Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj jak wszedłem na serwer, gracz Ak47-HeadShot zapytał mnie, czy chcę monety. Napisałem mu, że tak, może przelać. Przekazał mi ponad milion monet.

(Mam dowód , że przelał mi on). Spytałem go, czy to on podszył się i ukradł monety, dopowiedziałem, że jak się przyzna, to może będzie łagodniejsza kara. Przyznał mi się na u@, że to on ukradł te monety. Dałem mu perma, po czym napisał obraźliwe dla mnie słowa. Gracz Forward, (niby jego kolega z osiedla) też dostał na 1h 30mint, bo napisał wulgaryzmy na say.

 

 

Sprawę z monetami uważam za zakończoną, ale nie wiem co z tymi moimi monetami, które przelał.

 

@Edit: Zauważyłem też coś dziwnego w klasie Pirotechnik. W opisie klasy jest, że ma 1 Rakiete ("Posiada Rakiete") a w rzeczywistości ma 2.

Co do monet prosze o nie wydawanie ich, wezme je a jeżeli AK będzie chciał negocjować to odda wszystkim wszystkie monety, nie wiem jak to zrobi ale kradzieży tak lekko nie puszczę.

Opis pirotechnika zostanie poprawiony jak wrócę do domu.

Poprosiłbym jeszcze dowód przelewu na PW.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis pirotechnika zostanie poprawiony jak wrócę do domu.

 

Nie zmieniaj opisu, tylko usuń jedną rakietę w grze ;)

 

2. Jeszcze jedna sprawa. Kupiłem sobie do żartów ostatnio 100 fragów przez komendę /sklepsms, i fragi dodało do Tabeli, ale nie do ranku (do topki). Dlaczego tak? Powinno dodać się do tabeli i ranku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj opisu, tylko usuń jedną rakietę w grze ;)

 

2. Jeszcze jedna sprawa. Kupiłem sobie do żartów ostatnio 100 fragów przez komendę /sklepsms, i fragi dodało do Tabeli, ale nie do ranku (do topki). Dlaczego tak? Powinno dodać się do tabeli i ranku...

2 problem zgłoś właścicielowi.

A co do opisu, planowane były 2 rakiety, opis był zły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jest to spowodowane , ale albo amx sie buguje albo cos sie dzieje na serwerze. CHodzi mianowicie o to , że przed chwila gralismy mape fy_mini_dust i 4 razy pod rzad zresetowaly sie statystyki i wznowila sie gra od poczatku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jest to spowodowane , ale albo amx sie buguje albo cos sie dzieje na serwerze. CHodzi mianowicie o to , że przed chwila gralismy mape fy_mini_dust i 4 razy pod rzad zresetowaly sie statystyki i wznowila sie gra od poczatku. 

 

W jakiej sytuacji się tak dzieje?? NA CSGO Modzie też często się w dziwnych okolicznościach mapa sama restartowała. Po jakimś czasie skapnąłem się, że do resetów dochodzi przy grze 1vs2 1v3 (serwer uznawał, że gra jest niesprawiedliwa :D), dopiero jak teamy były wyrównane to resetów już nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś dokladnienw tej co opisales takze mam rozumiec ze wszystko jest dobrze?

Jeżeli coś się buguje, to nic nie może być dobrze. Podasz mi czas tej mapy albo ściągniesz demko? Chcę to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale..

Mam taką propozycję, aby zrobić osobny temat na spis nazw roundsoundów, szukałem wiele razy nazwy, a nie umiałem znaleźć, gracze też nie jednokrotnie zwracają się do mnie z pytaniem "Jak się ta muzyka nazywa?". Jestem zielony... nie wiem co odpowiedzieć. Ułatwiło by to znalezienie nazwy utworu... Mi narazie udało się znaleźć "Białas-blakablakablaka"

 

Wg mnie, ten temat ułatwi życie nie jednej osobie :hahaa3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to dobry pomysł jeśli pozwolisz dodam jutro temat z tematem nazw roundsoundów :)

Pozwolę.

Dziękuję w moim i graczy imienu za zaakceptowanie propozycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie lepiej by było dodać komendę  :/last" ?  Tak jak to jest na większości serwerów ?

 

W sumie Zeus masz racje bedzie tak prosciej bo nie kazdy gracz zaglada na forum. Ta propozycja jak dla mnie moze zostac przyjeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Blokada perku betonowe cialo dla lvl 100 +  ponieważ gracze z 10 lv nie będą w stanie zabić kogoś z 100+ jeszcze na malej mapie .

 

@ edit

 

Wyrażam swoją opinie  wiem z doświadczenia .

Edytowane przez Zeus446
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Blokada perku betonowe cialo dla lvl 100 +  ponieważ gracze z 10 lv nie będą w stanie zabić kogoś z 100+ jeszcze na malej mapie .

 

@ edit

 

Wyrażam swoją opinie  wiem z doświadczenia .

Nie, perk to perk. Na każdym serwerze Betonowe jest odblokowane, powinno tak zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, perk to perk. Na każdym serwerze Betonowe jest odblokowane, powinno tak zostać.

Haxor Zeus ma racje. Gracz ktory ma lvl 10 nie zabije gracza z lvl 100-ktorys tam posiadajacego beton ... Proponuje takze zablokowac od tego samego lvl pancerz neomexowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haxor Zeus ma racje. Gracz ktory ma lvl 10 nie zabije gracza z lvl 100-ktorys tam posiadajacego beton ... Proponuje takze zablokowac od tego samego lvl pancerz neomexowy 

Pancerze jest zablokowany po 100 lvl więc tu nie trzeba zmieniac nic jedynie można bugować perki miając klase 100 lvl -- kupic pancerz i miec na 100+ wiem bo sam to zauwazylem .

 

Nie, perk to perk. Na każdym serwerze Betonowe jest odblokowane, powinno tak zostać.

Płaczesz ponieważ zawsze dropisz beton na malej i lapiesz sobie fragi nie raz Ci zwracałem uwagę .  decyzja zostanie podjęta przez opiekunów

Nie widzę innych graczy na nie tylko dla Ciebie to  może być problem . 

 

Pozdrownienia Zeus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę.

Dziękuję w moim i graczy imienu za zaakceptowanie propozycji!

Zrobimy tak przy następnych rs'ach.

 

Nie, perk to perk. Na każdym serwerze Betonowe jest odblokowane, powinno tak zostać.

Widzisz Zeus, nie zawsze gramy małe mapy jak i nie zawsze na nich dropi ten perk, gdyby dało się zablokować go na małych mapach wtedy bym tak zrobił ale to jest niemożliwe. To jest CoD, tutaj większą rolę grają perki klasy niż umiejętności.

 

Tak jak Zeus pisał Reniu, pancerz został już dawno zablokowany i to na Twoją prośbę :D

 

Haxor, nie powinieneś mieć takie zdanie typu jeżeli na innym serwerze jest tak, to tutaj też ma to być. Rozumiem, wiążą się ze sobą te CoD mody ale róbmy poniekąd unikat i nie odnoszę się akurat do przykładu z perkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycję, a mianowicie; dodanie komendy nextmap. Przydaje się ona, ponieważ czasem, zapomnę np. zauważyć, która mapa została wybrana, wpiszę "nextmap" i wyświetli się następna mapa.

 

 

Pozdrawiam HaX~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycję, a mianowicie; dodanie komendy nextmap. Przydaje się ona, ponieważ czasem, zapomnę np. zauważyć, która mapa została wybrana, wpiszę "nextmap" i wyświetli się następna mapa.

 

 

Pozdrawiam HaX~

 

Proozycje popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną moją propozycją jest;

- Dodanie "upomnienia", jeżeli można takie coś zrobić. Chodzi w tym o to, gdy gracz napisze np. "kur**", lub inne tego typu słowo (przepraszam za wyrażenie), dostaje upomnienie w postaci komunikatu "Napisałeś wulgarne słowo. Napisz na czacie Przepraszam, aby dalej spokojnie grać" (lub coś w tym stylu). Jeżeli gracz napisze kolejny raz takie słówko dostaje bana na 30 minut (chyba, że więcej lub mniej).

 

Ale.. gdy gracz napisze to słowo lub wyrażenie skierowane do admina, to niech admin widzi, co napisał gracz, ponieważ kiedy gracz napisze obrazę do admina, to admin musi wybrać na ile czasu dać graczowi bana.

 

-Dodanie opcji, aby admin widział (jeśli żyje) co piszą gracze nieżywi i na odwrót, czyli admin nieżywy widzi co piszą żywi.

 

 

 

Pozdrawiam HaX~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haxor os typu "Przepraszam za wyrazenie" oile sie nie myle byko juz wczesniej i taki o to tekst pojawial sie co sekunde na sayu...moim zdaniem to jest zly pomysl - gracze ktorzy wchodza na serwer wiedza, ze obowiazuje na nim kultura jesli sie nie stpsuja do tego ponosza pelna odpowiedzialnosc za swoje slownictwo i dostaja bana.

 

No skoro przeklenstwa sa napisane w steone adminow/opiekunow , jest to oczywiste ze admin badz jeden z opiekunow go banuje na tyle ile uwaza.

 

Tak tu sie zgodze - admini nie widza co pisza nie zyjacy gracze i czasami potrafia spamic na u@. Ja jako opiekun to widze lecz admini nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: AMX się czasem widzę buguje. Chciałem dać bana za Aima graczowi GRACZ || CSC za aima, a bana dostał gracz Wprost_niezwykle_czorny_murzyn... tak tylko do informacji, może coś z tym zrobicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności