Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, -_- napisał:

 

Tylko to jest temat o totemie trującym , a mi chodziło o wszystkie totemy i o każdy rodzaj map ( duże , średnie , małe)  . Taka sytuacja na  mapie rats v2 ( która nie jest małą mapą ) w 3 sekundy od rozpoczęcia rudy znajduję  się na respie CT stawia totem który zatruwa graczy którzy się ładują i zbija prawie do 0HP . Nowie gracze często zagrają parę rund i wychodzą bo nawet z respa nie wyjdą .

PS takie sytuacje zdarzaj się na innych mapach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze propo nowych gildii i niewykorzystywania graczy to ode mnie propozycją by było danie czegoś w rodzaju zabezpieczenia przed wyrzuceniem:

-Gdy dochodzi nowy gracz do gildii to przez 24 lub 48 godzin niemożna go wyrzucić preferuje opcje 24h

-Po odejściu lub wyrzuceniu gracza z Gildii do następnej może dojść po upływie 24/48/72h

-Każde x złota wpłaty daje 1h bezpieczeństwa przed wyrzuceniem gracza z gildii proponował bym żeby x=5

-Członek gildii może odejść w każdym momencie bez konsekwencji dla gildii ale i tak musi czekać na dołączenie do następnej

i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii

@WOJTASIK Co do ostatniego  "i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii" to tylko dlatego że jak będzie nie obecny gracz przez parę dni itd to żeby golda nie traciła gildia za wyrzucenie takiego delikwenta co miejsce zabiera

Edytowane przez MONATRIX_DxD #RoadToS4
Dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No i ja jeszcze dodam propozycję.

Co myślicie by na +20 lvl zrobić coś w rodzaju pytania i w zamian za dobrą odpowiedź, otrzyma się runę Crimson. To mogłoby ułatwić niektórym wykonywanie tego questa, a samo menu miałoby z 10 randomowych pytań i wywoływałoby się tylko w przypadku gdy mamy quest z tą runą. Pytania można by było zmieniać, a wiązałyby się z samym modem + forum, tak by zachęcić ludzi do wejścia. No i co ważne, byłaby mała szansa na to, że ludzie będą sobie podpowiadać, ponieważ tak jak wspomniałem, pytania będą randomowe i co aktualizacje będę je zmieniał

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by dac nihtalakowi na kule niebios dmg+ *1 int a nie 1,5. Barba jest klasa darmowa a nihtalak premium i tka naprawde te odbijanie to ulepszenie normalnyhc pancerzow. A ta kula to troche za duzo jak 1,5 ma byc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubaciszew napisał:

Proponuje by dac nihtalakowi na kule niebios dmg+ *1 int a nie 1,5. Barba jest klasa darmowa a nihtalak premium i tka naprawde te odbijanie to ulepszenie normalnyhc pancerzow. A ta kula to troche za duzo jak 1,5 ma byc.

 

p2w Pay To Win jako płatna klasa czyli Płacisz=Wymagasz jest tak jak powinno być czyli jest lepsza niż wszystkie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubaciszew napisał:

Proponuje by dac nihtalakowi na kule niebios dmg+ *1 int a nie 1,5. Barba jest klasa darmowa a nihtalak premium i tka naprawde te odbijanie to ulepszenie normalnyhc pancerzow. A ta kula to troche za duzo jak 1,5 ma byc.

 

 

9 minut temu, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

p2w Pay To Win jako płatna klasa czyli Płacisz=Wymagasz jest tak jak powinno być czyli jest lepsza niż wszystkie inne

Ale ta klasa przecież nawet nie odstaje od innych. Według mnie to jest nawet niewidoczne. Czemu? Natrafiają ludzie na leśnego, który władował x złotówek by rozwinąć tą klasę, a teraz ludzie płaczą, że za dobra klasa. Przecież ona na start jedyne co ma dobrego to te 2 odbicia lustrzane i ten fireball startowy, który zadaje tylko 75 dmg. Ja i leśny, jak i jeszcze max speed - 3 głównych graczy, którzy grają tą klasą, dajemy wszystko w inteligencje, by mieć większe DMG z fireballa, przez co mamy tylko 130 hp i jesteśmy na strzała w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, WOJTASIK napisał:

 

Ale ta klasa przecież nawet nie odstaje od innych. Według mnie to jest nawet niewidoczne. Czemu? Natrafiają ludzie na leśnego, który władował x złotówek by rozwinąć tą klasę, a teraz ludzie płaczą, że za dobra klasa. Przecież ona na start jedyne co ma dobrego to te 2 odbicia lustrzane i ten fireball startowy, który zadaje tylko 75 dmg. Ja i leśny, jak i jeszcze max speed - 3 głównych graczy, którzy grają tą klasą, dajemy wszystko w inteligencje, by mieć większe DMG z fireballa, przez co mamy tylko 130 hp i jesteśmy na strzała w głowę.

Zgadza sie 

Ja czasami bawet pancerzy nie ładuje tylko latam z nożem i rzucam kulami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WOJTASIK napisał:

 

Ale ta klasa przecież nawet nie odstaje od innych. Według mnie to jest nawet niewidoczne. Czemu? Natrafiają ludzie na leśnego, który władował x złotówek by rozwinąć tą klasę, a teraz ludzie płaczą, że za dobra klasa. Przecież ona na start jedyne co ma dobrego to te 2 odbicia lustrzane i ten fireball startowy, który zadaje tylko 75 dmg. Ja i leśny, jak i jeszcze max speed - 3 głównych graczy, którzy grają tą klasą, dajemy wszystko w inteligencje, by mieć większe DMG z fireballa, przez co mamy tylko 130 hp i jesteśmy na strzała w głowę.

Nic dodać nic ująć ... Jakbym wziął władował kasę na ulepszenie barbarzyńcy i miałbym 6 pocisków i na obsydianie ładował bym jeden 1/2 sek to byłby też płacz.
@WOJTASIK jakoś też ma tą klasę i jak nią gra to ludzie jakoś nie narzekają ... dopiero gdy ja wejdę zaczyna się zgrzytanie zębów i texty w stylu ,, o nie znów wbił leśny ''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Leśny napisał:

Nic dodać nic ująć ... Jakbym wziął władował kasę na ulepszenie barbarzyńcy i miałbym 6 pocisków i na obsydianie ładował bym jeden 1/2 sek to byłby też płacz.
@WOJTASIK jakoś też ma tą klasę i jak nią gra to ludzie jakoś nie narzekają ... dopiero gdy ja wejdę zaczyna się zgrzytanie zębów i texty w stylu ,, o nie znów wbił leśny ''.

Nie byloby placzu bo redukcja nie przeszkadza ale odbijanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dodać nithalakowi/ barbarzyńcy limit pancerzy na runde (np.laduje po 3 pacerze max jednorazowo a na runde może maksymalnie 6 czyli może się załadować 2x do fulla u barbarzyńcy u nithalaka można pomyśleć) bo to jest słabe  jak barbarzyńca/nithalak ładuje po każdym otrzymaniu dmg/ zabójstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Ja proponuję dodać nithalakowi/ barbarzyńcy limit pancerzy na runde (np.laduje po 3 pacerze max jednorazowo a na runde może maksymalnie 6 czyli może się załadować 2x do fulla u barbarzyńcy u nithalaka można pomyśleć) bo to jest słabe  jak barbarzyńca/nithalak ładuje po każdym otrzymaniu dmg/ zabójstwie

Yyy to tak jakbym Ci uciął rękę i kazał jeść. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Klasy zgłaszamy w innym temacie.

W dniu 8.03.2018 o 11:00, -_- napisał:

No i ja jeszcze dodam propozycję.

Co myślicie by na +20 lvl zrobić coś w rodzaju pytania i w zamian za dobrą odpowiedź, otrzyma się runę Crimson. To mogłoby ułatwić niektórym wykonywanie tego questa, a samo menu miałoby z 10 randomowych pytań i wywoływałoby się tylko w przypadku gdy mamy quest z tą runą. Pytania można by było zmieniać, a wiązałyby się z samym modem + forum, tak by zachęcić ludzi do wejścia. No i co ważne, byłaby mała szansa na to, że ludzie będą sobie podpowiadać, ponieważ tak jak wspomniałem, pytania będą randomowe i co aktualizacje będę je zmieniał

Co z tym?

Jak chcecie by to wyglądało?

Po wbiciu +20 lvl gracz mający misję z crimson ma w menu z pominięciem informację o tym, że może odpowiedzieć na randomowe pytanie by otrzymać tę runę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko to ładowanie to przejdzie tych klass  chociaz przedluza to runde bez sensu ale ta klasa premium nithlatak z odbijaniem pocisku to zart jakis ? Wywalcie to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakiś cod mod tylko diablo ... zawsze była taka klasa która odbijała pociski. Nie dla każdego jest diablo, zawsze jak się serwer nie podoba to można wrócić na codmoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, -_- napisał:

Klasy zgłaszamy w innym temacie.

Co z tym?

Jak chcecie by to wyglądało?

Po wbiciu +20 lvl gracz mający misję z crimson ma w menu z pominięciem informację o tym, że może odpowiedzieć na randomowe pytanie by otrzymać tę runę?

Jak dla mnie spoko pomysł, ułatwi to na pewno dojście do następnych questów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 20:50, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

Tak jeszcze propo nowych gildii i niewykorzystywania graczy to ode mnie propozycją by było danie czegoś w rodzaju zabezpieczenia przed wyrzuceniem:

-Gdy dochodzi nowy gracz do gildii to przez 24 lub 48 godzin niemożna go wyrzucić preferuje opcje 24h

-Po odejściu lub wyrzuceniu gracza z Gildii do następnej może dojść po upływie 24/48/72h

-Każde x złota wpłaty daje 1h bezpieczeństwa przed wyrzuceniem gracza z gildii proponował bym żeby x=5

-Członek gildii może odejść w każdym momencie bez konsekwencji dla gildii ale i tak musi czekać na dołączenie do następnej

i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii

@WOJTASIK Co do ostatniego  "i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii" to tylko dlatego że jak będzie nie obecny gracz przez parę dni itd to żeby golda nie traciła gildia za wyrzucenie takiego delikwenta co miejsce zabiera

To w takim razie co z tym? (Bump)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pisze tutaj bo myślę że będzie większe zainteresowanie

Proponuje zmienic sluge zniszczenia (bo nikt nim nie gra)na typowego tanka (300-400)  HP ma tylko kosę + x dmg z niej i ładuje hp 1hp/1 int long jumpy np .co x sekund

Wszytko można zmienić i ustwic do tego diablo

 

Jeśli wam to nie podejdzie mam inna propozycję 

 

Ciche chodzenie tylko pistole +x dmg z nich podwojenie magazynku np 4x max na rundę czas 7 sek (możliwość szansy na kryta*) 

Ulepszenie za mane: 

-Skrocenie ladowania

-więcej x+1 można się więcej ładować

-większy dmg / szansa na kryta z pistola

* tego nie musi być ba klasa mogłaby być za op

 

Itemki: 

Pierścieni Zjawy- widoczność zredukowania do 40

Gidbin- 2x większy exp 15 + do statystyk

Stalker Ring/Pierścień Stalkera- widoczność  zredukowana do  5 HP 

Paladyn Ring/Pierścień Paladyna +dmg 7-17 szansa na oślepienie 1-3 - 1-15

 

Runy: 

Xxx- zwiększa szybko szybkość 

 

A z tą runa crimson to może być np że na 25 lvl ja dostajesz albo może kupić jednorazowo każda runa w sklepie po 100 złota 

A nie zabawa w jakieś pytania

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leśny napisał:

To nie jest jakiś cod mod tylko diablo ... zawsze była taka klasa która odbijała pociski. Nie dla każdego jest diablo, zawsze jak się serwer nie podoba to można wrócić na codmoda

Masz racje, ok niech tak zostanie polowa teamu ladujaca sie na premkach brak celow mapy , przedluzanie rund , zabijanie sie o odbijane pociski z tej klasy bo ofc no siedzi na respie i sie laduje .. ''My dream Diablo mod''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zawsze było na diablo ... zawsze się ładowało na nozu umiejętności ... na codzie wszystko masz podane na tacy nie ładujesz się , nie kupujesz broni itd. Ciekawi mnie czemu zaczynasz grać na diablo tak jak inni ludzie z codmoda skoro tak ci przeszkadza dynamika diablomoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leśny nie hejtuj graczy CODa serwer jest dla wszystkich.

Problem polega na tym że nie ma balansu klas jak w normalnych klasach jest zachowany to w premium już niekoniecznie.
Najbardziej graną klasa z premium jest Nihlathak ze względu na noob friendly system ładuje się i już nic więcej do szczęścia nie jest mu potrzebne.
Widać szczególnie jego przewagę tak jak pisał @Kioo gdy przeciwnicy są afk Nihlathak ładuje ciągle odbicia i zabija odbiciami wszystkich co maja low hp.
Proponuje zredukować obrażenia strzału w głowę z odbicia Nihlathaka do 0% da to możliwość bezpiecznego zdejmowania pancerza bez ubytku na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donozora czy ja kogoś hejtuje ? Po prostu krew mnie zalewa jak ktoś wchodzi na diablo gada pierdoły typu nie są robione cele mapy i ludzie stoją na respie i się ładują ... na cele mapy jest określony czas. A są klasy które się ładują i nie. Nie można nikomu zabronić korzystania z tego co im daje dana klasa ... Może od razu zrobimy z diablo ffa i będzie po problemie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności