Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Slapowanie może i zbędne ale slay'owanie mogło by być, choćby na ninje które często wchodzą na txt i nie raz przedłużają mapę, bywa że nowy gracz i nawet nie ogarnia jak wpisac kill w konsole, a lepiej slay'nąć niż kickować czy czekać do końca rundy.

!addban też by się przydało

Co do pierka zjawy to poza totemem można jeszcze kupić hp po prostu w sklepie.

Z durielem to jest tak że ktoś widzi jak jakiś duriel otwiera tabele sam bierze duriela zaczyna nim grać pozniej kolejny itd

@_Hades Zamiast addban, korzystaj z sm_ban xd

Ale durieli ogólnie jest dużo w topce lvl

+ sprawdź teraz ten slay (od next mapy)

@-_-wiem, ale jak ktoś ucieknie ad bana to nie da się zbanować jeśli nie ma go na serwie a tak to SID i gotowe

Da sie wprowadzić sm_observe nick

Slay działa prawidłowo.

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec proponuje by admin mogl mowic na spectcie jak i po dead

 

+ radze nie zmieniac pierscienia zjawy bo widze ze ludzie ogarniaja i zabijaja ;)

 

Nie usuwanie Many, Golda i umiejetnosci kupionych przez mane po resecie i usuniecie niektorych itemow ktore mozna kupic

 

 

3 godziny temu, -_- napisał:

To tak

Slayowanie/slapowanie było zbędne, bo nawet nie ma nic o tym w regulaminie,a wcześniej było to nadużywane wielokrotnie przez różnych adminów

Co do rankingu to chyba rozmawiałem o tym z poprzednim opiekunem i mieliśmy najpierw ogarnąć wszystkie błędy, a dopiero potem zabrać się za poprawi

Oglądanie wszystkich team działa na spect przeciez

Pierścień lekko (o 5 widzialnosci) zostanie poprawiony

 

Z durielem to zależy od reszty, ale widziałem nawet sporo ich w topce, więc jednak coś jest nie tak

mozna wchodzic na specta lecz nie mozesz w tej samer rundzie powrocic a jednak trzebba czasem sprawdzic czy typ naprade afczy lub jest na txt

chyba ze jest komenda ktorej nie znalazlem

Edytowane przez Suicide Wolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ile razy mam pisać, że na forum jest opcja edytuj, z której TRZEBA korzystać. Pisanie posta pod postem, to łamanie regulaminu.

 

Reset jest ogólny. Nie da się usunąć danej części, bo to całość, a chcę zrobić reset całości i zostawić już go na dłuższy czas. Został poprawiony drop złota, many oraz lekko edytowałem exp i mam nadzieję, że teraz gra będzie się utrzymywać te 2-3 miesiące minimum.

 

Co do podglądania team, to sprawdzę to jak wrócę, bo teraz już i tak za mało czasu, a wolę najpierw ogarnąć do końca silnik Diablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby ninja miała większą widoczność lub dużo wolniej ładowała sobie prędkość na nożu, bez sensem jest to że topowe miejsca na serwie zajmują ninje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lush napisał:

Proponuję aby ninja miała większą widoczność lub dużo wolniej ładowała sobie prędkość na nożu, bez sensem jest to że topowe miejsca na serwie zajmują ninje...

Mają Topowe miejsce, bo przelicznik do rankingu jest inny między każdą bronią tym bardziej z nożem.

Widoczność wcześniej na ninji była zwiększona i nikt nią nie grał, dłuższy czas ładowania sprawi że ninja będą stały na respie i się ładowały a nie wykonywały celów mapy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lush napisał:

Proponuję aby ninja miała większą widoczność lub dużo wolniej ładowała sobie prędkość na nożu, bez sensem jest to że topowe miejsca na serwie zajmują ninje...

Co do ładowani to wydaje mi się to ,że i tak siedem sekund  na  naładowanie to dużo a co do niewidzialności to można ją zwiększyć.

12 minut temu, Samobójca napisał:

Widoczność wcześniej na ninji była zwiększona i nikt nią nie grał

Też bez przesady były osoby które grały tą klasą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Samobójca napisał:

Były, bo rozdawało mane co jakiś czas i szło ulepszyć niewidzialność czyż nie?

Lush na Cach'u zrobił 50 fragów, ja 18... jest różnica?

To niech zmniejszą koszty many na ninji i zwiększa ilość lotanej many z questów, ninja to powinna być skillowa klasa, a nie że ktoś naładuje sobie speeda i będzie biegał prawie niewidoczny, a co do 50 fragów to wykręciłem je z ak a nie z noża, dlatego jakby gracz ninji był skillowy to też mógłby wykręcić 50 fragów.

Edytowane przez Lush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Samobójca napisał:

Były, bo rozdawało mane co jakiś czas i szło ulepszyć niewidzialność czyż nie?

Nawet bez rozwoju za mane grało się tą klasą ponieważ dawała fan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lush napisał:

To niech zmniejszą koszty many na ninji i zwiększa ilość lotanej many z questów, ninja to powinna być skillowa klasa, a nie że ktoś naładuje sobie speeda i będzie biegał prawie niewidoczny, a co do 50 fragów to wykręciłem je z ak a nie z noża, dlatego jakby gracz ninji był skillowy to też mógłby wykręcić 50 fragów.

Na westwoodzie stwierdziłeś, że będziesz nią grać i po 4 zgonach zmieniłeś zdanie xD

Nie wiem, jak dla mnie zmieniać coś tylko po to żeby znowu było po staremu... i tylko po to żeby znowu sobie roboty zrobić to marny pomysł.

Ale to moja Opinia :)

I nie mówię tego dlatego że gram tą klasą, bo tyle bugów i błędów co tu zgłaszałem, czy na temat balansu (grając tymi klasami) to inna sprawa.

Masz teraz za item 1 sztuk złota. Latarka = 25 szt. złota.

Ja na jednej mapie sprzedając wszystkie itemy/runy jakie uda mi się zdobyć jestem w stanie uzbierać sobie na latarkę. W czym problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Suicide Wolf napisał:

Nielimitowany czas na zakup broni

Diablo z 15 sekund na zakup :D trzymajcie mnie

Nie taki zły pomysł szczególnie dlatego że wiele klas się musi naładować przez co zapomina się o zakupie broni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Samobójca napisał:

Albo respi się z itemku z szansą na odrodzenie :)

No ale wtedy proponuje wprowadzić limit na zakup granatów.

 

CS ma juz wbudowany limit kupowania granatow, chyba ze to tylka na mm

Dokladnie o tym myslalem wstajesz z itemku a tu broni nie idzie kupic. Nie zawsze jest okazja na podniesienie  + Zapominamy o czyms waznym jak kevlar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suicide Wolf - ta blokada jest ogólnikowa (nie tylko dla MM).  Limity:

  • weapon_decoy wynosi 2,
  • weapon_molotov oraz weapon_incgrenade wynosi 1,
  • weapon_smokegrenade wynosi 1.

____________________________________________________

Co do moich przemyśleń: proponuję ustawić mp_buytime na 35.
Dlaczego 35? Ponieważ (jak dla mnie) osoba, która ma przedmiot z szansą na respawn powinna biec w stronę przeciwnika,
zabić co popadnie, a przy respawnie na SpawnPoint może zakupić ekwipunek i ruszać dalej w polowanie.
Szacując, że taka osoba od momentu FreezeTime zacznie ładować umiejętność oraz czas, na dotarcie do przeciwnika
+ kilku-sekundowa walka; to 35 sekund jest optymalnym i nie za długim czasem zakupu.

____________________________________________________

Sprawa klas:
 

Mag
Obecnie posiadamy kilka klas, które posiadają CC (kontrolę tłumu). DiabloMod powinien cechować się tym,
że każda klasa jest różnorodna. Tak więc proponuję w tej klasie zmianę na taką, jaka była w 1.6.
Patrząc na obecny system widzę 2 warianty:

  1. Mag ładuje na nożu TYLKO Fireball, pasywnie  1/12 (8%) na 2sek. spowolnienie gracza (np. velocity z 250 -> 200)
  2. Mag ładuje na nożu nadal Zamrażające pociski, które również spowalniają gracza na 2sek.  (np. velocity z 250 -> 200)

Nekromanta 
Co do Nekromanty - jak dla mnie jest to typowy support (gracze potwierdzą jak nim gram :3), lecz jego brak możliwości
samoobrony podczas wskrzeszania jest zbyt niekorzystny patrząc na pryzmat innych klas, które są szybkimi mordercami.
Proponuję małą zmianę:

  • Nekromanta podczas wskrzeszania jest unieruchomiony (nadal stoi w miejscu), lecz może strzelać itp.

Duriel
/* Zastanawiam się obecnie nad jakimś sensownym balansem Duriela (edytuję tą linię, gdy coś wymyślę optymalnego) */

Zabójca
Szansa na podrzucenie jest w porządku - problem tkwi w samym podrzuceniu.
Jest ono zbyt mocne - wczoraj grając na rats1337, zostając postrzelonym przez Zabójcę wpadłem ze stolika do Żyrandola!
(Nie - nie jestem akrobatą :O)
Proponuję 2 warianty, z którymi się spotkałem w 1.6:

  1. Zmniejszenie wysokości podrzutu
  2. Zamiast podrzutu, przeciwnik ulega odrzuceniu w tył.

Dobrą opcją też byłoby dodanie cechy z 1.6 - po postrzale z pistoletu ciągnie się za przeciwnikiem zielona smuga na 2sek.
(przydatne w namierzaniu niewidzialnych, gdy nie ma w zespole Maga)

____________________________________________________

Sklep za dolarki:

Exp
Co jakiś czas faktycznie słychać od niektórych graczy, że zdobywanie expa dla nich jest mozolne (nawet dotarcie do 30 poziomu).
Myślę, że poniższa opcja nie będzie kolidować w dalszej rozgrywce, i nie przyczyni się do tzw. fast levelingu. Moja propozycja:

  • Dodanie w sklepie opcji Pakiet doświadczenia (150-1500xp) za kwotę 12000$ (VIP: 10000$) TYLKO dla graczy poniżej 30 poziomu.

Z taką opcją gracze z niskim poziomem będą ewentualnie polować na przedmioty generujące dod. hajs (Arabian Boots, Bronze/Silver/Gold Pack itp.),
lecz przy takim przedziale funkcji rand()%1350+150, jest duża szansa na trafienie tej mniejszej wartości expa. (Szansa na wylosowanie 1500xp wyniesie 1 promil)

Edytowane przez Zerciu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie nic co @Zerciu napisales
Xp w sklepie to nieporozumienie

Ja grajac 2 mapy impem wbilem 30 lvl

grajac 2 mapy paladynem 20 lvl

Ninja nic nie kupuje wiec lvlowac bedzie znacznie szybciej

 

Jestem na nie we wszystkim co napisales

Edytowane przez Suicide Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mana sama w sobie nie bedzie miala wiekszego dropu z wiadomych przyczyn. Serwer ten ma za zadanie wymusic na graczach dluzsza gre, po to by po miesiacu nie trzeba bylo robic resetu. Najlepszym wyjsciem dla tego serwera byloby robienie resetow co 3 miesiace, ale ciezko jest utrzymac duza ilosc graczy przy takim ukladzie z resetami.

 

Czas na zakup broni zostanie zwiekszony.

 

Z tym ninja to moze troche prawdy. Poprawie go troche.

 

Co do poprawek od Zerciu, to jednak wolalbym uslyszec wiecej komentarzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja zakupu losowej runy zaraz obok sprzedawania itemu wtf!? który sadysta to wymyślił?

A tak na serio to przydałoby się jakieś dodatkowe potwierdzenie, blokada kupna kolejnej gdy posiada się już rune, czy cokolwiek innego byle by możliwość stracenia 1k golda nie była zaledwie klawisz obok sprzedania itemu którego uzywa się nawet kilka razy na runde.

@-_- Już wiele razy mi się to zdarzyło (i nie tylko mi), wczesniej wywalone bo 50 zlota w ciągu 2 map da się odrobić ale teraz to już poważna sprawa jak runa ulepszona 7 razy XD (ulepszone obsydiany nie rosną na drzewach :P )

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zmienie po prostu kolejnosc, bo dodawanie jakiegos akceptowania sprzedazy jest bezsensu dla jednej tylko rzeczy choc uwazam to za glupei bo skoro jest to, to samo co w 1.6 i nikt nie mial z tym nigdy problemu, to czemu teraz raptem kazdy ma? xd

 

@_Hades zostało dodane menu z pytaniem czy na pewno chce się sprzedać runę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi ninjami? To jest ikona diablo moda a wy chcecie zmieniac ja  :"D

A i proponuje zwiekszyc czas kupowania z wielu powodow.. (ITEM NA RESPAWN) Nie raz nie mozesz rashowac bo nie ma z kim wiec solo zrashujesz 4 typa to pewnie nikogo nie zabijesz + zawsze tracisz wytrzymalosc runy..
Ruszcie mozgami prosze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności