Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Dlamnie mapa De_Nuke będzie najlepiej pasowała do serwera only DD2/MIRAGE/INFERNO/NUKE będzie najbardziej pasować bo gracze lubią bardzo mapę De_Nuke i jak najbardziej będę za wgraniem mapy na serwer De_Nuke chociarz by rozkręci się serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zbytnio za nuke. Dlaczego?

Mapa nuke jest bardzo CT. Wiadomo, jeśli CT nie ogarnia to TT wygra, ale jeśli będzie 10vs10 i np. Terro raszuje A to będą się blokować, a CT jeden spray i tyle. Wiem, że jest nb, ale każdy nie będzie tego bindować żeby zrashować jeden bs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @up za wyjaśnienie czemu nuke nie będzie nawet proponowane do aktualnej "wymiany" map.

Przeprowadzałam ostatnio vote na serwerze i większość chce cache, więc prawdopodobnie od lutego zamiast inferno będzie właśnie cache. W następnym miesiącu inna mapa zastąpi mirage, a i również w kolejnym miesiącu kolejna mapa zastąpi dd2.

 

@Edit

Zapraszam również do dalszego komentowania

http://forum.cs-classic.pl/topic/43255-dyskusja-zmiana-map/

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję wydłużenie czasu AFK. 60 sekund -> 90 lub 120. Po drugie często jest tak, że po rozpoczęciu się rundy (przy 10 sekundowym freeze time) mamy 15 sekund na opuszczenie respa. Czyli oznacza to, że mamy aż 5 sekund na to, żeby się ruszyć. Wystarczy wyjść do pulpitu po to, aby zmienić piosenkę, odpisać komuś na fb czy cokolwiek innego i już lądujemy na spec'u albo poza serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam, że jest limit na negev'a 1 na team, a m249 jest całkowicie zablokowane.

 

Proponuję dodać na rozgrzewce jeszcze kilka broni np. Dwie beretty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł żeby zmienić zestaw granatów dla VIP'ów  :P


 


Aktualny zestaw:


1x Granat Dymny


1x Granat błyskowo-hukowy


1x Granat wybuchający


 


 


Proponowany zestaw:


 


1x Granat wybuchający


1x Granat błyskowo-hukowy


1x Granat podpalający


1x Granat dymny


 


albo 


 


1x Granat Dymny


2x Granat błyskowo-hukowy


1x Granat wybuchający


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pomysł żeby zmienić zestaw granatów dla VIP'ów  :P

 

Aktualny zestaw:

1x Granat Dymny

1x Granat błyskowo-hukowy

1x Granat wybuchający

 

 

Proponowany zestaw:

 

1x Granat wybuchający

1x Granat błyskowo-hukowy

1x Granat podpalający

1x Granat dymny

 

albo 

 

1x Granat Dymny

2x Granat błyskowo-hukowy

1x Granat wybuchający

 

 

A może jeszcze dawać Wam m4 co runde? Bez sensu jest dobrze jak jest i tak VIP ma dużą przewagę na zwykłym graczem... Może zamiast zmieniać vipy lepiej zacząć od naprawy serwera (lagowanie, ciągłe wywalanie), i zrobieniu jakiejś reklamy bo ostatnio średnia graczy na serwerze to 4... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze dawać Wam m4 co runde? Bez sensu jest dobrze jak jest i tak VIP ma dużą przewagę na zwykłym graczem... Może zamiast zmieniać vipy lepiej zacząć od naprawy serwera (lagowanie, ciągłe wywalanie), i zrobieniu jakiejś reklamy bo ostatnio średnia graczy na serwerze to 4... 

 

Jakie lagi?

Ktoś coś mówił o tym? Po to jest forum, żeby informować o takich sytuacjach. Ja niestety ostatnio nie mogę przebywać 24h/dobę na serwerze, bo tak się po prostu nie da.

Prosiłabym, żebyś opisał co się wtedy dzieje, albo tu, albo mi na PW na forum. :D

Trzeba coś wiedzieć o problemach, żeby je rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem mapy de nuke.

Żeby jeszcze bardziej rozmaicić serwer i żeby dodać mapę de mirage mapa bardzo lubiana przez graczy wywalić 1 z map a zamienić na de mirage i żeby były na serwerze 4 mapy m.in.De Dust2,Inferno,nuke,Mirage...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem mapy de nuke.

Żeby jeszcze bardziej rozmaicić serwer i żeby dodać mapę de mirage mapa bardzo lubiana przez graczy wywalić 1 z map a zamienić na de mirage i żeby były na serwerze 4 mapy m.in.De Dust2,Inferno,nuke,Mirage...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Co do de_nuke.Moim zdaniem jest to zły pomysł, gracze ze słabszym komputerem mają tam małe fps, co spowoduje że owi gracze niechętnie będą na niej grali.(oczywiście chodzi mi o nową wersję).Jeśli chodzi o de_mirage jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem mapy de nuke.

Żeby jeszcze bardziej rozmaicić serwer i żeby dodać mapę de mirage mapa bardzo lubiana przez graczy wywalić 1 z map a zamienić na de mirage i żeby były na serwerze 4 mapy m.in.De Dust2,Inferno,nuke,Mirage...

 

Przekierowuje do tego tematu. http://forum.cs-classic.pl/topic/43255-dyskusja-zmiana-map/   Aktualnie na serwerze jest cykl map (dd2, mirage, cache). W kolejnym miesiącu ma się zmienić mapa mirage na wybraną przez graczy. 

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem mapy de nuke.

Żeby jeszcze bardziej rozmaicić serwer i żeby dodać mapę de mirage mapa bardzo lubiana przez graczy wywalić 1 z map a zamienić na de mirage i żeby były na serwerze 4 mapy m.in.De Dust2,Inferno,nuke,Mirage...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Administrator sieci ( -_- ) nie zezwala na dodanie 4 mapy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi granatami to w sumie racja i tak macie dużą przewagę ;)

A co do nuke to duzo graczy teraz ma problemy z fpsami na tej mapie ( łącznie ze mną ).

No w sumie masz racje z VIP'em, a co do nuke, moim zdaniem mapa de_nuke to mapa CT :P więc nie wiem czy to ma sens :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to granatów to dawanie VIP'om jeszcze więcej jest przesadzone.

 

Nuke jest całkiem słabym pomysłem bo na chwilę obecną duża część graczy ma ogromne spadki FPS + mapa CT

 

A ściągnięcie limitów na Negeva jest okropnym pomysłem. Zobaczycie kiedy przynajmniej 4 graczy sobie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to granatów to dawanie VIP'om jeszcze więcej jest przesadzone.

 

Nuke jest całkiem słabym pomysłem bo na chwilę obecną duża część graczy ma ogromne spadki FPS + mapa CT

 

A ściągnięcie limitów na Negeva jest okropnym pomysłem. Zobaczycie kiedy przynajmniej 4 graczy sobie kupi.

Vip jak narazie jest i tak "czołgiem" granaty zostaną takie jakie są (w pierwszej po ct można kupić fiveseven, hełm i lecisz, a reszta pada XD ) . Można coś w nim zmienić, ale co?

 

Nuke pewnie nie zostanie wprowadzony do cyklu przez spadki fps'ów u wielu graczy(może coś zmienią), mogłabym zadecydować, że dodajemy cache, ja tam nie mam spadków, ale trzeba popatrzeć na dobro ogółu. Nie można wprowadzić czegoś co jest tylko dla części.

 

Limitu już dawno nie ma i jeszcze nie widziałam armii negev'ów. Nie każdy może o tym wiedzieć, ale jak narazie nie jest to, aż tak bardzo uciążliwe.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuje zrobić noblock na stałe ponieważ jak jest FULL serwer i jest mapa np: de_ inferno to tero zanim się przepcha na banana i mija 15 sek, blokuje się do rzucania granatów itp xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności