Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje trochę znerfic Khzarę i Nihlathaka. Bardziej chodzi mi o fireballa i fale ognia, ponieważ jak zmaksujemy inteligencje to się nie da grać np. dzisiaj hades używał falę ognia i zadawał powyzej 300 hp, a chyba mniejszość graczy ma powyżej 300 hp albo i nie ma takich graczy.

Edytowane przez Kyz.!
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kyz.! napisał:

Proponuje trochę zbufować Khzarę i Nihlathaka. Bardziej chodzi mi o fireballa i fale ognia, ponieważ jak zmaksujemy inteligencje to się nie da grać np. dzisiaj hades używał falę ognia i zadawał powyzej 300 hp, a chyba mniejszość graczy ma powyżej 300 hp albo i nie ma takich graczy.

Jak najbardziej jestem za buffem dla khazry, Nithalak jest ok nie trzeba zmieniać. Tą falą ognia nie zadawałem ponad 300 tylko 225 DMG, co na 140 inty nie jest wcale przesadzone. Przypominam też, że khazra na start zadaje 20dmg a podpalenie to tylko 14% szans. Propozycje juz pisałem kilka postów wyżej, nie ma sensu powtarzać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Hades napisał:

Jak najbardziej jestem za buffem dla khazry, Nithalak jest ok nie trzeba zmieniać. Tą falą ognia nie zadawałem ponad 300 tylko 225 DMG, co na 140 inty nie jest wcale przesadzone. Przypominam też, że khazra na start zadaje 20dmg a podpalenie to tylko 14% szans. Propozycje juz pisałem kilka postów wyżej, nie ma sensu powtarzać.

Nithalak teraz bardziej ssie i on powinien dostac buffa  

 

4 godziny temu, Kyz.! napisał:

Proponuje trochę zbufować Khzarę i Nihlathaka. Bardziej chodzi mi o fireballa i fale ognia, ponieważ jak zmaksujemy inteligencje to się nie da grać np. dzisiaj hades używał falę ognia i zadawał powyzej 300 hp, a chyba mniejszość graczy ma powyżej 300 hp albo i nie ma takich graczy.

Nie chodziło ci przypadkiem o nerfy zamiast buffów?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, liseq napisał:

Andariel:

Pod "e" zatruwa pobliskich przeciwników (jak khazdra albo duriel) - jest fireball, po co zmieniać all postacie na obszarowe skille?

na kosie laduje granaty - łowca

1/4 na zabicie z he /albo/ 200% dmg z he - łowca

 

taka moja propozycja zmian dla tej klasy ;)

 

Edytowane przez Op0rNiK0W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, NinjaPL napisał:

proponuje zamiast itemy ,,pierścień zjawy" zrobić item ,,stalker", który daje całkowitą niewidzalność, bez widzialnej broni, z 5 hp

 

@NinjaPL to może być trochę za mocne na niektórych klasach np. Zabujca i ciche kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NinjaPL napisał:

proponuje zamiast itemy ,,pierścień zjawy" zrobić item ,,stalker", który daje całkowitą niewidzalność, bez widzialnej broni, z 5 hp

 

Z pierścieniem jest 100% niewidzialności, a z niewidzialnością broni jest trochę problem z wykonaniem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko wszystkie klasy byście wzmacniali bądź nerfili xd

Na 1.6 na tym modzie klasy były zbalansowsne dosyć dobrze. Nie wiem czemu ale wy byście chcieli by na wejście skilla było z 50% a nie o to w tym modzie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 15:31, Michal095 napisał:

Dodanie ninji cichych krokow na pelnej inteligencji

I może jeszcze kałacha jej dajmy za pełną zręczność, co? 

Bez przesady, ciche kroki za złoto jest w sklepie i to bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemakno. Gram na tym serwerze od jakiegoś dłuższego czasu. Grałem już w 1.6 na serwerach diablo mod i jedyną poprawką jaka ratuje diablo jest Exp za zadany Dmg. To jest przewaga CoD moda nad Diablo. Dlatego nie cudujcie ze zmianami klas, bo któraś jest lepsza gorsza itd. Problem siedzi głębiej. Polega na zdobywaniu expa.
Dlaczego jest źle:

- wychodzisz 1 vs 1 i giniesz ale przeciwnikowi zostawiasz 10 hp ze 220. Zadajesz mu około 250 dmg i nic z tego nie masz, bo nie zabiłeś.

-zmiana klasy miesiąc po resecie jest bardzo nieopłacalna bo inni mają już 40 lvl plus i nawet jak chciałbyś pograć różnymi klasami to odechciewa się.

Co by się zmieniło?

Zmiana totalna. Grasz masz 30 lvl zabójcą i chcesz zagrać inną klasą. Nie ma problemu, bo nawet jeżeli nie uda Ci się zabić wroga. Co jest trudne na 1 lvl, a reszta ma 30 załóżmy. To dostajesz expa za dmg. Każda kolejna runda przynosi zysk. No chyba że stoisz i nic nie robisz.
Dalej. Nie będzie expienia graczy z wyższymi lvlami na graczach z niższymi. Wiele razy byłem świadkiem kiedy graliśmy 2 na 1. My po 10 lvl on 35 lvl. my 100 hp on 220 hp szybkie bieganie armor itd. On staty 20 + my po 2 kile. Tragedia. Odechciewa się grać. Grałem przed resetem w ten sposób jakieś 5 rund. Wpisałem QUIT w konsoli po tym jak Toksikowi zadałem 584 dmg, on przeżył ja padłem. On 30 lvl +. Ja 15 lvl. I gdzie jest sprawiedliwość.

Załóżmy, że teraz za kila dostajesz 40exp. kill = 250 dmg średnio. Z czego wyniki że 1 dmg to 0,16 exp. Do tego dołożyłbym różnice lvl. Jeżeli zadajesz dmg graczowi z wyższym lvl dostajesz więcej expa, jeżeli z niższym to mniej. Uważam że to pozwoli na zbalansowanie lvl na serwerze i możliwośc zmiany klasy w dowolnym momencie gry.

Niektóre klasy mają przed sobą stawiane mury nie do przeskoczenia. Zaczynając grac np. ninją nic nie zrobisz na 1 lvl jeżeli reszta ma po 250 hp. Twoja gra polega na dobijaniu.

Nie znam się na tworzeniu tego wszystkiego ale uważam że wystarczy skopiować gotowe skrypty z COD moda i ewentualnie je dopracować i będzie cacy.

Dziękuje i pozdrawiam.

Z poważaniem BUA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bua,a więc tak, osobiście nie widzę różnicy między 1 a 30 lvl'em ^^ w HP jest to jedynie 58 punktów jeśli potrafisz grać nie jest to problemem. Jeśli masz szybkie palce i fundusze pozwolą Ci na kupno HP to na tą chwile również mogą Tobie zadać 500 DMG i będziesz stał ( ta opcja zostanie ograniczona). Nie ma nic za darmo nie zabijesz nie ma expa jak w realu, nie zrobisz roboty to nie dostajesz hajsu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie. Gra bedzie polegala na dobijaniu. 

Nie zrozumiałeś mnie. Wlasnie mowie o tym ze robie  robote za innych,  bo typowi z 250 zostawiam 10 hp,  a ktos podchodzi i dobija. 

Spróbuj wejść kiedyś na serwer gdzie kazdy ma 30 lvl plus i graj ninja na 1 lvl. Moze zrozumiesz co mam na mysli. 

Uważam tez ze taka zmiana przyciagnie wiecej graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności