ci tak - wieloma klasami (mając vipa, bez niego jest ciężej, przyznam) miałem podobne, nie jest to (przynajmniej nie tylko) wina klasy, a tego, że spora część graczy nie myśli podczas gry. W sumie chyba coś wiesz o tym?

Swoją drogą ciekawe, że moda na klasę cichy zaczęła Wam (bo nie tylko Ty piszesz) tak przeszkadzać, a gdy połowa serwera grała kapitanem i wybierano mapy pod tę klasę to nikt nic nie pisał.

Co do kondycji to mogę chyba tylko powiedzieć, że masz małe doświadczenie z modami typu cod/diablo. Biega się tutaj naprawdę wolno, a kondycja niewiele daje, ale niech będzie, podobno de gustibus non est disputandum. 

Terminator to pionek, mówisz? Tylko w przedziale 150-200lv, w pozostałych jest naprawdę maszynką do zabijania. Powiem krótko - wszystkie premki nieźle deklasują zwykłe klasy i tutaj naprawdę trzeba się natrudzić (lv, skill, perk, cokolwiek) by tę różnicę zniwelować. Jestem ciekaw czy znasz jakieś rozwiązanie by premki za bardzo nie odstawały, a ludzie je kupowali.

Podejrzewam, że na następnej edycji inna premka będzie popularna, w zależności od tego, którą się wypromuje :)

Fakt faktem - cichy jest "pro", ale tylko do tego 100, max 150lv. Może ciężko to znieść, bo większość graczy ponad ten lv nigdy nie wychodzi i wtedy przez całą edycje gra się przeciw "przekokszonej" klasie.

Mimo wszystko życzę Ci udanej gry na only dd2.

Pozdrawiam,

Darker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidka to nic, heh, okej- 1/2 kosa, niewidka i chce kroki. Jak ktoś nie umie grać to będzie to słaba klasa. Osobiście nie wejdę już na ten serwer do póki nie zajdą jakiekolwiek zmiany i w sumie dobrze, że 201 powstaję bo nie chce mi się grać z Cichymi ze statami 80:2. Ale tak, bo przed modyfikacją był za słaby. Jest tyle niedociągnięć w premkach gdzie za tym idzie nieodpowiedni dobór zwykłych klas.

Dla mnie przy obecnych zwykłych klasach do poprawki jest Zeus, Cichy i Kapitan, bo w sumie przy blokadach Terminator to pionek ale ok, jest przystosowany do perków i reszty klas.

Z tego co patrzyłem, cofam swoje kolejne zdanie i kondycja też jest lekką przesadą jak na CoD z Maksem 351 lvlem. 

Ale co ja tam mogę wiedzieć o prowadzeniu CoD'a z około rocznym stażem :D.

Powodzenia ludzie, zamieniam się na Only DD2. 

 

Przed edycją i dodaniem 10 dmg , ludzie mówili , że jest za słaby , zostało mu dodane 10 dmg to jest za mocny ? Nie dogodzisz każdemu , ale i nawet to jest mało jak ktoś tą klasą nie umie grać tak jak piszesz . Że już Cię tam nie zobaczymy to szkoda , ale serwer nadal bd stał . Co do tego podkreślonego fragmentu możesz to bardziej rozwinąć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Możesz mieć bądź nie mieć problemu z zauważeniem niewidki, ale w tym wypadku to Ty masz małe doświadczenie w CoD modach robiąc serwer pod siebie, wybacz, tak można to odczytać.
 

 

a tego, że spora część graczy nie myśli podczas gry. W sumie chyba coś wiesz o tym?

Chcesz mnie sprowokować do spiny czy masz na myśli całkiem inny przebieg?
Otóż, jako Twój problem tkwi w tym, że jest Ci dobrze bo tak, zabijasz tam wszystkich, jest fajnie mi się też kiedyś fajnie grało gdy to ja dominowałem do póki nie przyszło mi robić serwera pod wszystkich co jest trudnym orzechem do zgryzienia bo nie zawsze wiesz, co odczuwają słabsi grając na poziomie, nic o tym nie wiesz i choćbyś wmawiał mi urzędową mową, że jednak masz jakieś pojęcie, chociażby większe niż ja to możesz sobie darować dalszą konwersację ze mną, bo nawet tego nie przeczytam. 

Bobo, serwer dalej będzie stał? Czy Ty tego nie widzisz, że o godzinie 13-19 gra po 10 osób na serwerze MAX? To jest Twoim zdaniem postawiony serwer?
Na forum jest zerowa aktywność i burzą się 2 osoby o Cichego więc kto ma Ci tutaj wyrazić swoją opinię na ten temat? Ja jestem zabijany przez Cichego a on nim gra więc wiadomo, że nasze zdania są różne.

Dodanie +10 dmg do Cichego to jeden z największych dokonanych błędów, teraz pododawaj innym klasom jakieś dmg czy chociażby przydatne umiejętności bo również stracą na sobie.

A jeżeli podoba Ci się trzymanie Cichego i Kapitana to wywal te 2 premki. 
Jeżeli rajcuje Cię czekanie aż Cichy wbije ten 200 lvl tak? To sobie czekaj i patrz na wyniki frekwencji ludzi na serwerze. Miłej gry pionki ^^

A, jeszcze to, że odpuszczę sobie grę na serwerze - nie ma wzbudzać to tęsknoty za moją osobą bo to mnie gówno obchodzi - pokusą perswazyji idę sobie tam, gdzie będzie mi wygodnie.

 

Nie będę tego rozwijać, nie podlega to moim obowiązkom... Przynajmniej już nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Możesz mieć bądź nie mieć problemu z zauważeniem niewidki, ale w tym wypadku to Ty masz małe doświadczenie w CoD modach robiąc serwer pod siebie, wybacz, tak można to odczytać.

 

Chcesz mnie sprowokować do spiny czy masz na myśli całkiem inny przebieg?

Otóż, jako Twój problem tkwi w tym, że jest Ci dobrze bo tak, zabijasz tam wszystkich, jest fajnie mi się też kiedyś fajnie grało gdy to ja dominowałem do póki nie przyszło mi robić serwera pod wszystkich co jest trudnym orzechem do zgryzienia bo nie zawsze wiesz, co odczuwają słabsi grając na poziomie, nic o tym nie wiesz i choćbyś wmawiał mi urzędową mową, że jednak masz jakieś pojęcie, chociażby większe niż ja to możesz sobie darować dalszą konwersację ze mną, bo nawet tego nie przeczytam. 

Bobo, serwer dalej będzie stał? Czy Ty tego nie widzisz, że o godzinie 13-19 gra po 10 osób na serwerze MAX? To jest Twoim zdaniem postawiony serwer?

Na forum jest zerowa aktywność i burzą się 2 osoby o Cichego więc kto ma Ci tutaj wyrazić swoją opinię na ten temat? Ja jestem zabijany przez Cichego a on nim gra więc wiadomo, że nasze zdania są różne.

Dodanie +10 dmg do Cichego to jeden z największych dokonanych błędów, teraz pododawaj innym klasom jakieś dmg czy chociażby przydatne umiejętności bo również stracą na sobie.

A jeżeli podoba Ci się trzymanie Cichego i Kapitana to wywal te 2 premki. 

Jeżeli rajcuje Cię czekanie aż Cichy wbije ten 200 lvl tak? To sobie czekaj i patrz na wyniki frekwencji ludzi na serwerze. Miłej gry pionki ^^

A, jeszcze to, że odpuszczę sobie grę na serwerze - nie ma wzbudzać to tęsknoty za moją osobą bo to mnie gówno obchodzi - pokusą perswazyji idę sobie tam, gdzie będzie mi wygodnie.

 

Nie będę tego rozwijać, nie podlega to moim obowiązkom... Przynajmniej już nie.

Widzę jak grają ludzie na serwerze , bo szczerze to tam jesteś piąte przez dziesiąte więc wgl dziwie się , że masz taką ogólna wiedzę .Nie , dlatego były i będą tematy co do poprawy tego  a i odrazu bo pewnie napiszesz , że tylko 3 ludzi na forum jest to lepiej sam to zrobie albo napiszą do mnie na pw ? , A potem Ty znów napiszesz , żeby pisać w tematach pod którymi i tak przecież nikt nic nie pisze prawda ? :)

 

To może wszystkie sprawy załatwiajmy na PW u Miecha? Dobrze zrobił, jeżeli się zepsuło to podlega to sprawdzenia, może to błąd? A nasze posty są tylko konfrontacją... Niepotrzebną.

 

 . Co do twojej gry tam mnie to też gówno obchodzi - chciałem być miły . Co do pionków , o tych rzeczach teraz przypuszczam , że nic nie wiesz . 

Edytowane przez (Pl)BoBo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności