Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprawdzeniu pokazywało, że nie jest votekick dostępny dla graczy, nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, a po poproszeniu pewnego gracza na serwerze o zrobienie votekick powiedział, że nie może, jest zablokowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny konkurs 

 

Czy jako następny konkurs chcielibyście aby był on dla największego nerda? ~ choć podobno takowy konkurs na tej sieci już występował to ewentualnie na osobę która będzie miała najwięcej asyst ?   :D zobaczymy kto gra drużynowo.  To jest o wiele bardziej prostsze niż aktualny konkurs, a chciałabym aby każdy miał szansę. 

 

 

Jakby ktoś nie widział wciąż trwa konkurs na TOP 3 w rankingu, jeżeli chcesz wiedzieć więcej: 

 

Kliknij mnie!

 

 

Czekam na wasze opinie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś konkurs na TOP asysty i był to jeden z najgorszych konkursów ze względu na to, że gracze podpuszczali współzawodników, nie podawali info, wprowadzali specjalnie w błąd, obijali i specjalnie dawali się zabijać by mieć asysty. Teamplay zanikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten pomysł.

 

Ale i tak większość graczy nie czyta forum, więc nawet by o tym nie wiedzieli.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten pomysł.

 

Ale i tak większość graczy nie czyta forum, więc nawet by o tym nie wiedzieli.

 

Dlatego chciałam dodać aby taka informacja pojawiała się w grze lub dodatkowo aby były do konkursu zapisy gdzie swą kandydaturę trzeba by było wpisać na forum pod tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może was zdziwię taką propozycją ale myślę że dobrze by było zablokować słyna broń mistrzów "P90". Pewnie pomyślicie "Dlaczego ?" otóż sprawa wygląda tak a nie inaczej podczasz gry zawsze znajdzie się miłośnik tej broni lecz większości graczy się to nie podoba i przez to powstaje "Konflikt" I przez większość czasu na serwerze są wzywiska kłótnie kto jest unskillem itp. Więc myślę że po zablokowaniu tej broni takie konflikty już nie będą się zdarzać 

 

 

 

 

Jeżeli jesteś za tym możesz dam mi łapkę Cześć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat z tym nie zgadzam, p90 to słaba broń, ratuję ją tylko większa ilość ammo. Bardziej była bym z pomysłem, żeby zablokować negeva, albo chociaż limit 1 na team, bo czasami trudno się gra jak wyjdzie takich 5 na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwko P90 da rade wygrać, tylko jak ci 5 osób raszuje z nimi to po tobie. Nie zgadzam się z tobą Kasia. Negev kosztuje 5700, a to trochę trzeba zbierać. W dodatku negev jest ciężki i wolno się z nim biega. Wolałbym zablokować albo ustawić limit na pro90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zablokujcie i bizona w końcu też ma dużo ammo i łatwo z nim rashować. Może od razu wszystkie pm zablokujcie na serwerze?

Nie zgadzam się z zablokowaniem i limitem na p90

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zablokowanie negeva i m249 tu juz jest trochę przesada . Z zablokowaniem autocampy sie zgadzam ale z negevem nie koniecznie . Broń jak każda inna to jest serwer nie wszyscy chcą tu grać ma poważnie od tego są mixy . Jeżeli tak bedziemy to tego podchodzić ( bo ktoś z tym wymiata xd ) to powinniiśmy zablokować p90 i bizona no bez przesady na serwerze mamy sie bawić a nie wszystko zaraz blokować .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w tym tempie za miesiąc może dwa to tylko będzie można kupić teca i fiveseven bo wszystko zablokujecie :x. Jak będziecie blokować każdą broń to nie będzie miała sensu gra i gracze uciekną z serwera. Nie próbujcie zmieniać serwera na siłe ;/.

Edytowane przez ziomm
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok autokampy i negev wystarczą jak zablokujecie więcej broni to na serio będzie coraz więcej spamów z blokowaniem - "bo ta broń jest za mocna" itp. Jak zablokujecie P90 to i równie dobrze możecie zablokować i ak :X. 

A zapewne i tak za miesiąc będzie taki pomysł, żeby VIP miał odblokowane wszystkie bronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z pewnością VIP nie będzie miał takiej możliwości jak i więcej oprócz prócz auto snajperki oraz negeva zablokowanych broni nie będzie. 

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienia serwera na tic 128 jest nie możliwe na chwilę obecną. Serwer musiałby zarabiać na siebie o wiele więcej niż obecnie jak i ze zmianą wiązałaby się spoera strata graczy ze względu na zmianę wtedy IP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamieć mapę de_dust2 na mape de_cache? bądź dodać ją jako czwartą mapę, myślę że to by się graczom spodobało

Było wałkowane tyle czasu.. Nie będzie zmiany map i tyle. Opiekun podejmował już ostateczną decyzję dotyczącą map.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy pozostaną takie jakie są.

Nie da sie dogodzić każdemu, wczesniej padła propozycja aby Inferno zamienić na np. Cache, a teraz Ty składasz propozcuje zamiany Dust'a to pewnie następna osoba bedzie proponowala zmianę Mirage.

Uważam, ze najlepiej zostawić tak jak jest, każdy stały bywalec przyzwyczaił sie do tych map na swoj sposob i tak gra stad tez postanowiłam nie zmienić tych map, a dodanie kolejnej odpada ~ decyzja Karola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wnosze o usuniecie Vipowi 10 hp bo to przesada jest jak dostaje 105 czy 108 i zyje dalej

Było już wiele dyskusji na temat vipa i tych 110hp. Jak masz jakiś dobry pomysł czym zastąpić te hp to wal śmiało. Ludzie zapłacili za vipa no i chyba nie będą zadowoleni jak ktoś im zabierze te 10 hp :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności