Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak gracze jeszcze mogą kupić negeva. Sytuacja z dzisiaj,  gdy admin wychodzi laba i nie przestrzeganie regulaminu. 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1439758665__2015-08-16_00003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu m4 i ak bo za dużo osób tym gra. Odsyłam do postów wyżej, decyzja zapadła więcej broni nie będzie blokowanej.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie cos z tymi dziecimi na serwerze bo przeciez sie grac nie da....

 

Staramy się banować/wyrzucać/mutować osoby które przeszkadzają Wam w rozgrywce jednakże nie ma na serwerze adminów 24/7 najlepiej by było jakbyś zgłaszał takowe osoby w momencie gdy nie ma admina np. mi poprzez napisane na Steam i w razie możliwości postaram się na serwer przyjść i pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Brock to zbyt nie pomoże bo dzieci nadal będą wchodzić nawet jak ich kickniesz :P A tak wgl to jest Cs Go nie source przecież jeżeli nie ma admina to możesz sam sobie ich pomutować :)

Edytowane przez Black eye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak można by przemyśleć wprowadzenie votekick, a osoby które nadużywały by tego w znacznym stopniu były by banowane np. na 3 dni 

votekick odpada na 100% byłby nadużywany. Dzieci jak tylko na serwerze są i nie przestrzegają regulaminu są jak najszybciej usuwane. Najlepszy przykład to FIdos i nostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Votekick odpada myślę, że każdy z Was kiedyś wiedział jakie z tym były zabawy jak i "manipulacje" aby wyrzucić niewinnych graczy stąd takich sytuacji nie chcę na serwerze. 

 

W przypadku braku admina wszelkie kłopoty można zgłosić na: 

  • Forum ~ pisząc skargę bądź na SB ewentualnie pisząc do mnie prywatną wiadomość (Mam powiadomienia na telefonie i zawsze widzę czyjąś wiadomość)
  • TS3 ~ można przyjść i wezwać admina jeżeli aktualnie przebywa, a ja jestem można, że non stop.
  • Steam ~ można dodać adminów do znajomych i ich powiadomić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=75tu jest lista adminów, trzeba do niej dodać opiekunkę serwera i jest. Każdy powinien mieć w profilu steam'a więc nie ma problemu z kontaktem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@up jak trzeba to mogę wytłumaczyć na tsie jak to zrobić :>

 

@edit pewka, jak sie złapiemy na steam/tsie (co nie jest trudne xd) to służę pomocą ^^

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już temat wcześniej był ale poruszę go znowu mianowicie o dodanie jeszcze jednej mapy, serwer ma już swoich graczy więc może na próbę dodajmy jeszcze jedną mapę zróbmy głosowanie, jeżeli się Administracja zgodzi. 

Ja proponuje wybrać pomiędzy Nuke, Cache i Overpass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chce znowu poruszyć temat rozgrzewki

 

Po 1. Będą inne rozgrzewki, tak jak było pisane wcześniej?

 

a może dodać tak szymczoki na czas rozgrzewki? bo te granaty, kosy i digle są nudne

 

Po 2. Można coś zrobić z bugiem na rozgrzewkach. Po zabiciu pierwszej osoby na rozgrzewce wszystkich przenosi na resp.  Jest to dosyć wkurzające, gdyż my się tu strzelamy a tu przenosi na resp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności