Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Zeus może zostać nawet nie odnawiając się, zabawa świetna jak dla mnie.

 

Co do scout'a to może być, niektórzy nauczą się z tego strzelać, można spróbować no i tak to tylko rozgrzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić plugin resetscore, bo to typowy plugin dla ...... co grać nie potrafią i co rundę mając staty 0-0-1 resetują staty przy okazji zaśmiecając chat. Jeśli ma zostać to tylko dla Adminów i Vipów.

 

AFK Manager- zwiększyć czas wywalania, bo w tej chwili jest chyba 30s (będąc martwym nie można pójść szybko do kibla :D). Jak da radę niech wywala na specta, a później z serwera, jeśli nie to zwiększyć czas do 120/180s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afk manager do 90s???

 

Właśnie wyszedłem z serwera i sytuacja wygląda teraz tak.

 

Po śmierci po upływie ok.30s rozpoczyna się 30s odliczanie z informacją, że jeśli się nie ruszysz zostaniesz przeniesiony na specta i w tym momencie cokolwiek by się nie robiło i tak zostajesz wrzucony na tego specta. Robi się to denerwujące jak się runda przedłuża i co chwile musisz wracać.

 

Dlatego jeśli jest ustawione na 90s, to proponuję zwiększyć to do 270s.

 

 

@up Widzę, że plugin poprawiony w chwili kiedy pisałem posta.

 

Tak czy siak 90s to za mało zwłaszcza, że runda trwa 120s+ 45s wybuch bomby, więc moja ostatnia propozycja jest taka, by plugin wywalał po 180s.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś  z tym AFK menager'em jest nie halo, bo osoby które zginą jako pierwsze zanim zacznie się kolejna runda zostają przeniesione do specta (pokazuje się okno z odliczaniem czasu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal występuje ten błąd. Nawet po zmianie mapy nadal to występuje. 

 

@Edit 

Po zmianie mapy wszystko wróciło do poprzedniego stanu :D

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest mały problem z serwerem.

Po raz 2 leci mapa de_dust 2 oraz odblokowane są opcje głosowania na zmianę mapy jak i wyrzucenie gracza przez menu.

Trochę się zdziwiłem gdy gracze chcieli wymieszać drużyny.

Dodatkowo nie wiem czy to coś z serwerem czy było zmieniane, ale mapa zmienia się dopiero po 13 wygranych rundach, a nie po 11 jak było zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy znacie jakieś modyfikację, którą chcielibyście zobaczyć na serwerze? Która by urozmaiciła grę?

Mówię z góry, że zmiana modeli nie wchodzi w grę ~ za modele skinów banują serwery, a modele postaci są wciąż nie dopracowane po aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fajna serwerownia ale ten wasz vip kaleczy trochę

mimo to mam propozycje dla serwerowni 

mogę za sponsorować nowy serwer i go opłacać w 100% ale kilka warunków

serwer TP 17-18 slotów standardowe mapy ESL cache dd2 inf mirage cobl nuk

bez nie potrzebnych pluginów

bez znaczącego auto balansu który na niektórych serwerowniach miota graczami na lewo i prawo 

admin - darmowy ale dla graczy 20+ głównym powodem jest doświadczenie adminowania 16 latków a 20+ zresztą sam jestem starej daty graczem który ma już 28 wiosenek na karku wiec pamiętam większość wersji cs-a

i to co najbardziej istotne vip - płatny ale nie z waszymi bostami do hp $ itp itd

tzn dający tylko rezerwacje slota i możliwość wybrania strony..

czemu tak a nie inaczej głownie z doświadczenia.. serwer nie dla zarobku tylko dla gry/graczy

myślałem o złożeniu własnej serwerowni na wzór starych dobrych czasów gdzie taki serwer był zawsze strzałem w 10 i nie było godziny by nie był full + zawsze wykupione wszystkie możliwe rezerwacje slota co utrzymywało serwer samo w sobie..

mimo to ja sam nigdy nie konfigurowałem serwerów to tez uczenie się teraz trochę by mi zajęło

dlatego szukam odpowiedniej serwerowni która postawi mi odpowiedni serwer

ja oczekuje tylko ustawienia go w odpowiedni sposób i dostęp do admina w grze

w zamian opłacam serwer i mam możliwości ściągnięcia na serwerownie graczy co prawda trochę starszych od średniej serwerowni alle ma to swój urok i całkiem inny poziom rozgrywek i kultury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny tego. jest dobrze jak jest 1 afka na team(vipy mogą kupić awke nawet jak jest w teamie.) mozna jedynie zwiekszyc do 2 ale nie wiecej.

Edytowane przez Motresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności