-_-

Zombie Mod CS:GO

Będą 4 akty, po 10-15 misji + tutorial

Oto aktualne misje

/*
1. Wybierz klasę Ludzi
2. Wybierz klasę zombie
3. Zdobadz ammopacks
4. Kup item w sklepie
5. Zarażanie innych osob
6. Zadaj x DMG Zombie
7. Zabij Zombie
8. Zabij jako survivor
9. Zabij jako nemesis
10. Zadaj x DMG nemesisowi
11. Zadaj x DMG survivorowi
12. Zadaj x dmg surviv
13. Zadaj x DMG nemesis
14. Wygraj x rund + MAPA
15. Rozegraj x rund + MAPA
16. Zabij x zombie w ciągu jednej rundy
*/

Jeżeli macie propozycje na kolejne, które powinny znaleźć się na serwerze, to je opiszcie.

1. Przeżyj 3 rundy z rzędu jako human

2. Zadaj x DMG humanowi

3. Przegraj na serwerze x minut bez wyjścia

4. Zabij x humanów - nie mylić ze zarażeniem 

5. Podaruj x AP 

6. Użyj bomby infekcyjnej x razy

7. Użyj antidotum x razy 

8. Postaw x Laser mine

9. Zniszcz x Laser Mine 

///

@-_-

Modele  dla granatów - https://gamebanana.com/skins/160827

No i mógłbyś spróbować dać ten model dla lm'ow https://gamebanana.com/skins/160849 Jak to nie będzie działać, to trzeba szukać innego rozwiązania, bo aktualna gra nie ma sensu 

Edited by Aven

Nie wiem czy bedziesz wiedzial o jakie mi worki chodzi @-_- ale czy byla by mozliwosc wprowadzenia ich na zombie mod`a? CHodzi mi o to ze po kupnie worka mozesz go postawić  i bedzie mial on naprzyklad 200 wytrzymalosci jedno uderzenie zombie zabieralo by 10 wytrzymalosci tego worka.

Jest to alternatywa laserkow ktore nie blokuja zombie. 

Muszę przyznać, że serwer na 1.6 strasznie wbił mi się w pamięć i dużo na nim grałem, pamiętam jak padł gdy tylko wróciłem do gry na nim, szukałem w cholerę długo takiego serwera CS:GO i nawet nie wiesz jak się cieszę, że ta sama sieć stawia znowu serwer ZM EXP, wielkie dzięki za trud włożony w ten projekt. :)

Pobieram cs i wbijam :D

// @-_-Nawet nie wiesz jak ucieszył mnie ten mail. :D Po roku od PW na forum serwer jest, dzięki wielkie, że znalazłeś w końcu czas! 

// Aktualnie po 4 godzinach grania stwierdzam, że jest bardzo dobrze, jedyne czego mi brakuje to właśnie LM którymi można blokować i no recoil(tego w sumie bardziej mi brakuje), wrzuciłbym jakąś broń na 13 lvl bo o ile dobrze zobaczyłem żadnej na niej nie ma, a potrzeba troszkę czasu żeby wbić ten poziom.

// @-_- Zapisywanie broni działa tylko czasami, z wczorajszego grania kojarzę, że bronie zapisywały się po trybie SWARM, ogólnie trzeba cały czas wybierać od nowa, co strasznie boli. Więcej błędów dopiszę jak wrócę do domu albo będę miał dłuższą przerwę w pracy, bo kilka się znalazło.

// @-_- Dodaj proszę przenikanie CT, jak siedzi się we 2 w campie, wpadają wszystkie naboje w CT przed Tobą, a nie w zombie. Jak również brakuje, fragów oraz ap za zarażenie z bomby.

Edited by maciairek
Odpowiedz

Zdecydowanie brakuje LM które blokują zombie,oraz na trybie armagedon zombie jest za mocne 4 strzały i surva nie ma :d

Można by było dodać też reset ap co mapę tak jak było to kiedyś.

Paka zdecydowanie za tania i za duże pole rażenia 

Spadochron by się przydał(wyjadacze starego zombie moda zapominają że nie ma i trochę źle się to kończy :d) gdyby to było to menu trzeba by było zmienić na inny przycisk i spadochron dać na E

NoRecoil oraz Szybkostrzelność(do sklepu)i było by super 

Duch dla Humanów (przechodzenie przez siebie)

Long Jump dla zombie

Komenda /daj

Upierdliwe też jest to że za każdym razem na mapie trzeba włączać misję(co mapę się wyłączają) oraz żeby była opcja wybrania tej samej broni np.(wybieramy pierwszy raz broń i mamy opcję "Wybieraj tą broń co runde" taka opcja na pewno umiliła by rozgrywkę)

I oczywiście na sam koniec Regulamin przydał by się i to bardzo

Edited by AhMeD*DeToNaToR*.*

3 godziny temu, AhMeD*DeToNaToR*.* napisał:

Zdecydowanie brakuje LM które blokują zombie,oraz na trybie armagedon zombie jest za mocne 4 strzały i surva nie ma :d

Można by było dodać też reset ap co mapę tak jak było to kiedyś.

Paka zdecydowanie za tania i za duże pole rażenia 

Spadochron by się przydał(wyjadacze starego zombie moda zapominają że nie ma i trochę źle się to kończy :d) gdyby to było to menu trzeba by było zmienić na inny przycisk i spadochron dać na E

Long Jump dla zombie

Komenda /daj

Upierdliwe też jest to że za każdym razem na mapie trzeba włączać misję(co mapę się wyłączają) oraz żeby była opcja wybrania tej samej broni np.(wybieramy pierwszy raz broń i mamy opcję "Wybieraj tą broń co runde" taka opcja na pewno umiliła by rozgrywkę)

I oczywiście na sam koniec Regulamin przydał by się i to bardzo

Jestem przeciwny dla ducha( przechodzenie) poniewaz czasami chcesz posiedziec w kampie sam, lub z kolega. Duzo osob bedzie wtedy przechodzic przez Ciebie i wbijac do kampy. Na 1.6 jak grywalem tego nie bylo i to był +. Na nie ktorych serwerach bylo to i czasami siedzialo po 5/6 osob w jednej kampie i z tego powodu zombie nie mialo szans do wbicia.

albo ustawić bind na spadochron, który każdy by musiał sobie ogarnąć.

Problem tkwi w tym, że większość osób nie ogarnia tego, iż to nie jest tak, że ja ustawiam sobie coś na klawisz taki i taki, a ustawiam na klawisz, który czemuś odpowiada, np: przeładowanie, używanie czegoś, do przodu, do tyłu, pokazywanie skina, itd

była o tym rozmowa już i powiedziałem, że zobaczymy jak będzie to dalej wyglądać na serwerze, a armageddon został usunięty

Pierwsze dodane. Drugie odpada -> to nie cs 1.6

na razie gra mało osób, więc zostawmy to na potem, ponieważ to ma utrudnić wchodzenie w kampy, a jeżeli będzie więcej osób, to wtedy te kampy można w jakiś sposób odblokować

ale bronie powinny się zapisywać, a więc nie bardzo rozumiem

Co do misji, to chodzi CI oto, że się usuwa progres czy jak? Jeżeli chodzi o progres, to powinien się resetować w przypadku tutorialu

11 godzin temu, maciairek napisał:

// Aktualnie po 4 godzinach grania stwierdzam, że jest bardzo dobrze, jedyne czego mi brakuje to właśnie LM którymi można blokować i no recoil(tego w sumie bardziej mi brakuje), wrzuciłbym jakąś broń na 13 lvl bo o ile dobrze zobaczyłem żadnej na niej nie ma, a potrzeba troszkę czasu żeby wbić ten poziom.

Zweryfikuje ten brak broni na tym lvl 

W dniu 17.06.2018 o 21:22, Kvasek napisał:

Nie wiem czy bedziesz wiedzial o jakie mi worki chodzi @-_- ale czy byla by mozliwosc wprowadzenia ich na zombie mod`a? CHodzi mi o to ze po kupnie worka mozesz go postawić  i bedzie mial on naprzyklad 200 wytrzymalosci jedno uderzenie zombie zabieralo by 10 wytrzymalosci tego worka.

Jest to alternatywa laserkow ktore nie blokuja zombie. 

Tak, na pewno coś takiego się pojawi, ale jeszcze nie teraz

No i proszę edytować swoje posty, a nie pisać nowe, ponieważ zrobi się syf

Pierwszemu zombie trzeba zmniejszyć hp do 6/7k bo jest za silny

Co do spadochronu jestem za

Mapy takie jak: westwood, blostos/blostos_v2 trzeba usunąć bo nei ma na nich kamp

16 godzin temu, -_- napisał:

Co do misji, to chodzi CI oto, że się usuwa progres czy jak? Jeżeli chodzi o progres, to powinien się resetować w przypadku tutorialu

Chodzi o to że ciągle musimy wybierać misje po wejściu na serwer np. Mamy misje zadaj 5000 obrazen survovi, wezmiemy misje na jednej mapie, zadamy dajmy to 400hp, po zmianie mapy musimy znowu wybrać tą samą misje, bo postęp nie będzie liczony. 

Lm nadal nie blokuje

@-_- Zombie gdy padnie i się odrodzi dostaje bombę infekcyjna do ręki tylko ona działa tak jak he i nie zakaża. Usuń ją żeby się nie pojawiała 

Cenę bomby pasuje jeszcze zwiększyć do 35 ap myślę

///

@-_- Dodaj coś takiego, że zombie może wyrzucić bombę gdy jest +6 ludzi na serwerze. Pomyśl sobie, że teraz pierwszy zombie dostaje bombę a na serwerze są 3 osoby

Jeżeli zarazimy bombą nie dostajemy fraga

Alltalk nie działa

Bomba nadal się pojawia po respawnie i cena ta sama. Chyba restart serwera potrzebny

@GrzegorzxD Bronię się zapisują, tylko musisz przeżyc runde jako human

Edited by Aven

No Recoila nie ma w sklepie 

Tak jak wyżej trzeba usunąć/zastąpić te mapy ponieważ nie ma na nich żadnych kamp

A co do tego hp to mogło by był lecz wtedy trzeba zmienić dmg zadawane z broni bo za mało biją 

dobrą opcją było by danie paki dla pierwszego zombie

Wabik miał chyba robić jako flara a nie działa

I tryby dla granatów jak było w 1.6 bo granaty np.zamrażający za długo nie wybuchają

Można by było dodać coś typu PipeBomby z 1.6 żeby ściągało zombie w jedno miejsce i wybuchając zadawać obrażenia

Skin do spadochronu (przykładowy) https://gamebanana.com/skins/151902

Edited by AhMeD*DeToNaToR*.*

No Recoila nie ma w sklepie 

mój błąd. Zapomniałem dodać

Można by było dodać coś typu PipeBomby z 1.6 żeby ściągało zombie w jedno miejsce i wybuchając zadawać obrażenia

Proszę, nie powielajcie treści. Dopiero co pisałem o tym wyżej. Nie ma odpowiedniego modelu, a więc nie zrobię czegoś takiego.

3 godziny temu, Aven napisał:

Mapy takie jak: westwood, blostos/blostos_v2 trzeba usunąć bo nei ma na nich kamp

Gotowe

3 godziny temu, Aven napisał:

Pierwszemu zombie trzeba zmniejszyć hp do 6/7k bo jest za silny

Gotowe

A co do tego hp to mogło by był lecz wtedy trzeba zmienić dmg zadawane z broni bo za mało biją 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi

dobrą opcją było by danie paki dla pierwszego zombi

Okej

Cytat

@-_- Zombie gdy padnie i się odrodzi dostaje bombę infekcyjna do ręki tylko ona działa tak jak he i nie zakaża. Usuń ją żeby się nie pojawiała 

Cenę bomby pasuje jeszcze zwiększyć do 35 ap myślę

Zmieniłem jego cenę + sprawdź

Cytat

Lm nadal nie blokuje

Nigdzie jeszcze nie pisałem, że to zrobiłem

Moja propozycja to dodanie coś typu "codtop15" tak jak było na zm 1.6 

Pokazuje kto ile ma expa - top 15/20 osób z max lvl'em

Bo !top20 z samymi punktami to tak troszke ten tego... xd

Oraz jestem za dodaniem ap/expa za deda ( jako zm ) WIadomo o co chodzi (Cele) :)

Edited by JC PLAMBYGG AS

Proponuję dodać skrzynki po zabiciu zombie (po zebraniu skrzynki mielibyśmy szansę na znalezienie: antidotum, wirusa, jakiejś losowej broni itp.)

Komendę typu "!daj" gdzie będzie można przekazać komuś ap

Reset ap na mapę, czyli nowa mapa xx ap na start 

Można też pomyśleć o expie np. x2 między jakimiś godzinami + dodać expa na koniec mapy za 3 pierwsze miejsca, np. 1 miejsce - 100 expa, 2 miejsce - 50 expa, 3 miejsce - 25 expa 

Tryby dla granatów (tak jak pisał o tym Ahmed)

Edited by Black14