Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
15 godzin temu, Doro napisał:

Po wzięciu bezruchu tt nie może zabić ct

15 godzin temu, Doro napisał:

TT mogło się zabić w ciągu normalnego dnia na wyłączonym boxie

Po 1, proszę nie pisać postów pod postem, bo łamie to regulamin

Po 2, grając dzisiaj z rano z paroma osobami, nie zauważyłem by ten drugi błąd istniał, a po kontakcie z Opiekunem otrzymałem taką oto odpowiedź

Cytat

napisalem do niego o co mu chodzi bo wydaje mi sie, ze sobie to sprzed kilku dni wzial i napisal zeby nabic posty na forum czy cos XDD.

Jeżeli będziecie mnie celowo wprowadzać w błąd, podrzucając tutaj wygasłe zdarzenia, będę nagradzał Was warnami bez werbala, bo marnujecie mój czas. Nie robię tych aktualizacji dla siebie, a dla kolejnej wersji JB, więc uszanujcie cudzą pracę. Prosiłem o dokładne rozpisywanie błędów, bo jeśli dane zdarzenie nie dzieje się zawsze, oznacz to tyle, ze coś jeszcze musicie dodać, coś co w tej sytuacji wystepuje, np: że dzieje się to po zabawie Y

 

@yuki czyli sam mówisz, że zdarzyło się to raz, a potem nie napotkałeś tego problemu, tak? Jeśli tak, to opis @Doro nie był pełny, bo musiało się coś wydarzyć, ba, mogła to wywołać chociażby mapa, bo mapy JailBreak w miejscach gdzie prowadzone są zabawy, czasem zmieniają komendy

Mapa została usunięta

  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to z tym boxem to prawda, nie mam pojęcia jak to się stało. CT nie włączyło boxa, a ja po prostu machnąłem kosą w TT'ka i go zabiłem 

@-_- pierwszy raz to spotkałem, a nie pamiętam dokładnej nazwy mapy i nie wiem też jak to się stało, bo byłem chwile afk i po prostu machałem sobie kosą i zabiłem, więc nie mam pojęcia

Edytowane przez yuki
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@yuki taki układ menu, to propozycja @offen  i jedyny błąd na tym ss, to brak blokady dla pierwszych 3 opcji (zapomniałem). Reszta jest jak najbardziej poprawna, ale skoro są problemy ze zrozumieniem, to dodałem też inny opis tych zablokowanych części i wejdzie z resztą (nie wiem jeszcze kiedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 15:15, Sleyu napisał:

Gdy zacznie się zabawa "Cod Mod" to CT też pojawia się okienko wyboru klasy.

 

W dniu 27.09.2020 o 18:32, yuki napisał:

Na zabawie "Dzieci wojny", CT ma tylko 100hp

 

W dniu 27.09.2020 o 23:07, N3X1320 napisał:

Na Chowanym Nie zawsze sie dostaje Gravite 

 

Trzeba wejsc w drabine zeby dostac gravite

Aktualnie nie możemy nic z tym zrobić, ponieważ będzie to wymagało resetu danych.

Taki reset danych ma pójść na nowy sezon, co wiąże się z tym, że te poprawki będą dopiero na ten nowy sezon wprowadzone.

Proszę, wytrzymajcie jeszcze trochę do Beta testów.

Przypominam też o podrzucaniu nowych pomysłów na nowy sezon.

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 minut temu, Sleyu napisał:

Komenda !mojeuslugi nie działa.

 

Stwórz konto w sklepie, a następnie wejdź w historię i tam znajdziesz swoją usługę. Konto tworzysz, logując się przez Steam, więc trwa to max 30 sekund

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na KD wyskakuje Takie cos

 

● [Więzienie] Dzień 12 - @orchidPiątek
@orangeDzisiaj jest KillDay @grey| Zasady:
Więźniowie dostają losową broń i walczą między sobą.
- Zakaz kampienia
- Zakaz sojuszy bezkolorkowych
- Ostatni więzień ma życzenie

 

 

EDIT: Na mapie jb_vice jest piłka zbugowana i wyskakuje Duzy Kwadratowy Klocek z napisalem ERROR

Edytowane przez N3X1320
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yuki napisał:

Nie da się wybrać broni podczas zabaw gdzie wykorzystuje się "!guns", np: wg, lub dzieci wojny

 

2 godziny temu, czaris napisał:

wczoraj nie zaliczylem testu ct, dostalem bana na 30 minut a po 30 minutach mam wciaz bana, i nie moge pisac testu

Naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podrzucajcie proszę mapy, które wyrzucają Was z CS:GO.

Mowa tutaj m.in. o wyrzucaniu podczas wchodzenia na serwer, zmianie mapy etc.

 

(nie chcę robić syfu, więc nie dodam kolejnego komentarza ale wyżej zgłoszone błędy zostały naprawione)

Edytowane przez offen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem na serwerze mnie wywala większość map z obecnej puli, ale najczęściej dzieje się to na:

  • jb_snow
  • jb_moonjail
  • jb_tropico
  • jb_hapis_hayati_selim
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności