Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował wywalić mapcycle, o wiele lepiej się gra na zwykłych mapach niż w kółko te same 4.. 

Mapcycl jest i tak na FFa to tu zbędne , można zrobić tak jak wcześniej moim zdaniem lepiej 

 

Mapy do dodania:

de_hell

de_vertigo

cs_italy_32

de_kabul_32

de_dust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mapcycle będzie dalej, bo nie dodam vote, będą w kółko te same mapy. Mogę dodać nowe, ale do listy aktualnych map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ok ale za dużo tych map :D ze 3 nowe wystarczą :) 

z tym eldorade to się tam powinno zablokowac ale he i tak monza używać bo to nie mała mapa a ochrona i tak jest 5s

i jeszcze jakbys buźka dał polskie powody bana w amx :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są polskie wystarczy ustawić, amxmodmenu 2 strona bodajże 4 opcja i zmieniasz 1 lub 2 , 1 to chyba jezyk serwera, 2 to twoj. Klikasz 2 az wpadnie polish czy polski, i potem 3 akceptujesz.

 

Proponuje zamiast dawać na awp większe dmg, bo wystarczy strzelić w nogę (nie wiem czy to jest, ale wcześniej było) i leci 121 dmg. 

Odznakę z broni snajperskiej zmienić

 

Początkujący: Zwiększone dmg z awp o 10%              // Wymagane: 3 zabicia w jednej rundzie snajperka

Weteran: Zwiększone dmg z awp o 20%                    // Wymagane: 100 zabić z snajperki

Expert: Zwiększone dmg z awp o 35%                      // Wymagane: 300 zabić z snajperki, 3 zabicia w jednej rundzie w tym 1 HS

Profesjonalista: Zwiększone dmg z awp o 50%        // Wymagane: 500 zabić z snajperki, 5 zabić w jednej rundzie w tym 3 HS

 

I jak się da dodać nowe odznaki [2]

http://odznaki.cba.pl/72odznaki/bf2webdocs/badges5web.html

 

Początkujący: dostajesz noktowizor                  // Wymagane: 1500 zabić

Weteran: 1 dodatkowy podskok w powietrzu   // Wymagane: 3000 zabić

Expert: Ciche buty na nożu                            // Wymagane: 4000 zabić

Profesjonalista: Apteczka                             // Wymagane: 6000 zabić

 

Zaniżone bo jak ma być reset rankingu w ciągu miesiąca to się tak szybko tego nie wbije, 1/2/3 osoby max będą mieć profeske z tego.

 

[2] Płatny morderca

 

Początkujący: 500 $ co rundę             // Wymagane: 200 zabić, 4 zabicia z HS w rundzie

Weteran: 1000$ co rundę                  // Wymagane: 450 zabić, 5 zabicia z HS w rundzie

Expert: 2000$ co rundę                     // Wymagane: 700 zabić, 6 zabicia z HS w rundzie

Profesjonalista: 5000$ co rundę       // Wymagane: 1000 zabić, 8 zabicia z HS w rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ale zmiana odznak nie jest potrzebna :) wszyscy ogarniają ten system, który jest i niech zostanie tak :) nikt nie narzeka na to, bynajmniej ja nie słyszałem :) co do amx to tam się zmienia język i to nic nie daje  :/ same powody trza zmienić :) i reset co miesiąc jest ok a te odznaki to zostawmy tak jak jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienisz język automatycznie zmieniają ci się powody banów,

co do odznak chodzi mi tylko o snajperke bo ta co jest daje albo dgl albo awp darmowe ;) 

To niech coś to daje wiecej ;) a jeżeli ma znowu być większe dmg z awp to bezsens, lepiej dodać takie coś. Bo mówie wczesniej wystarczyło w nogę strzelić 121 dmg, gdy niektórzy mają jeszcze 110 hp, wiem bo są z 140 i ich trudniej zabić, ale tacy z 110 / 120 / 100 nie mają szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Siwy ok ale za dużo tych map :D ze 3 nowe wystarczą :)

z tym eldorade to się tam powinno zablokowac ale he i tak monza używać bo to nie mała mapa a ochrona i tak jest 5s

i jeszcze jakbys buźka dał polskie powody bana w amx :)

amx_langmenu i ustawiasz sobie polski język

 

Nie rozumiem o co ci chodzi z tym eldorado, chcesz żebym dodał blokadę HE tylko na małych mapach?

 

Ja bym też napisał od nowa VIP'a, bo ten z generatora troszke dziwnie czyta te flagi i według mnie lepiej byłoby rozpisać go troszkę porządniej. (ten kod z geenratora nie jest jakiś super przejrzysty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj blokadę na he na małych mapach, na eldorado jest taka drewniana ściana i jest na wprost respa tt i cti przez nią lecą skany, wgraj plugin który uniemożliwi rzucanie granatów i skanowanie w tamtym miejscu.

 

 

A co do vipa to możesz go zmienić, jak chcesz wiedzieć jakie ma bronie w menu to napisz mi na steam :D

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie odznaki z hp to moim zdaniem mały bezsens ;) Bo ona jest po to, aby dłużej żyć. Dajmy na to, że wyleci Ci 4 graczy i masz 100 hp to masz bardzo małe szanse, gdzie nawet trafisz w 2 hs to i tak Cię zabiją. A przy 140 masz większe szanse. I tak praktycznie kto nie używa kamizelki oraz hełmu to leci na hs . nawet przy 140 hp :D  Ale można coś zmienić z tą odznaką z awp. Bo ona taka trochę bezsensowna :P Nie wiem . Np, aby dawała odznaka, za awp trochę nie widzialnośći na niej :D np że za eksperta to 40% nie widzialności na awp ;P To już było by bardziej ciekawe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem . Np, aby dawała odznaka, za awp trochę nie widzialnośći na niej :D np że za eksperta to 40% nie widzialności na awp ;P To już było by bardziej ciekawe :D

Najwyżej jak ja napisałem, dmg z awp, bo mniejsza widoczność juz jest na kosie, jak sie zrobi na awp to gracze będą coraz częściej kampić, myśl logicznie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co można jeszcze dodać :D Ale co wy na to,aby adminowie mieli te ubrania z napisem z tyłu admin ?:P Bo w końcu jak się wchodzi na server to tylko słychać jest admin ? jest admin ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk co do pierwsze pomysłu jestem na tak, ale tez musimy uważać z pluginami, żeby nie zasyfiły serwa, albo coś nie poblokowały,

Do tego drugiego pomysłu to można go wprowadzić ale on nie jest konieczny :)

 

@@ medyk: nie no luz, to już zależy od buźki albo opiekuna :)

 

TRZEBA też wprowadzić żeby pisało kto jaki granat rzuca, bo teraz to ciężko nawet bana dać za flescha :/

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem tego drugiego :D Że 5 s masz na danie infa :P Sorry , ale jestem przyzwyczajony do dawania infa po śmierci :D Za dużo cs:go i miksów xd Tak trzeba uważać z tymi pluginami. Bo jak się zaśmieci to znów krasze itd będą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie wiem co można jeszcze dodać :D Ale co wy na to,aby adminowie mieli te ubrania z napisem z tyłu admin ?:P Bo w końcu jak się wchodzi na server to tylko słychać jest admin ? jest admin ? xD

Opada na 100%

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by nie resetowac co chwile odznak, bo duzo się nawkurzalem zeby je nabic i cieszyc sie nimi przysłowiowe 5 minut...

Edytowane przez -_-
Czyli wolałeś mieć zbugowany serwer na którym co chwile wywala błąd z ss'ami, nie działa neobans i crashuje serwer? ^ ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności