Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje za zabicie jednego zm 1 ap nic po za tym, a jako vip dostaje 2-3 ap za zabicie i również nic po za tym, gdy strzela w kogoś nie zabijając, nie dostaje ap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobrą propozycje, nie wiem czy ktoś już o tym mówił.

Chodzi mi o to, aby każdy nowy zombie (1 zombie i każdy kolejny zarażony) dostał na początek 1 knifa

Skoro Human ma na start zestaw bardzo pomocnych granatów to zombie z 1 knifem to całkiem dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym za tym ale w troszkę inny sposób otóż , dla pierwszego zm powinna być paka + 2 knife blink i to tylko tyle. ponieważ jak każdy na starcie i po zginięciu z zm będzie miał knife to wtedy automatycznie humani nie mogą biegać na wolnej przestrzeni, ale dla pierwszego zombie paka + 2x knife to świetny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby ewentualnie tylko pierwszy zm miał te KB. Jak wszyscy to skończy się zabawa, a tak pierwszy będzie miał trochę przestrzeni ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak proponuję dla pierwszego zm, paka + 2 knife blink, Oraz zwiększyć dmg bazooki. nikt jej nie kupuje ponieważ ma za mały dmg, z bliska prosto w cel zadaje 500 dmg, a obok celu z 250-300 max, Więc prosiłbym o zwiększenie dmg bazooki do 800-1000. poniżej załączam demko z servera (głosowanie graczy). 

 

Demko : http://www.speedyshare.com/nkUuy/Pytanie.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra ale czy jak jakis gracz bedzie miał w reku pake i PPM bedzie wybierał tryb jej rzucenia to co idzie za tym bedzie uzywał KB nawet tego nie chcąc robic... ja bym sie zastanowił chwile nad tym pomysłem i czy nie lepiej dac 1 ZM 5 sekund szalonego zombie aby dobrze trafił paka . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że gracze którzy kupują pro vipa nie kiedy szybko go tracą bo nie przestrzegają regulaminu odnośnie przerw. Ja mam taką propozycję aby usunąć ten bezlik ammo vipowi i dodać dodatkowe ammo do broni tzn. w m4 nie będzie 30 ammo tylko np. 200 i przeładowanie trwało by 5 sekund, wtedy skończyły by się skargi na pro vipy a gracze którzy kupili tą usługę nie wyrzucili by kasy w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś nie rozumie prostych zasad i regulaminu nie znaczy że my będziemy zmieniać daną usługe była nie raz dyskusja na ten temat i ten vip zostanie taki jaki jest a jeśli ktoś nie chce tracić pieniędzy to niech przestrzega zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem za tym. Zwykły gracz nie może wykorzystywać błędów, więc czemu jeszcze ułatwiać to s vipom. Już jest dość dobry. Jak trafi się anti to niech po prostu nie strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Ilonez ma racje :3 ułatwiać ProVipom grę? wystarczy według mnie bo one i tak są przesadzone  , ale teraz nawiąże do innego tematu - ponieważ zauważyłem że na tym ProVipie którego otrzymałem za zresetowanie sobie poziomu nie zadaje większych obrażeń oraz nie dostaje większej ilości experience (doświadczenia) potrzebnego do zdobycia wyższego poziomu i tak przy okazji mam takie pytano do was Ruskiee oraz do Ciebie Ilonez czy wy też tak macie ? zauważyliście to? czy nie? dla porównania dodam że bez ProVipa z tzw. Auto lamy (broni na 21 poziom o nazwie auto-sniper) zadawałem 205 obrażeń w głowę i po otrzymaniu ProVipa zadaję również tyle samo >.< . Nawiązując do punktów doświadczenia wcześniej (gdy nie miałem ProVipa) dostawałem w dzień (przed 22.00) 15 pkt. doświadczenia i teraz otrzymuję również tyle samo.... więc stąd moja prośba do Ciebie Karolu o sprawdzenie tego bo być może u mnie się coś popsuło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zangetsu ja też to zauważyłem expa dostaje się tyle samo na ProVipie jak bez ProVipa, oraz dmg jest taki sam.


Teraz nawiąże do postu Ruskiee... Ja za tym też nie jestem, ale można dodać do regulaminu, że osoba z ProVipem jeżeli zbieże antidotum to musi dać się zarazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, czemu musi. Zrobi się straszne zamieszanie. Anti przecież nie musi w kampie znaleźć, więc trzeba by było dodać, że musi się zarazić tylko gdy znajdzie anti w kampie z innym pro vipem. Strasznie to poplątane i nie sądzę by było konieczne. Szansa na taki przypadek jest dość mała, więc nie widzę sensu dalej się tym zajmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności