Skocz do zawartości

[Zombie Mod CS:GO] Szybka rekrutacja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Na start serwera poszukuje paru adminów, którzy mieliby sporo czasu by ogarnąć serwer. Potrzebuje osób, które mają czas by grać, chęci, a także znają zasady panujące na serwerze.

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend admina (0-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Parę słów o sobie:
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

 

Będę sprawdzał dokładnie podania, więc osoby, które na odpierdziel wypełnią wzory, nie zostaną przyjęte. Nie musicie tworzyć rozprawek, ale fajnie by było gdyby każdy wysilił się trochę podczas pisania tego podania

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick: Kvasek
2. Imię: Dawid :)
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  Mniej wiecej 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam sie Dawid, pochodze ze Szczecina, a dokladnie z Polic. Trenowalem pilke nozna 13 lat z powodu kontuzji przestałem. Aktualnie pracuje.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Poniewaz uwielbaim ten mod. Planuje przegrac na tym serwerze wiekszosc wolnego czasu ktorego mi ciagle brakuje, lecz w kazdej wolnej chwili mam zamiar grać na nim.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jezeli ktoś jest na serwerze to wbijam, czasami siedze nawet w 2 z @Aven i czekam az ktos wbije.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zalezy to od mojej zmiany, jezeli mam na 1 zmiane to gram od 15 do 22/23. a na drugiej zmianie to od 8/9 do 12.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Nie umiem okreslic dokladnie ile mam stazu dokladnie, ale te 2000h mam juz :)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak, only mirage(tutaj)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Aven
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Witam wszystkich ponownie. Nazywam się Jakub, pochodzę z małej wsi nieopodal Limanowej. Uczę się, a w wolnym czasie gram w Cs'a lub powiększam swoją wiedzę w zakresie HardWare. Jestem spokojnym chłopakiem, niewybuchowym, potrafiącym oddzielić życie realne od rzeczywistości elektronicznej.  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Dobre pół roku czekałem na ten serwer, a gdy już powstał zaangażowałem się tak, że cały wolny czas został przeznaczany  na niego. Co można zobaczyć po temacie z propozycjami, czy też gameME. Będąc kilka razy adminem oraz opiekunem na tej sieci, znajomość komend leży u mnie na bardzo wysokim poziomie. 
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Dziennie jest to około 2/3 godziny, lecz wiadome że nie zawsze się da. 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie gram w godzinach wieczornych 18-23, ale często pojawiam się na serwerze w godzinach popołudniowych. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Kilka razy admina oraz opiekuna na tej sieci. 

Edytowane przez Aven
  • Like 11
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:αнмє∂ czyt.Ahmed :d
2. Imię:Jakub
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 4/5 Jeszcze się uczę :d
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie:Mam na imię Jakub mam 18 lat pochodzę z okolic Ostrołęki na co dzień chodzę do szkoły o profilu Informatycznym (technik-informatyk) w wolnym czasie lubię pograć sobie w piłkę nożną z kolegami lub pograć własnie na serwerze Zombie mod.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Dlaczego hmm.Od zawsze kręci mnie temat zombie oraz granie w gry i jakieś dobre 2/3 lata temu postanowiłem to połączyć i znalazłem serwer Zombie mod w CS 1.6 grałem na nim codziennie,atmosfera była bardzo miła lecz osób coraz mniej no i stało się serwer upadł.Ale wstaje na nowo w CS GO no więc jestem i ja :D.Staram się pomagać w czym się tylko da oraz udzielać się w sprawach tego oto serwera.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Obecnie 3/4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):no tu trochę ciężko to opisać ponieważ za dnia zdarza się że jestem kilka razy np.6/7 10/11 a w nocy to jak wejdę o 19/20 tak jestem prawie cały czas do 2/3 w nocy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Ok. 4 lat 862h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W CS GO jeszcze nie,W 1.6 kilkukrotnie 

Edytowane przez AhMeD*DeToNaToR*.*
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Black14
2. Imię: Michał
3. Wiek: 22
4. Znajomość komend admina (0-10):  7-8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Mam na imię Michał. Nie tak dawno temu skończyłem Technikum samochodowe, w najbliższym czasie mam zamiar rozglądać się za pracą. W wolnym czasie lubię pograć sobie w różnego rodzaju gierki. Jak tylko zobaczyłem, że wrócił ZM tym razem na CS:GO to zmotywowało mnie to do powrotu na tę grę.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Tak jak napisałem punkt wyżej serwer zmotywował mnie do powrotu na CS:GO, mam zamiar spędzić tutaj większość wolnego czasu. Ktoś musi też pilnować serwera, bo czasem dzieją się rzeczy na nim nie dopuszczalne. :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 godzinki dziennie, ale różnie to może też bywać.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, jak będę miał czas. Może to być po 10, a może to być po 16.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1188h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na CS:GO nie, lecz na 1,6 kilka razy + opiekuna.

Edytowane przez Black14
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Maciairek
2. Imię: Maciek
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie:  Maciek, w tym roku skończone technikum, profil technik informatyk, jestem spokojną osobą. Gram na gitarze, próbuję programować(html,CSS,PHP) i dalej staram się rozwijać moją wiedzę. Uwielbiam grać i rozmawiać z dużą ilością ludzi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Uwielbiam ten tryb gry i miło go wspominam z 1.6, dlatego bardzo chciałbym przywrócić czasy gdzie żeby można było wejść na serwer bez problemu, potrzebny był wykupiony slot, a tak bardziej realnie to chciałabym aby ludzie miło wspominali czas przegrany na serwerze i zostali na dłużej, nie tylko na serwerze ZM ale też w sieci cs-classic. Chciałbym móc pomagać w rozwoju serwera oraz umożliwić graczom sprawiedliwą rozgrywkę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-6 godzin dziennie(zależnie od pracy oraz innych czynników)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze(8-10,18-2) Weekendy(12-2)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 665 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞Nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dzejsi
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10):  4/5
5. Sprawny i działający mikrofon: Owszem
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Dawid, w sierpniu kończę 19 lat. Za rok kończę szkołę branżową w zawodzie Hydraulik, po czym zamierzam wyjechać na ok. 10 lat do Norwegii. Powracam do csc spowrotem z jednego powodu "ZM" xD
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ wrócił ZM, na którym potrafię przesiedzieć dużo czasu, + do tego znam się na tej robocie i co najważniejsze "lubię ją"
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3h zależy od obowiązków czasem może będzie dłużej :)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie zależy od tygodnia / szkoła / praca - w szkolnym cały dzień / Pracy - wieczorami
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1622 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na Cs;GO nie, lecz na CS 1.6 kilkanaście razy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Grzegorz
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Mam na imię Grzegorz. Pochodze z województwa Wielkopolskiego z Miejscowosci Kalisz. Chodze Do szkoły ponad gimnazjalnej I kształtuję się jako kucharz. Mam Praktyki w Znanej Retauracji. Lubie Grac w gry oraz Jazdę na rowerze, Lubię też majsterkowac w Samochodach, Rowerach.  Jestem Dosyć wysoki. Lubię także grać w piłkę nożną. Gram na Gitarze Elektrycznej, Lubię tez sluchac rocka oraz starych utworów takich jak lata 80' 90'.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Od dziecka marzyłem w prost zeby byc Adminem na serwerach 1.6 i wkoncu dostałem wymarzoną role, Ale wkrótce juz nie bylo zm, Wiec powracam walczyc z cziterami oraz graczami którzy nie potrafia grac normalnie tylko musza łamac regulamin. Spodobał mi sie Ten serwer i wiem ze długo tam zagoszczę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 16-20 Weekendy: Dłużej bo wtedy czas wolny od 12-16
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 300h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W 1.6 Wiele razy na różnych serwerach ale w go jeszcze nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ℓιgнтиєѕѕ

 2. Imię: Daniel

3. Wiek: 15

4. Znajomość komend admina (0-10): 6
 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie: Na imię mam Daniel, mieszkam w małej wsi nieopodal Krakowa. Uczę się i wolnych chwilach gram w Cs'a/Lol'a, lubię oglądać tzw. "Bajki" czyli anime. Jestem miłym, rozważnym człowiekiem który lubi sobie pożartować. Mam daleki dystans do siebie. Uwielbiam E-Sport w miarę możliwości uczęszczam na Eventy związane z tym sportem. To by było na tyle.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Serwery Zombie Plauge znam za czasów 1.6 byłem tam adminem i dobrze się sprawowałem, więc tutaj też chciałbym spróbować.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 3 godzin. 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie wieczór.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,181

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

Edytowane przez Riczard
  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ✪ Maus
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16, hehe młody chłopok
4. Znajomość komend admina (0-10): Za długo się nie uczyłem w cs go, ale gdzieś 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Toruniu. Czasem pogram sobie w metina na serwerach prywatnych, gdyż globalny to nawet w nazwie ma PLN, w cs'a 1.6 lubię sobie wejść na jakiś serwerek odd2, cs go mod (na go modzie słabsi gracze xD), z dr już skończyłem, przynajmniej mam taką nadzieję. Uwieeeeeeelbiam chodzić do szkoły (frekwencja około 50% XD), lubię rywalizować, szczególnie w metinie hehe @OptimusPrim . Lubię oglądać YT, filmy fantasy. Na TeamSpeaku jestem codziennie po kilka/ kilkanaście godzinek :D Jest ze mną łatwy kontakt: steam, forum, ts, gadu gadu i sms. Nie mieliśmy się rozpisywać więc tyle zostawię :D

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jest to jedyny taki serwer w cs go, rozkręci się on i będzie potrzebował adminów, a wiadomo że nawet jak jest 20 adminów to i tak często nie ma ani jednego na serwerze :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3h wzwyż 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
W godzinach: porannych, popołudniowych, wieczornych i nocnych
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez Stitcher
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie przyjmę 3 osoby, a resztę będę sprawdzał w zależności od tego ile osób będzie grało na serwerze

W dniu 19.06.2018 o 08:18, Aven napisał:

1. Nick: Aven
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Witam wszystkich ponownie. Nazywam się Jakub, pochodzę z małej wsi nieopodal Limanowej. Uczę się, a w wolnym czasie gram w Cs'a lub powiększam swoją wiedzę w zakresie HardWare. Jestem spokojnym chłopakiem, niewybuchowym, potrafiącym oddzielić życie realne od rzeczywistości elektronicznej.  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Dobre pół roku czekałem na ten serwer, a gdy już powstał zaangażowałem się tak, że cały wolny czas został przeznaczany  na niego. Co można zobaczyć po temacie z propozycjami, czy też gameME. Będąc kilka razy adminem oraz opiekunem na tej sieci, znajomość komend leży u mnie na bardzo wysokim poziomie. 
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Dziennie jest to około 2/3 godziny, lecz wiadome że nie zawsze się da. 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie gram w godzinach wieczornych 18-23, ale często pojawiam się na serwerze w godzinach popołudniowych. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Kilka razy admina oraz opiekuna na tej sieci. 

 

W dniu 19.06.2018 o 02:21, Kvasek napisał:

1. Nick: Kvasek
2. Imię: Dawid :)
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  Mniej wiecej 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam sie Dawid, pochodze ze Szczecina, a dokladnie z Polic. Trenowalem pilke nozna 13 lat z powodu kontuzji przestałem. Aktualnie pracuje.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Poniewaz uwielbaim ten mod. Planuje przegrac na tym serwerze wiekszosc wolnego czasu ktorego mi ciagle brakuje, lecz w kazdej wolnej chwili mam zamiar grać na nim.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jezeli ktoś jest na serwerze to wbijam, czasami siedze nawet w 2 z @Aven i czekam az ktos wbije.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zalezy to od mojej zmiany, jezeli mam na 1 zmiane to gram od 15 do 22/23. a na drugiej zmianie to od 8/9 do 12.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Nie umiem okreslic dokladnie ile mam stazu dokladnie, ale te 2000h mam juz :)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak, only mirage(tutaj)

 

W dniu 19.06.2018 o 10:13, AhMeD*DeToNaToR*.* napisał:

1. Nick:αнмє∂ czyt.Ahmed :d
2. Imię:Jakub
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 4/5 Jeszcze się uczę :d
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie:Mam na imię Jakub mam 18 lat pochodzę z okolic Ostrołęki na co dzień chodzę do szkoły o profilu Informatycznym (technik-informatyk) w wolnym czasie lubię pograć sobie w piłkę nożną z kolegami lub pograć własnie na serwerze Zombie mod.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Dlaczego hmm.Od zawsze kręci mnie temat zombie oraz granie w gry i jakieś dobre 2/3 lata temu postanowiłem to połączyć i znalazłem serwer Zombie mod w CS 1.6 grałem na nim codziennie,atmosfera była bardzo miła lecz osób coraz mniej no i stało się serwer upadł.Ale wstaje na nowo w CS GO no więc jestem i ja :D.Staram się pomagać w czym się tylko da oraz udzielać się w sprawach tego oto serwera.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Obecnie 3/4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):no tu trochę ciężko to opisać ponieważ za dnia zdarza się że jestem kilka razy np.6/7 10/11 a w nocy to jak wejdę o 19/20 tak jestem prawie cały czas do 2/3 w nocy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Ok. 4 lat 862h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W CS GO jeszcze nie,W 1.6 kilkukrotnie 

 

To były 3 pierwsze podania i te osoby proszę o zgłoszenie się do mnie na PW.

Przez pewien czas będę sprawdzał czy to co napisaliście jest prawdą, a więc przyjęcie Was nie jest równoznaczne z tym, że będziecie tym adminem cały czas.

Wymagam od adminów by byli przynajmniej te 2 godziny dziennie na serwerze.

 

 

Co do reszty,

Proszę, nie martwcie się, że Was nie przyjąłem, ponieważ na razie nie chce dodawać każdemu admina, ze względu na to, iż tych graczy nie jest za dużo. Jeżeli liczba graczy wzrośnie, to sprawdzę kolejne podania.

Bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie się tematem i mam nadzieję, że zostaniecie na naszym ZM przez długi czas!

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 19.06.2018 o 10:20, Black14 napisał:

1. Nick: Black14
2. Imię: Michał
3. Wiek: 22
4. Znajomość komend admina (0-10):  7-8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Mam na imię Michał. Nie tak dawno temu skończyłem Technikum samochodowe, w najbliższym czasie mam zamiar rozglądać się za pracą. W wolnym czasie lubię pograć sobie w różnego rodzaju gierki. Jak tylko zobaczyłem, że wrócił ZM tym razem na CS:GO to zmotywowało mnie to do powrotu na tę grę.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Tak jak napisałem punkt wyżej serwer zmotywował mnie do powrotu na CS:GO, mam zamiar spędzić tutaj większość wolnego czasu. Ktoś musi też pilnować serwera, bo czasem dzieją się rzeczy na nim nie dopuszczalne. :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 godzinki dziennie, ale różnie to może też bywać.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, jak będę miał czas. Może to być po 10, a może to być po 16.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1188h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na CS:GO nie, lecz na 1,6 kilka razy + opiekuna.

Nie grasz na serwerze (według Gameme)

W dniu 19.06.2018 o 14:55, maciairek napisał:

1. Nick: Maciairek
2. Imię: Maciek
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie:  Maciek, w tym roku skończone technikum, profil technik informatyk, jestem spokojną osobą. Gram na gitarze, próbuję programować(html,CSS,PHP) i dalej staram się rozwijać moją wiedzę. Uwielbiam grać i rozmawiać z dużą ilością ludzi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Uwielbiam ten tryb gry i miło go wspominam z 1.6, dlatego bardzo chciałbym przywrócić czasy gdzie żeby można było wejść na serwer bez problemu, potrzebny był wykupiony slot, a tak bardziej realnie to chciałabym aby ludzie miło wspominali czas przegrany na serwerze i zostali na dłużej, nie tylko na serwerze ZM ale też w sieci cs-classic. Chciałbym móc pomagać w rozwoju serwera oraz umożliwić graczom sprawiedliwą rozgrywkę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-6 godzin dziennie(zależnie od pracy oraz innych czynników)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze(8-10,18-2) Weekendy(12-2)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 665 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞Nie

Z tego co wiem, jesteś na wakacjach

W dniu 19.06.2018 o 16:47, JC PLAMBYGG AS napisał:

1. Nick: Dzejsi
 2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10):  4/5
5. Sprawny i działający mikrofon: Owszem
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Dawid, w sierpniu kończę 19 lat. Za rok kończę szkołę branżową w zawodzie Hydraulik, po czym zamierzam wyjechać na ok. 10 lat do Norwegii. Powracam do csc spowrotem z jednego powodu "ZM" xD
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ wrócił ZM, na którym potrafię przesiedzieć dużo czasu, + do tego znam się na tej robocie i co najważniejsze "lubię ją"
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3h zależy od obowiązków czasem może będzie dłużej :)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie zależy od tygodnia / szkoła / praca - w szkolnym cały dzień / Pracy - wieczorami
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1622 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na Cs;GO nie, lecz na CS 1.6 kilkanaście razy.

Nie grasz na serwerze (według Gameme)

W dniu 19.06.2018 o 19:44, GrzegorzxD napisał:

1. Nick: Grzegorz
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Mam na imię Grzegorz. Pochodze z województwa Wielkopolskiego z Miejscowosci Kalisz. Chodze Do szkoły ponad gimnazjalnej I kształtuję się jako kucharz. Mam Praktyki w Znanej Retauracji. Lubie Grac w gry oraz Jazdę na rowerze, Lubię też majsterkowac w Samochodach, Rowerach.  Jestem Dosyć wysoki. Lubię także grać w piłkę nożną. Gram na Gitarze Elektrycznej, Lubię tez sluchac rocka oraz starych utworów takich jak lata 80' 90'.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Od dziecka marzyłem w prost zeby byc Adminem na serwerach 1.6 i wkoncu dostałem wymarzoną role, Ale wkrótce juz nie bylo zm, Wiec powracam walczyc z cziterami oraz graczami którzy nie potrafia grac normalnie tylko musza łamac regulamin. Spodobał mi sie Ten serwer i wiem ze długo tam zagoszczę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 16-20 Weekendy: Dłużej bo wtedy czas wolny od 12-16
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 300h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W 1.6 Wiele razy na różnych serwerach ale w go jeszcze nie.

Jedyne konto, które pasuje, to to http://classicffa.gameme.com/playerinfo/828713

I jak widać, nie grasz w ogóle na serwerze

W dniu 19.06.2018 o 20:35, Riczard napisał:

1. Nick: ℓιgнтиєѕѕ

 2. Imię: Daniel

3. Wiek: 15

4. Znajomość komend admina (0-10): 6
 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie: Na imię mam Daniel, mieszkam w małej wsi nieopodal Krakowa. Uczę się i wolnych chwilach gram w Cs'a/Lol'a, lubię oglądać tzw. "Bajki" czyli anime. Jestem miłym, rozważnym człowiekiem który lubi sobie pożartować. Mam daleki dystans do siebie. Uwielbiam E-Sport w miarę możliwości uczęszczam na Eventy związane z tym sportem. To by było na tyle.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Serwery Zombie Plauge znam za czasów 1.6 byłem tam adminem i dobrze się sprawowałem, więc tutaj też chciałbym spróbować.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 3 godzin. 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie wieczór.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,181

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

Mało przegrałeś od tego czasu na serwezre 😕

W dniu 20.06.2018 o 12:16, Stitcher napisał:

1. Nick: ✪ Maus
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16, hehe młody chłopok
4. Znajomość komend admina (0-10): Za długo się nie uczyłem w cs go, ale gdzieś 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Toruniu. Czasem pogram sobie w metina na serwerach prywatnych, gdyż globalny to nawet w nazwie ma PLN, w cs'a 1.6 lubię sobie wejść na jakiś serwerek odd2, cs go mod (na go modzie słabsi gracze xD), z dr już skończyłem, przynajmniej mam taką nadzieję. Uwieeeeeeelbiam chodzić do szkoły (frekwencja około 50% XD), lubię rywalizować, szczególnie w metinie hehe @OptimusPrim . Lubię oglądać YT, filmy fantasy. Na TeamSpeaku jestem codziennie po kilka/ kilkanaście godzinek :D Jest ze mną łatwy kontakt: steam, forum, ts, gadu gadu i sms. Nie mieliśmy się rozpisywać więc tyle zostawię :D

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jest to jedyny taki serwer w cs go, rozkręci się on i będzie potrzebował adminów, a wiadomo że nawet jak jest 20 adminów to i tak często nie ma ani jednego na serwerze :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3h wzwyż 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
W godzinach: porannych, popołudniowych, wieczornych i nocnych
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Bardzo dobra aktywność na serwerze.

Zapraszam na PW

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ℓιgнтиєѕѕ

 2. Imię: Daniel

3. Wiek: 15

4. Znajomość komend admina (0-10): 6
 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie: Mam na imię Daniel, mieszkam niedaleko Krakowa. W wolnych chwilach lubię oglądać anime i pogrywać w Cs'a/Lol'a. Interesuje się E-Sportem i wydarzeniami związanym z tym sportem. Jestem pomocny i rozważny.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku. 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 3 godzin. 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorem.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,200

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 30.06.2018 o 22:01, Riczard napisał:

1. Nick: ℓιgнтиєѕѕ

 2. Imię: Daniel

3. Wiek: 15

4. Znajomość komend admina (0-10): 6
 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie: Mam na imię Daniel, mieszkam niedaleko Krakowa. W wolnych chwilach lubię oglądać anime i pogrywać w Cs'a/Lol'a. Interesuje się E-Sportem i wydarzeniami związanym z tym sportem. Jestem pomocny i rozważny.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku. 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 3 godzin. 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorem.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,200

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

 

W dniu 19.06.2018 o 14:55, maciairek napisał:

1. Nick: Maciairek
2. Imię: Maciek
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie:  Maciek, w tym roku skończone technikum, profil technik informatyk, jestem spokojną osobą. Gram na gitarze, próbuję programować(html,CSS,PHP) i dalej staram się rozwijać moją wiedzę. Uwielbiam grać i rozmawiać z dużą ilością ludzi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Uwielbiam ten tryb gry i miło go wspominam z 1.6, dlatego bardzo chciałbym przywrócić czasy gdzie żeby można było wejść na serwer bez problemu, potrzebny był wykupiony slot, a tak bardziej realnie to chciałabym aby ludzie miło wspominali czas przegrany na serwerze i zostali na dłużej, nie tylko na serwerze ZM ale też w sieci cs-classic. Chciałbym móc pomagać w rozwoju serwera oraz umożliwić graczom sprawiedliwą rozgrywkę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-6 godzin dziennie(zależnie od pracy oraz innych czynników)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze(8-10,18-2) Weekendy(12-2)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 665 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞Nie

Zapraszam na PW w obu przypadkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:ToMcZaG
2. Imię:Tomek
3. Wiek:20 
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie: mam na imię Tomek, mieszkam nie daleko Krakowa, w listopadzie mam 21 urodziny
 pracuje, zdaje prawojazdy :D (troszku wolno mi to idzie) dawniej wiele czasu spedzałem na ZM MOD w Cs 1,6 próbowałem założyć z kolegami własny
serwer ale niestety nam się nie udało przez jednego kolegę
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: jestem osobą pomocna, nie toksyczna.
 W cs 1,6 na kilku serwerach posiadałem Admina, chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze i pomagać nowym i starszym graczą 
na serwerze :) nie zawsze jest jakiś Admin i wtedy robi się haos dzieci krzyczą przez mikrofon a ZM nie wykonują swoich zadań 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 godzin zależnie od poziomu zmęczenia po pracy 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15 można mnie spotkać
 w weekendy zaleznie od 11/12 do poźnych godzin 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na ten moment 414 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w cs 1,6; tak w CsGO; nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.07.2018 o 17:03, ToMcZaG napisał:

1. Nick:ToMcZaG
2. Imię:Tomek
3. Wiek:20 
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie: mam na imię Tomek, mieszkam nie daleko Krakowa, w listopadzie mam 21 urodziny
 pracuje, zdaje prawojazdy :D (troszku wolno mi to idzie) dawniej wiele czasu spedzałem na ZM MOD w Cs 1,6 próbowałem założyć z kolegami własny
serwer ale niestety nam się nie udało przez jednego kolegę
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: jestem osobą pomocna, nie toksyczna.
 W cs 1,6 na kilku serwerach posiadałem Admina, chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze i pomagać nowym i starszym graczą 
na serwerze :) nie zawsze jest jakiś Admin i wtedy robi się haos dzieci krzyczą przez mikrofon a ZM nie wykonują swoich zadań 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 godzin zależnie od poziomu zmęczenia po pracy 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15 można mnie spotkać
 w weekendy zaleznie od 11/12 do poźnych godzin 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na ten moment 414 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w cs 1,6; tak w CsGO; nie 

Z tego co widzę, to już się nagrałeś i odszedleś z serwera, a na forum Cię tez nie ma, więc odrzucam.

 

Zapraszam do pisania podań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: xrtsc
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 4/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Szymon, mieszkam w okolicach Warszawy. W wolnych chwilach tworzę grafikę w photoshopie,oraz lubię pogrywać w CS'a.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: chcę aby każdy grał zgodnie z regulaminem , bo jak gram to zombie nie robią cel tylko stoją przy kampach, lub skanują no i nic nie mogę za bardzo zrobić jedynie to wysłać demko Innemu adminowi aby sprawdził i mógł ukarać graczy.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze - od 16-23 , weekendy - 12-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,789 h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w 1.6  jedynie

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.07.2018 o 17:03, ToMcZaG napisał:

1. Nick:ToMcZaG
2. Imię:Tomek
3. Wiek:20 
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie: mam na imię Tomek, mieszkam nie daleko Krakowa, w listopadzie mam 21 urodziny
 pracuje, zdaje prawojazdy :D (troszku wolno mi to idzie) dawniej wiele czasu spedzałem na ZM MOD w Cs 1,6 próbowałem założyć z kolegami własny
serwer ale niestety nam się nie udało przez jednego kolegę
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: jestem osobą pomocna, nie toksyczna.
 W cs 1,6 na kilku serwerach posiadałem Admina, chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze i pomagać nowym i starszym graczą 
na serwerze :) nie zawsze jest jakiś Admin i wtedy robi się haos dzieci krzyczą przez mikrofon a ZM nie wykonują swoich zadań 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 godzin zależnie od poziomu zmęczenia po pracy 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15 można mnie spotkać
 w weekendy zaleznie od 11/12 do poźnych godzin 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na ten moment 414 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w cs 1,6; tak w CsGO; nie 

Pisz na PW, ale jeśli nie wyrobisz przynajmniej 2-3h, to niestety ale będę musiał znaleźć inną osobę

 

20 godzin temu, xrtsc napisał:

1. Nick: xrtsc
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 4/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie: Nazywam się Szymon, mieszkam w okolicach Warszawy. W wolnych chwilach tworzę grafikę w photoshopie,oraz lubię pogrywać w CS'a.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: chcę aby każdy grał zgodnie z regulaminem , bo jak gram to zombie nie robią cel tylko stoją przy kampach, lub skanują no i nic nie mogę za bardzo zrobić jedynie to wysłać demko Innemu adminowi aby sprawdził i mógł ukarać graczy.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze - od 16-23 , weekendy - 12-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,789 h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w 1.6  jedynie

To samo co wyżej.

 

 

Zapraszam obu na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick:Minrolt
2. Imię:Michał
3. Wiek:14
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie:Nazywam się Michał i mam 14 lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim. W wolnym czasie lubię sobie pograć w cs:go.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chciałbym zostać Administratorem aby móc dbać o porządek na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Do kilku godzin dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Zależy od dnia.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok. 1700h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  W cs:go jeszcze nie.

 

@Michal095 zapraszam na PW. Zobaczymy co z tego wyniknie

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick:Miszu
2. Imię:Kamil
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/8 bym bardziej powiedział.
5. Sprawny i działający mikrofon**:Oczywiście.
6. Składka (tak/nie):Owszem, lecz z leciutkim opóźnieniem [dogadamy się] 
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/869425
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Kamil mam 23 lata z zawodu jestem mechanikiem pojazdów samochodowych lecz nie pracuję w branży, lubię strasznie wręcz uwielbiam ZM MOD, przeniosłem się z 1.6 na CS GO.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zauważyłem że jest bardzo mało osób z zarządu administracyjnego i chciałym poprawić to co się dzieje na serwerze
10. Steam_ID:STEAM_1:1:229635790
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-7 godzin dziennie [bez ściemy]
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 10:00 - 03:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Nowe konto 192 godzin, stare około 800
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):OWszem na cs 1.6 oraz cs GO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, Miszu napisał:

1. Nick:Miszu
2. Imię:Kamil
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/8 bym bardziej powiedział.
5. Sprawny i działający mikrofon**:Oczywiście.
6. Składka (tak/nie):Owszem, lecz z leciutkim opóźnieniem [dogadamy się] 
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/869425
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Kamil mam 23 lata z zawodu jestem mechanikiem pojazdów samochodowych lecz nie pracuję w branży, lubię strasznie wręcz uwielbiam ZM MOD, przeniosłem się z 1.6 na CS GO.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zauważyłem że jest bardzo mało osób z zarządu administracyjnego i chciałym poprawić to co się dzieje na serwerze
10. Steam_ID:STEAM_1:1:229635790
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-7 godzin dziennie [bez ściemy]
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 10:00 - 03:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Nowe konto 192 godzin, stare około 800
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):OWszem na cs 1.6 oraz cs GO

Zapraszam na PW (PW = wiadomość prywatna na forum). Okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności