Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Talic


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Talic na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To mogę po prostu na pierścieniu zjawy dodać blokadę aur, a raczej ich koloru. Wtedy nie będzie to utrudniać rozgrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualny wygląd klasy + moje propozycje


Talic

Na Nóż+R może aktywować Aure (Ofensywna lub Defensywna, wybór pod komenda /talic) + Tutaj nie mam pomysłu jak to zmienić ale wydaję mi się bezużyteczne ;]
Z każdym trafionym strzałem regeneruje mu się 7HP + powinnien wysysać koło 10hp ( do ustalenia )
Na nożu porusza się znacznie szybciej niż pozostali + bez sensu jak dla mnie bo każdy i tak przez zwinność chodzi szybciej, zastąpiłbym to np +15 do zręczności lub do siły więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red EagleWyobraź sobie takiego talica z wszystkim w hp, aurą defensywną, 10 per hit, do tego bierzesz xm1014, czyli 60hp, ewentualnie infinity ammo i co o tym myślisz?

BONUS 120?HP na start + twoje 15 w siłę, 30 poziom wbija się +-3 dni + 20 hp z questow i masz klasę 200hp leczącą się szybciej niż Hades za złoto.

Swoją drogą talic z xm jest świetną kontrą na nihlathaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu nie doceniają talica, tak jak hades napisał z pompą masz duże wysysanie ... do tego item można trafić na wysysanie oraz runkę ... cieszę się, że na serwerze nie ma ogarniętego talica, bo moje 300 hp schodziłoby na 3 strzały xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziomm napisał:

Ludzie po prostu nie doceniają talica, tak jak hades napisał z pompą masz duże wysysanie ... do tego item można trafić na wysysanie oraz runkę ... cieszę się, że na serwerze nie ma ogarniętego talica, bo moje 300 hp schodziłoby na 3 strzały xd 

Grałem dawniej "talic" 80 w zrenke runa crimson  i aura defensywna (10% redukcji)  posiadasz 170 HP raczej i z AK w głowę dostajesz 55 HP a za jednym z pompy strzałem potrafi zwrócić z 40 HP lub więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Red Eagle napisał:

To są moje luźne propozycję, które można z łatwością odrzucić albo zmodyfikować :). Jeśli twierdzicie, że Talic jest mocny to dość dziwne że może jednego spotkałem.

Red Eagle po Piewsze musisz nabic 30+lvl w siłe zeby mial z czegoś regenerowac hp a teraz to na takich klasach z 1lvl trudno sie expi jak cały server 30+lvl pozatym lepszą wersją talica(według mnie) to druid i scavenger, przydało by się zeby talic mial na starcie 125hp (dwie inteligencje= +5 hp) + moze jakieś 20dmg większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Red Eagle napisał:

To są moje luźne propozycję, które można z łatwością odrzucić albo zmodyfikować :). Jeśli twierdzicie, że Talic jest mocny to dość dziwne że może jednego spotkałem.

Do wyboru masz xm lub mp7 dlatego mało osób nim gra. Klasa jest mocna ale tylko 2 sposoby na grę tą klasą.

 

3 minuty temu, Red Eagle napisał:

No więc właśnie a trochę słabo grać tylko 2 bronie bo z innych np już nie dajesz rady zabić czy coś ;d

Kiedyś talic się leczył po 7 (teraz po 5) ale kto będzie grał z ak skoro lepiej wyjdzie jeśli będzie grał mp7 lub xm?

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Hades napisał:

Do wyboru masz xm lub mp7 dlatego mało osób nim gra. Klasa jest mocna ale tylko 2 sposoby na grę tą klasą.

No więc właśnie a trochę słabo grać tylko 2 bronie bo z innych np już nie dajesz rady zabić czy coś ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest możliwość, żeby aury talica działały również na sojuszników? Jeżeli w promieniu x metrów ktoś z naszego teamu stałby to otrzymywałby bonusy aury talica. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ziomm napisał:

Jest możliwość, żeby aury talica działały również na sojuszników? Jeżeli w promieniu x metrów ktoś z naszego teamu stałby to otrzymywałby bonusy aury talica. 

Pewnie i można, ale po co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna by dodac jakies info o tym jak dzialaja aury, bo z tego co dzisiaj sprawdzalem z demolitionem i michuyikiem to aura defensywna zmniejsza obrazenia o 1 pkt tylko a ofensywna (zmniejsza obrazenia?) trzeba sprawdzic jeszcze. Jeszcze co zauwazylem to nie zawsze sie leczysz te 5 hp (i tak trafilem typka)

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie dzialaja aury, tylko zmienia sie kolor

- Nie leczysz sie za kazdym strzalem np w 2 sekundowych odstepach dziala ale jak strzelasz seria to nie dziala

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności