Skocz do zawartości

[DR CS:GO] Zgłaszanie błędów


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Tutaj możecie zgłaszać błędy

 

Jeżeli wyrzuca Was za modele, podajcie ich nazwy i usuńcie je ze swojego kompa

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Po wpisaniu komendy !normal podczas bycia w TT przenosi mnie na resp ct i śmigam sobie jak w strefie TT

Jako CT po wpisaniu również tej samej komendy ożywia mnie na respie i jest zbugowany w skrzynce ( mapa deathrun_pirates)

Proponuję również przetestować każda mapę, bo jest dużo błędów na mapach 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
53 minuty temu, Jupiler napisał:

Po wpisaniu komendy !normal podczas bycia w TT przenosi mnie na resp ct i śmigam sobie jak w strefie TT

Jako CT po wpisaniu również tej samej komendy ożywia mnie na respie i jest zbugowany w skrzynce ( mapa deathrun_pirates)

Proponuję również przetestować każda mapę, bo jest dużo błędów na mapach 

 

1. Poprawione

2. Map nie wybierałem ja, a @howlie oraz @Sklejekxgod i to oni tworzyli też zone, więc nie wiem za bardzo o które mapy chodzi 😕

2 godziny temu, krzysiek12 napisał:

Gdy przejdzie się mapę deathrun_wiremod na pojedynku zdarza się tak że tt albo ct podniesie broń ale nie może jej wyjąć.

pracuje nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jupiler napisał:

Proponuję również przetestować każda mapę, bo jest dużo błędów na mapach 

Jeżeli podasz konkretną mapę i to gdzie występuje tam błąd to chętnie postaram się to naprawić.

Testowałem każdą mapę i spotkałem się z jednym błędem na mapie deathrun_pirates, ale to już zostało naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 minuty wyrzuca mnie z serwa i pojawia sie komunikat Pure server: file [GAME]\pak01_001.vpk does not match the server's file z jakim balwanem tam czy cos tam  https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8285-YOAZ-6049

@-_- Problem z snowmanem dalej wystepuje

Zrzut ekranu (217).png

+Brak możliwości nominowania map oraz ich zmieniania za pomocą komendy rtv.

Edytowane przez Sahito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Sahito napisał:

Co 2 minuty wyrzuca mnie z serwa i pojawia sie komunikat Pure server: file [GAME]\pak01_001.vpk does not match the server's file z jakim balwanem tam czy cos tam  https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8285-YOAZ-6049

z 5 minut temu dla snowmana wgrałem update, który zmienia folder na snowman_csc, wiec nie powinno być z nim już problemów

Na przyszłość podawaj proszę dokładniej nazwy, bo bałwana jako takiego nie ma, a ja potrzebuje dokładne nazwy folderów

 

@Sahito w tekście masz /snowman/, a taki folder nie występuje już dla tego modelu -> /snowman_csc/ - więc podejrzewam, że nie minęła mapa, bo nawet wchodząc teraz na serwer, pobierało mi snowman_csc

obraz.png

 

 

@krzysiek12 poprawiono ten błąd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa deathrun_Home 

Na owej mapie każdy ma broń, po przez co nie działa freerun 

Edytowane przez Jupiler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jupiler napisał:

Mapa deathrun_Home 

Na owej mapie każdy ma broń, po przez co nie działa freerun

mapa została usunięta

2 godziny temu, Rias Gremory napisał:

Mapa deathrun_pirates zbugowana. /r wrzuca w skrzynki na respie i tuż po respie nie działą drabina do dalszego sektora

naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa deathrun_colors_wangon - brak kolejki (chyba, że ktoś mnie uprzedził i już zostało to naprawione)

@Sklejekxgod na liście map na forum nazwy są poucinane ;)

@edit1

Po przejściu mapy i zabiciu TT poza otrzymaniem punktów za zabójstwo CT traci punkty, tak jak na ss. Natomiast TT po zabiciu przez CT otrzymuje punkty.

jZGf3TT.png

zmrBtKX.png

Edytowane przez Esme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 11:35, Esme napisał:

mapa deathrun_colors_wangon - brak kolejki (chyba, że ktoś mnie uprzedził i już zostało to naprawione)

 

8 godzin temu, Kobusz napisał:

Mapa: deathrun_colors_wangon

brak strefy startowej 

Naprawione.

W dniu 17.08.2020 o 11:35, Esme napisał:

@Sklejekxgod na liście map na forum nazwy są poucinane

Poprawione.

W dniu 17.08.2020 o 11:35, Esme napisał:

Po przejściu mapy i zabiciu TT poza otrzymaniem punktów za zabójstwo CT traci punkty, tak jak na ss. Natomiast TT po zabiciu przez CT otrzymuje punkty.

Naprawione.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam zastrzeżenia co do funkcjonowania tych punktów. Przy zabiciu kogoś, kto był poniżej tych 50 zabójstw, otrzymałam 0 punktów, natomiast osoba z przewagą 300 punktów nade mną otrzymała ich 13. Dobrze było by ustawić jakieś minimum, np. 2 pkt za zabójstwo. Sądzę, że to by rozwiązało problem.

@ed1

Osoba z zabójstwami do 50 również otrzymuje 0 punktów za zabójstwo.

@ed2

Za zabójstwo osoby poniżej 50 zabójstw otrzymuje się 40 monet, natomiast za zabicie kogoś o zbliżonych punktach 3 monety. Wydaje mi się, że nie taki był zamysł, a nagroda powinna być stała.

Edytowane przez Esme
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2020 o 10:43, Esme napisał:

Nadal mam zastrzeżenia co do funkcjonowania tych punktów. Przy zabiciu kogoś, kto był poniżej tych 50 zabójstw, otrzymałam 0 punktów, natomiast osoba z przewagą 300 punktów nade mną otrzymała ich 13. Dobrze było by ustawić jakieś minimum, np. 2 pkt za zabójstwo. Sądzę, że to by rozwiązało problem.

@ed1

Osoba z zabójstwami do 50 również otrzymuje 0 punktów za zabójstwo.

@ed2

Za zabójstwo osoby poniżej 50 zabójstw otrzymuje się 40 monet, natomiast za zabicie kogoś o zbliżonych punktach 3 monety. Wydaje mi się, że nie taki był zamysł, a nagroda powinna być stała.

Naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy gracz wybierze skina Hatsune Miku Sea wywala wszystkich z csa do pulpitu z wyjątkiem tego gracza, który wybrał skina, i jeszcze można wybrać trail przeznaczony dla vipa White Power nie posiadając go 😛 (nwm może tak ma być xD ale jest [VIP] )

😕

Edytowane przez Miverse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Miverse napisał:

Gdy gracz wybierze skina Hatsune Miku Sea wywala wszystkich z csa do pulpitu z wyjątkiem tego gracza, który wybrał skina, i jeszcze można wybrać trail przeznaczony dla vipa White Power nie posiadając go 😛 (nwm może tak ma być xD ale jest [VIP] )

😕

 

14 godzin temu, krzysiek12 napisał:

Gdy odbierzesz wszystkie 6 dni daily nie da się odebrać następnego. Piszę że nagroda jest dostępna ale nie ma żadnej do odebrania.

 

9 godzin temu, DanKos napisał:

kiedy obstawisz jakas sume na ruletce i wpisze sie rtv to zabiera monety w taki sposób mi zabrało 1000 monet

 

4 godziny temu, DraY napisał:

Komenda /hide nie ukrywa osób z innym modelem niż podstawowa mumia(być może też vipów)

Wszystko naprawione/poprawione

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 4 osoby na serwie i po wpisaniu retry respiło nas gdy zgineliśmy nie wiem czy tak ma byc czy to błąd

Po wpadnięciu gdzies gdzie zadaje nam dmg mozemy wpisac !style wybrac expmod (albo inny styl)i tepa nas na początek

Edytowane przez SebaSayian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The Boss napisał:

Mapa Deathrun_sahara_csgo wywala serwer a jest normalnie w puli map.

To, że raz wywaliło serwer podczas tej mapy, nie znaczy odrazu, że mapa wywala. Mapa była grana dużo razy i ani razu jej nie wyrzuciło.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności