Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Bobo nie wiem co się dzieje ale coś się im wali z tym 

 

Może dodacie skina do ak47 bo w sumie wszystkie skiny podmienione na jakieś fajne z cs:go a ak47 zostało klasyczne ... :(

 

[*] ak47 (2016-2016)

Bez skinowe na zawsze w naszych sercach <3 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Bobo nie wiem co się dzieje ale coś się im wali z tym 

 

Może dodacie skina do ak47 bo w sumie wszystkie skiny podmienione na jakieś fajne z cs:go a ak47 zostało klasyczne ... :(

 

[*] ak47 (2016-2016)

Bez skinowe na zawsze w naszych sercach <3 :(

No , ja już 3 razy zbanowałem Twoja podszywke kolego ;q . Ja zbinduje sobie coś zaraz , aby przypominać graczą że maja możliwość zakładania haseł na Nick bo według mnie to jest ważne . Jeszcze jedna sprawa Blaze czy jakoś tak goliat 200+ zwykle nie pisze dużo i dlatego nie zauważyłem tego , ale teraz wiem pod jego nie obecność na serwerze jakiś pajac gra jego nickiem i to nie chwile tylko parę map więc patrzcie może tego typa wytępimy :D . A co do AK47 przydałby się jakiś skin :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie czegoś niczym na cs:go modzie, żeby zanim ktoś będzie mógł grać będzie musiał wpisać swój pin inaczej dostanie kicka

Bo nie mówiąc o tym, że juz kolejna osoba podszywa się pode mnie a jestem adminem, to co mówić o zwykłych graczach...

Ludzie się starają, żeby mieć dobre staty w topce itp a przyjdzie jakiś random na wasz nick i nie dość, że wam zniszczy staty to jeszcze całą reputacje...

 

To może być dobry pomysł bo dzisiaj chyba też grał na moim kacie wczoraj miałem golda wchodze a tu guardian .

Zadnych pinow nie bedzie. iStnieje darmowa rezerwacja nicku , wiec piny odpadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja ma taka propozycje żeby dodać do regulaminu punkt żeby był zakaz kampienia na de_dust2_long bo to jest naprawdę porażka stoi sobie koleś i bedzie kampił i weź tu go zabij ale rób sobie cele...Prosze o wypowiedź na ten temat opiekunów i cała resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja ma taka propozycje żeby dodać do regulaminu punkt żeby był zakaz kampienia na de_dust2_long bo to jest naprawdę porażka stoi sobie koleś i bedzie kampił i weź tu go zabij ale rób sobie cele...Prosze o wypowiedź na ten temat opiekunów i cała resztę.

Ale to właśnie jest long gdzie można sobie postrzelać z awp jak tt i ct ma dobre miejsca na awp ;) jeżeli team gra dobrze to można nawet i cele zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stworzyłem dla Was plugin (na podstawie Knife Mod - skorzystałem ze szkieletu, a potem po prostu wszystko sobie zeedytowałem), który dodaje do gry sklep ze skinami. Wielu z Was po 2 tygodniach ma bardzo dużo monet, to pozwoli zmniejszyć te ilość, bo będziecie musieli kupować skiny (lub nie, jeżeli ktoś nie chce). To jest fajna sprawa dla osób, które narzekają na sporą ilość monet.

 

 

Na tę chwilę można mieć jednego skina do danej broni, więc wydawać monety można w nieskończoność.

Wygląda to tak i oczywiscie będzie to zmienione jeszcze, np: na czerwono będą skiny, których nie kupiono, a na biało lub żółto te, które kupiono

pre_1475100463__wyborbroni.png

 

pre_1475100477__wyborskina.png

 

pre_1475100492__wybranyskin.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem dla Was plugin (na podstawie Knife Mod - skorzystałem ze szkieletu, a potem po prostu wszystko sobie zeedytowałem), który dodaje do gry sklep ze skinami. Wielu z Was po 2 tygodniach ma bardzo dużo monet, to pozwoli zmniejszyć te ilość, bo będziecie musieli kupować skiny (lub nie, jeżeli ktoś nie chce). To jest fajna sprawa dla osób, które narzekają na sporą ilość monet.

 

 

Na tę chwilę można mieć jednego skina do danej broni, więc wydawać monety można w nieskończoność.

Wygląda to tak i oczywiscie będzie to zmienione jeszcze, np: na czerwono będą skiny, których nie kupiono, a na biało lub żółto te, które kupiono

pre_1475100463__wyborbroni.png

 

pre_1475100477__wyborskina.png

 

pre_1475100492__wybranyskin.png

Dzięki Karol za czas poświęcony dla nas i dla naszej wygody grania. Powodzenia w ulepszaniu pluginu ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skiny zostały dodane.

Proszę o zgłaszanie bugów/błędów/zmian.

Postaram się rozbudować ten sklep, ale przypominam, że liczba modeli jest ograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o zmianę m4 cyrex na tą wersję z Cs 1.6 a nie m4a1-s , ten jest beznadziejny a tamten był lepszy, ogólnie skiny do m4 i awp lepsze by były te z 1.6, kolejna sprawa cały czas, perk zabzabójcze he nie działa poprawnie 1/1 nie zabija nikogo. Kolejna sprawa, nie podoba mi się odbicie które panuje na serwerze, jak nie terminator to obrońca których jest tak naprawdę nadmiar, z 10 osób, z 5/6 ma obrońcę i 1 ( przeważnie serek) ma termi. Ja rozumiem że można ulepszyć termi a nie w ten sposób, i prosze o usuniecie obrońcy w następnej edycji bo nie da się na niego grać. Ma 50lvl, przykładowo czyli jak da all w hp ma 200 hp, pierwsze 2 odbijaja i ma jeszcze 50 wytrzymałości co też go umacnia, gdyby tego było mało eliminator. Możemy jeszcze pogadać na ten temat. Teraz już chyba nikt cpt nie kupuje bo się nie opłaca skoro każdy odbija ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o zmianę m4 cyrex na tą wersję z Cs 1.6 a nie m4a1-s , ten jest beznadziejny a tamten był lepszy, ogólnie skiny do m4 i awp lepsze by były te z 1.6, kolejna sprawa cały czas, perk zabzabójcze he nie działa poprawnie 1/1 nie zabija nikogo. Kolejna sprawa, nie podoba mi się odbicie które panuje na serwerze, jak nie terminator to obrońca których jest tak naprawdę nadmiar, z 10 osób, z 5/6 ma obrońcę i 1 ( przeważnie serek) ma termi. Ja rozumiem że można ulepszyć termi a nie w ten sposób, i prosze o usuniecie obrońcy w następnej edycji bo nie da się na niego grać. Ma 50lvl, przykładowo czyli jak da all w hp ma 200 hp, pierwsze 2 odbijaja i ma jeszcze 50 wytrzymałości co też go umacnia, gdyby tego było mało eliminator. Możemy jeszcze pogadać na ten temat. Teraz już chyba nikt cpt nie kupuje bo się nie opłaca skoro każdy odbija ;/

 

Podłączam się pod twoją wypowiedz lecz jednak coś w niej chce zmienić.

 

Nie usunąć obrońce a zmienić jej z 2 pocisków na 1 pocisk, od 2 pocisków można zginąć od 1 tylko na samym początku przygody z serwerem i to przy niezłej głowe :#

do tego mając mniejszą ilość hp nie da się zabić obrońcy bo gdziekolwiek się go strzeli to się ginie.

 

Klasa terminator ci przeszkadza przez to ze od wszystkiego się coś odbija i już coś się w głowie dzieję ale uwierz mi na słowo, że jak miał 1/5 to nie obijał nic ... może na magazynek tam ten co strzelał dostał 12dmg teraz jest stosunkowo dobrze, da się go zabić tylko po prostu czasem akurat się odbiję na ważnym strzale typu z awp/headshot

 

Więc nie porównuj obrońcy z terminatorem bo to inna bajka owszem jest odbicie ale na totalnie innej zasadzie czasem odbije 0 pocisków na rundę, czasem 4 jest to klasa premium pay2win płacisz=wymagasz

Dziwisz się, że nie masz ze mną szans jak ja już mam 100 lvl a wy po 20 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przywrocic przeniesienie leveli za pomoca monet w /sklep, z tego co sie orientuje to dawniej było za 2000.

 

Wątpię aby to wróciło serwer też musi jakoś zarabiać  :)

Nie zarabiać, a po prostu miałem dość wysłuchiwania 3-4 razy na tydzień, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tyle było z tym problemów przez nieumiejętne czytanie, że to głowa mała, ja miałem tego aż nadto, cały czas coś, a ja potem musiałem tego wysłuchiwać i zwracać monety, więc zostało to usunięte. To był główny powód dla którego tak się stało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę założyć tematu a więc piszę tutaj , chodzi o klasę obrońca myślę że jest ona zbyt przesadzona i chciałbym i pewnie wiele innych osób aby została znerfiona ponieważ każdy praktycznie jej teraz używa , ma wbudowany ogranicznik i odbija 2x pocisk co jest według mnie za mocne , powinno być może uniknięcie 2 pocisków lub niewrażliwość na nie a nie odbicie bo nie ma możliwości pogrania inną klasą bo wszędzie latają obrońcy , i nie pisze tego bo dostaję od tych oto osobników co graja tą klasą bo też czasem nią pogrywam ale jest stanowczo za mocna , proponuję jej osłabienie lub przeniesienie jej na klasę premium . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę założyć tematu a więc piszę tutaj , chodzi o klasę obrońca myślę że jest ona zbyt przesadzona i chciałbym i pewnie wiele innych osób aby została znerfiona ponieważ każdy praktycznie jej teraz używa , ma wbudowany ogranicznik i odbija 2x pocisk co jest według mnie za mocne , powinno być może uniknięcie 2 pocisków lub niewrażliwość na nie a nie odbicie bo nie ma możliwości pogrania inną klasą bo wszędzie latają obrońcy , i nie pisze tego bo dostaję od tych oto osobników co graja tą klasą bo też czasem nią pogrywam ale jest stanowczo za mocna , proponuję jej osłabienie lub przeniesienie jej na klasę premium .

 

Napisz we właściwym temacie. -> balans/zmiany /udoskinalenia klas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile w koncu kosztuje ten prefix w klanie? Dzisiaj zadałem to pytanie Miechowi i powiedział 1500 monet, kilka minut temu wpłaciłem ponad 1500+ i chciałem faktycznie sprawdzic czy jest tak ale niestety nie, pisze że brak funduszy mimo iz w banku jest 1500+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile w koncu kosztuje ten prefix w klanie? Dzisiaj zadałem to pytanie Miechowi i powiedział 1500 monet, kilka minut temu wpłaciłem ponad 1500+ i chciałem faktycznie sprawdzic czy jest tak ale niestety nie, pisze że brak funduszy mimo iz w banku jest 1500+

Prefix kosztuje 2k my bad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze skarzą sie na skiny podobno znikły zmieniałem mapę ale dalej ich nie ma .

 

To ile w koncu kosztuje ten prefix w klanie? Dzisiaj zadałem to pytanie Miechowi i powiedział 1500 monet, kilka minut temu wpłaciłem ponad 1500+ i chciałem faktycznie sprawdzic czy jest tak ale niestety nie, pisze że brak funduszy mimo iz w banku jest 1500+

Jeśli dobrze pamiętam to Jams0v robił temat na forum gdzie wszystko jest wytłumaczone na temat klanu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się do obrońcy . Przesada i tylke . Nie mogę grać poważnie odechciewa mi się, lubie Nasz serwer ale od tej klasy nie mam ochoty grać 10 minut ;/ . Myślę , że tak działa tylko do Kapitana jak walę banie i mi 372 hp bierze , a jemu dodaje nawet jak mam notatki to bug . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


 

Ja wypowiem się do obrońcy . Przesada i tylke . Nie mogę grać poważnie odechciewa mi się, lubie Nasz serwer ale od tej klasy nie mam ochoty grać 10 minut ;/ . Myślę , że tak działa tylko do Kapitana jak walę banie i mi 372 hp bierze , a jemu dodaje nawet jak mam notatki to bug .

 

Powtórzę to co Miechu, TUTAJ ZE ZMIANAMI KLAAAAAAASSSSS: CLICK <3

 

Hmm, dlaczegóż to jestem sam w /codtop15 ? lipton nie mogę patrzeć ile 2 osobie brakuję, żeby mnie przegonić ;C

 

Zablokować notatki kapitana na obrońcy i terminatorze

 

@@BoteczeQ po 1 ktoś mi już te posty połączył po 2 każdy post pisalem w stosownym odstępie czasowym po 3 wszystko to inna propozycja.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w skinach do broni mogą pojawić się te z 1.6? Do każdej broni po 1 przynajmniej skinie z 1.6, awp : błyskawica ( chyba, nie pamiętam jak się dokładnie nazywało ) m4 : cyrex, AK nie znam, chyba że red line ale tu jest chyba w wersji GO , a resztę sami dobierzcie bo ja się nie znam za bardzo na skinach do mp5, famasa itd. :)

 

PS. serek 3 posty pod rząd, nie jest to spam? Wydaje mi się że powinien wyłapać warna, nic do Ciebie Nie Mam ale regulamin to regulamin.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się do obrońcy . Przesada i tylke . Nie mogę grać poważnie odechciewa mi się, lubie Nasz serwer ale od tej klasy nie mam ochoty grać 10 minut ;/ . Myślę , że tak działa tylko do Kapitana jak walę banie i mi 372 hp bierze , a jemu dodaje nawet jak mam notatki to bug . 

 

Klasa została zmieniona.

 

Powtórzę to co Miechu, TUTAJ ZE ZMIANAMI KLAAAAAAASSSSS: CLICK <3

 

Hmm, dlaczegóż to jestem sam w /codtop15 ? lipton nie mogę patrzeć ile 2 osobie brakuję, żeby mnie przegonić ;C

 

Zablokować notatki kapitana na obrońcy i terminatorze

 

@@BoteczeQ po 1 ktoś mi już te posty połączył po 2 każdy post pisalem w stosownym odstępie czasowym po 3 wszystko to inna propozycja.

 

Dziękuje Seruś, plugin /codtop15 działa tylko trochę wybiłeś się z lvl i się zawiesił ale wszytko wróci do normy.  Jest za dużo małych lvl i twój jeden za dużo i nie ogarnął program do odczytywania pliku. Notki na obrońcy są zablokowane na terminatorze zostaną.  2 zgadza się 3 zgadza się

 

Czy w skinach do broni mogą pojawić się te z 1.6? Do każdej broni po 1 przynajmniej skinie z 1.6, awp : błyskawica ( chyba, nie pamiętam jak się dokładnie nazywało ) m4 : cyrex, AK nie znam, chyba że red line ale tu jest chyba w wersji GO , a resztę sami dobierzcie bo ja się nie znam za bardzo na skinach do mp5, famasa itd. :)

 

PS. serek 3 posty pod rząd, nie jest to spam? Wydaje mi się że powinien wyłapać warna, nic do Ciebie Nie Mam ale regulamin to regulamin.

 

Skiny do każdej broni się pojawią tylko na start musimy ogarnąć te co są oraz sam plugin ponieważ ostatnio zaczął generować małe lagi, skiny do każdej broni p[pojawią się stopniowo lecz ilość jest nie znana.

 

Może mieć i 150 postów z rzędu, jeśli są pisane w odpowiednim odstępie czasowym to nie jest spam. Co więcej każdy to inna zmiana którą wymyślił o innych porach dnia. Jeśli jako admin serwera jest aktywny na jego forum to gdzie problem? Gdyby każdy były tak aktywny jak on nam opiekunom byłoby dużo łatwiej pracować. Wniosek oddalam.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym odstępie czasowym? Post chyba był co godzine więc to jest spam, masz opcje edytuj a nie nabijasz sobie posty, miechu nie obchodzi mnie to co ty powiesz bo go chronisz, proszę aby ktoś inny, czyli jakiś moderator się wypowiedział np Queen lub Karol bo oni mają większe doświadczenie apropo stwierdzania gdzie jest spam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności