Jump to content
Gokuś

[Propozycje] Ogólne

Recommended Posts

Mam małe pytanko odnośnie tematu "Granie na serwerze". Za pełny rok jest nagroda miesięczna. Jednak jak liczycie ten rok skoro IP serwera się zmieniło w grudniu i GameMe zresetowało statystyki? Data założenia konta na forum czy jak? 

• Like 1

6 godzin temu, Sakku napisał:

Mam małe pytanko odnośnie tematu "Granie na serwerze". Za pełny rok jest nagroda miesięczna. Jednak jak liczycie ten rok skoro IP serwera się zmieniło w grudniu i GameMe zresetowało statystyki? Data założenia konta na forum czy jak? 

Nic się nie zrestartowało, ponieważ GameMe udostępnia opcję zmiany IP. Płacisz za niego na zasadzie jednego serwera, ale nie jest to zakup na IP, a ogólny zakup, a więc można to IP zmieniać

Przykład

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/446864

Statystyki Blix zaczynają się od 24/01/2017

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/189761

Quoth od 2016

itd

Także nic się nie zrestartowało. Statystyki są cały czas te same. Zmiana IP nic nie zmienia, ponieważ nadpisuje IP w panelu dla danego zakupu

• Like 1

52 minuty temu, -_- napisał:

Nic się nie zrestartowało, ponieważ GameMe udostępnia opcję zmiany IP. Płacisz za niego na zasadzie jednego serwera, ale nie jest to zakup na IP, a ogólny zakup, a więc można to IP zmieniać

Przykład

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/446864

Statystyki Blix zaczynają się od 24/01/2017

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/189761

Quoth od 2016

itd

Także nic się nie zrestartowało. Statystyki są cały czas te same. Zmiana IP nic nie zmienia, ponieważ nadpisuje IP w panelu dla danego zakupu

a to dziwne, bo moje statystyki zaczynają się  9 grudnia 2018 (mniej więcej przy zmianie IP) a jestem wręcz pewien, że grałem już dużo wcześniej. W innym wypadku nie zakładałbym konta na forum w lipcu. Dlatego pytam 

Znaczy nie wiem czy ja mam teraz sklerozę czy jak, ale w grudniu nie zmienialiśmy żadnego IP.

W sierpniu, doszło do zmiany na 128TR. Wtedy po kontakcie z pukawką, otrzymałem dedykowany adres IP (by w przyszłości nie martwić się jego zmianą). Od tamtego czasu nie zmieniałem raczej IP, a nawet jeśli, to nie miałoby to sensu skoro serwer stoi na dedykowanym adresie IP. Dodam jeszcze, że po aktualizacji (F2P) została zmieniona jednostka, na której był ulokowany serwer. Pukawka udostępniła mi oddzieloną jednostkę od reszty serwerów ze względu na to, iż aktualizacja spowodowała spore problemy z obciążeniem serwera

Z tego co Blix mi pisał to trzeba sprawdzać to po historii nicków a nie sesjach bo one są zbugowane. Ile w tym prawdy to nie wiem jednak by się to zgadzało, bo z tego co Blix sprawdził to pierwsze logowanie mam 7 maja 2018 a nie 9 grudnia 2018 tak jak w GM widnieje wpis

Czy byłaby możliwość wyłączenia pokazywania obrażeń na vipie podczas podpalenia kogoś?

Oprócz tego, że piromanem gra 1/76 osób to pozostawia piromanów i użytkowników perku płonące naboje w tyle podczas zabawy typu jajka oraz jest po prostu irytujące, oczywiście nie wspominając o częstym zaliczaniu samobójstwa gdy podpali się wroga, lecz wydaje mi się, że jest to trudno (jeśli w ogóle) naprawić.

Posted (edited)
4 godziny temu, Niewiadomo napisał:

Czy byłaby możliwość wyłączenia pokazywania obrażeń na vipie podczas podpalenia kogoś?

próbowałeś komendy !dmg ??

@Niewiadomo  nie wiem czy do końca zrozumiałem ale postaramy się coś w tej sprawie zdziałać :) 

Edited by RyKoS

Moim problemem jest to, że przez !dmg nie można wyłączyć tego spamu obrażeń z podpalenia, tylko wszystkich. Mi chodzi o pokazywanie obrażeń które zadaje się z broni a bez tych z podpalenia, szczególnie, że na /klasy jest napisane ile bije podpalenie i ile trwa więc nie jest moim zdaniem potrzebny ten spam skoro i tak wyskakuje powiadomienie o podpaleniu kogoś.

Poza tym w !dmg można zrobić coś odwrotnego niż bym wolał czyli pokazywanie obrażeń z podpalenia, a nie pokazywanie tych z broni palnej.

Posted (edited)

Proponuję naprawienie nadawania broni, albo zmianę pistoletu podporucznika na jakikolwiek. Obecnie jego p2000 jest nieco uciążliwe po stronie CT i w momencie, gdy nie mamy założonej tej broni w eq, po prostu nam ją wyrzuca na początku rundy. Denerwujące jest to z dwóch powodów. Jednym z nich to naboje w podstawowej broni - jest ich 25 i dosyć szybko się kończą, a później zostaje nam, albo szybko przeładować broń, albo rasz z nożem. Drugi powód, to niemożność zmiany broni z perków złoty deagle/miłość tsunami.

edit. nie wiem od czego to zależy, ale dziś na duscie2 normalnie dostawałem p2000 do zestawu

Edited by dratewka.

Posted (edited)

Obecnie około 10 klas ma M4A1s, a tylko 1 (darmowa) M4A4. Proponowałbym sprawiedliwy podział, aby było po równo siusiaków i zwykłych m4a4. 

Edited by Filk

Posted (edited)
8 minut temu, Filk napisał:

Obecnie około 10 klas ma M4A1s,

Proponuję jeszcze raz przeanalizować ile klas ma M4A1S lub powtórzyć liczenie do 10, a dopiero potem pisać propozycję. Pozdrawiam :kappa:

Edited by RyKoS

6 godzin temu, RyKoS napisał:

Proponuję jeszcze raz przeanalizować ile klas ma M4A1S lub powtórzyć liczenie do 10, a dopiero potem pisać propozycję. Pozdrawiam :kappa:

myslisz ze chcialo mi sie liczyc 😆

ale nadal to 4 eski do 1 zwyklej + w perkach wydaje mi sie, ze takze jest przewaga m4 z siusiakami nad m4a4

• Like 1

Nerf Klasy Obronca : zmiencie mu to 20% na np. 1 lvl - 5% 20 lvl - 10 % 50 lvl - 15% i 100 lvl - 20% neutralizacji obrazen 😜 Moim zdaniem na 1 lvlu 20% to za duzo

• Like 2
  • Confused 5

Posted (edited)

^Ten nerf będzie miał taki sam sens jak u Elitarnego czyli żaden

Obrońca to specyficzna klasa, która jest dobra, ale nie dla każdego i nie ma sensu jej nerfic, bo ktoś gra nią lepiej i coś nią robi

Edited by freunde bobby
  • Like 1

Posted (edited)

Proponuje zacząć od świeżości i wprowadzenia czegoś nowego przy kolejnym resecie, żeby nie było to wszystko zbyt oklepane i się ludziom nie nudziło. 

Nowe perki? 

Może wprowadzić nowa kategorię misji, dodać jakieś nowe, pomieszac między kategoriami chociaż te? 

Dodać chociaż ze 3 klasy nowe, mniej więcej równe sobie i porównywalne z całą resztą, żeby każdy nie grał zwinnym i innymi populizmami. 

Dodać wewnętrzne konkursy, typu nie wiem; najlepszy clutch wybrany przez administrację serwera raz na miesiąc, ktory klan gra najwiecej godzin (a nie tylko same kille, bo jak ma się mój klan przyrownac do klanu Danonka, który ma u siebie Łosia, który nad ranem robi po 80 fragow, i to jest real talk pany), może jakiies nagrody niepisane dla innych niż administracja (tylko administracja wie jakie misje są poboczne /ukryte, ale sami nie wchodzą w "grę" ? Np: gracz który zafunduje 15 głów przez całą mapę dostaje to, gracz który wbił plus 15 do rankingu to, gracz z 10 asystsmi to, ileś tam MVP to taka nagroda... wiecie, jakieś pierdółki te nagrody, typu exp, nie wiem, jakieś dodatki do rankingu dla tego kgoos. Grunt żeby grający wiedzieli że są ukryte misje, ale nie wiedzieli jakie, tylko po prostu sobie pykali a tu nagle bam, szczęście się do nich uśmiecha..  Tylko żeby nie były 2 czy tam trzy, a sporo ich, żeby było w czym przebierać. 

Chodzi o to, żeby serwer nie stanął w miejscu. Przyciąga od pyty nowych ludzi, ale często jest sraczka że o 18 w piątek są 4 osoby na serwie, a tak nie może być. 

Edited by Lukrowy_plemnik
Nierozumiane xd
  • Like 1