Skocz do zawartości

[Propozycje] Ogólne


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
W dniu 2.12.2019 o 12:15, DraY napisał:

1. no to można tak zrobić, wyłączyć usługę kupowania SP, ci co mają kupione to będą mieć do wygaśnięcia.

2. Idealnego rozwiązania nie ma, ale myślę że warto się pozbyć SP, najwyżej gracze wycierpią te 2 miesiące przeciwko SP(o ile ktoś na tyle kupił), lub można to im zrekompensować VIP( jak mają to przedłużyć), ale to już wasza decyzja.

A co do 3. no to wiadomo decyzja właściciela.

Było wiadome, że w pewnym momencie zacznie to coraz bardziej przeszkadzać. SP pojawiły się rok temu (?) - pewnie jakiś gracz poda dokładniejszą datę - po propozycji opiekuna

Wątpię by wycierpieli, a najlepszym tego przykładem są ostatnie sytuacje z SP, które wielu osobom się nie podobały + co ważne, ostatnia sprawa z JB. Przez nieuwagę z bluntami, parę osób je zakupiło, a reszta robiła mi spinę, że to nie fair, bo tamci mogą, Ci nie. Już widzę graczy COD, którym nie przeszkadza, że parę osób może latać z SP, a oni nie. Wystarczy, że na zebranie przychodzi dana ilość graczy, a kilkanaście innych siedzi na serwerze i mówi tym z TS, żeby opowiadali im co się dzieje, przekazywali od nich rzeczy, itd, a potem robią problem, że to co oni chcieli, nie weszło

SP była jedna, to od niedawna (patrząc na historię serwera) są dwie i uważam, że powinno się najpierw ograniczyć ich ilość do 1, a potem myśleć o ich usunięciu.

 

Oczywiście wraz z usunięciem SP, usunęlibyśmy pakiet Premium, a dodali zakup każdego z osobna i nie byłoby też kolejnego problemu, czyli przerzucania sobie XP z jednej na drugą klasę Premium, bo gracz miałby kupioną DANĄ klasę

21 godzin temu, Conseqential napisał:

Proponuję zmienić czas Nocnych Misji z 22 na 20 lub 21 

Można by było zrobić coś takiego jak 21-12

Skoro reset robimy o 12, to możemy potraktować go jako swego rodzaju wyznacznik, czyli zamiast 22-11, 21-12

 

W dniu 29.10.2019 o 13:58, BajecznY napisał:

Proponuję żeby PK można było przez członków klanu wpłacać również do generała  pozdro

Jeżeli wejdą nowe klany, to PK przestaną istnieć, a zastąpią je monety

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 12:47, Conseqential napisał:

Proponuję zmienić czas Nocnych Misji z 22 na 20 lub 21 

 

10 godzin temu, -_- napisał:

Można by było zrobić coś takiego jak 21-12

Skoro reset robimy o 12, to możemy potraktować go jako swego rodzaju wyznacznik, czyli zamiast 22-11, 21-12

 

Wygląda na to, że postanowione, ale poruszymy to jeszcze na sobotnim zebraniu na ts :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.08.2019 o 22:32, dratewka. napisał:

Czy można umieścić w belce z klasą i expem informacje na temat w jakim gracz jest klanie?

Ponawiam to pytanie, ogólnie imo pasuje lekko rozbudować informację o klanach o takie dane jak np jakie osoby znajdują się w danym momencie w klanie.
Czyli po wejściu w zakładkę top klany widzimy listę klanów i po kliknięciu w poszczególny klan widzimy wylistowanych graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, aby dodać potwierdzenie chęci opuszczenia klanu, np. Czy na pewno chcesz opuścić klan? TAK NIE. Niestety ale już nie tylko ja nacięłam się na to dosłownie przypadkowo czyszcząc sobie tym samym statystyki ;x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agnes napisał:

Ja proponuje, aby dodać potwierdzenie chęci opuszczenia klanu, np. Czy na pewno chcesz opuścić klan? TAK NIE. Niestety ale już nie tylko ja nacięłam się na to dosłownie przypadkowo czyszcząc sobie tym samym statystyki ;x

To będzie zrobione zostało to już wcześniej podane do Karola żeby zrobił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
21 godzin temu, Agnes napisał:

Ja proponuje, aby dodać potwierdzenie chęci opuszczenia klanu, np. Czy na pewno chcesz opuścić klan? TAK NIE. Niestety ale już nie tylko ja nacięłam się na to dosłownie przypadkowo czyszcząc sobie tym samym statystyki ;x

To jest zrobione i czeka na wgranie

21 godzin temu, dratewka. napisał:

Ponawiam to pytanie, ogólnie imo pasuje lekko rozbudować informację o klanach o takie dane jak np jakie osoby znajdują się w danym momencie w klanie.
Czyli po wejściu w zakładkę top klany widzimy listę klanów i po kliknięciu w poszczególny klan widzimy wylistowanych graczy.

Spoko, dodając jakieś opóźnienie można coś takiego wykonać -> mogę dodać tam nicki graczy danego klanu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tu juz kilkanascie sezonow i odkad pamietam to ciagle sa problemy z nocna misja "zabij 3 osoby z granata". W tym sezonie znow to samo. Moze wywalic ja w cholere albo zmienic np zabij 3 osoby z noza albo zabij 15 osob z m4, cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tera pytanie czy w momencie kiedy zabijałeś granatem to w prawym gornym rogu gdzie masz pokazana kogo zabijaszz byl obrazek granata bo jak wiadomo jak sie ma np. taj. generalo to jak zabijasz granatem to widnieje obrazek broni ktora trzymasz a nie granata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mahesvara2 Szczerze to mialem perk z dynamitem i trzymajac granat uzylem go, zabilem 2 osoby i nie zaliczylo.Ta misje mefedronem sie dobrze robilo wiec myslalem ze tak samo zrobie z dynamitem. Jesli nie da sie wykonac tej misji na narzedziach demolitions to byc moze misja jednak dziala, a ja niepotrzebnie gitare zawracam. Jak ktos dojdzie do tej misji w nocnych to niech napisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wychodzę z propozycją aby z cod moda albo zostało usunięte odrodzenie za monety albo żeby np ktoś mógł się odrodzić ale np do 1min. Ponieważ dosyć często zdaża się sytuacja iż stoję na respie czekam wcelowany z awp [przykład np. mapa de_italy] aż ktoś przyjdzie z hostem a tu cyk ktoś się respi od pleców i zabija gdzie miałem 1vs1 jest to bardzo denerwujące.

 

Dziękuję i pozdrawiam P3rF3cT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P3rF3cTo odrodzenie kosztuje 45 monet i można go użyć 4 razy na mapę(chyba nawet wszystkie 4 w jednej rundzie da radę), wcześniej było 1 na mapę, ale za 30 monet i zmienili to z powodu misji, i rzeczywiście obecnie pewnie często ludzie tego używają i może to być irytujące, ale to dlatego, że klany mają powbijane lvl i ludzie nie mają co robić z monetami, jak jest walka o top1 klan to mało, kto używa odrodzenia bo jest to nieopłacalne i nie widzę sensu czegoś w tym modyfikować. Podsumowując, coś takiego na taką skale, najprawdopodobniej będzie się odbywać tylko w końcowej fazie edycji i nie ma sensu tu nic zmieniać :)

@P3rF3cTo edytuj posty i oznaczaj jak możesz bo przyjdą niemili ludzie i cię okrzyczą, a co twojej odpowiedzi to nie rozumiem co chciałeś mi przekazać, co 1 na mapę?

@P3rF3cTo No tak, na resecie też zeruje się lvl klanów, więc nie będzie problemu, a 4 odrodzenia wprowadzili na obecnej edycji i sprawdzały się dobrze, a to że jest końcówka edycji, toteż ludzie marnują monety na "głupoty".

Edytowane przez DraY
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DraY kolego ale po resecie np wszystko resetujecie to i moglibyście zrobić że 1 na mapę.

A Ty nie jesteś adminem nie ważne chodzi mi o to że po resecie żeby była możliwość kupna 1 na mapę bo klany się chyba też resetują.

Edytowane przez P3rF3cTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 15.01.2020 o 21:04, P3rF3cTo napisał:

@DraY kolego ale po resecie np wszystko resetujecie to i moglibyście zrobić że 1 na mapę.

A Ty nie jesteś adminem nie ważne chodzi mi o to że po resecie żeby była możliwość kupna 1 na mapę bo klany się chyba też resetują.

O tym by dodać 4 odrodzenia zadecydowali opiekuni

@Mahesvara2 @RyKoS i tłumaczono to misją, która wymaga bodajże 4 takich odrodzeń

Także tutaj wszystko zależy od nich

14 godzin temu, rilu napisał:

Proponuje nominowanie map do 5-6 wstecz a nie 13 xD bo to przeciez sie grac nie da zarzuca jakas slaba mape prypet czy jakis assault  i z 30 graczy robi sie 10

To wynika z tego, że gracze narzekali na monotonie map. 5-6 map z banem, to za mało, bo jest wiele podobnych map i potem gracie w kółko te same mapy. Jeżeli dane mapy są słabo zbalansowane lub cięzkie do gry, to warto tutaj zgłosić takie mapy + uważam, że akurat assault to dobra mapa pod taki ala deathmatch, jak za czasów 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomysł na EVENT     (lub na stałe jakby się spodobało)😀

Skup perków pod /sell /sprzedaj lub ( bind klawisz sm_sprzedaj ) tracimy perk tak samo jak po komendzie /drop ale mamy szanse na zdobycie monetki😃

1/2 na 1 monete

5/100 na 5 monet

1/100 na 10 monet

1/1000 na 100 monet

Oczywiście szanse oraz liczbę monet można zmieniać @RyKoS jest odpowiedzialny za balans 😁 wydaje mi że taki EVENCIK byłby przyjemny przy aktualniej misji tygodoniowej oraz @-_- nie miałby przy tym dużo pracy.

 

Jeśli się podoba można polubić post 👍👍

 

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można było spróbować spowolnić wbijanie poziomów nawet dwukrotnie czemu? Myślę że teraz poziom już nie ma takiego znaczenia jak po kilku dniach od resetu osoby już mają powyżej 100 poziomu myślę że fajnie było by gdyby poziomy wbijało się wolniej wtedy każdy poziom miałby znaczenie i edycję trwały by nieco dłużej jeżeli macie wątpliwości co do mojego pomysłu można było by spróbować np przez jedną edycję mi osobiście grało by się przyjemnie 

@DraY w takim razie lepiej zeby po tygodniu gry chłopy miały po 180 poziomie fakt to nie zniecheca graczy do gry

Edytowane przez damianzwolak
BO tak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, damianzwolak napisał:

Myślę że można było spróbować spowolnić wbijanie poziomów nawet dwukrotnie czemu? Myślę że teraz poziom już nie ma takiego znaczenia jak po kilku dniach od resetu osoby już mają powyżej 100 poziomu myślę że fajnie było by gdyby poziomy wbijało się wolniej wtedy każdy poziom miałby znaczenie i edycję trwały by nieco dłużej jeżeli macie wątpliwości co do mojego pomysłu można było by spróbować np przez jedną edycję mi osobiście grało by się przyjemnie 

Im dłuższa edycja i trudniejsze wbijanie lvl, tym coraz mniej chętnych jest osób do grania, aktywność spada, a ci co by mogli grać nawet jak dłużej się wbija lvl to nie grają, bo nie chce im się grać po 10/12 osób. Obecnie to też inaczej wygląda z aktywnością z wiadomych powodów, wiele osób przesiaduje w domu i nie ma co robić, to gra więcej niż zwykle, więc tym też bym się nie sugerował. Dlatego reasumując jestem na NIE

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Można do końca edycji włączyc misje nocne na cały dzień?

 

Trochę to się nie klei 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa E.Snajper i W. Ogniowe są mocne i każdy o tym wie ;) Problem w tym że psują gameplay gdy jest za dużo tych w jednym momencie dlatego proponuję przywrócenie s.premium i przerzucenie tam tych klas ;) Będzie ich mniej i gra stanie się przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gralem ostatnio na dmie i serwer mial fajna opcje wyswietlania zadawanego dmg koło celownika. Pisalem do Karola i mowil ze juz kiedys to bylo na cod modzie, tylko ludziom to przeszkadzalo i zostalo usuniete. Moze by dodac to z powrotem? Zawsze mozna dodac mozliwosc wylaczenia tego pod komenda !dmg. Pamietam ze w 1.6 praktycznie na kazdym codzie to bylo i ulatwialo gre, dobrze sie z tym skanuje np. Wiem ze wyswietla sie zadawane dmg na czacie, ale jak nie trudno sie domyslic, gdy sie spojrzy na czat podczas strzelania, to za sekunde mozna juz nie żyć :)

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności