Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Odpadają nowe mapy, a co do przechodzenia przez siebie, to nie wiem czy to dobry pomysł, jest was dość mało ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać punkt za bycie hamskim (wyzywanie i  obrażanie innych graczy)...
Dość często na serwerze można usłyszeć wyzwiska ze strony graczy w stosunku do innych,a także wyzwiska ze strony osób poniżej 16 roku życia,które wyzywają,gdy zwraca się im uwagę,że mikro od 16+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Proponuję dodać punkt za bycie hamskim (wyzywanie i  obrażanie innych graczy)...
Dość często na serwerze można usłyszeć wyzwiska ze strony graczy w stosunku do innych,a także wyzwiska ze strony osób poniżej 16 roku życia,które wyzywają,gdy zwraca się im uwagę,że mikro od 16+... "

 

To akurat prawda,często "młodzi" wyzywają starszych i na odwrót.Mozna ich zmutować ale zostawienie tego bez kary też nie jest fajne.

 

,,Byłoby dobrze,gdyby zlikwidowano funkcję blokowania graczy i nie trzeba było wpisywać komendy "!noblock" w celu nie pozostawania w bezruchu... :)"

To nie jest dobry pomysł,przenikac przez siebie można na początku rundy i to wystarczy,wielu graczy (w tym ja) boostuje się na jakieś lokacje.

jeśli nie chcesz byc blokowany zbinduj sobie !noblock np: na O :D 

Pozdrawiam Górnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często zdarza się "chamskie" odzywanie do innych graczy, nawet dziewczyn. Ja rozumiem może się wymknąć, ale żeby jeszcze na czacie pisać. Zdarza się to najczęściej, gdy nie ma admina, bo gracze za dużo sobie pozwalają. (Nie ma admina mogę wszystko wszystkim mówić)

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnio często zdarza się "chamskie" odzywanie do innych graczy, nawet dziewczyn. Ja rozumiem może się wymknąć, ale żeby jeszcze na czacie pisać. Zdarza się to najczęściej, gdy nie ma admina, bo gracze za dużo sobie pozwalają. (Nie ma admina mogę wszystko wszystkim mówić)"


 


 


 


Niestety ale to prawda.Sam byłem świadkiem wielu "wyzwisk" :klnie: .Ale czego wymagać od graczy poniżej 13 roku życia.Gdy wyzywany jestem Ja(od cheaterów po zj***nych pe*ałow)Nie zwracam na to uwagi,bo po co?Po co karmić Trolla?! :D Zawsze można zrobić SS i napisać  SKARGE.   8)


Pozdrawiam Górnik


Edytowane przez konrisz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować funkcję resetowania rankingu graczy co jakiś czas :)
Nowi gracze często mają ochotę się wykazać i wzbić się w rankingu,ale nie mogą,gdyż punkty nie są resetowane i ciągle rosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować funkcję resetowania rankingu graczy co jakiś czas :)

Nowi gracze często mają ochotę się wykazać i wzbić się w rankingu,ale nie mogą,gdyż punkty nie są resetowane i ciągle rosną...

 

 

Nie prawda, twój pomysł jest bez sensu gram od 5 dni na serwerze i jestem chyba 6 w ranku, jak umiesz grać to się wbijesz :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP masz racje to jest bez sensu bo każdy by codziennie sobie resetował rank   

Jemu chyba chodziło o globalny reset. Żeby raz na jakiś czas usuwać rank wszystkich graczy :) Ale dla mnie to i tak nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kek nowy rs? Myślałem że 3/4 gra na wyłączonej muzyce w cs (w tym w menu, i po każdej rundzie) ale ok ;d. Myślę że trzeba zmienić vipa bo i tak jest op mając kevlar + hełm w każdej rundzie a do tego jeszcze 110 hp... Zmieńcie to hp do 100 i będzie ekstra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podajcie mi proszę rs'y to je dodam.

 

Co do konkursów to już jak wybiorę nowego opiekuna i on się tym zajmie, bo ja nie mam na to czasu, wybaczcie, ale nie jestem w stanie wszystkiego na raz ogarnąć, mam na razie na głowie sprawy techniczne na wielu serwerach.

Niedługo bedzie temat z podaniami na opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych serwerach na koniec miesiaca resetuje sie ranking a najlepsza osoba dostaje vipa . Co o tym sadzicie myśle ze zachecilo by to graczy .

Przydałby się reset globalnego rankingu co jakiś czas :)

A top 10 lub top 3 by dostawało nagrody za swoje osiągnięcia...;3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba zmienić vipa bo i tak jest op mając kevlar + hełm w każdej rundzie a do tego jeszcze 110 hp... Zmieńcie to hp do 100 i będzie ekstra :D

Zgadzam się na temat tego 110 hp :) Powinno być 100 i heja. Co za dużo to nie zdrowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kek nowy rs? Myślałem że 3/4 gra na wyłączonej muzyce w cs (w tym w menu, i po każdej rundzie) ale ok ;d. Myślę że trzeba zmienić vipa bo i tak jest op mając kevlar + hełm w każdej rundzie a do tego jeszcze 110 hp... Zmieńcie to hp do 100 i będzie ekstra :D

 

Zgadzam się na temat tego 110 hp :) Powinno być 100 i heja. Co za dużo to nie zdrowo :D

 

Czy to ma sens ??? Co z tego ze vip ma granaty i kevlar to moze kupic każdy gracz jeżeli zabierzemy 10 hp to jaki bedzie sens kupna vipa ???? Jeżeli już to lepiej wyłaczyć granaty jak tak bardzo chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma sens ??? Co z tego ze vip ma granaty i kevlar to moze kupic każdy gracz jeżeli zabierzemy 10 hp to jaki bedzie sens kupna vipa ???? Jeżeli już to lepiej wyłaczyć granaty jak tak bardzo chcecie.

 

Taki ma sens że żaden gracz nie jest w stanie zabić cię praktycznie na hita... Tylko kilka broni bije po 110 hp +... Do tego 110 hp, hevlar, hełm, granaty w 1 rundzie jesteś człogiem, pratykcznie nie musisz grać eco. Myślę że vip powinien dostać nerfa do 100 hp.

Edytowane przez Sziroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ma sens że żaden gracz nie jest w stanie zabić cię praktycznie na hita... Tylko kilka broni bije po 110 hp +... Do tego 110 hp, hevlar, hełm, granaty w 1 rundzie jesteś człogiem, pratykcznie nie musisz grać eco. Myślę że vip powinien dostać nerfa do 100 hp.

Zanim dostałem Admina nie miałem problemu w zabiciu VIPa. Nigdy.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu jest zmieniać VIP'a.

 W końcu coś ta ranga musi mieć coś w "sobie" aby zachęcać do kupna, a po za tym fakt, faktem bywa czasami to denerwujące jak trafi się kogoś takiego za 109 hp, a sami zginiecie jednak to nie zmienia faktu, że zabicie takiej osoby nie jest nie możliwe.

Każdy ma inne podejście do danej rzeczy, ale np. dla mnie ktoś kto jest z tą rangą jest jak "wyzwanie" bo ma więcej HP i nie będzie też tak, że strzelam po nóżkach czy kto tam wie gdzie i na zasadzie "może trafie i zabije" (Nie mówię tego na moim przykładzie, tylko po obserwowaniu niektórych graczy) tylko wtedy trzeba bardziej się wysilić aby daną osobę zabić co sprowadza się do poprawienia własnych umiejętności w CS. :)

 

Nie ukrywam, że jakkowliek ta ranga sporo ułatwia grę, jednak trzeba wziąć pod uwagę to iż serwer musi też jakoś na siebie zarabiać, a sama ranga musi czymś zachęcać. Vip pozostanie bez zmian.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Proponuję ograniczenie maxowania punktów w kondycję na serwerze CodMod [350]. Zapytacie czemu ? Gra np. z typem przykładowo TH3 PRO to dla nowych graczy udręka. Gdy dochodzi do starcia z takim graczem inni którzy mają ( 1-30 level ) nie dość że ledwo trafiają to ich życie na tym poziomie jest tak małe że giną w sekundę. Przydało by się to rozpatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Proponuję ograniczenie maxowania punktów w kondycję na serwerze CodMod [350]. Zapytacie czemu ? Gra np. z typem przykładowo TH3 PRO to dla nowych graczy udręka. Gdy dochodzi do starcia z takim graczem inni którzy mają ( 1-30 level ) nie dość że ledwo trafiają to ich życie na tym poziomie jest tak małe że giną w sekundę. Przydało by się to rozpatrzyć.

 

Piszesz w złym dziale. Tutaj jest serwer FFA 3 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności