Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie rundy tak jak są na faceit -> 1;45 i paka 0;35 albo tak jak na mmach -> 2:00 i paka 0;45. Bo 3 minuty to gruba przesada, bez sensu jak runda trwa tak długo

 

Co do vipa, tego vipa i tak nikt nie kupuje tylko admini go mają bo jest zapewne za darmo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy admin musi opłacić składkę więc ten VIP i tak nie jest dla nich darmowy. Podobnie jeśli nowo przyjęty admin wykupił niedawno VIP'a to nie musi opłacać składki.

Poza tym z tego co wiem jest kilka osób, które kupują VIP'a :)

 

Co do rund zgadzam się, powinny być nieco krótsze. Myślę, że 2.00 lub 2.30 będzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie rundy tak jak są na faceit -> 1;45 i paka 0;35 albo tak jak na mmach -> 2:00 i paka 0;45. Bo 3 minuty to gruba przesada, bez sensu jak runda trwa tak długo

 

Co do vipa, tego vipa i tak nikt nie kupuje tylko admini go mają bo jest zapewne za darmo ^^

Na 2 minuty i 45 sekund godzę się spokojnie, ale na zasady faceita nie.

 

To nie jest rozgrywka 5v5 na wyższym poziomie, ct czasami nie jest w stanie odbić bsa w 45 sekund ze względu na to, że jest za dużo terro, a co by dopiero zrobili w 35 sekund.

Również tyczy się to odwrotności terro - ct przy wchodzeniu na bsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 minuty i 45 sekund godzę się spokojnie, ale na zasady faceita nie.

 

To nie jest rozgrywka 5v5 na wyższym poziomie, ct czasami nie jest w stanie odbić bsa w 45 sekund ze względu na to, że jest za dużo terro, a co by dopiero zrobili w 35 sekund.

Również tyczy się to odwrotności terro - ct przy wchodzeniu na bsy.

 

No i elegancko runda 2 minuty paka 45 sekund i każdy będzie szczęśliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Zmiany 28.06.2015 <<<

 

 

Czas rudny zostanie zmniejszony do 2:00 z 3:00,

Czas paki 0:45 ~ domyślne ustawienie

Ilość rund zostanie zwiększona do 22 z 20

 

 

>>> Do Adminów <<<

 

Zostanie przywrócone ponowne widzenie graczy po śmierci. W przypadku kiedy się dowiem o podpowiadaniu odbieram natychmoast admina. To ma służyć to ewentualnego łapania cheaterów, a nie ułatwiania gry. 

 

 

A przynajmniej powinno tak działać. :D Jeżeli nie to proszę mi wybaczyć, uczę się dopiero tego wszystkiego. 

Edytowane przez Besi523
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Do Adminów <<<

 

Zostanie przywrócone ponowne widzenie graczy po śmierci. W przypadku kiedy się dowiem o podpowiadaniu odbieram natychmoast admina. To ma służyć to ewentualnego łapania cheaterów, a nie ułatwiania gry. 

Takie widzenie graczy z drużyny przeciwnej nie ogranicza trochę admina w komunikacji ze swoją drużyną? Admin powiedzmy usłyszy kogoś za ścianą jakieś kroki, ale w sumie nie może podpowiedzieć bo teoretycznie widzi go na mapie :/ Według mnie do łapania cheatów jest spect. Jak admin dostaje zgłoszenie o cheaterze, przechodzi na specta a nie czeka do śmierci i dopiero na niego patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie widzenie graczy z drużyny przeciwnej nie ogranicza trochę admina w komunikacji ze swoją drużyną? Admin powiedzmy usłyszy kogoś za ścianą jakieś kroki, ale w sumie nie może podpowiedzieć bo teoretycznie widzi go na mapie :/ Według mnie do łapania cheatów jest spect. Jak admin dostaje zgłoszenie o cheaterze, przechodzi na specta a nie czeka do śmierci i dopiero na niego patrzy :)

W pełni się zgadzam. Trochę to bez sensu. 

 

@edit

 

 

>>> Zmiany 28.06.2015 <<<

 

 

Czas rudny zostanie zmniejszony do 2:00 z 3:00,

Czas paki 0:45 ~ domyślne ustawienie

Ilość rund zostanie zwiększona do 22 z 20

 

2 minuty dla 20 graczy to będzie za mało. Mogę się założyć, że po jakimś czasie, będzie płacz o zwiększenie czasu. 

Zastanawiam się tylko, czemu zmieniliście na 2 minuty, a nie na 2,45, tak jak to było sugerowane, a nawet akceptowane.

Edytowane przez Splade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie jest to ograniczenie, ale jeżeli faktycznie słyszy nie zabraniam wtedy powiedzieć. Kiedy jeszcze nie byłam tutaj opiekunem, a jedynie adminem to inni admini mówili chamskie informacje swoim gdzie znajdowali się DOKŁADNIE. Ja chciałam tą opcje i tak sobie jako opiekunowi przywrócić, ale nie adminom jednak zostałam o to poproszona i zdecydowałam, że przywrócę też i im.

 

Przechodzenie na specta nie wystarczy, zawsze widzenie przeciwników jest dla nas łatwiejsze aby zobaczyć czy ktoś celuje przez ścianę/smoke itp. Dlatego uważam, że przyda się ponowne przywrócenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. Trochę to bez sensu. 

 

@edit

 

 

 

2 minuty dla 20 graczy to będzie za mało. Mogę się założyć, że po jakimś czasie, będzie płacz o zwiększenie czasu. 

Zastanawiam się tylko, czemu zmieniliście na 2 minuty, a nie na 2,45, tak jak to było sugerowane, a nawet akceptowane.

 

2 minuty jest idealnie, i tak wiekszosc pada do 1 min, a nie chodzilo o 2,45 tylko o 2 minuty runda i 45 sekund paka ;x

 

@Edit

Mam pytanie co do konkursu, jeżeli ktoś będzie top 3 a nie będzie chciał nagrody?

Edytowane przez Sziroki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty jest idealnie, i tak wiekszosc pada do 1 min, a nie chodzilo o 2,45 tylko o 2 minuty runda i 45 sekund paka ;x

 

@Edit

Mam pytanie co do konkursu, jeżeli ktoś będzie top 3 a nie będzie chciał nagrody?

Aha, no chyba, że tak. Ale i tak mogę się założyć, że za jakiś czas będzie płacz o ten czas. ;D

Co do konkursu: jak nie chcesz, to możesz nie brać ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty jest idealnie, i tak wiekszosc pada do 1 min, a nie chodzilo o 2,45 tylko o 2 minuty runda i 45 sekund paka ;x

 

@Edit

Mam pytanie co do konkursu, jeżeli ktoś będzie top 3 a nie będzie chciał nagrody?

 

Jeżeli nie wyrazisz takiej ochoty to zwyczajnie nagrody nie dostaniesz, a przejdzie ona na następną osobę. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs 1 vs 1 na aim mapie. Otworzymy zapisy, zbierzemy chętnych, wylosujemy pary. Po walce wynik zostanie zapisany na forum. Zwycięzcy pierwszej rundy będą brały udział w losowaniu do rundy drugiej i tak aż do finału.

Nagrodę można ustalić w późniejszym terminie np.

Udział w konkursie mogą brać osoby z naszej sieci posiadające CS GO.
 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs 1 vs 1 na aim mapie. Otworzymy zapisy, zbierzemy chętnych, wylosujemy pary. Po walce wynik zostanie zapisany na forum. Zwycięzcy pierwszej rundy będą brały udział w losowaniu do rundy drugiej i tak aż do finału.

Nagrodę można ustalić w późniejszym terminie np.

Udział w konkursie mogą brać osoby z naszej sieci posiadające CS GO.

 

Co wy na to?

 

Problem w tym, że nie posiadamy (a  przynajmniej nic mi nie wiadomo) serwera aim. Sam pomysł nie jest zły jednak wtedy prawda jest taka, że w przypadku kiedy zgłosiłoby się więcej osób trzeba by było poświęcić na sporo czasu i nadzorować to w przynajmniej dwie osoby.  Jednak tak jak mówię twój pomysł nie jest wykonywalny pod względem technicznym. 

 

@Edit Zmienianie na cały dzień na mapę aim też nie jest dobrym według mnie pomysłem bo wtedy gracze muszą szukać innego serwera aby pograć na swoich "ulubionych" mapach.

Edytowane przez Besi523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besi, jest takie coś jak freegamehosting. W temacie z konkursem byłby też mini poradnik jak zrobić serwer z aim mapą. Tam wystarczy tylko wybrać ilość slotów, typ serwera i mapę - cała filozofia. 

Jeden z pary zrobiłby taki serwer na 2 osoby i podałby IP dla drugiej. 

Rozegraliby tam mecz, a na końcu zrobiliby screena wyniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinien zostać zmieniony regulamin. Obecny jest zbyt surowy, jest to chyba serwer o najbardziej „zaostrzonym rygorze” w internetach. Counter Strike jest to gra w której ludzie się spinali, spinają i będą spinać i właśnie dlatego go kocham :D. Nie rozumiem dlaczego w regulaminie jest zakaz używania wulgaryzmów. W całej mojej „karierze” po raz pierwszy się z czymś takim spotkałem. Myślę że powiedzenie „ja pier**le jaki fart”, „ku**a plantuj to” jest normalne i nie rozumiem dlaczego jest to karane. Chcecie żeby na serwerze nie było burdelu, spoko rozumiem to i szanuje lecz uważam że tym regulaminem jeszcze częściej są wymuszane spiny na linii gracz-admin. Moim zdaniem głownym powodem tego są admini (oczywiście nie wszyscy, jest ich jeszcze 2 ^^), ponieważ gdy admin banuje kogoś za napisanie „ja pierd**e” to gracz się jeszcze bardziej denerwuje, niby złamał regulamin ale czy od razu należy go karać aż banem? Ban przeminie a on wróci jeszcze bardziej wkurzony... Wczoraj grałem na innym serwerze, typek gadał bez mutacji przez mikro, dostał muta, odezwał się wulgarnie do admina (say), dostał gaga. I co? I już nic nie zrobi, bo nawet nie może nic napisać. Na Cs-Classic to już się dostaje bana za gadanie bez mutacji :x. Nie chcę żeby dopuszczalne było wyzywanie innych graczy, tylko chodzi mi o możliwość używania wulgaryzmów w granicach dobrego smaku. Spin na linii gracz-gracz już praktycznie nie ma. Podam na własnym przykładzie. Wyzywałem się z 3 dni z pewnym graczem od najgorszych, a teraz razem pykamy faceity. Niech admini nie biorą wszystkiego na poważnie, tyczy się to najbardziej Kropki (ostatnio mi chciałeś dać bana za napisanie słowa "gówno", chłopie czasami trzeba trochę wyluzować :v). Na koniec chciałem powiedzieć że uważam że admini za często banują. Prawie zawsze mając parę kar do wyboru, z niewiadomych przyczyn wybierając bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem regulamin bardzo dobry bo się dzikusy rozszalały na serwerze jak było luźno. Jak się nie potrafi grać spokojnie i opanować emocji to się nie gra. Tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinien zostać zmieniony regulamin. Obecny jest zbyt surowy, jest to chyba serwer o najbardziej „zaostrzonym rygorze” w internetach. Counter Strike jest to gra w której ludzie się spinali, spinają i będą spinać i właśnie dlatego go kocham :D. Nie rozumiem dlaczego w regulaminie jest zakaz używania wulgaryzmów. W całej mojej „karierze” po raz pierwszy się z czymś takim spotkałem. Myślę że powiedzenie „ja pier**le jaki fart”, „ku**a plantuj to” jest normalne i nie rozumiem dlaczego jest to karane. Chcecie żeby na serwerze nie było burdelu, spoko rozumiem to i szanuje lecz uważam że tym regulaminem jeszcze częściej są wymuszane spiny na linii gracz-admin. Moim zdaniem głownym powodem tego są admini (oczywiście nie wszyscy, jest ich jeszcze 2 ^^), ponieważ gdy admin banuje kogoś za napisanie „ja pierd**e” to gracz się jeszcze bardziej denerwuje, niby złamał regulamin ale czy od razu należy go karać aż banem? Ban przeminie a on wróci jeszcze bardziej wkurzony... Wczoraj grałem na innym serwerze, typek gadał bez mutacji przez mikro, dostał muta, odezwał się wulgarnie do admina (say), dostał gaga. I co? I już nic nie zrobi, bo nawet nie może nic napisać. Na Cs-Classic to już się dostaje bana za gadanie bez mutacji :x. Nie chcę żeby dopuszczalne było wyzywanie innych graczy, tylko chodzi mi o możliwość używania wulgaryzmów w granicach dobrego smaku. Spin na linii gracz-gracz już praktycznie nie ma. Podam na własnym przykładzie. Wyzywałem się z 3 dni z pewnym graczem od najgorszych, a teraz razem pykamy faceity. Niech admini nie biorą wszystkiego na poważnie, tyczy się to najbardziej Kropki (ostatnio mi chciałeś dać bana za napisanie słowa "gówno", chłopie czasami trzeba trochę wyluzować :v). Na koniec chciałem powiedzieć że uważam że admini za często banują. Prawie zawsze mając parę kar do wyboru, z niewiadomych przyczyn wybierając bana.

regulamin jest dobry i nie trzeba go zmieniać.bardziej martwi mnie fakt że to gracze nie stosują się do regulaminu po prostu robią co chcą (ty jesteś idealnym tego przykładem)regulamin musi być surowy bo inaczej się niczego nie nauczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin pozostanie bez zmian.

 

Nie wiem od kiedy Ty grasz jednak wcześniej na serwerze panował chaos i to nie mały. Gracze robili i mówili co im się podobało, a to psuło całą przyjemność z grania gdzie nawet zanim dostałam opiekuna sama mało kiedy tam zaglądałam ~ Dlatego napisałam nowy regulamin zaczynając się zajmować tym aby tego się pozbyć. Na dzień dzisiejszy na serwerze panuje już spokój i nie trzeba kurczowo trzymać się tego regulaminu. Wiadomo każdy sobie będzie przeklinał czasem dlatego jest upomnienie w momencie jak ktoś będzie przesadzał to takiemu panu/pani dziękujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Zmienić mapę Inferno na Cache lub Season ponieważ najmniejsza aktywność graczy na serwerze przeważnie jest właśnie na inferno

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwny Cache. Mapy powinny zostać takie jakie są, a spadki nie są głównie spowodowane  przez Inferno. Sam wczoraj jak grałem na dd2 czy mirage to ledwo było po 3 osoby w teamie. Więc to na pewno nie wina inferno i po co od razu wychodzić z inicjatywą zmiany mapy .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie serwer w spokoju. Karol go postawił wgrywając na niego 3 najpopularniejsze mapy.

 

dd2- no comment

inferno- najbardziej lubiana mapa z tych podstawowych zaraz po dd2

mirage- najbardziej lubiana mapa z tych niepodstawowych

 

Jeśli ktoś narzeka na inferno czy inną mapę, a nie mówi nic złego o duście to się chyba z powołaniem pominął i powinien pograć w tetrisa.

Jeśli gra was nurzy to pomyślcie o zmniejszeniu ilości rund o jakieś 4, wtedy szybciej ten krótki mapcykl będzie przebiegał.

 

Od kilku stron widzę, że już zaczyna się kombinowanie z mapami, jak zaczniecie wymieniać mapy albo dodawać kolejne to z tego serwera zrobi się drugie FFA, a to chyba nie miał Karol na myśli, więc Pani Opiekun musisz to dobrze rozegrać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczęłam się zastanawiać nad tym jak i rozmawiałam z -_-

 

Postanowiłam, że zostawię Inferno. Karol mówił abym zrobiła sondę aby nie było, że co miesiąc będzie zmieniana mapa jednak prawda jest taka, że nie się dogodzić każdemu ~ Będą tacy co nie będą zadowoleni z nowej mapy bo nie będzie im pasowała inni zaś ucieszą się z powodu tej zmiany.

Uważam, że najlepiej pozostawić to tak jak jest ze względu na to, że te 3 mapy są już od początku tego serwera i każdy już na swój sposób je akceptuje bardziej lub mniej i na tych mapach gra. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio że gracze  zaczynają się bawić !votekickiem. Proponuje to zablokować, bo już zdarzały się sytuacje jak gracze dla zabawy kickowali się 

 

 

@Edit

Teraz nie działa a ostatnio gracze się kickowali dlatego napisałem, wole dmuchać na zimne niż żeby gracze się bawili

Edytowane przez נαѕкιєя
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności