Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi najbardziej o nita :) tak więc tego mnie krew zalewa jak gosciu siedzi nim na respie laduje sie , chcesz go zabic padasz, 2 osoba chce go zabic, pada 3 o nie ma go poszedl sie ladowac o wyskakuje i znow pada , fajnie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kioo napisał:

Chodziło mi najbardziej o nita :) tak więc tego mnie krew zalewa jak gosciu siedzi nim na respie laduje sie , chcesz go zabic padasz, 2 osoba chce go zabic, pada 3 o nie ma go poszedl sie ladowac o wyskakuje i znow pada , fajnie ! 

Tak są 2 opcje nerf albo kontra dla tej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Leśny napisał:

Kontra dla tej klasy jest już napisana w propozycji ale nikt z was jej nie komentuje .

Ja chcę żeby taka była od razu po stworzeniu ja kupuje

 

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 11.03.2018 o 19:10, M4G1K napisał:

Jak dla mnie spoko pomysł, ułatwi to na pewno dojście do następnych questów

 

W dniu 11.03.2018 o 20:38, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

To w takim razie co z tym? (Bump)

W dniu 11.03.2018 o 20:38, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

Tak jeszcze propo nowych gildii i niewykorzystywania graczy to ode mnie propozycją by było danie czegoś w rodzaju zabezpieczenia przed wyrzuceniem:

-Gdy dochodzi nowy gracz do gildii to przez 24 lub 48 godzin niemożna go wyrzucić preferuje opcje 24h

-Po odejściu lub wyrzuceniu gracza z Gildii do następnej może dojść po upływie 24/48/72h

-Każde x złota wpłaty daje 1h bezpieczeństwa przed wyrzuceniem gracza z gildii proponował bym żeby x=5

-Członek gildii może odejść w każdym momencie bez konsekwencji dla gildii ale i tak musi czekać na dołączenie do następnej

i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii

@WOJTASIK Co do ostatniego  "i tu w przeciwieństwie do Wojtasa jeśli graczowi skończył się "czas bezpieczeństwa" można go wyrzucić bez konsekwencji o spadek złota w gildii" to tylko dlatego że jak będzie nie obecny gracz przez parę dni itd to żeby golda nie traciła gildia za wyrzucenie takiego delikwenta co miejsce zabiera

Wejdzie, ale w późniejszym czasie. Informowałem, że wymaga to przebudowy bazy. Nie mogę tego wykonać tak o, po samej aktualizacji pluginu

 

W dniu 11.03.2018 o 21:17, Shadow #RoadToSilver napisał:

 Pisze tutaj bo myślę że będzie większe zainteresowanie

Proponuje zmienic sluge zniszczenia (bo nikt nim nie gra)na typowego tanka (300-400)  HP ma tylko kosę + x dmg z niej i ładuje hp 1hp/1 int long jumpy np .co x sekund

Wszytko można zmienić i ustwic do tego diablo

 

Jeśli wam to nie podejdzie mam inna propozycję 

 

Ciche chodzenie tylko pistole +x dmg z nich podwojenie magazynku np 4x max na rundę czas 7 sek (możliwość szansy na kryta*) 

Ulepszenie za mane: 

-Skrocenie ladowania

-więcej x+1 można się więcej ładować

-większy dmg / szansa na kryta z pistola

* tego nie musi być ba klasa mogłaby być za op

 

Itemki: 

Pierścieni Zjawy- widoczność zredukowania do 40

Gidbin- 2x większy exp 15 + do statystyk

Stalker Ring/Pierścień Stalkera- widoczność  zredukowana do  5 HP 

Paladyn Ring/Pierścień Paladyna +dmg 7-17 szansa na oślepienie 1-3 - 1-15

 

Runy: 

Xxx- zwiększa szybko szybkość 

 

A z tą runa crimson to może być np że na 25 lvl ja dostajesz albo może kupić jednorazowo każda runa w sklepie po 100 złota 

A nie zabawa w jakieś pytania

Nie rozumiem. Kazałeś zamknać jeden temat z tym związany, a teraz tworzysz tutaj post xD

Itemy/klasy wolałbym mieć w temacie osobnym, ponieważ robi się tutaj syf

Pierścień zjawy jest na serwerze

Reszta to już opinia graczy, ale zrobi się tutaj jeden wielki syf jak ludzie to będą komentować, tym bardziej, że na ten moment ważniejszym jest dla mnie załatwienie sprawy peirwszej runy w taki sposób jak to opisałem.

22 godziny temu, Kioo napisał:

Masz racje, ok niech tak zostanie polowa teamu ladujaca sie na premkach brak celow mapy , przedluzanie rund , zabijanie sie o odbijane pociski z tej klasy bo ofc no siedzi na respie i sie laduje .. ''My dream Diablo mod''

Tutaj akurat się nie zgodzę, bo ten serwer właśnie na czymś takim polega. No bo po co wtedy byłyby te wszystkie ładowania skoro każdy musi się twardo trzymać zasad?

11 godzin temu, Donozor napisał:

@Leśny nie hejtuj graczy CODa serwer jest dla wszystkich.

Problem polega na tym że nie ma balansu klas jak w normalnych klasach jest zachowany to w premium już niekoniecznie.
Najbardziej graną klasa z premium jest Nihlathak ze względu na noob friendly system ładuje się i już nic więcej do szczęścia nie jest mu potrzebne.
Widać szczególnie jego przewagę tak jak pisał @Kioo gdy przeciwnicy są afk Nihlathak ładuje ciągle odbicia i zabija odbiciami wszystkich co maja low hp.
Proponuje zredukować obrażenia strzału w głowę z odbicia Nihlathaka do 0% da to możliwość bezpiecznego zdejmowania pancerza bez ubytku na zdrowiu.

Nie, ta klasa jest najbardziej grana, ponieważ ludzie podchwycili temat. Zacznie się kokszenie na innych klasach, to się przerzucą i to na pewno ludzie zauważą w późniejszym etapie gry. Oczywiście ot nie zmienia faktu, że klasa jest dobra na początku gdy włożymy w nią hajs, co jest normalne, ale bez przesady

 

Co do propozycji klas/itemów, to porszę jeszcze raz o pisanie tematów, a nie robienie tego tutaj, ponieważ to miał  być temat teraz związany z innymi propozycjami, a przez ten spam o klasach dalej nie dowiedziałem się co z questem dla runy Crimson, bo każdy prowadzi tutaj dyskusję na temat klasy.

 

Dodam jeszcze, że nie będzie żadnych ulepszeń dla innych klas, bo to właśnie niszczy jakikolwiek balans. Powtatrzam, 
Sytuacja z buffem/nerf dla klas była wałkowana kiedyś i doprowadziła do o wiele gorszej sytuacji niż tą, którą mamy teraz.

Wiem że macie problem o Nihlathaka, ale nie rozumiem czemu raptem teraz skoro ta klasa była grana w taki sposób już wcześniej i nikomu to nie przeszkadzało, mimo iż sam grałem z nią na priv koncie z runą Crimson. Nikt oto się nie czepiał, bo wtedy nie włożyłem sobie kasy w manę i nie ulepszyłem tak mocno pancerza. Teraz jest OP bo korzysta z niej każdy, a czemu tak jest? Bo stała się modna, bo ktoś włożył w nią hajs i jest OP.


Kwestie klas/itemów chciałbym załatwiać w temacie, ponieważ będzie mi to łatwiej czytać, zwłaszcza teraz gdy mam ograniczony czas na sieć, więc proszę, załatwiajmy takie sprawy w osobnych tematach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeowTO napisał:

Proponuje dodac bota zeby mozna bylo grac z botem jak nikogo nie ma

I co jeszcze? Może darmowy exp jak jesteś sam na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

MeowTo ma w tej sytuacji rację. Boty są fake graczami, a więc wystarczy dodać odpowiedni warunek i nie dałoby się nic zrobić.

Pomysł fajny, ale tutaj problem leży po stronie hostingu, ponieważ nie są oni zwolennikami dodawania na puste serwery botów, ponieważ obciąża to ich maszyny (takie jest ich stanowisko sprzed ponad roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MeowTO napisał:

Ale wy wiecie ze mozna exp q i zloto wylaczyc mi chodzi tylko zeby nie bylo tak jak dzis ze nikogona serwie nie ma do 10

questy na fragi by sie bardzo łatwo robiło i mysle ze z tym bylby wiekszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Grom Zeusa

Opis: Pozwala ci użyć 1 pioruna. 

Nazwa: Buty Sonica

Opis: +100 do zwinności

Item ten byłby np 10 razy rzadszy od pozostalych itemow i mialby np 200 wytrzymalosci ( u vipa 300)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa Zługa zniszczeń , baal i diablo to najrzadziej spotykane klasy 

dlaczego? ponieważ są one bardzo słabe

np demonolog od sługi jest o 4x lepszy

co bym chciał zeby było poprawione?

zługa po bufie dla mnie powinien miec ; jeżeli zobaczył by przeciwnika/przeciwników by obszarowo raziło prądem np tak jak ma khazra , ładował by na kosie max 5 strzałow  z dow. broni który raził by piorunem coś w stylu elektrycznych pocisków . wtedy ta klasa byłą dobra

BAAL; przyciąganie w biegu , jego lina podczas przyciągania powinna truć i na kosie by ładował skoczka np 5 sek 1 dodatkowy skok (skoki by były 1 razowe i mogły by sie co chwile łądowac) 

Diablo; mógł by miec cos w stylu maga czyli zamiast fireballa rzucał by granatami (pięcioma) , ładował by podczas rundy 30+dmg więcej 

 

 

mam nadzieje ze te klasy będą tak (podobnie) polepszone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zmienił(a) tytuł na Propozycje
  • Shino przypiął/eła ten temat
15 godzin temu, SharMx1337 napisał:

klasa Zługa zniszczeń , baal i diablo to najrzadziej spotykane klasy 

dlaczego? ponieważ są one bardzo słabe

np demonolog od sługi jest o 4x lepszy

co bym chciał zeby było poprawione?

zługa po bufie dla mnie powinien miec ; jeżeli zobaczył by przeciwnika/przeciwników by obszarowo raziło prądem np tak jak ma khazra , ładował by na kosie max 5 strzałow  z dow. broni który raził by piorunem coś w stylu elektrycznych pocisków . wtedy ta klasa byłą dobra

BAAL; przyciąganie w biegu , jego lina podczas przyciągania powinna truć i na kosie by ładował skoczka np 5 sek 1 dodatkowy skok (skoki by były 1 razowe i mogły by sie co chwile łądowac) 

Diablo; mógł by miec cos w stylu maga czyli zamiast fireballa rzucał by granatami (pięcioma) , ładował by podczas rundy 30+dmg więcej 

 

 

mam nadzieje ze te klasy będą tak (podobnie) polepszone 

Zauwaz ze motoichi gral sluga i dobrze mu szlo. Gdyby byly az takie buffy znowu by nie bylo balansu. Poza tym baal juz ma ladowanie sie skokow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 16.03.2018 o 17:59, Kubaciszew napisał:

questy na fragi by sie bardzo łatwo robiło i mysle ze z tym bylby wiekszy problem.

nie robiłoby sie szybciej, ponieważ dodałbym warunek na sprawdzanie czy gracz jest botem.

Zresztą napisałem wyżej, że jest to mało realne, ponieważ hosting ma z tym problem.

W dniu 16.03.2018 o 18:03, Kubaciszew napisał:

Nazwa: Grom Zeusa

Opis: Pozwala ci użyć 1 pioruna. 

Nazwa: Buty Sonica

Opis: +100 do zwinności

Item ten byłby np 10 razy rzadszy od pozostalych itemow i mialby np 200 wytrzymalosci ( u vipa 300)

Odpada

W dniu 16.03.2018 o 20:17, SharMx1337 napisał:

klasa Zługa zniszczeń , baal i diablo to najrzadziej spotykane klasy 

dlaczego? ponieważ są one bardzo słabe

np demonolog od sługi jest o 4x lepszy

co bym chciał zeby było poprawione?

zługa po bufie dla mnie powinien miec ; jeżeli zobaczył by przeciwnika/przeciwników by obszarowo raziło prądem np tak jak ma khazra , ładował by na kosie max 5 strzałow  z dow. broni który raził by piorunem coś w stylu elektrycznych pocisków . wtedy ta klasa byłą dobra

BAAL; przyciąganie w biegu , jego lina podczas przyciągania powinna truć i na kosie by ładował skoczka np 5 sek 1 dodatkowy skok (skoki by były 1 razowe i mogły by sie co chwile łądowac) 

Diablo; mógł by miec cos w stylu maga czyli zamiast fireballa rzucał by granatami (pięcioma) , ładował by podczas rundy 30+dmg więcej 

 

 

mam nadzieje ze te klasy będą tak (podobnie) polepszone 

Tutaj prosiłem o pisanie propozycji jako nowe tematy by nie robić tutaj spamu, ponieważ ciężko jest potem to sprawdzić, a jednak zależy mi bardziej na opinii osób, którą tutaj ciężko sprawdzić

3 godziny temu, Michal095 napisał:

Proponuje:

Lowca:

Mana:

-wiekszy obszar siegania belta +50

-szybsze przladowanie kuszy

-szybsze ladowanie granatow/wiekszy dmg kuszy +15

Tak jak wyżej. Temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie teraz to mnie rozwalacie ... Pierw płaczecie na Nihlathaka że to jest postać op i jest za mocna ... teraz na zniewolonego bo została ona zrobiona na jego kontre.

Edytowane przez Leśny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SharMx1337 napisał:

zniewolony powinien miec nerfa ponieważ odstaje od reszty klas

Odstaje?  Jeśli się nie mylę to ty tylko grasz nithalakiem i cię on kontruje dlatego myślisz że jest OP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniewolony wcale nie jest op ... po prostu ma przewagę w określonych sytuacjach i tyle (w końcu to klasa premium). Gracze chcieli kontrę na maga/nithalaka ... administracja zgodziła się i zmodyfikowała zniewolonego poprzez dodanie mu odbijania magicznych pocisków (w zamian za zatrzęsienie ekranem) i teraz chcecie nerfić zniewolonego? Na NIE

Tak od siebie proponuję zmodyfikowanie itemu kamienna twarz ... (nie pamiętam nazwy, chodzi o to, że fleshbangi na cb nie działają). Proponuję dodać, że ten item blokuje też szansę na oślepienie z itemów (Aegis, kolosalna spisa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności