Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] IMP


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą IMP na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę impem w poprzednim sezonie i dodawanie inteligencji powiększało zasięg teleportu. Raczej nic nie było zmieniane przy tej umiejętności, więc nie wiem o co Ci chodzi.

 

EDIT: @Leśny No imp to niezły kozak był 😊 

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ziomm napisał:

Grałem trochę impem w poprzednim sezonie i dodawanie inteligencji powiększało zasięg teleportu. Raczej nic nie było zmieniane przy tej umiejętności, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Prawie nic nie daje naucz się czytać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow #RoadToSilver a ty naucz się jak się jak zwracać się do ludzi ... Imp ma wystarczająco dobry zasięg teleportu poza tym ma dużo innych umiejętności co czynią go mocną postacią. Na serwerze grał 1 imp który potrafił zaorać każdą premke w poprzednim sezonie więc tylko poczytaj o runach i itemach a będziesz w stanie szybko znaleźć się w topce grając impem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie kłóćcie się proszę, bo to nie miejsce na sprzeczki.

Jeżeli chodzi o IMP to nie było nic zmieniane po ostatnim sezonie z tego co pamiętam. Ja iwem tylko tyle, że większa odległość dla TP powodowała, że ludzie wykorzystywali tekstury i TP się w nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dzwiek tp imp jest najgorszym tym co moglo byc dodane. O to w tej klasie chodzi aby po cichu sie tepnela za typa i go zabila a nie zeby bylo to slychac na calą mape. Proponuje zeby go wgl nie bylo slychac przy tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko jaki sens ma efekt wybuchu po TP skoro tego wybuchu nie słychać? To trzeba by było jeszcze bardziej zmniejszyć ten efekt wybuchu, bo przy większej ilości osob okaże się, że ta klasa lata po całym serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałbym ograniczyć instakille na serwerze, bo wiem jaki jest potem z nimi problem 😕

PS: Wiem, że niektórym nie podoba się ten błąd z nożem (czasem chcesz kogoś zabić, a Cię TP) - pracuje nad tym

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym mu dodał;

Tp pod sm_skill. Dlaczego? a no dlatego poniewaz tepają się jeszcze mamy noz i od razu po tp jestesmy bezbronni i przez to imp ginie najczęściej

dodanie mu 10% na zmiane z broni na noz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 22:12, -_- napisał:

PS: Wiem, że niektórym nie podoba się ten błąd z nożem (czasem chcesz kogoś zabić, a Cię TP) - pracuje nad tym

A może dmg z lewego +30 lub x1.5, zazwyczaj bije się w plecy, lewy zadaje chyba 90 a czas między atakami sekunda (za mało na reakcję), nie będzie trzeba wtedy kombinować z prawym,  uwazam ze atak prawym i od razu tp jest nawet przydatne.

 

1 godzinę temu, SharMx1337 napisał:

Ja bym mu dodał;

Tp pod sm_skill. Dlaczego? a no dlatego poniewaz tepają się jeszcze mamy noz i od razu po tp jestesmy bezbronni i przez to imp ginie najczęściej

dodanie mu 10% na zmiane z broni na noz

Za mocne będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
7 godzin temu, _Hades napisał:

A może dmg z lewego +30 lub x1.5, zazwyczaj bije się w plecy, lewy zadaje chyba 90 a czas między atakami sekunda (za mało na reakcję), nie będzie trzeba wtedy kombinować z prawym,  uwazam ze atak prawym i od razu tp jest nawet przydatne.

Chciałbym jednak dodawać coś nowego, a nie bazować na tym samym. Nie bez powodu ma on atak po TP

Najwyżej zboostuje mu atak po TP lekko zwiększając zasięg (przy max INT 50 DMG + 35 to 85 DMG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To można dodać mu w rozwoju dodatkowy DMG dla tego skilla z TP

Co Wy na to?

 

@Op0rNiK0W żeby latali po teksturach? Przecież wiele map workshopowych (nawet w niekótryrhc miejscach na dd2) jest problem z tym TP. Celowo kiedys zmniejszoną odległość by przeciwdziałać takim rzeczom 

Czyli tak, zwiększmy szansę na robienie tego, bo przecież i tak istnieje szansa xD Ulepszenie TP odpada, bo teraz trzeba się bardziej natrudzić (w zależności od mapy) by wbić się w TXT, a zwiększając to, ułatwię im sprawę. On ma w statystyce rozwój odległości, wiec wystarczy (INT)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 20:19, -_- napisał:

To można dodać mu w rozwoju dodatkowy DMG dla tego skilla z TP

Co Wy na to?

Cała ta umiejętność z tym zadawanym dmg jest bez sensu ^^. Dodał bym mu odległość tepania od inty, a jak nie to w rozwoju za mane.

Cytat

@Op0rNiK0W żeby latali po teksturach? Przecież wiele map workshopowych (nawet w niekótryrhc miejscach na dd2) jest problem z tym TP. Celowo kiedys zmniejszoną odległość by przeciwdziałać takim rzeczom 

@-_- jak będą chcieli to i tak wejdą w te txt, a grający normalnie będą grali normalnie

Edytowane przez Op0rNiK0W
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności