Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie rozgrzewka moze trwac 60 sekund i bedzie wystarczajaca dla wszystkich:)

Było za mało, miało się nie zmieniać 120, chcę dla wszystkich dobrze zrobić ale to dla mnie bez różnicy bo naprawdę mała ilość chce skrócić czas rozgrzewki, mogę ją zostawić taką jaką jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Notatki Kapitana zamiast kondycji dają hp  Sorka pomyliłem się Tajemnica Kapitana*

Edytowane przez BukaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 110 i nie da rady

Możliwe, że któryś z wcześniejszych opiekunów to zmienił, poprawione: ustawione zostało na 100lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. koniec "adminowania"

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w przyszłości mógłbym złożyć podanie na administratora? Aby kolejny raz spróbować, tym razem już na 100%.

Bardzo mi będzie brakować tej rangi... Mam nadzieję, że wkrótce admin do mnie powróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. koniec "adminowania"

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w przyszłości mógłbym złożyć podanie na administratora? Aby kolejny raz spróbować, tym razem już na 100%.

Bardzo mi będzie brakować tej rangi... Mam nadzieję, że wkrótce admin do mnie powróci :)

Zostałeś tylko zawieszony, ORION miał Cię o tym powiadomić. Dał Ci tydzień na douczenie się i poprawienie szczegółów, które sprawiają, że odstajesz od reszty adminów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Ubranie ninjy

Opis: Posiada 1hp i jest całkiem niewidoczny (widać tylko cień)

 

Perk: Bankier

Opis: Za zabicie HS'em dostaje +5 monet (5 lub 10 wyraźcie opinię)

 

Perk: Lekkoatleta

Opis: Dostaje +50 kondycji i +20 wytrzymałości

 

Perk: Lekarz

Opis: Dostajesz 2 apteczki na rundę

 

P.S: James/ ORION sprawdźcie Rs'y w innym temacie :)

Edytowane przez HaXoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś z perkami jest, bo normalnie to się wyświetlały na środku ekranu (info o perku) a teraz na say. Jakieś błędy może są, :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też dzisiaj na dwóch mapach nie było rozgrzewki plus na drugiej mapie nie miałem vipa i premki (Jak coś wystarczy wyjść i wejść z serwera) jakieś bugi lub prace nad serwerem :p

perk Tajemnica Kapitana  zamiast kondycji daje hp (chyba, że już poprawiliście)

 

/Widać, że już nie ma rozgrzewki :D

Edytowane przez BukaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś z perkami jest, bo normalnie to się wyświetlały na środku ekranu (info o perku) a teraz na say. Jakieś błędy może są, :/

 

I też dzisiaj na dwóch mapach nie było rozgrzewki plus na drugiej mapie nie miałem vipa i premki (Jak coś wystarczy wyjść i wejść z serwera) jakieś bugi lub prace nad serwerem :p

perk Tajemnica Kapitana  zamiast kondycji daje hp (chyba, że już poprawiliście)

 

/Widać, że już nie ma rozgrzewki :D

 

Problemy zostały zgłoszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewki dalej nie ma kolejna rzecz która nie nie działa to po wpisaniu komendy /perk nie możemy kupic /sprzedac perku

wystepuja drobne problemy nad ktorymi juz pracuja odpowiedbe osoby prosimy sie uzbroic w cierpliwosc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe RS'y dostępne są już na serwerze.


Podziękowania dla  za wkład swoich nutek, myślę, że będą wam się podobać.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęło mi klan Pluszowe Misie, jest jakaś możliwość żeby go przywrócić?? Wydaliśmy na niego około 18k monet więc trochę szkoda.

Przywrócić klan raczej wątpię bo sam miałem taki problem może dostaniesz monety na rozwój klanu ale to musiał mieć dowody (najlepiej ss )  myślę że na serwerze ponownie pojawiają się bugi usunięcie klanu reset statystyk itp . Więc prosił bym opiekunów o sprawdzenie całej paczki serwera lub właściciela .  pozdrowienia Zeus "__" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie dodali klase typu ninja lub harry potter to by bylo swietnie nawet perk peleryna niewidka

Istnieje klasa cichy . bez przesady że zwykła klasa będzie niewidzialna : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęło mi klan Pluszowe Misie, jest jakaś możliwość żeby go przywrócić?? Wydaliśmy na niego około 18k monet więc trochę szkoda.

Odezwij sie do mnie. Byłem w tym klanie i chyba pamiętam statystyki. Zwrócę Ci klan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj jak wszedłem na serwer, gracz Ak47-HeadShot zapytał mnie, czy chcę monety. Napisałem mu, że tak, może przelać. Przekazał mi ponad milion monet.

(Mam dowód , że przelał mi on). Spytałem go, czy to on podszył się i ukradł monety, dopowiedziałem, że jak się przyzna, to może będzie łagodniejsza kara. Przyznał mi się na u@, że to on ukradł te monety. Dałem mu perma, po czym napisał obraźliwe dla mnie słowa. Gracz Forward, (niby jego kolega z osiedla) też dostał na 1h 30mint, bo napisał wulgaryzmy na say.

 

 

Sprawę z monetami uważam za zakończoną, ale nie wiem co z tymi moimi monetami, które przelał.

 

@Edit: Zauważyłem też coś dziwnego w klasie Pirotechnik. W opisie klasy jest, że ma 1 Rakiete ("Posiada Rakiete") a w rzeczywistości ma 2.

Edytowane przez HaXoR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności