Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Frosty napisał:

Proponował bym zmniejszenie szansy na zmiane na nóżu impa ponieważ zmienia na ten nóż średnio po trzech strzłach.

Shotgunem to jest chyba 100% nawet xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Frosty napisał:

Proponował bym zmniejszenie szansy na zmiane na nóżu impa ponieważ zmienia na ten nóż średnio po trzech strzłach.

Na zjawie to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie widoczności na Zniewolonym do takiej jaką ma teraz ninja.

Zniewolony jest teraz za OP, nie widać nawet kosy. Grając nią odstraszam graczy, a i tak zmieniłem model rękawiczek aby było widać chociaż trochę bardziej jak biegam po mapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował by zwiększenie leczenia na siewcy zagłady do 60 hp.

Zmienienie użycia rakiety na binda a nie na nóż r

klasa aktualnie jest nie grana dlatego prrzydał by się buf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIProponuje podniesienie procentu na wysadzenie granatów na pustoszycielu do 20% i usunięcie szansy na 40dmg i danie mu 6% szans na wysadzenie przeciwnika zadając 40dmg na 100y wokół wroga by przeciwnik również ranił toważyszy koło niego

Na łowcy naprawienie płapki zadającej X2dmg i również danie możliwość ulepsznia int dmg z kuszy

I naprawienie szybszego przeładowania na diablo albo danie umiejętności na odnowienie magazynka

Usunięcie itemu Błogosławieństwo hawanina ponieważ nie działa.

Klasy powyżej są nie grane co oznacza że potrzebują zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
12 godzin temu, Frosty napisał:

Proponował by zwiększenie leczenia na siewcy zagłady do 60 hp.

Zmienienie użycia rakiety na binda a nie na nóż r

klasa aktualnie jest nie grana dlatego prrzydał by się buf

On na bind ma już implikacje, więc jak mogę mu dać rakiete na bind? xD

11 godzin temu, Frosty napisał:

MIProponuje podniesienie procentu na wysadzenie granatów na pustoszycielu do 20% i usunięcie szansy na 40dmg i danie mu 6% szans na wysadzenie przeciwnika zadając 40dmg na 100y wokół wroga by przeciwnik również ranił toważyszy koło niego

Na łowcy naprawienie płapki zadającej X2dmg i również danie możliwość ulepsznia int dmg z kuszy

I naprawienie szybszego przeładowania na diablo albo danie umiejętności na odnowienie magazynka

Usunięcie itemu Błogosławieństwo hawanina ponieważ nie działa.

Klasy powyżej są nie grane co oznacza że potrzebują zmian.

 

Naprawienie pułapki? Co to znaczy? Bo ja nie rozumiem. Napisz dokładnie jaki jest z nią błąd.

Na Diablo to działa, ale animacji nie obejde, wystarczy przy zmianie broni zrobić Q->Q, albo zmiana broni i powrót ręczny. Nie da się pominąć/przyśpieszyć animacje w taki sposob.

Zresztą on będzie miał za to większy magazynek

Błogosławieństwo hawanina nie działa, bo? Ten temat był tyle razy poruszany i ostatnio od byłego opiekuna nie słyszałem by po aktualizacji z bodajże początku listopada nie działał.

Ogólnie jeżeli chodzi o top10 serwera w expie, to:

Druid
Zjawa
Zabójca
IMP
Lord
Duriel
Duriel
Duriel
Upadły
Zabójca

 

Ogólnie najrzadziej używany jest Nihlathak

 

Jeżeli chodzi o całokształt, to możecie podać klasy, które według Was są najrzadziej spotykane. Też nie możemy ciągle ulepszać klas, bo tak do niczego nei dojdziemy. Lepiej poprawiać te, które są najczęściej grane, a te najsłabiej LEKKO ulepszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2017 o 13:23, -_- napisał:

On na bind ma już implikacje, więc jak mogę mu dać rakiete na bind? xD

Lepiej zmienić żeby było leczenie na nóż+r a rakiete na bind wrzucić lub zostawić tak jak jest ale zmienić rakiete na fireballa.

W dniu 25.12.2017 o 13:23, -_- napisał:

Naprawienie pułapki? Co to znaczy? Bo ja nie rozumiem. Napisz dokładnie jaki jest z nią błąd.

Pułapka trująca działa ok, ale ta druga nie zadaje dmg, zatrzymuje tylko i nic więcej.

W dniu 25.12.2017 o 13:23, -_- napisał:

Błogosławieństwo hawanina nie działa, bo? Ten temat był tyle razy poruszany i ostatnio od byłego opiekuna nie słyszałem by po aktualizacji z bodajże początku listopada nie działał.

Błogosławieństwo i sprawiedliwość hwanina te itemy nic nie robią, no poza animacją wybuchu. Tak samo z dziennikiem demonologa z tym że przynajmniej jest 5hp więcej.

W dniu 25.12.2017 o 13:23, -_- napisał:

...to możecie podać klasy, które według Was są najrzadziej spotykane...

Nie ma sensu, jeden powie że wszyscy grają non stop ninjami, inny że każdy gra druidem.

Jeśli masz jakieś statystyki jakie klasy są najczęściej grane to tym należałoby się kierować.

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Samego grania raczej tak nie sprawdzę. Mogę sprawdzić na jakie klasy ludzie wchodzili i potem czy wbijali na nich dany lvl, bo innego wyjścia nie ma. Nie mogę sprawdzić jak długo grali na danej klasie z tym zapisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje żeby dodać klase Mnich

 

miała by 5% więcej exp

na nożu ładuje max 1 totem leczący co 1 sekundę  regeneruje 5HP przez 20 sekund / +1 totem za 300 many max 2 ulepszenia

i jeszcze można by pare rzeczy dodać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Hades napisał:

Błogosławieństwo i sprawiedliwość hwanina te itemy nic nie robią, no poza animacją wybuchu. Tak samo z dziennikiem demonologa z tym że przynajmniej jest 5hp więcej.

To samo z wybuchem demonologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie zniewolonemu od 1 do 10 punktow widzialnosci (nwm jaka jest skala) i usunecie mu cienia jesli to mozliwe ;)

 

 

1 godzinę temu, NinjaPL napisał:

proponuje żeby dodać klase Mnich

 

miała by 5% więcej exp

na nożu ładuje max 1 totem leczący co 1 sekundę  regeneruje 5HP przez 20 sekund / +1 totem za 300 many max 2 ulepszenia

i jeszcze można by pare rzeczy dodać 

 

Radze nie robic tankow gdy nie ma duzo kontr na nie pozniej mozemy widziec tylko paladynow , mnichow i druidow na serwerze

+ ninja stanie sie jeszcze bardziej nie przydatna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałem setki razy, że nie widzę sensu tworzyć kolejne klasy gdy nie gra się aktualnymi.

I prsozę, nie piszcie wiadomości za wiadomością, bo będą leciały warny. Ostatni raz upominam. To nie jest czat. Na forum jest opcja edytuj i proszę z niej korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie co jest nie tak ze Postacir znikaja bez powodow i czemu na zniewolonym mozna to czesciej spotkac.    (przynajmniej narazie to spotkalem)
Moze jest jakis plugin ktory zaladuje jeszcze raz model postaci? albo zmieni na inny w czasie gry
 

Nawet po zrestartowaniu csa przez Zniewolonego dalej bylo go nie widac..

mam nadzieje ze ktos sie dolaczy

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Znika cała postać czy tak jak wspomniał Hades, znika sam model postaci, a bronie/paka(itp) zostają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, -_- napisał:

Znika cała postać czy tak jak wspomniał Hades, znika sam model postaci, a bronie/paka(itp) zostają?

Nic nie widać

Nawet broni na  zniewolonym na innych klasach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdziłem te pułapki i łowcy i obie działają. 

Pragnę zaznaczyć, że 2x dmg działa gdy dana osoba jest w tej pułapce, a nie gdy ona już minie. Poprawiłem u niej też dmg, bo mnożnik był zły, 1.5x zamiast 2x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę zapoznać się z moim ostatnim postem.

 

To sa poprawki które wejdą na pewno. Ogarniam jeszcze na szybko tego Diablo, ale pewnie jutro dopiero go przetestuje

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie adminowi mozliwosc patrzenia na enemy team dla lepszego zarzadzania wszystkim

 

edit

Dodanie rankingow gildii

Resety ktore nie bede co "miesiac"      Jestem nowy nwm jak bylo
Danie adminom moc slayowania kopania itd

 

Jakies pomysly na znerfienie Duriela :

- Danie mu mniej hp na start
- Danie mu max np 6 korzeni

- Korzenie nie aktywuja sie na ninji

 

 

2 godziny temu, Frosty napisał:

Proponuje nerfa pierścienia zjawy.

Widocznowść 10% i widoczny nóż.

 

Pierscien zjawy jest ok tak jak jest..

Pamietaj jest radar ;)

+ zawsze mozna kupic latarke

Edytowane przez Suicide Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak

Slayowanie/slapowanie było zbędne, bo nawet nie ma nic o tym w regulaminie,a wcześniej było to nadużywane wielokrotnie przez różnych adminów

Co do rankingu to chyba rozmawiałem o tym z poprzednim opiekunem i mieliśmy najpierw ogarnąć wszystkie błędy, a dopiero potem zabrać się za poprawi

Oglądanie wszystkich team działa na spect przeciez

Pierścień lekko (o 5 widzialnosci) zostanie poprawiony

 

Z durielem to zależy od reszty, ale widziałem nawet sporo ich w topce, więc jednak coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdaniem świetny pomysł Gracze będą mogli wypowiedzieć się na temat klasa i ich balnsu.

Przecież nik tak dobrze nie wie jak wygląda sytuacja co do balansu niż os które grają na tym serwerze.

Edytowane przez Frosty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to czemu nikt tutaj nie pisze?

Wyraziłem już zdanie w tamtym temacie.

 

Wszelkie propozycje składało się i składa w tym temacie. Serwer nie ma opiekuna.
Jeżeli chcecie to możecie sobie pogadać na ten temat na TS i napisać tutaj ogólną propozycję, napisaną przez jednego z Was.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności