Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

@BoteczeQ

 

Jak sam stwierdziłeś to pisał posty CO GODZINĘ, każdy post odnosi się do INNE RZECZY oraz został napisany z INNĄ MOTYWACJĄ oraz w INNYM CELU. Ciągle nie czaisz o co chodzi? Gdyby pisał to wszytko poprzez opcję edytuj istnieje szansa ze ja albo Renia przeoczyliśmy tą wzmiankę. Jeśli uważasz że spamuje to zreportuj jego posty, tylko uważaj co czasem Ty tego warna nie dostaniesz.

 

Co do edytowania to zauważ że;

1. Taka opcja jest szybsza

2. Jest określenie co którego stanu wiadomości się odnosi
3. Nie chce Ci się wpierdzielać z moją edycja w twój post a opcja dla administracji ma określoną liczbę znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym odstępie czasowym? Post chyba był co godzine więc to jest spam, masz opcje edytuj a nie nabijasz sobie posty, miechu nie obchodzi mnie to co ty powiesz bo go chronisz, proszę aby ktoś inny, czyli jakiś moderator się wypowiedział np Queen lub Karol bo oni mają większe doświadczenie apropo stwierdzania gdzie jest spam ;)

Hmm co wnosi ta propozycja ? bo post jest w temacie z propozycjami.

 

"2.2. Zakaz skanowania z respa na resp [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min / Ban na 30min]"

Zmienić na:

"2.2. Zakaz strzelania z respa na resp [Ostrzeżenie ...]"

 

Gdyż na małych mapach można bez skanowania zabić kogoś zanim się ruszy np z awp celując mu w głowe i zabijając po starcie rundy

 

Lub dodanie ochrony 1 sekundowej po starcie rundy.

 

 

 

EDIT ŻEBY NIE BYŁO, ŻE NABIJAM POST CO Z TEGO, ŻE PISZE TO 5 GODZIN PÓŹNIEJ

 

Skoro za zabicie dostaje się exp to może niech za śmierć traci się exp ? :#

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exp za śmierć jest na zachęte i też po to by twoje ofiary Serek chciały grać na serwerze. Pamiętam jak to wprowadzili na Zombiee modzie by zombiaki chętniej atakowały kampy ludzi. To nie jest złe, a wręcz przeciwnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co wnosi ta propozycja ? bo post jest w temacie z propozycjami.

 

"2.2. Zakaz skanowania z respa na resp [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min / Ban na 30min]"

Zmienić na:

"2.2. Zakaz strzelania z respa na resp [Ostrzeżenie ...]"

 

Gdyż na małych mapach można bez skanowania zabić kogoś zanim się ruszy np z awp celując mu w głowe i zabijając po starcie rundy

 

Lub dodanie ochrony 1 sekundowej po starcie rundy.

 

 

 

EDIT ŻEBY NIE BYŁO, ŻE NABIJAM POST CO Z TEGO, ŻE PISZE TO 5 GODZIN PÓŹNIEJ

 

Skoro za zabicie dostaje się exp to może niech za śmierć traci się exp ? :#

Zmiana w regulaminie ujęta.

 

Aktualnie za śmierć jest 50 EXP oraz moneta. Tak zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie:

3.7. Zakaz podpowiadania gdzie jest przeciwnik. [ban na 30min / Ban na 1 godzinę]

Lub coś w ten deseń bo niby wszyscy mówią, że nie podpowiadaj itp ale nigdzie nie jest to zabronione :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie:

3.7. Zakaz podpowiadania gdzie jest przeciwnik. [ban na 30min / Ban na 1 godzinę]

Lub coś w ten deseń bo niby wszyscy mówią, że nie podpowiadaj itp ale nigdzie nie jest to zabronione :C

 

Punkt dodany do regulaminu, brzmi on dokładnie:

3.7. Zakaz podpowiadania gdzie jest przeciwnik. [Ostrzeżenie, Ban na 30min / Ban na 1 godzinę]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić vipa, zamiast 2x expa dać 1.5x i żeby było równo to dać 15 hp za killa i 25hp za killa w heada bo nowi gracze nie mają szans, serek już ma 140 lvl a dopiero tydzień od resetu :/

Chciałeś wyrównać vipa a chcesz zrobić żeby taki serek leczył się za każdego killa? Odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie w końcu do klas te pistolety bo jak wyrzucę glocka to już go nie mam i jest mi smutno .. ;( #Smutek

 

I może zrobicie tak, że po zmianie rundy bronie są przeładowane i gotowe do boju bo tak trzeba wyrzucać na koniec rundy i lest lipa .. ;( #Lipa

 

pre_1475971744__bardzozlypatryk.gif

Pozdrawiam @S3ReK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie miał tak wysokiego lvl nie będzie tyle zabijał poza tym można też dać leczenie 10/15 lub 10/20

A mi się zdaję, że się po prostu przyczepiłeś bo masz mniejszy lvl ode mnie. 

I to nic nie da w osłabieniu mnie bo skoro ja potrafie wbić 100lvl z 1lvl w jeden dzień a reszta dopiero ostatnio zaczęła go wbijać to i tak będę miał wyższy od reszty.

Skoro na mapę zabiję 80 osób a ty np 20 to chyba logiczne, że szybciej lvl wbijam nie?

 

pre_1475971744__bardzozlypatryk.gif

Pozdrawiam @S3ReK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw się w sytuacji tego kogoś bez VIPa, ja wiem że płacisz wymagasz ale co to za gra jak wchodzi ktoś nowy 1 lvl a tu serek 300hp m4 ak z ograniczeniem rozrzutu to nawet we 2 sobie nie poradzą, a co do zabijania to gdybym miał cpt byś tylko leżał na ziemi co rundę ;)

Chodzi mi po prostu o jakąś równowagę, 1.5x exp to jest wg mnie dobry pomysł.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie w jakiś sposób ogarnąć lagi na serwie które utrudniają grę od kiedy wgraliście skiny sklepowe do wyboru to są lagi na serwie grałem na wielu innych serwach aby sprawdzić że to nie coś odemnie i nie mam żadnych problemów na nich kiedy wchodzę na coda odrazu mam zacinki a strzelić z awp to tak jak bym mial ping 1000 .. możecie to jakoś zniwelować byłbym wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie w jakiś sposób ogarnąć lagi na serwie które utrudniają grę od kiedy wgraliście skiny sklepowe do wyboru to są lagi na serwie grałem na wielu innych serwach aby sprawdzić że to nie coś odemnie i nie mam żadnych problemów na nich kiedy wchodzę na coda odrazu mam zacinki a strzelić z awp to tak jak bym mial ping 1000 .. możecie to jakoś zniwelować byłbym wdzięczny

Ja tak samo mam lagi przez skiny te z Cs go, ale to nie są zwykle lagi, normalnie kupiłem cyrexa myśląc że to będzie z 1.6 taki jaki był kiedyś od razu wgrany, ale musiałem od razu zmienic na domyślny bo zwykle mam 72 FPS"y a z tym skinem magicznie spada mi do 20, proszę o zmianę skinów z GO na 1.6 bo nie dość że laguje to serw to jeszcze ja nie mogę mieć zabawy ze skinem do m4, jedyny który mam to deagle za 400 ten ładny niebieski skin, bardzo mi się podoba bo jest taki jak powinien być a nie z GO. Noże tak samo się laguja a przynajmniej mnie, rozumiem że być może tylko ja mam beznadziejny komputer ale jak sam James powiedział gdy wcześniej pisałem o skiny " nie róbmy z serwa GO Moda". Proszę o skiny z 1.6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mam lagi przez skiny te z Cs go, ale to nie są zwykle lagi, normalnie kupiłem cyrexa myśląc że to będzie z 1.6 taki jaki był kiedyś od razu wgrany, ale musiałem od razu zmienic na domyślny bo zwykle mam 72 FPS"y a z tym skinem magicznie spada mi do 20, proszę o zmianę skinów z GO na 1.6 bo nie dość że laguje to serw to jeszcze ja nie mogę mieć zabawy ze skinem do m4, jedyny który mam to deagle za 400 ten ładny niebieski skin, bardzo mi się podoba bo jest taki jak powinien być a nie z GO. Noże tak samo się laguja a przynajmniej mnie, rozumiem że być może tylko ja mam beznadziejny komputer ale jak sam James powiedział gdy wcześniej pisałem o skiny " nie róbmy z serwa GO Moda". Proszę o skiny z 1.6 :)

Dokładnie tak myślę że można zrobić ankietę i wybrać daną m4 ak itp... i wgrać tak jak wcześniej bo na prawdę nie gram kto wie ile bo nie ma czasu ale wczoraj chciałem zagrać i wolałem wyjść bo nawet dobrze AWP nie mogę wycelować bo laguje . więc można powiedzieć że kapitan stoi nieaktywny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mam lagi przez skiny te z Cs go, ale to nie są zwykle lagi, normalnie kupiłem cyrexa myśląc że to będzie z 1.6 taki jaki był kiedyś od razu wgrany, ale musiałem od razu zmienic na domyślny bo zwykle mam 72 FPS"y a z tym skinem magicznie spada mi do 20, proszę o zmianę skinów z GO na 1.6 bo nie dość że laguje to serw to jeszcze ja nie mogę mieć zabawy ze skinem do m4, jedyny który mam to deagle za 400 ten ładny niebieski skin, bardzo mi się podoba bo jest taki jak powinien być a nie z GO. Noże tak samo się laguja a przynajmniej mnie, rozumiem że być może tylko ja mam beznadziejny komputer ale jak sam James powiedział gdy wcześniej pisałem o skiny " nie róbmy z serwa GO Moda". Proszę o skiny z 1.6 :)

 

 

Dokładnie tak myślę że można zrobić ankietę i wybrać daną m4 ak itp... i wgrać tak jak wcześniej bo na prawdę nie gram kto wie ile bo nie ma czasu ale wczoraj chciałem zagrać i wolałem wyjść bo nawet dobrze AWP nie mogę wycelować bo laguje . więc można powiedzieć że kapitan stoi nieaktywny .

 

To chyba macie słabe kompy lub lapki Panowie . Mi nic nie ścina nawet , gdy udostępniam internet z telefonu i ping mam jakoś 40 to nie ma znaczenia jaki skin mam wybrany fps ciągle ten sam . ;q 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego perki do obrażeń zostały przywrócone termi? Klasa jest z nimi zbyt mocna, James wiedział co robi jak blokował dla niego te perki. Teraz termi z 20+ obrażeń będzie lał po 60-70 do tego ogranicznik. Bez przesady, ma 2 bronie, celność z ogranicznika, dodatkowe dmg i co? Jeszcze więcej mu tego dasz? Zastanów się kto będzie chciał grać na termi który ma cię na 2 hity a nie ma takiej opcji żeby nie trafił bo ma zaje celność... proszę aby inni się wypowiedzieli, Zeus, BoBo, Renia, Drakon itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego perki do obrażeń zostały przywrócone termi? Klasa jest z nimi zbyt mocna, James wiedział co robi jak blokował dla niego te perki. Teraz termi z 20+ obrażeń będzie lał po 60-70 do tego ogranicznik. Bez przesady, ma 2 bronie, celność z ogranicznika, dodatkowe dmg i co? Jeszcze więcej mu tego dasz? Zastanów się kto będzie chciał grać na termi który ma cię na 2 hity a nie ma takiej opcji żeby nie trafił bo ma zaje celność... proszę aby inni się wypowiedzieli, Zeus, BoBo, Renia, Drakon itd.

BoteQ z perkami na terminatorze jest trudna sytuacja bo odblokowanych perków jest pula może 20 perków, odblokowane zostały Bo jest to Klasa Premium - płacisz,wymagasz. To samo ma kapitan jak dostanie kamo 51 to awp 1/1 na niewidzialnym typie trochę mocne co nie? Albo cichy z AWP Sniperem. Tak jak mówiłem płacisz - wymagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem ale teraz nie będzie dało się grać. Można chyba wprowadzić /freelvl 31 lvl na start. Bo czasem trudno się gra jak ktoś ma 100+ a ty 1 lvl.

Termi i tak ma już dużo, niech wypowie się amazing bo on najlepiej wie jak się grało gdy były odblokowane i zablokowae perki, nie trzeba ulepszać klasy tylko swoje umiejętności, no bo po co kapitanowi awp skoro nim grać nie umie? Po co cichemu niewidka skoro nie umie jej ogarnąć?

Można pomyśleć na nową premium zamiast Zeusa bo chyba nikt nim nie gra ;)

 

@Miechu jest takie powiedzenie "skoro coś dobrze działa to po co to zmieniać? " tak samo jest i w tym wypadku, jest to chyba 1 albo 2 w kolejności najlepiej sprzedawanych premek.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko okaże się, że ludzie przestaną grać bo "płacisz, wymagasz". Nie będą chieli płacić, ale stawać się tarczą strzelniczą dla premek też być nie będą chcieli. Ja np już sobie odpuszczam ten serwer - z premkami ma się niewiele szans. Średni gracze jak ty Miechu dają rade dobrym takim np jak Amazing co premek nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie perki jak tytanowe naboje, prawa ręka rambo, platynki krytyczne naboje i złote naboje powinny być zablokowane na terminatorze. Z własnego doświadczenia wiem że gdy grałem terminatorem i nabyłem jakieś naboje to była rzeż. Praktycznie każdego miałem na 1-2 hity, oczywiście przy max int. Druga sprawa oprócz naboi też jest sporo perków które dodają jakieś obrażenia np, aim, einstein, zestaw pomocniczy i te perki w zupełności wystarczą na termie.

Edytowane przez Am@z!nG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności