Skocz do zawartości

Propozycje


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Totalnie o tym zapomniałam z powodu braku czasu ze strony -_- wypadło mi to z głowy przeprszam i dziękuje za przypomnienie

 

 

2. Pierwszy raz słyszę o tym bugu, często sie on pojawia? Musze sie temu przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowały się, trafiliśmy na he. Tylko czy w planach było że przez 50 s nie mamy broni, a potem nam ją losuje i przez kolejne 50s walczymy ?
 
Dowód :D
 

155gapg.jpg


 
@edit
Dodatkowo czemu na rozgrzewce traci się punkty ? Jak dotąd tego nie było

Edytowane przez Nolife :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u nas ten bug jest cały czas. Póki nie zostanie naprawiony to od razu na początku niech ktoś wpisze kill w konsoli. Nie będzie się wtedy trzeba denerwować ,że podczas strzelania cofa na respa bo automatycznie zacznie się ta druga rozgrzewka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobry pomysł bo taka rekompensata za zablokowanie go ogólne, a z drugiej uszy mnie bolą gdy w obroty szedł jeden negev a co dopiero jakby ich było 20 w przypadku full serwera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłam wczoraj negeva zwykły gracz może jeszcze kupić. A na rozgrzewce i tak zawsze jest śmiesznie, więc na próbę można by tak zrobić. :D

 

@Edit

A może zeus?

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje dodania "Knife Get" czyli każdy wybiera se nóż jaki mu się podoba, wpadłem na to bo widziałem to na innych serwerach a jak ktoś nie ma kosy swojej to jest fajna alternatywa żeby się pobawić  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeus zostanie usunięty - nie możliwe jest dodanie jego odnawiania

Propozycja z scoutem + 50 Hp rownież jest nie możliwa, jezeli ustawi sie taka ilośc Hp bedzie ona występowała na każdej rozgrzewce, a nie tylko w przypadku danej broni.

Jednakże możliwe jest dodanie samego scouta jezeli takowa ochotę posiadacie. Czekam na wasza opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności