Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas zaglądam na starego dobrego cod moda 350 i widzę że jamesov ciekawe zmiany wprowadza. Jak tak dalej pójdzie to jestem skłonny wrócić na starego dobrego cod moda.

 

Jedno co mi się w dalszym ciągu nie podoba to zbyt mocne co niektóre klasy (wcześniej już pisałem o które konkretni mi chodzi). Mam nadzieję że w końcu zostanie to poprawione ;/

Możesz już wracać a klasy możesz wypisać edytujac swój post powyżej :) tak aby nie musiał przeglądać całego tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas zaglądam na starego dobrego cod moda 350 i widzę że jamesov ciekawe zmiany wprowadza. Jak tak dalej pójdzie to jestem skłonny wrócić na starego dobrego cod moda.

 

Jedno co mi się w dalszym ciągu nie podoba to zbyt mocne co niektóre klasy (wcześniej już pisałem o które konkretni mi chodzi). Mam nadzieję że w końcu zostanie to poprawione ;/

Otworzyłem stary temat z propozycjami klas i obecnie tam tylko zaglądam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was jest zdziwiona tym, że sypią się bany na rozgrzewkach. INFORMUJĘ, że do regulaminu został dodany punkt dotyczący właściwie tych banów, brzmi on tak:

 

2.21 Na rozgrzewce zabijamy tylko i wyłącznie z noża [ban 10 mint - ban 30 min]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was jest zdziwiona tym, że sypią się bany na rozgrzewkach. INFORMUJĘ, że do regulaminu został dodany punkt dotyczący właściwie tych banów, brzmi on tak:

 

 

2.21 Na rozgrzewce zabijamy tylko i wyłącznie z noża [ban 10 mint - ban 30 min]

Nie wchodziłem w regulamin ale wiem że taka zasada obowiązuje :) a każdy do mnie z morda jak mowie że ban za pistolet xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to aby skrócić tą rozgrzewkę do 60/80 s ?

Rozgrzewka przed chwilą została przedłużona z 60 sekund do 120 na prośbę graczy.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne zmiany macie na myśli wprowadzić? :D

Obecnie chcę nabyć nowych adminów, szybka rekrutacja jest otwarta więc możecie zachęcać ludzi, którzy tego nie wiedzą a są aktywni na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion, pisałeś, że rsy są już gotowe to czemu jeszcze ich nie ma na serwie? ;) trochę słabo bez rs XD

Przepraszam, że tego nie dopilnowałem - cały czas wchodzę na serwer ze swoją muzyką, myślałem że to już jest załatwione, zaraz do niego napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chcę nabyć nowych adminów, szybka rekrutacja jest otwarta więc możecie zachęcać ludzi, którzy tego nie wiedzą a są aktywni na serwerze.

 

Chetnie bym wrocil ale moja ktywnosc jest zerowa (egzaminy) ;x

Z tego co tu sledze widze, ze wiele fajnych rzeczy wprowadzone i wielki plus za to chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym wrocil ale moja ktywnosc jest zerowa (egzaminy) ;x

Z tego co tu sledze widze, ze wiele fajnych rzeczy wprowadzone i wielki plus za to chlopaki :)

zapraszamy

 

Orion, pisałeś, że rsy są już gotowe to czemu jeszcze ich nie ma na serwie? ;) trochę słabo bez rs XD

rsy już działają, były na serwerze, ale się pomyliłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że są rsy ale to są stare rsy, myślałem, że skoro składamy propozycje to je przyjmiesz i zrobisz własne. Chyba, że nie te dodaldodałeś xd

jak to mowia stare ale jare :D

A teraz tak powaznie, zrobie rsy, postaram sie w najblizszych dniach bo u mbie zaczyna sie remont i az sie boje pomyslec co sie bedzie dzialo, a na tel bedzie ciezko cos zrobic. Skladacie propozycje to postaram sie zrobic 2 paczki rsy zeby byly na zapas jak nie bede mial dostepu do kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba zmieniać z he wszystko jest ok muszą być jakieś utrudnienia .

I tak na małych mapach nie można używać HE a na dużych jest to bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem , że temat nożówki był już poruszany ,jednak chce prosić w imieniu innych graczy i swoim takze o skrocenie rundy nozowej do 60sekund. Mysle , ze obecny czas trwania nozowki jest za dlugi. Wielu graczy nie bierze w niej udzialu , a takze kazdy pyta czy nie mozna jej skrocic. James0v i ORION bardzo Was prosze- uwierzcie 60 sekund to jest az nadto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że temat nożówki był już poruszany ,jednak chce prosić w imieniu innych graczy i swoim takze o skrocenie rundy nozowej do 60sekund. Mysle , ze obecny czas trwania nozowki jest za dlugi. Wielu graczy nie bierze w niej udzialu , a takze kazdy pyta czy nie mozna jej skrocic. James0v i ORION bardzo Was prosze- uwierzcie 60 sekund to jest az nadto :)

Zapewniam Cię Renia, że wszyscy gracze biorą udział w rundzie rozgrzewającej. Ostatnio była debata na temat zwiększenia czasu rozgrzewki ale na to się też nie zgodziłem, uważam, że 120 sekund jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności