Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić noblock na stałe ponieważ jak jest FULL serwer i jest mapa np: de_ inferno to tero zanim się przepcha na banana i mija 15 sek, blokuje się do rzucania granatów itp xD

 

Kurde i z tym jest problem. Nie jakiś techniczny, a bardziej jak to powiedzieć, na stałe tego lepiej nie dodawać, bo wiele osób lubi się podsadzać. A wtedy byśmy im to zabronili. Można, by było to wydłużyć, ale sensu to nie ma, bo w dalszej części mapy też by się blokowali. A więc, jak na razie pomysł dobry, ale nie zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 15 osób nie chodzi bananem (czasami) i bym nic w tym temacie nie zmieniał 

@edit lecz bym proponował przedłużyć noblock o jakieś 5-7 sek ponieważ gdy ct idą na a (inferno) to tam nie kiedy się blokują ta jak na innych mapach

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 15 osób nie chodzi bananem (czasami) i bym nic w tym temacie nie zmieniał 

 

@edit lecz bym proponował przedłużyć noblock o jakieś 5-7 sek ponieważ gdy ct idą na a (inferno) to tam nie kiedy się blokują ta jak na innych mapach

 

Napisałam to w poście wcześniejszym, że wydłużenie nic nie da, bo w dalszych częściach mapy gracze by się blokowali.

 

 

*Przy okazji została skrócona komenda !noblock do !nb. (Dłuższa wersja jeszcze pozostała.) :D

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może byśmy zrobili turniej admini vs gracze tak jak to było zrobione na serwerze only dd2 w cs 1.6. Ja się pisze. Mamy bardzo dobrze grających adminów typu <Krypton,Kikens,Ja-eQQ,Mivers,Miles> a graczy by się znalazło.

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy zrobili turniej admini vs gracze tak jak to było zrobione na serwerze only dd2 w cs 1.6. Ja się pisze. Mamy bardzo dobrze grających adminów typu <Krypton,Kikens,Ja-eQQ,Mivers,Miles> a graczy by się znalazło.

 

Nie taki glupi pomysł, trzeba tylko jakis serwer no i team z graczy :)

 

Potwierdzam nie głupi pomysł. Niestety sami to musicie załatwić, bo ja nie mam czasu/głowy do tego teraz.

Jeśli byście to ogarnęli to miło by było gdybyście dodali jakiś temat o tym w dziale.

Nie wiem czy wam się to uda, bo nie wiem czy się zgracie, ale powodzenia. Jak najbardziej ZA!

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer mogę za free załatwić teraz pytanie czy będą jakieś nagrody bo gracze mi się pytają.

 

No nagrody za jeden mecz to chyba nie. Bo kazdy by chcial grac w tym meczu.

Nagrody to ewentualnie przy jakims turnieju, ale stworzenie turnieju to juz calkem inna sprawa.

 

Właśnie, właśnie.  @@Dexterovsky Dziękuję za dobre tego ujęcie. Naprawdę nie wiem czy było by to sensowne. Tylko 5 osób wybranych (pewnie przez adminów) by tam grało, więc moje oficjalne stanowisko to, że ja nie będę rozdawać vip'ów na prawo i lewo. Na serwerze owszem, ale meczyk poza to bardziej dla zabawy. Róbcie jak chcecie, ale ja się w to nie mieszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrac plugin na serwer blokujacy 1 z bs'ow gdy w ct jest mniej niz 4/5 osob (Ostatnimi czasy dosyc czesto tak jest i latanie po calej mapie 3v3 jest bez sensu).

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrac plugin na serwer blokujacy 1 z bs'ow gdy w ct jest mniej niz 4/5 osob (Ostatnimi czasy dosyc czesto tak jest i latanie po calej mapie 3v3 jest bez sensu).

 

Plugin dodany. :D

Prosiłabym o zgłaszanie wszelkich problemów tu albo na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie czasu na kupywanie broni do 5 sek. Obecne 15 sekund jest moim zdaniem ( jak ostatnio słyszałem na serwerze to i nie tylko moim) zbyt długie. Jest to serwer publiczny społecznosciowy i nie widze sensu tych 15 sek.

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te 15 sekund zostawił bo nie każdy umie kupować bronie jak pro gracze czyli bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie czasu na kupywanie broni do 5 sek. Obecne 15 sekund jest moim zdaniem ( jak ostatnio słyszałem na serwerze to i nie tylko moim) zbyt długie. Jest to serwer publiczny społecznosciowy i nie widze sensu tych 15 sek.

 

Ja bym te 15 sekund zostawił bo nie każdy umie kupować bronie jak pro gracze czyli bardzo szybko.

 

Zawsze mozna ustawic te 5 sek na probe, jak by nie pasowalo to mozna zmienić.

 

Albo ustawic na 10 sek.

 

Zostało ustawione na 6s.

 

Dodano możliwość resetowania wyników w tabeli (!rs) dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zamienić znowu jakaś mapę z cyklu np. inferno na Overpassa / Traina lub inne byle nie Cache bo już był :D

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/43255-dyskusja-zmiana-map/ <---- Tutaj jak coś piszemy o mapach. xD

 

Jeśli już byśmy rozmawiali o jakiejś zmianie to tylko i wyłącznie Inferno, ale maksymalnie na tydzień. 

 

Zrobię ankietę tu na forum. Chociaż ona będzie mniej brana pod uwagę przy zmianie, ale też będzie coś wnosiła. xD Oraz na serwerze. Może jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dodania do vipa granat zapalający lub molotov. I czy dało by się tak zrobić że co inna runda zmieniał by się zestaw granatów czyli "Flesh,Smoke,He" i w następnej "Flesh,Smoke,He,Molotov lub ten w ct czyli granat zapalający" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie totalnie zbedene, Vipa i tak stac na te wszystkie granaty to po pierwsze a po drugie i tak VIp posiada przewage dosyc duza nad zwyklym graczem. Jesli juz zmieniac cos z vipem to w druga strone( tzn. odejmowac vipowi rozne rzeczy) ale o tym juz byla mowa i vip ma taki zostac aby zachecac graczy do kupna.

Edytowane przez Dexterovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dodania do vipa granat zapalający lub molotov. I czy dało by się tak zrobić że co inna runda zmieniał by się zestaw granatów czyli "Flesh,Smoke,He" i w następnej "Flesh,Smoke,He,Molotov lub ten w ct czyli granat zapalający" .

 

Ładnie to opisał  niżej. 

Jak na razie zostaje taki jaki jest. Na każdym serwerze classic'a jest identyczny, więc nie wiem czy miałoby to sens, zmieniać coś co dobrze funkcjonuje.

 

Jak dla mnie totalnie zbedene, Vipa i tak stac na te wszystkie granaty to po pierwsze a po drugie i tak VIp posiada przewage dosyc duza nad zwyklym graczem. Jesli juz zmieniac cos z vipem to w druga strone( tzn. odejmowac vipowi rozne rzeczy) ale o tym juz byla mowa i vip ma taki zostac aby zachecac graczy do kupna.

 

Wielka przewaga, ale bądźmy realistami, właśnie takimi ulepszeniami wykurzamy graczy, bo tworzymy jakieś "czołgi", ale też musi mieć w sobie ten vip, żeby serwer mógł sam się utrzymywać. 

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja proponuję zmniejszyć życie vipa do 109 i dać w zamian hełm, dlaczego ? gdy jest 1vs1 na awp to ludzie się bulwersują co do 110 hp i co po niektórzy od razu wychodzą z serwera. Spotkałem się z jedną sytuacją w której gracz mówi "co to za gówno", moim zdaniem warto by było zmniejszyć HP vipa a w zamian dać mu hełm :)

@edit wiem że mała lecz wtedy vip leci na hita z AWP

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zmniejszyć życie vipa do 109 i dać w zamian hełm, dlaczego ? gdy jest 1vs1 na awp to ludzie się bulwersują co do 110 hp i co po niektórzy od razu wychodzą z serwera. Spotkałem się z jedną sytuacją w której gracz mówi "co to za gówno", moim zdaniem warto by było zmniejszyć HP vipa a w zamian dać mu hełm :)

109 a 110 to mała różnica.

Wieczorem dodam dyskusję na temat zmiany vip'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tyle problemów robicie z tym VIPem, az ostatnii pomyslalem nad jego zmiana xd moze vip ma 100hp i za hs ma +5hp i moze przekraczac maksymalny poziom zycia?

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może vip ma tylko 110hp granaty kevlar i 200 co rundę. Jak by było tak jak mówisz to by nikt nie grał na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności