Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Termi ma ogranicznik, 7dmg i 2 dobre bronie więc raczej nie przesadziłem, a Rambo ma beznadziejne kryty, w porównaniu i tak te 10dmg to mało :D

 

Oraz nie ma 2 broni, a Rambo i Termi mają a pistolet usp może się tak trochę liczyć ale trzeba umieć strzelać jak już.

Ok ale Ty się możesz teleportować co 10 s za plecy przeciwnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche was ludzie nie rozumie z tym rambo. Klasa juz nie jest tak grywalna i o tym sam doskonale wiem, bo jeszcze wbije troche lvli i przenosze sie na termi, bo sie nim na wyzszym lvlu lepiej gra niz obecnym  rambo. Rambo jest juz strasznie posłabszony. Na poczatku miał 1/5 na 2x wieksze obrazenia i piekna bron czyli ssg i auga. Potem miał 1/4 na 1,5 razy wieksze obrazenia i 1/5 oslepienie przy dalej pieknej broni czyli ssg i mp5. Teraz ma tylko 1/4 czy 1/5 na 2x wieksze obrazenie i tyle, bo teraz ma famasa ktory jest zdecydowanie słabszy od ssg ktorym sie gra poprostu obłędnie:D Więc moje pytanie brzmi czmeu chcecie go jeszcze posłabszać? Ta Klasa rambo działa tak, ze w ciało nie za czesto wali 2x większe, a za to jak walnie sie w glowe to są 3x wieksze obrazenia-dziwna sprawa:/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahaha to 1/5 wchodzi jak 1/1. Moim zdaniem jest dobrze ze względu że ma tylko degla. Możemy ewentualnie zmienić 1/5 na 1/6



Czyli mam rozumieć ze ta klasa nie zostanie zmieniona? Twoim zdaniem jest dobra klasa? Wejdź na serwer gdy gra tak komandos  ;) 1 lv z pompy ciśnie każdego, nie mówiąc o mnie, bo we mnie te kupsko (1/5) wchodzi zawsze... Ten shotgun jest do wywalenia.


A co do cichego to lepiej zostawcie go w spokoju... Ta klasa jest dobra (nie mówiąc o tym weteranie noża który wg mnie powinien być dla niego zablokowany). Gracze sie skarżą na ta klasę i mówią nawet ze jest za dobra a wy chcecie ja jeszcze ulepszać ...

w najbliższym czasie MOŻE zostanie zmieniony komandos jak? Na pewno to tutaj przedstawię propozycję. Jeżeli macie jakieś fajne propozycje to proszę o przedstawienie. 

 

Ogarnac krytyk Rambo bo jest to 3x wiecej niz zwykly hit, raz po 25 raz po 80/zablokowac perki do dmg takie jak Terminator albo pare z nich.

Wiele graczy narzeka na teleportera, że niby jest zbyt dobry jak na zwykla klase, pare osob proponuje zrobic z tego premium, a skoro tacy madrzy to dawać propozycje  :D

już się tym zajmuję 

 

@Zeus446 klasa Teleporter była od zawsze klasą, którą każdy mógł grać. Na 100% nie będzie zmieniona. Jak już to staty można zmienić, ale to wszystko.

 

Teleporter

0

30

0

25

Bronie: M4, usp

Opis: +10 dmg do M4 i usp, magazynek za killa i teleport co 8/10 sek.

 

Dla tych co chca zrobic z niego premium, propozycja z mojej strony, nie wiem czy nie za slaba w porownaniu z termi albo rambo.

 

+10 dmg ? trochę przesadziłeś chyba  ;)

 

Termi ma ogranicznik, 7dmg i 2 dobre bronie więc raczej nie przesadziłem, a Rambo ma beznadziejne kryty, w porównaniu i tak te 10dmg to mało  :D

Oraz nie ma 2 broni, a Rambo i Termi mają a pistolet usp może się tak trochę liczyć ale trzeba umieć strzelać jak już.

teleporter zostaje tak jak jest

 

 

Proszę o dokładne propozycje kapiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w najbliższym czasie MOŻE zostanie zmieniony komandos jak? Na pewno to tutaj przedstawię propozycję. Jeżeli macie jakieś fajne propozycje to proszę o przedstawienie. 

 

już się tym zajmuję 

 

 

 

 

teleporter zostaje tak jak jest

 

 

Proszę o dokładne propozycje kapiana

 

Kapitan nie ma nic do dodania posiada 1/1 za awp m4a1 jest dobra bronią na dodatek ma he 1/4 wchodzi co 2 raz wiem z doświadczenia ze ta klasa nie wymaga zmiany .

Komandos tak jak mówiłem zabranie szansy na zabicie 1/6 ( nie zastępować 1/? ponieważ i tak będzie wchodziło często)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam po co Wam były te zmiany komandosa.. jak małymi krokami wracamy do początkowej wersji.

 

Co do komandosa to zrobiłbym tak jak było na początku. AutoBH, deagl, konda 40, HP 0 i reszta też zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień jeszcze kapitana to tyle będziesz widział ludzi na serwerze, a przynajmniej tych, którzy są "bywalcami" i śmiało wydają pieniądze na klasy premium.
Nie chcę krytykować czyjejś pracy ale tak to się kończy kiedy ktoś jest otwarty na KAŻDĄ propozycje graczy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień jeszcze kapitana to tyle będziesz widział ludzi na serwerze, a przynajmniej tych, którzy są "bywalcami" i śmiało wydają pieniądze na klasy premium.

Nie chcę krytykować czyjejś pracy ale tak to się kończy kiedy ktoś jest otwarty na KAŻDĄ propozycje graczy.

Tutaj wyjątkowo przyznam racje.

Zawsze coś komuś nie będzie pasowało, aczkolwiek trzeba umieć odrzucić te "piski" a rozważyć konstruktywne propozycje.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te itemy które ominę moim zdaniem są dobrze zrobione. Te które wymienie moim zdaniem są do poprawy.
 

 

Itemy:
-Broń muzułmanina ( Dostaje 10 dmg z broni )

- Broń Rambo ( zmienić na 15 dmg z mp5)

- Magiczne buty ( zmienić, na 40 kondycji i 20 w int)

-buty szturmowego ( zmienić na. Nie słychać Twoich kroków i posiadasz podwójny skok)

- Defiblyracja( zmienić na 1-2-4)

- Einsterin ( zmienić na 40 int,hp,10 dmg)

- fart strzelca ( zmienić 1-5 usp,glock 18 na wyłączność)

- Hardcor (1-15 z ak)

- Hedshoter (1-5 na hs na wyłączność)

- Heinerdonger (zmiana na 20 hp i wyt. + 10 dmg)

-Księga expa ( jest bardzo żadko zdobywana, zmiana na troszke częściej zdobywanie tego itemu)

-Księga wiedzy ( zmiana na 40 stat )

- Naboje oślepiające (zmiana na 1-4 na wyłączność)

- Palące Naboje (do usunięcia)   

- Pancerz Neomexonowy ( 1-5 na wyłączność)

- Pompa ( 1-4 na wyłączność)

-Porażające naboje (1-5 na wyłączność)

- Przyciemnione okulary (do usunięcia)

- Skrzydła Archanioła (do usunięcia)

-Sztuka dezorientacji ( 1-4 na wyłączność)

-Tajemnica nieśmiertelności ( zmiana na 5 sec.)

-Tajemnica taktyka (do usunięcia)

-Zatruty nabój (do usunięcia)

 

 

W miejsce itemów które wymieniłem, które są do usnięcia, napisze lub stworze inne. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perki do modyfikacji ( moim zdaniem )

Osłabić:

Beton 6/7 sek działa

Aim - zamiast 8 do 3/5 i ogranicznik

Neomex - od 1/4 do 1/7

Wyrzucić:

Defibrylacje- nikt nie używa

Nieśmiertelność- za dobre i denerwuje

Niewidka- też za dobre i denerwuje

Fart strzelca- jest tajemnica swat poza tym za słabe.

Przyciemnione okulary- nikt nie używa

Skrzydła- -,,-

Zatruty naboj - -,,-

Płonące- za słabe jak na cod max~ 350hp

 

Resztę bez zmian, chyba nic nie pominąłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te itemy które ominę moim zdaniem są dobrze zrobione. Te które wymienie moim zdaniem są do poprawy.

 

 

Itemy:

-Broń muzułmanina ( Dostaje 10 dmg z broni )

- Broń Rambo ( zmienić na 15 dmg z mp5)

- Magiczne buty ( zmienić, na 40 kondycji i 20 w int)

-buty szturmowego ( zmienić na. Nie słychać Twoich kroków i posiadasz podwójny skok)

- Defiblyracja( zmienić na 1-2-4)

- Einsterin ( zmienić na 40 int,hp,10 dmg)

- fart strzelca ( zmienić 1-5 usp,glock 18 na wyłączność)

- Hardcor (1-15 z ak)

- Hedshoter (1-5 na hs na wyłączność)

- Heinerdonger (zmiana na 20 hp i wyt. + 10 dmg)

-Księga expa ( jest bardzo żadko zdobywana, zmiana na troszke częściej zdobywanie tego itemu)

-Księga wiedzy ( zmiana na 40 stat )

- Naboje oślepiające (zmiana na 1-4 na wyłączność)

- Palące Naboje (do usunięcia)   

- Pancerz Neomexonowy ( 1-5 na wyłączność)

- Pompa ( 1-4 na wyłączność)

-Porażające naboje (1-5 na wyłączność)

- Przyciemnione okulary (do usunięcia)

- Skrzydła Archanioła (do usunięcia)

-Sztuka dezorientacji ( 1-4 na wyłączność)

-Tajemnica nieśmiertelności ( zmiana na 5 sec.)

-Tajemnica taktyka (do usunięcia)

-Zatruty nabój (do usunięcia)

 

 

W miejsce itemów które wymieniłem, które są do usnięcia, napisze lub stworze inne. 

 

 dlaczego chcesz wywalic skrzydla jeśli to dobry perk dla klasy cichy ?

żawyżyłeś wszystkie perki nie wiem po co skoro teraz dmg jest dobre .

Chciałbym zapytać opiekuna dlaczego weteran noża został zablokowany dla klasy cichy ? bo nie rozumiem tego teraz .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te itemy które ominę moim zdaniem są dobrze zrobione. Te które wymienie moim zdaniem są do poprawy.

 

 

Itemy:

-Broń muzułmanina ( Dostaje 10 dmg z broni )To samo co na dole tylko 100

- Broń Rambo ( zmienić na 15 dmg z mp5) Za dużo dmg to jak terminator z 150 w incie

- Magiczne buty ( zmienić, na 40 kondycji i 20 w int) Po co int w butach ? . Moduł już jest bardzo przydatny .

-buty szturmowego ( zmienić na. Nie słychać Twoich kroków i posiadasz podwójny skok)

- Defiblyracja( zmienić na 1-2-4)

- Einsterin ( zmienić na 40 int,hp,10 dmg)

- fart strzelca ( zmienić 1-5 usp,glock 18 na wyłączność)

- Hardcor (1-15 z ak) 1/15 za dużo 1/20 bo 1/15 to 50/50 

- Hedshoter (1-5 na hs na wyłączność) Jak w pompie 1/6 wchodzi bardza czesto . A w tym perku tylko 1/6 jest .

- Heinerdonger (zmiana na 20 hp i wyt. + 10 dmg) +5pkt ? Zero różnicy nie opłaca się poprawiać .

-Księga expa ( jest bardzo żadko zdobywana, zmiana na troszke częściej zdobywanie tego itemu)

-Księga wiedzy ( zmiana na 40 stat ) Po co ? . 30 to już dużo 

- Naboje oślepiające (zmiana na 1-4 na wyłączność) 1/7 wchodzi bez problemu -.- .

- Palące Naboje (do usunięcia)  Używaja

- Pancerz Neomexonowy ( 1-5 na wyłączność) 

- Pompa ( 1-4 na wyłączność) Chłopie 1/6 co chwile wchodzi . Odmawam

-Porażające naboje (1-5 na wyłączność) 

- Przyciemnione okulary (do usunięcia) No tego raczej nikt nie używa

- Skrzydła Archanioła (do usunięcia) Używaja

-Sztuka dezorientacji ( 1-4 na wyłączność) 

-Tajemnica nieśmiertelności ( zmiana na 5 sec.) Może być

-Tajemnica taktyka (do usunięcia) Używaja

-Zatruty nabój (do usunięcia) Używaja

 

 

W miejsce itemów które wymieniłem, które są do usnięcia, napisze lub stworze inne. 

 

 Takie moje zdanie jak dopisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dlaczego chcesz wywalic skrzydla jeśli to dobry perk dla klasy cichy ?

żawyżyłeś wszystkie perki nie wiem po co skoro teraz dmg jest dobre .

Chciałbym zapytać opiekuna dlaczego weteran noża został zablokowany dla klasy cichy ? bo nie rozumiem tego teraz .

został zablokowany ze względu na to, że cichy i tak już ma ciche kroki i niewidkę na kosie i jeszcze dodatkowy dmg????

 

 

 

Te itemy które ominę moim zdaniem są dobrze zrobione. Te które wymienie moim zdaniem są do poprawy.

 

 

Itemy:

-Broń muzułmanina ( Dostaje 10 dmg z broni )

- Broń Rambo ( zmienić na 15 dmg z mp5)

- Magiczne buty ( zmienić, na 40 kondycji i 20 w int)

-buty szturmowego ( zmienić na. Nie słychać Twoich kroków i posiadasz podwójny skok)

- Defiblyracja( zmienić na 1-2-4)

- Einsterin ( zmienić na 40 int,hp,10 dmg)

- fart strzelca ( zmienić 1-5 usp,glock 18 na wyłączność)

- Hardcor (1-15 z ak)

- Hedshoter (1-5 na hs na wyłączność)

- Heinerdonger (zmiana na 20 hp i wyt. + 10 dmg)

-Księga expa ( jest bardzo żadko zdobywana, zmiana na troszke częściej zdobywanie tego itemu)

-Księga wiedzy ( zmiana na 40 stat )

- Naboje oślepiające (zmiana na 1-4 na wyłączność)

- Palące Naboje (do usunięcia)   

- Pancerz Neomexonowy ( 1-5 na wyłączność)

- Pompa ( 1-4 na wyłączność)

-Porażające naboje (1-5 na wyłączność)

- Przyciemnione okulary (do usunięcia)

- Skrzydła Archanioła (do usunięcia)

-Sztuka dezorientacji ( 1-4 na wyłączność)

-Tajemnica nieśmiertelności ( zmiana na 5 sec.)

-Tajemnica taktyka (do usunięcia)

-Zatruty nabój (do usunięcia)

 

 

W miejsce itemów które wymieniłem, które są do usnięcia, napisze lub stworze inne. 

 

z tego zostanie usunięte przyciemnione okulary

 

Perki do modyfikacji ( moim zdaniem )

Osłabić:

Beton 6/7 sek działa

Aim - zamiast 8 do 3/5 i ogranicznik

Neomex - od 1/4 do 1/7

Wyrzucić:

Defibrylacje- nikt nie używa

Nieśmiertelność- za dobre i denerwuje

Niewidka- też za dobre i denerwuje

Fart strzelca- jest tajemnica swat poza tym za słabe.

Przyciemnione okulary- nikt nie używa

Skrzydła- -,,-

Zatruty naboj - -,,-

Płonące- za słabe jak na cod max~ 350hp

 

Resztę bez zmian, chyba nic nie pominąłem ;)

beton zostaje zmieniony, płonące są dobre, niewidka zostaje, defibrylacja zostaje, nieśmiertelność moim zdaniem jest ok, aim do zmiany, fart do wyrzucenia to chyba na tyle ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został zablokowany ze względu na to, że cichy i tak już ma ciche kroki i niewidkę na kosie i jeszcze dodatkowy dmg????

 

 

z tego zostanie usunięte przyciemnione okulary

 

beton zostaje zmieniony, płonące są dobre, niewidka zostaje, defibrylacja zostaje, nieśmiertelność moim zdaniem jest ok, aim do zmiany, fart do wyrzucenia to chyba na tyle ;)

Czegoś tu nie rozumiem jedyny perk który cichy może używać podczas swojej niewidzialnosći i zostaje zablokowany ? nie rozumiem Twojej decyzji .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem jedyny perk który cichy może używać podczas swojej niewidzialnosći i zostaje zablokowany ? nie rozumiem Twojej decyzji .

Zgadzam się z zeusem ponieważ i tak już nóż komandosa jest zablokowany...

Wybieracie albo jedno blokujecie albo drugie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem się juz tutaj nie wypowiadać.. Ale ostatni raz podtrzymam swoje zdanie na temat [...]

 

Czegoś tu nie rozumiem jedyny perk który cichy może używać podczas swojej niewidzialnosći i zostaje zablokowany ? nie rozumiem Twojej decyzji .

Według mnie bardzo dobrze tym razem postąpił Orion.. Mówiłem o tym od początku i argumenty typu "jedyny perk do niewidki na tej klasie" dla mnie nie trafiają. Ta niewidka nie jest po to żeby na niej się zabijało (chociaż w sumie mozna.. Jak ktoś dobrze operuje kosą). Wracając... Mam pytanie.

 

Ile osób zostanie na serwerze.. Gdy zacznie latać taki zeus na niewidce, cichych krokach i z kosą bijąca po 180 (mozna nawę więcej)? No nie wiele.. Albo Ci co w miare szybko potrafią zareagować... Reszta bedzie wolała wyjsc/czekać na następna mapę (nie daj boziu jak na następnej bedzie to samo)...

 

Zastanówcie się nad reakcją graczy.. A nie tylko byście kombinowali nad ulepszaniem premek i tak przesadzonych moim zdaniem :)

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem się juz tutaj nie wypowiadać.. Ale ostatni raz podtrzymam swoje zdanie na temat [...]

 

 

Według mnie bardzo dobrze tym razem postąpił Orion.. Mówiłem o tym od początku i argumenty typu "jedyny perk do niewidki na tej klasie" dla mnie nie trafiają. Ta niewidka nie jest po to żeby na niej się zabijało (chociaż w sumie mozna.. Jak ktoś dobrze operuje kosą). Wracając... Mam pytanie.

 

Ile osób zostanie na serwerze.. Gdy zacznie latać taki zeus na niewidce, cichych krokach i z kosą bijąca po 180 (mozna nawę więcej)? No nie wiele.. Albo Ci co w miare szybko potrafią zareagować... Reszta bedzie wolała wyjsc/czekać na następna mapę (nie daj boziu jak na następnej bedzie to samo)...

 

Zastanówcie się nad reakcją graczy.. A nie tylko byście kombinowali nad ulepszaniem premek i tak przesadzonych moim zdaniem :)

ten perk nie jest latwy do zdobycia dlaczego klasy mogą miec platyny i reszcze ktora jest cześciej spotykana nie chodzi o mnie jesli ktos nie umie kozystac z tego perku nic nie zdziala . wiec nie rozumiem waszego "ale" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten perk nie jest latwy do zdobycia dlaczego klasy mogą miec platyny i reszcze ktora jest cześciej spotykana nie chodzi o mnie jesli ktos nie umie kozystac z tego perku nic nie zdziala . wiec nie rozumiem waszego "ale" .

Za czasów Jamesa, czasy wróciły, cichy miał nawet nóż komandosa a wy jeszcze mu inne perki blokujecie, błagam was, może zablokujmy każdy perk albo je w ogóle wywalmy.. Niech się James wypowie, będzie najlepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Jamesa, czasy wróciły, cichy miał nawet nóż komandosa a wy jeszcze mu inne perki blokujecie, błagam was, może zablokujmy każdy perk albo je w ogóle wywalmy.. Niech się James wypowie, będzie najlepiej ;)

 Nie chodzi mi tutaj jak było za czasów Tomka.  po prostu teraz każdy zgłasza tak błędy żeby osłabić przeciwnika a to jest już dla mnie śmieszne .

Z tego co widzę serwer upada  i to nie przez to że gra pół serwa premkami tylko przez jego zaniedbanie . tyle na ten temat nie mam zamiaru zgłaszać czegoś co i tak jest brane przez uwage 5/10  jeśli tak dalej będzie na serwie że grają 5/10 os to nie widzę tego serwera dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności