Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem za tym nawet jak wyrobisz staty np. 10:0 to przyjdzie jakis swiezak ktory ma malo pkt ty jestes obity a z racji ze on ma malo pkt GameMe czy co tam uznaje ze zabil dobrego gracza i leci tych pkt od groma a potem piszesz !rank staty na + a ty nizej co jest kompletnie bez sensu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na tak!

Boli fakt kiedy starasz się, zabijasz i za zabójstwo masz 2-5 punktów, a przy śmierci stracić możesz po 20 przez co jesteś na minusie i aby to odrobić musisz cały czas zabijać bez umierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na tak!

Boli fakt kiedy starasz się, zabijasz i za zabójstwo masz 2-5 punktów, a przy śmierci stracić możesz po 20 przez co jesteś na minusie i aby to odrobić musisz cały czas zabijać bez umierania.

Już dawno dodane xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby możliwość dodania ciemnego nieba dla wszystkich map o późnej godzinie, tak jak jest na FFA 1.6? Np. zaczyna się mapa po 22 i mamy ciemne niebo, zaczyna się mapa po 6 mamy z powrotem jasne [takie jak teraz].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby możliwość dodania ciemnego nieba dla wszystkich map o późnej godzinie, tak jak jest na FFA 1.6? Np. zaczyna się mapa po 22 i mamy ciemne niebo, zaczyna się mapa po 6 mamy z powrotem jasne [takie jak teraz].

Sa akurat 3 ciemne mapy z naszego serwa na steam workshop ale niby na nich nie widac przeciwnikow bardziej mowa o CT bo maja ciemne stroje + ciemna mapa i wszedzie ninje ale zawsze mozna zobaczyc jakby to wygladalo

 

Evviva tu masz linki do mapek pobierz se i zobacz jak wygladaja

http://steamcommunity.com//sharedfiles/filedetails/?id=419646474

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=422287242

http://steamcommunity.com//sharedfiles/filedetails/?id=424235577

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP jestem za wstrzymaniem się. Pozwólcie, że przetestuję z kilkoma typami tę mapę na priv i sprawdzimy wszystkie miejscówki jak widać modele i ogólnie czy występują bugi, ponieważ wcześniej występowały bugi z modelami / oświetleniem / cieniami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wracajac myśle ze serwer juz sie dosyc rozwinął aby dodać nuka albo przynajniej zamienić go na jakis okres czasu za inferno  , zobaczylibyśmy co o tym sadzą gracze nie każdy czyta forum.

Edytowane przez Crypton2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co sadzicie o dodaniu pluginu na bety np. (bet ct all) myślę że nie spowodowało by to lagów na serwerze a pomogło gaczom w szybszym zdobywaniu gotówki . Pomoglo by to napewno słabszym graczom którzy nie zabijaja na runde po 4 osoby tylko maja problem z zabiciem 8 przez caly mecz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinniście dodacie mape cobblestone/overpass ponieważ te 3 mapy powoli stają się monotonne a myślę ,że jedna z wymienionych map urozmaici rozgrywke. Pozdrawiam

Edytowane przez Huek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałabym cache aby był dodany, a jak już jeżeli ma być wybór pomiędzy tymi dwoma to cobb, jednak on jak na moje nie jest zbyt często graną mapą, a trzeba brać pod uwagę, że grają tutaj też nowi gracze, a te trzy mapy są mapami podstawowymi. Samo dodanie jednej nowej mapy nie jest złym pomysłem, ale to zależy czy inni gracze też wyrażają taką chęć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Cache jeżeli już ,cobblestown jest cieżka mapa wiec nie wiem czy spodobał by sie graczom . Co do overpassa moim zdaniem była by to juz lepsza alternatywa  pomiedzy tymi 2 mapami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Besi523. Lepiej Cache dodać. Cache jest dobrą mapą. Ewentualnie w ostateczności można nuke dodać albo dwie mapy. fajniej by się grało. Napewno by się przydała jakaś mapa dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym cofnięcie gadania tt z ct jak padniesz oraz podgladania przeciwnej drużyny po padnieciu tak jak to było wcześniej.

Edytowane przez Motresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej opcji nawet nie ma, jest to wyjątkowa sytuacja która wynikła z powodu aktualizacji i pluginy przestały działać dlatego tak, a nie inaczej dziś jest na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę sprawdzić czy dalej jest problem z ilością rund i gadaniem (poprawiłem to teraz, od next powinno działać)

Czekam na kolejne błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tej ankiety :D Można by było zrobic ja w tym oknie które wyświetla sie odrazu po wejsciu na serwer . Narazie jest tam główna strona serwera , ale myśle ze dało by sie to zmienić na pare dni ( mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić czy dalej jest problem z ilością rund i gadaniem (poprawiłem to teraz, od next powinno działać)

Czekam na kolejne błędy

 

A będzie usunięcie podgląd drużyny przeciwnej po padnięciu czy to zostaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić czy dalej jest problem z ilością rund i gadaniem (poprawiłem to teraz, od next powinno działać)

Czekam na kolejne błędy

 

Po śmierci team wciąż ma możliwość oglądać przeciwników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności