Jump to content
Gokuś

[Propozycje] Ogólne

Recommended Posts

Jeżeli jest taka możliwość to proponuję rozdzielić umiejętności medyka na dwa osobne bindy. Aktualnie i ożywianie i apteczki są na jednym bindzie i często jak chcę kogoś ożywić to zużywam niepotrzebnie apteczki. Również występują sytuacje odwrotne ... podczas strzelania się z przeciwnikami gdy chcę użyć apteczki to odradzam sojusznika, ponieważ stoję blisko niego.

Komenda !exp

Z takiej komendy raczej się korzysta podczas śmierci, żeby sprawdzić swoje statyski, ale ona wtedy nie działa (pokazuje niby statystyki osoby, którą się obecnie obserwuje, ale raczej nie działa tak jak powinna).

Misje:

Z obecnych 3 kategorii zrobiłbym dwie (z jednej dostawało by się dolary oraz exp, z drugiej natomiast monety oraz exp), 3 kategoria były by to misje nocne dostępne od północy do 7 rano, a czwarta ostatnia to misje dla VIP'ów (nagrody z 3 oraz 4 kategorii do ustalenia)

Edited by RyKoS

NIe ma żadngo tematu n temat poprawek co do reguaminu (lub nie zauważyłem) prosze uwzględnic w regulaminie (jeśli jest to zabronione)

-Stackowanie min

-Stawianie min w przejściach (jeśli ktoś nie potrafi przeskoczyc)

Stawianie min na płaskich połączeniach schodów (półpiętro)

stawianie min na skrzyniach prowadzących do okien itd

Proponuje poprawić balans drużyn na serwerze bo aktualnie albo go nie ma albo jest ujowy.

Adminow nie da sie doprosić zeby jakos sprobowali je zbalansowac bo wola krzyczec JD.

@Edit Nie wrzucam, 

Edited by Kvasek

Zdematerializowanie min, albo jakaś komenda na noblock, samo slapnięcie się, żeby nie dało się w nich kogokolwiek zablokować, tak samo z apteczkami.

Dodanie możliwości ściszenia rs w menu /rs, gdyż aktualnie da się go tylko włączyć i wyłączyć.

Przy wyborze klasy po raz pierwszy po wejściu na serwer zmienia tylko statystyki, a umiejętności nie zalicza. Jeżeli winą jest faktycznie rozgrzewka, to może warto by było włączyć umiejętności już na rozgrzewce - nie wiem, nie znam się.

Mając vipa zdarzyło się, że zostałem przeniesiony przez autobalans.

Mapa de_dust (zwykły dust) powoduje u graczy spadki fps.

Zwiadowca: Dodalbym mu blokadę że dopiero use_class aktywować będzie można po osiągnięciu 60% maxymalnego zdrowia albo poniżej 50% bo czasami wciśnie się to przez przypadek i automatycznie z całego HP spada nam do polowy i wydaje mi się że lepsza by była dla niego broń typu AUG lub SSG, bardziej pasowała by do umiejętności klasy. Chodzi mi o taktykę gdzie bijesz się z kimś zaraz cofasz na respawn i zabijasz go od tyłu a gdyby wróg był daleko to bardzo by się przydało przybliżenie które właśnie jest w tych broniach 

Edited by nect
  • Confused 1

Propozycja zmiany klasy/mechaniki gry dla Amadeusza.

Aktualnie ta klasa dostała duży upgrade dzięki nowej broni, wiec i wielu ludzi zaczęło tym grać.

Problem z HE jest taki, że w momencie gdy zwykły granat zadałby 1hp, od Amadeusza na 20-30 lvl zabiera 140+, a ludzie bez przerwy dokupują granaty. Jest to kompletnie bez sensu.

Tak wiec mam 2 propozycje:

- zmniejszyć DMG z granatów

- zablokować możliwość dokupienia drugiego HE na rundę. 

Polecam przemyśleć jakąś zmianę. Ludzie wchodzą na serwer patrzą co się dzieje, wyzywają i wychodzą. W ten sposób nie narobicie sobie zbyt wielu nowych graczy. 

• Like 1

Propozycja dotycząca klasy el pistolero 

Klasa może otrzymać perk z bronią ale broni z owego perku już nie . Słyszałem iż ma to zablokowane co w mojej opinii jest totalnie bez sensu i odstrasza ludzi od tej klasy bo grać przez całą edycję tylko i wyłącznie z pistoletem jest nudne i nie atrakcyjne . 

Moja propozycja to odblokować tej klasie bronie z perków. 

• Like 1

Zmiana na Forum 

Spis klas na forum znacznie odbiega od obecnego na serwerze przydałoby się go zaktualizować ułatwi to także  pisanie jakichkolwiek propozycji dotyczących zmian balansu klas 

• Like 3

Jeżeli chcecie nerfić medyka to roponuję zabranie mu wskrzeszania i stworzenie osobnej klasy Nekromanta, która mogłaby ożywiać sojuszników

55 minut temu, Sakku napisał:

Jeżeli chcecie nerfić medyka to roponuję zabranie mu wskrzeszania i stworzenie osobnej klasy Nekromanta, która mogłaby ożywiać sojuszników

To jest cod mod czy Diablo mod?? 

• Like 1

12 minut temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

To jest cod mod czy Diablo mod?? 

Ja tylko proponuję jak mogą znerfić medyka. Nazwa zależy od nich. A skoro umiejętność jest już dodana na serwer to nie widzę w tym nic dziwnego, żeby wrzucić ją do nowej klasy

• Like 1

1 godzinę temu, Sakku napisał:

Ja tylko proponuję jak mogą znerfić medyka. Nazwa zależy od nich. A skoro umiejętność jest już dodana na serwer to nie widzę w tym nic dziwnego, żeby wrzucić ją do nowej klasy

Co do nerfa to zmiana broni i zmniejszenie HP 150 to przesada

• Like 1

1 godzinę temu, Sakku napisał:

Znaczy wiecie. Medyk to klasa ogólna i tak to powinno wyglądać. Medyk powinien być kimś kto leczy ludzi na serwerze, a wiec wskrzeszenie i apteczki fajnie z tym współgrają

Wszystko zostało zmniejszone o 1 (2,3,4 zamiast 3,4,5)

Jeżeli chcecie znerfić medyka to dajcie mu cooldown na apteczki aby nie mógł rzucać wszystkich w ciągu 1 sekundy a np. rzuca apteczkę i zanim rzuci kolejna musi poczekać albo aż 1 zniknie albo 2 sekundy. Mocny nerf ale wtedy medyk byłby prawdziwym supportem a nie terminatorem który ma 300 hp i leczy sobie 200hp na sekundę. Z drugiej strony każda klasa wyexpiona jest dobra nawet obserwator którym gra 1 osoba na cały serwer na takim 80lvl będzie mocny i co wtedy też nerfy będą?

Chcesz mi powiedzieć, że 3 apteczki oraz 3 wskrzeszenia na start to dobra wartość?

Tutaj nie chodzi o nerfienie dobrej postaci, a takiej, która jest dość często używana i nie ma się co dziwić. TE 3 apteczki robią grę i dlatego najwięcej osób (według bazy +20 LVL) gra właśnie tą klasą

2 godziny temu, -_- napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że 3 apteczki oraz 3 wskrzeszenia na start to dobra wartość?

Tutaj nie chodzi o nerfienie dobrej postaci, a takiej, która jest dość często używana i nie ma się co dziwić. TE 3 apteczki robią grę i dlatego najwięcej osób (według bazy +20 LVL) gra właśnie tą klasą

Problem robi się wtedy gdy jest 3 medyków w jednej drużynie. Wtedy w praktyce taki team jest nieśmiertelny gdy jeden medyk ożywia drugiego. W takim wypadku z 3 odrodzenia robi się ich kilkadziesiąt bo umiejętność się resetuje. Dobrym pomysłem byłoby zablokowanie możliwości wskrzeszania medyka przez medyka 

• Like 2

W mojej ocenie sytuacji medyk jako nie liczna z klas ma bardzo wysokie podstawowe statystyki które już robią pewno rodzaju robotę do tego dochodzi jeszcze spoko skill set , który jak przeczytałem wyżej resetuje się przy odrodzeniu więc :

Moja propozycja zmniejszenie medykowi trochę podstawowych statystyk i dodanie blokady na maks 3 wskrzeszenia w jednej rundzie 

Edited by Strajker

25 minut temu, -_- napisał:

Może resetować medykowi skille w nowej rundzie, a nie co spawn?

Też dobry pomysł 

Dobrze, to zrobimy tak

Ustawię oczywiście blok pomiędzy apteczkami na (nie wiem) 3 sekundy (?). Zmniejszę statystyki i dodam resetowanie się jego skilli po nowej rundzie.

Sprawdzimy jak zmieni się rozgrywka po takim zabiegu

PS: Dodałem informacje o przerwie na serwerze (jutro 18:00)

• Like 1

2 godziny temu, -_- napisał:

Może resetować medykowi skille w nowej rundzie, a nie co spawn?

To dobry pomysl tak jak kupowanie u amadeusza +1

• Like 2