Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham to, usunąć worki chcą VIPy, dlaczego? hmmm może dlatego ze oni odrobią AP jeżeli postawią laser. Wszyscy gracze bez vipów którzy się wypowiedzieli chcą aby worki zostały.

Rozumiem dlaczego NarestoN czy Truskawkowy chcą się ich pozbyć:

1. Im to nie przeszkadza czy lasery czy worki bo jak kupią ult-ammo to i tak odrobią wszystkie ammo packi i się jeszcze w kampie obronią.2. Sami mają problem z wejściem do kampy jak dobry gracz stawia worki, co się przed workami z ich ilością ammopack'ów zdarzało dużo rzadziej.

Przeciętny gracz bez VIP stawiając laser zarobi może do 4 AP zanim wchodzące zombie mu go rozwalą. Stawiając nowy za 8AP traci coraz to więcej AP. Staje przed dylematem albo bronić się i spaść do 0AP i nie mieć jak grać na nowej rundzie (bo nawet arma nie kupi) albo dać się zjeść. Wiem że wiele osób ma trzymane po 400AP, ja się do "magazynierów" nie zaliczam i nowy gracz z 5AP też się nie będzie zaliczał. Worki są namiastką szansy jakie mają VIPy na przeżycie i moim zdaniem DEFINITYWNIE POWINNY ZOSTAĆ NA SERWERZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volda. Dla mnie mogą zostać, ale w regulaminai trzeba napisać 

#Zakaz stawiania worków w ludziach/zombi i bugowania ich.
#Zakaz stawiania worków na scianach, i kampienia na nich.
#Zakaz niszczenia cudzych worków przez ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co napisał truskawkowy już dawno podlega regulaminowi, ale ja nie mogę tego wpisać bo mam buga, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taka propozycje zeby dodac u kazdego licznik czasu grania i gdy sie przegra 100 godz dostanie sie probnego admina co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie 100godzin i Admin na OP? chyba 100H i Free VIP na tydzien, 100H to ja juz od dawna mam przegranych, wystarczy tylko tydzien i ma sie juz przegrane 100H  

 

 

WIELKIE NIE! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ranking top5 osób online.

Nick:                                            Wynik:      Czas gry:    Wynik na minute:

Studziak                                     2597      100.82             0.43

Truskawkowy                           10043       45.22           3.7

LuXe                                        3415         36.38          1.56

[;|*:SWAG:*|;] Ak Martyna :*<3    1304          31.33            0.69

McMajkel                                  2117         31.25          1.13

Jeśli chcesz zobaczyć ile masz online wejdz tu 

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.166:27015/top_players/?sort=minutes&order=DESC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać przynajmniej ze 3k życia każdemu z zombie a grubemu 5k, wtedy zombie będą w stanie wejść do kamp niektórych a gracze nabija więcej AP :D

 

2. Propozycja to zrobić Broń na exp czyli 1 lvl glock 2 lvl usp 5 lvl deagle 10 lvl mp5 itd.. i dawać expa sporego za zarażenia jak i tam dać 5-10expa za umieranie jako zombie wtedy gracze przestana kampic jako zombie :)3. Odebrać vipowi podwójny skok bo przez to nie da się go jako zombie dogonić pozatym kupują jeszcze dodatkowy skok i maja 3 skoki..4. Niech AP się nie zapisują sam mam ponad 500 AP i to bezsensu ze przez cala mapę mogę latać z UnlimitedClip i bazooka, niech co każda mapę się resetuje do 5 AP wtedy da to większą zabawę gracza.

 

5. zmniejszyć koszt InfectedBomb o ponad połowę nie widziałem jeszcze żadnego gracza który by jej używał a większość twierdzi ze jest za droga i to bardzo.6. usunąć worki cały czas są przez nie problemy każdy kładzie je na zombie nawet Administracja przykładowo Olcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na nie, bez sensu dosłownie. Skoki u vipów, u każdego gracza to maksymalnie 2 w powietrzu czyli hyc hyc hyc.  Exp mode z broniami jest bez sensu, dosłownie, BĘDZIE ZA CIĘŻKO, jak będzie nieskończoność ammo to będzie ZA ŁATWO. Bomby wiele osób rzuca, a jak będzie 50 AP to wszędzie będą latać, bo wiele razy widziałem jak na innych serwach tak się dzieje, a tutaj na pewno tak będzie sie dziać. AP jest okej, zazwyczaj zombie wygrywają, więc jak masz problem to skamp się i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NarestoN tu masz pisać propozycje a nie bezsensu komentować.. Pozatym jak ty widzisz ze ludzie rzucają tymi bombami skoro ciebie nigdy na serwie nie ma a ludzie na te bombki AP nie maja?2. Od tego są ZM żeby było trudno zabić te zombie a nie że ja biorę auto do ręki kupuje UnlimitedClip za 75 a pod koniec rundy mam przeszło 100-120 ap wbite i następną rundę robię to samo.3. Miło ze robisz godziny na serwerze jako admin a nie bawisz się na innych serwerach ;]4. Zombie bardzo rzadko wygrywają chyba ze ty remisy bierzesz jako wygrane od zombie to wtedy się zgodzę często wygrywają..5. Właśnie o tym pisałem ze Vipy robią jak to powiedziałeś "hyc hyc hyc" i moim zdaniem za dużo o 2 te "hyc"

Proszę najpierw przemyśl co piszesz, zastanów się 2x nad tym co piszesz przeczytaj to co napisałeś zanim dodasz odpowiedz a nie teraz przed ludźmi na debila wychodzisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuniesz worki dodasz 3k życia zombiakom i nie utrzymasz się w żadnej kampie(mam na myśli tunele wentylacje igla itp.) gruby z 8k hp wejdzie do każdej kampy. Wyobrażasz sobie bić z glocka do zombiaka który ma 8k HP bo dla mnie to jakaś tragedia  :P. Infected bomb hmmm no nie wiem teraz jak szybciej idą AP chyba NerestoN ma rację będą latać w te i wewte :P. Niby VIP powinien mieć jakieś bonusy ale ten podwójny skok też mi się nie podoba :|. To jest temat do propozycji ale i do komentarzy tych propozycji i nie widzę dlaczego NerestoN miałby wyjść na debila, wyraził swoją opinię i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, skok może zostać, ale powinni usunąć w sklepie potrójny skok, tylko dać podwójny, bo ten skok jest okej, ale 3 skoki to już przesada. :3. Miło ze robisz godziny na serwerze jako admin a nie bawisz się na innych serwerach ;] " Gran TYLKO na zm TUTAJ, czasem na BF, ale tylko na tej sieci, tak to w LoLa se pykam, a co przeszkadza? :P Mam małą propozycję.... Dodać skiny dla ludzi, jakieś takie SWAT czy coś takiego, dało by to klimat fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Usunąłem dwa skoki oraz skoki do kupienia.Co do worków to pytałem się i większość była na NIE ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No Recoil na pewno nie, bomba antyi ? Podrzuć mi link dla wersji 4.3Co do noktowizora to też najlepiej link do pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na razie plugin na zmianę koloru noktowizora :) http://www.grajkownia.com/topic/779-custom-nvgamxx-kolor-noktowizora/

Co do skoków, Buźka, daj, by można było mieć TYLKO JEDEN dodatkowy skok, bo bez skoków u vipa trochę dziwnie jest. A łatwo i tak jest złapać kogoś, ja często łapię Vipów. Noktowizor powinien chyba być gdzieś w configach by udostępnić go do kupienia, tak mi się wydaje.. Ale raczej jest zbędny, bo przecież mamy latarkę i flarę, a latać po mapie jak szalony nie będę raczej. Bomba anti - wielkie nie! Wbijają Ci zombie i walisz 2 bomby sobie i zarażają się od nowa, za dużo kłopotów będzie. A WORKAMI CAŁY CZAS BUGUJĄ, nic nie da sie zrobić, wbijasz do jakiejkolwiek kampy i dostajesz worek na ryj za przeproszeniem, tragedia, ewidentnie to trzeba usunąć. Dodatkowo jest ważna rzecz. Chodzi o rezerwację nicków. Można ją kupić za 1zł 23 gr na miesiąc, otóż jest problem, bo niektórzy gracze nie mają dostępu do kasy, mają jakiś problem, czy coś. Wiele osób może odejść, bo "ktoś mi sie na konto włamał! :(" więc proszę ale to BAAAARDZO proszę aby to było darmowe, jest oczywiście plugin dzięki czemu po wpisaniu /konto możemy dodać hasło - zarezerwować swój nick, zmienić hasło bądź je usunąć. By się zalogować wpisujemy w konsoli setinfo _pw haslo   np. setinfo _pw krokodylek123       No. I to będzie bardzo dobre bo nie będzie nikt płakał, że mu zarąbali AP czy coś. Link do pluginu: http://amxx.pl/topic/23803-simple-account-maker/  i tu jeszcze jest podobny plugin ale na kilka serwerów, więc ten pierwszy raczej lepszy http://amxx.pl/topic/15716-system-rezerwacji-nickow/

 w dodatku mi się wydaje, że większość kupuje vipy a nie te hasła, ale tak czy siak jest to bardzo przydatne więc proszę byś to dodał Buźka :) A co do darmowych vipów można zrobić tak: 8-10 a nie do 12 bo to za długo. Ktoś kupił vipa a tu koleś od 8 czy tam od której siedzi do 12 i szaleje na vipie za darmo. Trochę hamskie. Czyli darmowy VIP od 8-10 i od 22-23 tak będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności