Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na UbTeam


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ze względu na to, że Peter został sam, otwieram szybką rekrutację by znaleźć osoby, które mogłyby spróbować swoich sił na tej randze i tym samym odciążyć trochę samego Petera

Cytat

Nick:
Wiek:
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO :
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? :
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich)
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:
Doświadczenie na podobnym stanowisku:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Splintus
Wiek: 26
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 4550 ( aktualnie )
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Tak
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) WH za czasow 1.5 na kafejkach 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Ogladanie/analizowanie demek pod wzgledem taktyk, poprawy gameplayu swojego jak i team-mate'ow z druzyny. Doprowadzenie do najwazniejszego bana na serwerze FFA - SystemVAC heh

 

@Splintus zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: LukaszOwy / lukasz2623
Wiek: 21
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : W cs:go rozegrane 4.000H, a ogólny staż od 2007.
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Obsługiwałem bansa za czasów 1.6 jako UBT/Administrator/Moderator. Tak.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): Rozdzielę to na dwie opcje. Za czasów 1.6 byłem sędzią jakiś czas na Blacklisted i Anticheat. Tam wówczas czasami na serwerach prywatnych sprawdzaliśmy nowinki między sobą. Natomiast na serwerach publicznych absolutnie nie, psucie gry innym nie sprawiałoby mi przyjemności :) . 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: A więc jak pisałem w podaniu na admina, zaczynając od 1.6 byłem w teamie BL i AC dosyć długi okres. Na wielu sieciach pełniłem rolę UBT - Analizując demka, sprawdzając screeny. W cs:go będzie to pierwsze podanie na tą rangę lecz mam spore doświadczenie z analizą i umiem rozpoznać niestandardowe ruchy, nieodpowiednie reakcje, próbę ukrywania się. Również jak kolega wyżej analizowałem demka drużyn i jak wczesniej wspominałem jedna z nich znalazła się na chwilkę w PLE :D.

Pozderki, miłego dnia :)

 

@lukasz2623 zapraszam na PW :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: eQQ
Wiek: 19
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : w cs;go 3,450 w 1.6 jakieś 1k
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : tak
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): W 1.6 na wh plus w bf3 latałem na AIM i radarze. 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pare demek już oglądałem z przeglądaniem do akcji problemu nie będzie. Pomogłem lekko splintusowi przy banowaniu systemvac 
 
@eQu zapraszam na PW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Na steamie Rasta
Wiek: 18
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : troszke ponad 5000h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Tak
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): Kiedys zdarzylo sie skorzystac z multihacka, opisywalem to juz w poprzednim podaniu, wiec wiem tez jak dziala cheaty.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Za regulamin tak, za hacki nigdy.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tutaj, na sieci, kilka miesiecy wstecz.

Posiadam teraz troche czasu wiec czemu nie, zawsze ktos do pomocy sie przyda :D 

 

@SnuFFy zapraszam na PW

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Nick: ZyXeel
Wiek: 16
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : ok 3200h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Zdażyło się 
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) Nie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie
Doświadczenie na podobnym stanowisku: na innej sieci miałem sędziego ocen 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: zdabxgod 
Wiek: 16 ( w tym roku 17)
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 4 lata grania w gierke najwyższa ranga to supreme, 6 lvl faceit / na wszystkich kontach ponad 4000h 
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie, jedynie komendy administratorskie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): Aimlock, Triggerbot, Spinbot, Wallhack, Skrypty na auto Bh, Anti aim, Fake lag, Backtracker / ogólnie to wszystko co dostępne na Aimwarze i Interwebzie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Kilka warnów na forum za spamowanie, trochę banów na serwerze JailBreak oraz niesłuszny ban za wallhacka.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak, jednak, jeżeli widziałem na serwerach kogoś, kogo gra mi śmierdziała to oglądam jego demka, kiedy widziałem, że coś ma to zgłaszałem to do kogoś wyżej postawionego i w większości przypadkach moje zgłoszenia były poprawne.

Edytowane przez zdabxgod
  • Like 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Doro
Wiek: 16
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : gram od 5 lat, sumując wszystkie konta ok. 3000h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Tak
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): Korzystałem z różnorodnych cheatów min. Wallhack, Aimbot, Triggerbot, FakeLag, Anti AIM, Ragehack, Auto BH, Radarhack oraz takie drobniejsze typu: podświetlenie modelu postaci, podświetlenie modelu broni lub mocna zmiana fov. 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie, tylko jeden ban na serwerze JB. 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Takiego typowego doświadczenia nie mam, aczkolwiek za czasow kiedy miałem admina na serwerze JB, oglądałem dużo demek "bo ktoś mi lub komuś śmierdzial", wyłapałem dużo cheaterow, więc myślę że nadam się na to stanowisko. 

  • Like 7
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  Kosin
Wiek: 21
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : coś koło ponad 5000h 3800 Main 800 Smurf i koło 300 testowe konto
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : oczywiście nie raz i nawet w powiedzmy bardziej rozwiniętych rzeczach niż tylko nadanie bana.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich): Nie, jakoś nigdy mnie to nie ciekawiło jednak nie oznacza to ze nie mam na ich temat wiedzy. Oglądam oraz czytałem bardzo dużo jak działają, jak je poznać itd. Dodatkowo doświadczenie moje jest na tyle duże ze widzę kiedy ktoś robi coś nienaturalnego. Udowadnia to praktycznie zerowa ilość podań po moich banach, a nawet gdy jakieś były, to i tak kończyły się zostawieniem bana
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie, na żadne sposoby. Brak warnów, banów, mute czy gag czy to na serwerze czy to na forum.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Bylem opiekunem i UBteam jakiś rok temu. Pewnie nadal bym był ale oprócz pewnych sytuacji miałem wtedy naprawdę ciężki okres w życiu. Dodatkowo mam admina no i przytoczę jeszcze raz brak odwołań od banów a nawet jeśli takowe były to i tak kończyły się zbanowaniem. 

Edytowane przez Kosin
  • Like 15
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nick:  Sklejekxgod
Wiek: 16 (2003)
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 5000h / 4 lata grania 
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) : Tak, Aimlock, Triggerbot, Spinbot, Wallhack, Skrypty BunnyHop, Anti Aim, Fake lag, Backtracker | Generalnie to Aimware i Interwebz
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Warny, kilka banów na jailbreak.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak, jednak umiem dobrze rozpoznawać haxy, ponieważ sam używałem ich dość długo i wiem jak to wygląda od środka. 

  • Like 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: kRR

Wiek: 17

Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 3570

Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie

Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) : Nigdy nie korzystałem z żadnych wspomagaczy.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci : Tak, ale nie za wspomagacze.

Doświadczenie na podobnym stanowisku : Nie

  • Like 10
  • Dziękuję 1
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
W dniu 25.03.2020 o 02:23, Sklejekxgod napisał:

Nick:  Sklejekxgod
Wiek: 16 (2003)
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 5000h / 4 lata grania 
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) : Tak, Aimlock, Triggerbot, Spinbot, Wallhack, Skrypty BunnyHop, Anti Aim, Fake lag, Backtracker | Generalnie to Aimware i Interwebz
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Warny, kilka banów na jailbreak.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak, jednak umiem dobrze rozpoznawać haxy, ponieważ sam używałem ich dość długo i wiem jak to wygląda od środka. 

Zapraszam na PW

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Nick: yuki
Wiek: 18
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO: 7000h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans?: Nie,
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) Nie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak, ale nie za wspomagacze.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na stanowisku brak, ale w grze ogromne. Przy tylu spędzonych godzinach i takim doświadczeniu będę potrafił rozpoznać czy ktoś używa wspomagaczy, czy też jest "czysty".

  • Like 3
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 27.09.2020 o 22:21, yuki napisał:

Nick: yuki
Wiek: 18
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO: 7000h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans?: Nie,
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) Nie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak, ale nie za wspomagacze.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na stanowisku brak, ale w grze ogromne. Przy tylu spędzonych godzinach i takim doświadczeniu będę potrafił rozpoznać czy ktoś używa wspomagaczy, czy też jest "czysty".

Przyjęty. Zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: howlie
Wiek: 16
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : +/- 5000
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) Nie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Kilka banów na JB
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na podobnym stanowisku nie, bo nie wiem czy można to tego zaliczyć Admina na FFA. Po tylu przegranych mm'ach i graniu na różnych serwerach potrafię odróżnić większość cheat'ów i różnice między cheater'em, a zwykłym graczem.

 

// Na nie

  • Like 11
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nick: daaf
Wiek: 18
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 5/6 lat / rozegrane jakieś 6/7 k godzin
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Nie miałem jeszcze okazji :(
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) Nie, ale wiem że jest ich sporo ;) i Wiem jak wyglądają 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na tym stanowisku brak, ale byłem adminem na różnego typu serwerach typu: HNS, ZMOD, 1v1 i wiele innych..

PS. Podanie składam bo chciałbym pomóc yuki'emu, ponieważ jest sam i zawsze ktoś by mu się przydał :)
Pozdrawiam daaf.

 

@daaf zapraszam na PW

Edytowane przez daaf
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Nick: Qubek
Wiek: 15
Staż  w grze CS:GO: 2500h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? :nie
Ile czasu poświęcasz forum?: Zaglądam bardzo często bedzie około 30 min 
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich?): zdarzyły się jakieś skrypty na bh
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: muty,gagi 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na tym stanowisku zerowe lecz posiadałem kilka razy admina 

Edytowane przez Qubek
  • Haha 21
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick: DonSalerii
Wiek: Jeszcze 22 :D
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 6730h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Można tak powiedzieć
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) W czasach 1.6 coś tam się zdarzyło raz czy dwa 😜
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Zdarzyły się dwie takie sytuacje przypadkowe ;d
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na stanowisku nie jednak z racji na małe doświadczenie w gierce myślę, że dam radę ;d 

  • Like 16
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 25.04.2021 o 01:10, DonSalerii napisał:

Nick: DonSalerii
Wiek: Jeszcze 22 :D
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO : 6730h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans? : Można tak powiedzieć
Czy korzystałeś ze wspomagaczy? (Jeśli tak to jakich) W czasach 1.6 coś tam się zdarzyło raz czy dwa 😜
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Zdarzyły się dwie takie sytuacje przypadkowe ;d
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na stanowisku nie jednak z racji na małe doświadczenie w gierce myślę, że dam radę ;d 

Przyjęy

Zapraszam na PW

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nick: tsukuyomi
Wiek: 18
Staż / Ilość przegranych godzin w grze CS:GO: 8000h
Czy obsługiwałeś wcześniej Sourcebans?: Tak
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?: Nie
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak, ale nie za wspomagacze.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tak, kilka miesięcy temu nawet tutaj na sieci.

 

@tsukuyomi na nie. Jesteś po UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności