Skocz do zawartości

[Q&A] #15 DonSalerii


Medve

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nikt się tego nie spodziewał, sporo czasu minęło, ale przyszedł czas na

kolejną odsłonę Q&A!

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f.gif.7bda810efe01a3000cdfaa55c7994f09.gif

 Nic się nie zmieniło, a nominowana osoba znowu jest opiekunem, ale tym razem nie jest nim opiekun przedszkola, a osoba, która nie raz już karała graczy FFA, lub COD MOD'A. Panie i Panowie, oto potężny @DonSalerii

Zasady się nie zmieniają, zadajecie pytania, a jak nie zapomnę, to może pojawią się odpowiedzi, powodzenia!

  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz przyszłość only awp?

Dlaczego jesteś simpem i ciągle przesiadujesz z @Esme na kanale?

Która godzina?

Masz szluga?

A ogień?

Dzięki to wszystko

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. CS:GO vs Metin?

2. Dlaczego jesteś tak słaby w cs i odpadłeś w pierwszej rundzie turnieju 1vs1?

3. Najbardziej irytujące osoby na codmod?

4. Co sądzisz o @RyKoS?

5. Co byś zmienił na codmod?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie o bycie SImpem wydaje się być najistotniejsze, no ale spróbujmy

Czy są jakieś ćwiczenia, na przykład na palce, jakie wykonujesz nie grając, po to aby zwiększyć swoją skuteczność podczas gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto był Twoją pierwszą telewizyjną miłością i czy nadal Ci się podoba?

2. Jaki jest Twój tajny taneczny ruch i czy możesz mi go pokazać? (Pleeeeease.)

3. Jeśli sam mógłbyś wybrać sobie imię, jak byś się nazywała i dlaczego?

4. Jeśli mógłbyś odwalać jeden nudny obowiązek przy pomocy magii, co być wybrała? (Pytanie bonusowe: Jak nazwałabyś zaklęcie?)

5. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, która trzymasz przy łóżku?

6. W świecie jakiego serialu chciałbyś żyć? A w jakim za żadne skarby?

7. Jaką najdziwniejszą rzecz zamówiłeś na Allegro?

8. Jaka jest najlepiej Ci znana wymówka na spóźnienie?

9. Masz ukryty talent? Pokażesz mi go teraz?

10. Jak nazwałbyś w dzieciństwie ukochaną zabawkę?

11. Gdybyś miał gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła?

12. Z jakim muzykiem albo zespołem chciałbyś pójść na imprezę?

13. Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw?

14. Jaki film zawsze wyciąga Cię z dołka?

15. Jaka jest Twoja ulubiona obciachowa piosenka?

16. Jeśli do końca życia miałbyś jeść jedną kanapkę, z czym by była?

17. Jak ubrałeś się najgorzej w życiu? I czy masz to na zdjęciu?

18. Gdybyś mógł ustanowić święto, jakie by ono było?

19. Bohaterką jakiej książki chciałbyś być?

20. Gdybyś mógł być w czymś najlepszy na świecie, co by to było?

Edytowane przez xfressh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku dziękuję @Suiryu za nominację. No nic lecimy:

@offen

Jak widzisz przyszłość only awp?-Nie widzę. Zrezygnowałem z posady opiekuna już jakiś czas temu. Serwer miał potencjał oraz dość ładnie go rozkręciliśmy jednak w tamtym momencie straciłem chęci do gry.

Dlaczego jesteś simpem i ciągle przesiadujesz z @Esme na kanale?- Nie jestem simpem -,- oraz nie przesiaduję z Esme tylko u Esme :D

Która godzina?- Aktualnie 22:39

Masz szluga?- Nie, ale mogę mieć

A ogień?- Nie, ale mogę mieć

Dzięki to wszystko- Również dziękuję ;)

@kulatoxx

Czy Cichy Zabójca faktycznie jest taki Cichy??- Nie

@Nyuu

Jak strzelać tak jak ty? Irytujace troche jak wychylam i dostaje banie nie wiadomo skąd xD- Jest masa programów które pomagają w strzelaniu wybierz sobie haha ;d

@DraY

1. CS:GO vs Metin?-CS:GO chociaż metin zawsze będzie w serduszku

2. Dlaczego jesteś tak słaby w cs i odpadłeś w pierwszej rundzie turnieju 1vs1?- Skoro twierdzisz, że jestem słaby to nie będę się kłócić. No cóż zdarza się słabszy dzień :)

3. Najbardziej irytujące osoby na codmod?- Każdy który myśli że jest nie wiadomo kim gdy wygra edycje i ma się za Boga bądź też osoba która wywyższa się ;d

4. Co sądzisz o @RyKoS?- W porządku chłopaczyna złego słowa nie powiem bo to co miał zrobić to zrobił lecz później chyba się troszkę odechciało 😜 

5. Co byś zmienił na codmod?- Szczerze powiem, że wszystko. Jest za dużo tego syfu na codzie. Wrzuciłbym wersje coda z końca roku 2016. Następnie założył temat co gracze chcą na tym serwerze zobaczyć jednak brałbym pod uwagę osoby które faktycznie mają jakieś pojęcie a nie grajków co siedzą 2-3 edycje i nic nie robią tylko narzekają ^^

@Wybuchowiec

Czy są jakieś ćwiczenia, na przykład na palce, jakie wykonujesz nie grając, po to aby zwiększyć swoją skuteczność podczas gry?- Nie. Po prostu odpalam gierkę jak będzie siadać to będzie jak nie to trudno ;d

@xfressh

1. Kto był Twoją pierwszą telewizyjną miłością i czy nadal Ci się podoba?- Yasmine Bleeth

2. Jaki jest Twój tajny taneczny ruch i czy możesz mi go pokazać? (Pleeeeease.)- Nie mam. Nie potrafię tańczyć

3. Jeśli sam mógłbyś wybrać sobie imię, jak byś się nazywała i dlaczego?- Artur bo król haha 

4. Jeśli mógłbyś odwalać jeden nudny obowiązek przy pomocy magii, co być wybrała? (Pytanie bonusowe: Jak nazwałabyś zaklęcie?)- Płacenia podatków. Nie mam pomysłu na nazwę zaklęcia. Możesz coś zaproponować ;d

5. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, która trzymasz przy łóżku?- Nic nie trzymam przy łóżku ;d

6. W świecie jakiego serialu chciałbyś żyć? A w jakim za żadne skarby?-Friends albo Lucyfer. Nie chciałbym w Stranger Things

7. Jaką najdziwniejszą rzecz zamówiłeś na Allegro?-Nie zamawiam przez Allegro

8. Jaka jest najlepiej Ci znana wymówka na spóźnienie?- Nie spóźniam się. Wole wyjść 5 minut wcześniej ;d

9. Masz ukryty talent? Pokażesz mi go teraz?- Brak talentu to też talent? Jak nie to niestety innego nie posiadam 

10. Jak nazwałbyś w dzieciństwie ukochaną zabawkę?- Nie miałem zabawek. Całe dzieciństwo spędziłem na boisku więc może Piłka haha 

11. Gdybyś miał gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła?- Jeszcze chwilka

12. Z jakim muzykiem albo zespołem chciałbyś pójść na imprezę?- Hmmm całym zespołem wytwórni QueQuality haha 

13. Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw?- Nie mam specjalnego tekstu. Zwykła gadka ;) 

14. Jaki film zawsze wyciąga Cię z dołka?- Nie oglądam filmów gdy mam doła. Zazwyczaj wychodzę na długie spacery to pomaga ;d. Chociaż jak już miałbym coś oglądać to jakąś komedie ;d

15. Jaka jest Twoja ulubiona obciachowa piosenka?-Klik

16. Jeśli do końca życia miałbyś jeść jedną kanapkę, z czym by była?- Kanapkę to nie ale bułeczka szpinakowa z jajeczkiem sałatką ogórkiem do tego jakiś ser i mogę jeść cały czas ;d

17. Jak ubrałeś się najgorzej w życiu? I czy masz to na zdjęciu?- Szczerze nie mam pojęcia. Wydaje mi się że były to pewnie jakieś zamszowe spodnie zielonego koloru do tego koszula w palmy. Nie mam zdjęcia niestety 😕 

18. Gdybyś mógł ustanowić święto, jakie by ono było?- Święto spokoju (Wolne od każdego i od wszystkiego haha). Najlepiej by trwało ono 6 dni w tygodniu i tak przez cały rok haha ;d

19. Bohaterką jakiej książki chciałbyś być?- Bohaterką to żadną ale bohaterem to Harry Potter 😜 

20. Gdybyś mógł być w czymś najlepszy na świecie, co by to było?-  Od małego chciałem być najlepszym piłkarzem tak więc pewnie to 

@Zireael Jaskółka 

Ulubione danie?- Pizza

Ulubiony program telewizyjny?- Nie oglądam telewizji ale niech będzie Comedy Central 

Twoja miłość? kto to ?- Ja sam haha

Ulubione zwierzeta? jakie ?- Pies ^^ 

Pozdrawiam- Również pozdrawiam.

Dziękuję raz jeszcze za nominacje oraz każdemu kto zadał pytanka za poświęcony czas i chęci ^^

Do dalszej zabawy chciałbym zaprosić jednego z wielu alkoholików których musimy znosić u nas czyli @Miverse

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Medve zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności