Jump to content
Gokuś

[Propozycje] Ogólne

Recommended Posts

W dniu 13.03.2021 o 21:56, Polaczek1337 napisał:

Dodanie do sklepu za monety "pomijanie zadań" cena za 1 - 500monet 

Pomysł bardzo dobry tylko polecam wyższą cenę za pominięcie zadania, gdyż 500 monet można zdobyć w klika godzin. Do tego wszystkiego jest perk Sakiewka Shaolin który daje 30 monet i misję dają monety, więc 500 monet to łatwy próg do przekroczenia.

3 godziny temu, Polaczek1337 napisał:

Dodanie do sklepu za monety vipa / klasy premium na jakiś czas np

VIP 1d - 500monet 

W 5 godzin grania zarobiłem 500+ monet i za to dostać vipa, strasznie słabo to może wyglądać, bo miałbym go po prostu za granie ale można zmienić żeby kupić raz na tydzień. Serwer też musi zarobić a nie tylko rozdawać więc wątpię by to przeszło.

Do tego propozycja ode mnie, ponieważ jest mało rzeczy które możemy kupić za monety przeważnie to perki. Dana liczba monet pozwoli nam aktywować na mapę dodatkowego expa za zabitą osobę i za asysty, nie dużo oczywiście kilka dodatkowego expa za killa i asystę. Dodatkowy exp uwzględniałby różnice poziomów , lub może wystarczyć mały przelicznik:

0-25 lvl 10% dodatkowego expa za zabicie i asystę

26-50 lvl 7.5%

51-75 lvl 5%

76-201 lvl 2.5%

Wiem że szybko exp idzie, ale zawsze na coś można byłoby wydać te monety.

• Like 1

Zmiana misji "Zdobądź 150 lvl" na jakiś mniejszy ponieważ dosyć ciężko wbija się ten level po zakończeniu wszystkich misji. Osobiście musiałem zrobić misję VIP (około 10) żeby zdobyć 150 w 3 dni 

Moja propozycja to zmiana tego na 125 albo 130

• Like 1

13 minut temu, Polaczek1337 napisał:

Zmiana misji "Zdobądź 150 lvl" na jakiś mniejszy ponieważ dosyć ciężko wbija się ten level po zakończeniu wszystkich misji. Osobiście musiałem zrobić misję VIP (około 10) żeby zdobyć 150 w 3 dni 

taki był zamiar ten misji ma ona spowolnić was i speedrunowie 201 lvla dla mnie to jeszcze wypadaloby zwiekszyc ten lvl

• Like 1

11 minut temu, Polaczek1337 napisał:

Tutaj się zgodzę, grając po 8-10 godzin dziennie dałem rade wbić ledwie 8-10 poziomów. Misji może bym nie zmieniał, ale zmieniłbym przelicznik expa na tym poziomie. Na lvl w okolicach 125-150 potrzeba około 20k expa na wbicie JEDNEGO poziomu. Przy ulepszonym klanie na maxa dostajemy jedynie 70xp za killa. @Mahesvara2 Trzeba tutaj coś zmienić, bo za dużo męczenia jest z tym.

1 minutę temu, Bartex_ napisał:

taki był zamiar ten misji ma ona spowolnić was i speedrunowie 201 lvla dla mnie to jeszcze wypadaloby zwiekszyc ten lvl

Rzecz w tym, że grając codziennie po tyle godzin, wbiłem 201lvl po około 3 tygodniach. Dla graczy którzy grają o wiele mniej ciężko jest wbić jakiś sensowny poziom, aby dorównać innym.

5 minut temu, Nyuu napisał:

Rzecz w tym, że grając codziennie po tyle godzin, wbiłem 201lvl po około 3 tygodniach. Dla graczy którzy grają o wiele mniej ciężko jest wbić jakiś sensowny poziom, aby dorównać innym.

Panowanie, ale to właśnie na tym polega, żeby wbijać długo lvl. Reset był 6 marca z tego co widzę, a wczoraj wbiłeś 201lv @Nyuu, czyli jakieś 16 dni to i tak w moim odczuciu za szybko. Nikt też nie każe grać po 8h dziennie, przez 3-4 tygodnie. To już jest decyzja poszczególnych graczy, żeby speedrunować edycję.

Dodatkowo kto powiedział/wyuczył zachowania, że więcej osób musi wbić bardzo wysokie poziomy. Kiedyś na edycję od jednej do może trzech osób wbijało wysokie lvl i nikt nie robił problemu. Czasami nawet tylko osoba, co wygrała edycję przekroczyła barierę 130-150lv. Było to coś wyróżniającego, że konkretne osoby były dobre(nie zawszę :P) i poświęciły więcej czasu na granie niż reszta graczy. To samo tyczy się samych zadań, one też nie muszą być wykonane przez każdego gracza. Jednej osobie się uda je ukończyć, a drugiej już nie.

Dlatego uważam, że wszystko jest w porządku i nie ma co zmieniać.

• Thanks 1
  • Love 1

Zrobienie widocznego komunikatu komendy "/wymien" dla osoby która dostaje propozycję wymiany.

• Like 1

Proponuję dodać do regulaminu notkę "Zakaz rzucania granatów z respa do respa przed 1:45".

Gra np. na wiocha i ktoś spamuje tajemnicą generała 1/2 na początku rundy jest dość irytujące

• Like 3

12 minut temu, F1nlay napisał:

Proponuję dodać do regulaminu notkę "Zakaz rzucania granatów z respa do respa przed 1:45".

Gra np. na wiocha i ktoś spamuje tajemnicą generała 1/2 na początku rundy jest dość irytujące

Przemyśle to jeszcze 

• Haha 1

Posted (edited)

Proponuję wyrzucić misję " Zabij 4x na flashu".

Z racji, że Vipy na start nie mają flashy, a zestawu granatów praktycznie nikt nie kupuje, nikt nie flashuje na mapie.

Misja powinna się nazywać " Czekaj na mefedron, flashuj sobie na początku rundy 4 razy z nadzieją, że mefedron siądzie"

Edited by F1nlay

Nie wszystkie misje mają być łatwe do zrobienia że na 1 mapie 3-4 misje zrobisz muszą być trudne też żeby ten XP i lvl nie kończył się tylko na misjach 

Posted (edited)
7 minut temu, F1nlay napisał:

Nie wszystkie misje mają być łatwe do zrobienia że na 1 mapie 3-4 misje zrobisz muszą być trudne też żeby ten XP i lvl nie kończył się tylko na misjach 

Tak, ale misja mija się z celem.

Ta misja nie jest trudna, tylko denerwująca.  Misję "zapychające" jak zdobądź X exp, lub X $ - są tymi, które są "trudne, spowalniające exp"

Edited by F1nlay

Tylko że misji typu Zdobądź XP/Poziom, etc nie można pominąć, a to z Flash już tak.

Chdozi oto by te trudne/mozolne/wkurwiające, gracze mogli sobie pominąć. Każdy wybierze co dla niego jest taką misją

Ja bym przerzucił info odnośnie misji wyświetlanie po komendzie /misje na prawą stronę bądź lekko obniżył całość aby górna linijka nie zlewała się z ilością $$. Aktualnie idealnie jedno z drugim się zlewa, przez co trzeba się domyślać postępu w misjach

15 minut temu, Sakku napisał:

Ja bym przerzucił info odnośnie misji wyświetlanie po komendzie /misje na prawą stronę bądź lekko obniżył całość aby górna linijka nie zlewała się z ilością $$. Aktualnie idealnie jedno z drugim się zlewa, przez co trzeba się domyślać postępu w misjach

To jak wygląda menu zależne jest od rozdzielczości ekranu, a więc u Ciebie może najeżdżać, a u kogoś innego nie + menu z gry jest zawsze po lewej stronie

Dobra ogarniete, hud csa mozna zmniejszyc

Posted (edited)

Dodanie w sklepie za monety: Zmienjszona grawitacja 10monet. Na runde

Edited by QubekAthlet

#Losowanie #Vip #Premium
Hejo 🖐️
Może by dodać raz na kilka dni losowanie darmowego VIP/PREMIUM na np. kilka dni, niezależne od zabójstw. Po prostu zwykłe losowanie. Załóżmy w każdy poniedziałek czy częściej o danej godzinie. Nawet wygranie jednodniowego premium pozwoli "liznąć" profitów za tym idących dla nowych graczy lub tych, którzy wahają się to kupić :)

Posted (edited)
3 minuty temu, Hanzkie napisał:

#Losowanie #Vip #Premium
Hejo 🖐️
Może by dodać raz na kilka dni losowanie darmowego VIP/PREMIUM na np. kilka dni, niezależne od zabójstw. Po prostu zwykłe losowanie. Załóżmy w każdy poniedziałek czy częściej o danej godzinie. Nawet wygranie jednodniowego premium pozwoli "liznąć" profitów za tym idących dla nowych graczy lub tych, którzy wahają się to kupić :)

Dopiero, co zaczęto ograniczać darmowe VIPY, ponieważ było ich za dużo i osoby, które je zakupiły nie były wstanie grać na początku edycji, a ty chcesz znowu rozdawnictwo wprowadzać na serwer(które de facto dalej jest na serwerze).

Jestem na NIE

Edited by DraY
  • Like 2
  • Love 1

2 godziny temu, QubekAthlet napisał:

Dodanie w sklepie za monety: Zmienjszona grawitacja 10monet. Na runde

Zmiejszona grawitacja to tylko niepotrzebnie zapchanie i dodanie czegoś czego i tak nie będą kupować 
po za tym grawitacja może się zbugować wchodząc np. na drabinę to wtedy znika ci ta mniejsza grawitacja dlatego też nie ma w żadnej klasie mniejszej grawitacji 

• Like 1

Co wy na to aby zrobić na małych mapach granaty od 1:45 ponieważ z tego co jest aktualnie na wyzszych lvl amadeusze bija dosc sporo i nie mozna na paru mapach wyjsc z respa a juz dostaje sie HE na twarz.

• Like 2
  • Thanks 1