Skocz do zawartości

[Propozycje] Ogólne


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Polaczek1337 napisał:

Zmiana misji "Zdobądź 150 lvl" na jakiś mniejszy ponieważ dosyć ciężko wbija się ten level po zakończeniu wszystkich misji. Osobiście musiałem zrobić misję VIP (około 10) żeby zdobyć 150 w 3 dni 

Moja propozycja to zmiana tego na 125 albo 130

taki był zamiar ten misji ma ona spowolnić was i speedrunowie 201 lvla dla mnie to jeszcze wypadaloby zwiekszyc ten lvl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Polaczek1337 napisał:

Zmiana misji "Zdobądź 150 lvl" na jakiś mniejszy ponieważ dosyć ciężko wbija się ten level po zakończeniu wszystkich misji. Osobiście musiałem zrobić misję VIP (około 10) żeby zdobyć 150 w 3 dni 

Moja propozycja to zmiana tego na 125 albo 130

Tutaj się zgodzę, grając po 8-10 godzin dziennie dałem rade wbić ledwie 8-10 poziomów. Misji może bym nie zmieniał, ale zmieniłbym przelicznik expa na tym poziomie. Na lvl w okolicach 125-150 potrzeba około 20k expa na wbicie JEDNEGO poziomu. Przy ulepszonym klanie na maxa dostajemy jedynie 70xp za killa. @Mahesvara2 Trzeba tutaj coś zmienić, bo za dużo męczenia jest z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartex_ napisał:

taki był zamiar ten misji ma ona spowolnić was i speedrunowie 201 lvla dla mnie to jeszcze wypadaloby zwiekszyc ten lvl

Rzecz w tym, że grając codziennie po tyle godzin, wbiłem 201lvl po około 3 tygodniach. Dla graczy którzy grają o wiele mniej ciężko jest wbić jakiś sensowny poziom, aby dorównać innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nyuu napisał:

Rzecz w tym, że grając codziennie po tyle godzin, wbiłem 201lvl po około 3 tygodniach. Dla graczy którzy grają o wiele mniej ciężko jest wbić jakiś sensowny poziom, aby dorównać innym.

Panowanie, ale to właśnie na tym polega, żeby wbijać długo lvl. Reset był 6 marca z tego co widzę, a wczoraj wbiłeś 201lv @Nyuu, czyli jakieś 16 dni to i tak w moim odczuciu za szybko. Nikt też nie każe grać po 8h dziennie, przez 3-4 tygodnie. To już jest decyzja poszczególnych graczy, żeby speedrunować edycję.

Dodatkowo kto powiedział/wyuczył zachowania, że więcej osób musi wbić bardzo wysokie poziomy. Kiedyś na edycję od jednej do może trzech osób wbijało wysokie lvl i nikt nie robił problemu. Czasami nawet tylko osoba, co wygrała edycję przekroczyła barierę 130-150lv. Było to coś wyróżniającego, że konkretne osoby były dobre(nie zawszę :P) i poświęciły więcej czasu na granie niż reszta graczy. To samo tyczy się samych zadań, one też nie muszą być wykonane przez każdego gracza. Jednej osobie się uda je ukończyć, a drugiej już nie.

Dlatego uważam, że wszystko jest w porządku i nie ma co zmieniać.

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać do regulaminu notkę "Zakaz rzucania granatów z respa do respa przed 1:45".

Gra np. na wiocha i ktoś spamuje tajemnicą generała 1/2 na początku rundy jest dość irytujące

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, F1nlay napisał:

Proponuję dodać do regulaminu notkę "Zakaz rzucania granatów z respa do respa przed 1:45".

Gra np. na wiocha i ktoś spamuje tajemnicą generała 1/2 na początku rundy jest dość irytujące

Przemyśle to jeszcze 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyrzucić misję " Zabij 4x na flashu".

Z racji, że Vipy na start nie mają flashy, a zestawu granatów praktycznie nikt nie kupuje, nikt nie flashuje na mapie.

Misja powinna się nazywać " Czekaj na mefedron, flashuj sobie na początku rundy 4 razy z nadzieją, że mefedron siądzie"

 

Edytowane przez F1nlay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie misje mają być łatwe do zrobienia że na 1 mapie 3-4 misje zrobisz muszą być trudne też żeby ten XP i lvl nie kończył się tylko na misjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, F1nlay napisał:

Nie wszystkie misje mają być łatwe do zrobienia że na 1 mapie 3-4 misje zrobisz muszą być trudne też żeby ten XP i lvl nie kończył się tylko na misjach 

 

Tak, ale misja mija się z celem.

Ta misja nie jest trudna, tylko denerwująca.  Misję "zapychające" jak zdobądź X exp, lub X $ - są tymi, które są "trudne, spowalniające exp"

Edytowane przez F1nlay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że misji typu Zdobądź XP/Poziom, etc nie można pominąć, a to z Flash już tak.

Chdozi oto by te trudne/mozolne/wkurwiające, gracze mogli sobie pominąć. Każdy wybierze co dla niego jest taką misją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
15 minut temu, Sakku napisał:

Ja bym przerzucił info odnośnie misji wyświetlanie po komendzie /misje na prawą stronę bądź lekko obniżył całość aby górna linijka nie zlewała się z ilością $$. Aktualnie idealnie jedno z drugim się zlewa, przez co trzeba się domyślać postępu w misjach

 

To jak wygląda menu zależne jest od rozdzielczości ekranu, a więc u Ciebie może najeżdżać, a u kogoś innego nie + menu z gry jest zawsze po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

#Losowanie #Vip #Premium
Hejo 🖐️
Może by dodać raz na kilka dni losowanie darmowego VIP/PREMIUM na np. kilka dni, niezależne od zabójstw. Po prostu zwykłe losowanie. Załóżmy w każdy poniedziałek czy częściej o danej godzinie. Nawet wygranie jednodniowego premium pozwoli "liznąć" profitów za tym idących dla nowych graczy lub tych, którzy wahają się to kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hanzkie napisał:

#Losowanie #Vip #Premium
Hejo 🖐️
Może by dodać raz na kilka dni losowanie darmowego VIP/PREMIUM na np. kilka dni, niezależne od zabójstw. Po prostu zwykłe losowanie. Załóżmy w każdy poniedziałek czy częściej o danej godzinie. Nawet wygranie jednodniowego premium pozwoli "liznąć" profitów za tym idących dla nowych graczy lub tych, którzy wahają się to kupić :)

Dopiero, co zaczęto ograniczać darmowe VIPY, ponieważ było ich za dużo i osoby, które je zakupiły nie były wstanie grać na początku edycji, a ty chcesz znowu rozdawnictwo wprowadzać na serwer(które de facto dalej jest na serwerze).

Jestem na NIE

Edytowane przez DraY
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, QubekAthlet napisał:

Dodanie w sklepie za monety: Zmienjszona grawitacja 10monet. Na runde

Zmiejszona grawitacja to tylko niepotrzebnie zapchanie i dodanie czegoś czego i tak nie będą kupować 
po za tym grawitacja może się zbugować wchodząc np. na drabinę to wtedy znika ci ta mniejsza grawitacja dlatego też nie ma w żadnej klasie mniejszej grawitacji 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co wy na to aby zrobić na małych mapach granaty od 1:45 ponieważ z tego co jest aktualnie na wyzszych lvl amadeusze bija dosc sporo i nie mozna na paru mapach wyjsc z respa a juz dostaje sie HE na twarz.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuje zrobić jakąś uproszczoną instrukcje dla nowych graczy. Instrukcja wyświetlałaby się po wejściu na serwer. Widać jak wchodzą nowi gracze i nic nie łapią, czasem ktoś zapyta ale nawet nie wiedzą że jest coś takiego jak sklep. Coś w takim rodzaju widziałem na 1.6, taka ulotka przed wyborem CT/T

Witaj na COD modzie, istnieją tu klasy do wyboru które posiadają swoje umiejętności i przypisane bronie, klasy levelują do maksymalnego 200 poziomu.

/klasa  - aby wybrać                           /klasy - aby przeczytać opis klas

Perki to dodatkowe umiejętności które zdobywa się za zabójstwa  lub zakup  w sklepie /sklep lub na rynku  /rynek, możesz mieć  tylko jeden perk w tym samym momencie.

Aby używać perku lub umiejętności  klasy zbinduj w konsoli `  komendy..... tralala zapraszamy na forum....

I koniecznie dodać informacje o możliwości ściszenia muzyki  /RES, ewentualnie dodatkowo ustawić 50% głośności na start.

Oczywiście troszke rozbudować instrukcje, dać ją w ładnej ramce itp, krótka, prosta, ale żeby każdy kto wejdzie od razu wiedział co to za serwer i o co chodzi

Edytowane przez kaktusek1831
  • Like 1
  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- zobaczy czy coś się da zrobić z tego, bo mi się wydaje że nie bardzo i może już lepszym rozwiązaniem było by żeby wyskakiwało każdemu na czacie jak jeszcze klasy nie wybrał info w stylu Wpisz !menu żeby dowiedzieć się o co chodzi w codmodzie, coś na taki wzór bo wiadomo że jest !menu gdzie już masz wypisane info potrzebne do gry tylko pewnie mało kto z nowych wpisuje to

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić np. komendę !opis i tam wrzucić te informacje co podał Kaktus, listę komend itp. + wyświetlanie się na czacie jak się wejdzie na serwer "wpisz !opis, aby dowiedzieć się więcej o serwerze"  i chyba będzie git.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajny pomysł podrzucił tez Xtrii ostatnio, żeby wszystkie perki pod komenda /perki posegregować alfabetycznie. Myśle, ze ułatwiłoby to znacznie ich szukanie :) 

  • Like 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jakimś serwerze takie coś i jest to imo ciekawe (ale nie wiem czy możliwe tutaj do zrobienia). Odtwarzanie własnej, wybranej na serwerze piosenki mvp z bazy nie wiem... 30 nutek? Fajnie po ugranej rundzie usłyszeć swoją muzyczkę, a po drugie obecna lista jest, nie oszukujmy się, dość uboga. :D

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 5.06.2021 o 00:36, kaktusek1831 napisał:

Proponuje zrobić jakąś uproszczoną instrukcje dla nowych graczy. Instrukcja wyświetlałaby się po wejściu na serwer. Widać jak wchodzą nowi gracze i nic nie łapią, czasem ktoś zapyta ale nawet nie wiedzą że jest coś takiego jak sklep. Coś w takim rodzaju widziałem na 1.6, taka ulotka przed wyborem CT/T

Witaj na COD modzie, istnieją tu klasy do wyboru które posiadają swoje umiejętności i przypisane bronie, klasy levelują do maksymalnego 200 poziomu.

/klasa  - aby wybrać                           /klasy - aby przeczytać opis klas

Perki to dodatkowe umiejętności które zdobywa się za zabójstwa  lub zakup  w sklepie /sklep lub na rynku  /rynek, możesz mieć  tylko jeden perk w tym samym momencie.

Aby używać perku lub umiejętności  klasy zbinduj w konsoli `  komendy..... tralala zapraszamy na forum....

I koniecznie dodać informacje o możliwości ściszenia muzyki  /RES, ewentualnie dodatkowo ustawić 50% głośności na start.

Oczywiście troszke rozbudować instrukcje, dać ją w ładnej ramce itp, krótka, prosta, ale żeby każdy kto wejdzie od razu wiedział co to za serwer i o co chodzi

Wszystkie komendy, menu, etc powinny znaleźć się w !menu i do tego będziemy dążyć (czekam aż opiekun podrzuci poprawkę)

Co do pomocy dla nowych graczy, to

Po stronie gracza, gdy wejdzie na serwer i minie freeze, a gracz nie będzie miał klasy, wyświetli mu się aż do wywołania kolejnego eventu z gry lub po wybraniu klasy

obraz.png

  • Like 6
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności