Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Proszę sprawdzić czy teraz jest zablokowany pogląd drużyn i czy noże działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można gadać jak padniesz z drużyną swoją która żyje. A wcześniej można było. I tak jak napisała xKardzio na start jest kevlar i hełm.

Edytowane przez Motresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić czy dalej jest problem z ilością rund i gadaniem (poprawiłem to teraz, od next powinno działać)

Czekam na kolejne błędy

Jak padne, to nie mogę podać info dla drużyny. Po padnięciu wogóle mnie nie słychać nawet 5 sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duży ruch na serwerze, większej ilości graczy podobają się aktualne mapy na serwerze i lepiej ich nie zmieniać. Cache jak i nuke na dużą ilość osób średnio się nadaje ze względu na budowę mapy. Nie raz próbowałem grać na tym cache na innym serwerach i na pewno inni też zauważyli, że gra robi się bardzo statyczna. Jest na razie za wstrzymaniem się co do zmian map.

 

 

// Sprawdziłem te mapy nocne co była propozycja. Jest trochę bugów z cieniami / cienie są wyłączone na niektórych częściach mapy, albo są dodane sztuczne cienie. Ja mam na maxa rozjaśnionego csa i nie ma ciemnych miejsc, jest dobre oświetlenie, ale na standardowej gammie, jak większość ludzi się nie chce tym bawić, to występują ciemne miejsca i czasami ciężko dostrzec skin zwłaszcza CT, a w szczurze na inferno jest totalne 0 widoczności. // Są to dalej bety map. Poczekajmy na rozwój...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie aby odblokować na serwerze votekick . Wiadomo administracji nie ma cały czas na serwerze a tak gracze ratowali by sie przynajmniej wyrzucaniem dzieci/haxów . Serwer jest pozytywnie nastawiony aby to odblokować wiec myślę ze przydało by to zrobić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie votekick, bo niektórzy mogliby się tym nadmiernie bawić, wykorzystując swoją "popularność" wśród graczy :D

 

Natomiast może dobrym pomysłem byłoby votemute :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Votekick to zły pomysł oprócz tego co napisał wyżej Pride spotkałam się z osobami co mówiły, że ktoś jest "afk" i go wyrzucano bo uwierzyli danej osobie. Robiłoby to niepotrzebny chaos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie votekick, bo niektórzy mogliby się tym nadmiernie bawić, wykorzystując swoją "popularność" wśród graczy :D

 

Natomiast może dobrym pomysłem byłoby votemute :)

 

W sumie votemute nie byl by to zły pomysł . Jestem za  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy potrzebny jest ten votemute, bo przecież jak ktoś nie chce kogoś słuchać na serwerze to po prostu może sobie nacisnąć na nick gracza i nacisnąć zablokuj komunikacje. Nie ma z tym żadnego problemu. Nie widzę w tym nic złego, ale czy naprawdę jest potrzebne?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydał by się konkurs na serwerze.

Np na top15 albo na konkurs No life :D (czyli kto najdłużej będzie siedział na serwerze)

 

To tylko Propo wiec proszę nie hejtować  :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydał by się konkurs na serwerze.

Np na top15 albo na konkurs No life :D (czyli kto najdłużej będzie siedział na serwerze)

 

To tylko Propo wiec proszę nie hejtować   :D

dobry pomysł jestem za xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można, chociaż proponowałbym może w końcu coś innego, a nie zawsze to samo.

To tylko były propozycje można zrobić coś innego jak chcecie to ja mogę coś pokombinować może coś lepszego wymyślę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Chcę aby opiekun serwera (o ile taki ktoś istnieję) poprawił parę rzeczy.

 

1. Serwer ma dziwne przycinki w trakcie gry, nie jest to tylko moje odczucie bo każdy mówi że raz na jakiś czas jest lag. Dyskomfort z tego powodu jest bardzo odczuwalny.

2. Zmieńcie żeby można było mieć 2 flashe przy sobie bo 1 flash to jakieś nieporozumienie...

3. Zróbcie może tak żeby się grało do 12 wygranych rund i żeby była zmiana stron po 6 wygranych bo grać tak po jednej stronie na mapie to trochę dziko, ewentualnie można grać do 8 wygranych rund i zmiana drużyn po wygranej przez którąś 4 rund. Jednak ilość rund itp to pozostawiam opiekunowi niech sobie rozkmini jak będzie najlepiej (tylko nie dawaj tak jak na turniejowych bo to za dużo)

 

To by było na tyle. Mam nadzieję że to poprawicie

 

Pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dobrze,gdyby zlikwidowano funkcję blokowania graczy i nie trzeba było wpisywać komendy "!noblock" w celu nie pozostawania w bezruchu...

 

Tak ale zaraz na rozpoczęciu rundy wszyscy by się blokowali o siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności