Skocz do zawartości

[Propozycje] Ogólne


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie pomysły macie na misje ale obecnie dużo osób misje już skończyło.

Stąd moja propozycja na dodanie 4 kategori, nazwa obojętnie jaka, było by w niej 5 albo 10 misji typu zabij 200 osób (misje proste ale wymagające czasu). 

4 kategoria charakteryzowała by się tym, że:

        -odblokowywuje się po wypełnieniu wszystkich misji

        -brak ograniczeń czasowych

        -misje z tej kategorii można powtarzać w nieskończoność

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać komendę "!spis" . Będzie ona służyć nowym graczom, którzy nie wiedzą co robią dane klasy i często się pytają. Komenda będzie działać jak !pomoc i będzie pokazywać https://forum.cs-classic.pl/topic/63692-spis-klas/ .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to przestanie dodawania jakichkolwiek zmian ( zwłaszcza przesadzonych klas premium/superpremium  tzn. egzorcysta bijący w ciało 50+dmg na 17 lvl.) podczas gdy na serwerze na każdym kroku widać błędy i bugi (lustrzany pancerz, nanopancerz itd.)

Proponuję  kierować się radami graczy, a nie własnym zdaniem. Tłumaczenia w stylu "premka musi być op, bo jest płatna" są kompletnie bez sensu, klasa premium powinna być dobra, ale nie psująca rozgrywkę innym. 

 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Klepunio napisał:

Moja propozycja to przestanie dodawania jakichkolwiek zmian ( zwłaszcza przesadzonych klas premium/superpremium  tzn. egzorcysta bijący w ciało 50+dmg na 17 lvl.) podczas gdy na serwerze na każdym kroku widać błędy i bugi (lustrzany pancerz, nanopancerz itd.)

Proponuję  kierować się radami graczy, a nie własnym zdaniem. Tłumaczenia w stylu "premka musi być op, bo jest płatna" są kompletnie bez sensu, klasa premium powinna być dobra, ale nie psująca rozgrywkę innym. 

 

Najlepiej zmiejszyć DMG bo ludzie płacą realne pieniądze na klasy które są w 5% lepsze od podstawowych a o 20% gorsze od premium (chodzi mi o Super Premium). Elitarny Sniper jest strasznie op tak samo jak Pułkownik

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, K3ndinh0 napisał:

Najlepiej zmiejszyć DMG bo ludzie płacą realne pieniądze na klasy które są w 5% lepsze od podstawowych a o 20% gorsze od premium (chodzi mi o Super Premium). Elitarny Sniper jest strasznie op tak samo jak Pułkownik

Zmniejszenie DMG nic tu nie da, takich klas nie powinno być na serwerze. Moje pytanie jest takie czy na zwykłym mm tak samo płaczesz, ze ktoś na hita z awp Ciebie zabija?

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HanRayS napisał:

Zmniejszenie DMG nic tu nie da, takich klas nie powinno być na serwerze. Moje pytanie jest takie czy na zwykłym mm tak samo płaczesz, ze ktoś na hita z awp Ciebie zabija?

Pierwsze primo nie wiem co ci zrobiłem że musisz tak ostro do mnie od razu, drugie primo każdy ma swoje własne zdanie i trzecie primo jeśli z Elitarnego ustawisz się gdzieś w kącie, za czymś to dead w 90% ( na przykładzie Office gdzie wystarczy pobiedz z ct do tej "dobudówki", być na kucaku i zabijać ). 

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, K3ndinh0 napisał:

Pierwsze primo nie wiem co ci zrobiłem że musisz tak ostro do mnie od razu, drugie primo każdy ma swoje własne zdanie i trzecie primo jeśli z Elitarnego ustawisz się gdzieś w kącie, za czymś to dead w 90% ( na przykładzie Office gdzie wystarczy pobiedz z ct do tej "dobudówki", być na kucaku i zabijać ). 

Jak już to "primo" może być tylko raz użyte. Secondo - to prawda każdy ma własne zdanie a ja mam prawo na te zdanie się wypowiedzieć. Terzo - każdą klasą jak się ukryjesz to masz 90% szans na zdobycie fraga (w dodatku, trzeba tą klasę ogarniać), a z tego co widzę to płaczesz o e-snajperów gdzie każdy tą klasą lata a nie kampi... 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pułkownik, który jest premium i ma +10 dmg, refil ammo, dwie głowne bronie i do tego się leczy jest w porządku a SP, które ma +15 dmg i ducha raz na rundę jest OP? Co wy wygadujecie :D

Edytowane przez rykos155
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryśko dobrze mówi, ale jak wiadomo duszek niesie ze sobą konsekwencje więc trzeba jakieś zakazy zrobić (np. nie latać na respa przeciwnika, powiedzmy do 5 sekund po rozpoczęciu rundy) i wtedy myślę, że jako klasa SP będzie git

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Proponuję zmienić Obserwatora tak aby na 50lvl dostał szansę 1/3, a na 100lvl 1/2.

-Wprowadzić "blokadę" na umiejętność egzorcysty, ponieważ zbyt szybko może dostać się on na BS, bardzo często  przed  Ct .  (np 10-15 sec od początku rundy)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HanRayS napisał:

Misja "Wyrzuć 15 perków" jest zbugowana. Jeden wyrzucony perk jest liczony jako dwa wyrzucone perki

hanrayu inaczej liczy kazdy perk ktory sie przez ciebie przewinie dostajesz perk masz +1 do misji wyrzucasz kolejne +1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję usunąć "Ducha" z egzorcysty, a dodać mu w zamian coś innego. Hmm. Hardcore / Adrenalina / Niewidzialność / Rykoszet.

Drugie primo, nagradzać graczy za pracę na rzecz serwera. Za reklamy, czy chociażby robienie RS'ów. Czy jakieś konkursy o tematyce graficznej, karaoke które miało być (niby). Niech serwer ożyje. Do boju Kowboju ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waloS napisał:

Proponuję usunąć "Ducha" z egzorcysty, a dodać mu w zamian coś innego. Hmm. Hardcore / Adrenalina / Niewidzialność / Rykoszet.

Drugie primo, nagradzać graczy za pracę na rzecz serwera. Za reklamy, czy chociażby robienie RS'ów. Czy jakieś konkursy o tematyce graficznej, karaoke które miało być (niby). Niech serwer ożyje. Do boju Kowboju ! 

Akurat konkurs karaoke i nie tylko chyba będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmienić walutę w rynku perków z $ na monety, myślę że to będzie bardziej opłacalne i więcej osób zacznie korzystać z rynku. Oczywiście ustawiłbym jakiś limit za ile max można wystawić perk np. 150 monet, aby nie było że ktoś komuś daje monety i pomaga wbijać level.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić snajpera tak aby po wbiciu 100lvl dostał 1/1. Na tej edycji ciężko jest wbić 115lvl. Obecnie po wbiciu 75lvl przelicznik inteligencji  nie działa tak jak powinien.

Edytowane przez Klepunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Propzycja: Wprowadzenie zakazu teleportowania w miny/dynamit. 

Druga propozycja: Odstep czasu miedzy teleportowaniem na klasie oszust

ALe jaki tu jest sens? Nawet nie mozna uciec przed tym.... @RyKoS

Edytowane przez Kvasek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności