Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie skiny by nie były zawsze to bedzie jakieś inne spojrzenie na grę: )

To raz, a dwa - planuję zmianę statystyk klas premium, ponieważ uważam, że to one po części przyczyniają się również do niskiego poziomu frekwencji graczy, o to "moja inicjatywa" edycji:

 

Cichy [P]
INT: 0
HP: 20
W: 10
K: 20
*Usunięcie Multijumpa*
____________
Kapitan [P]
INT: 0
HP: 20
W: 20
K: 0
*Usunięcie +3dmg z M4*
____________
Zeus [P]
INT: 5
HP: 20
W: 20
K: 20
____________
Rambo [P]
Z 1/5 zejść do 1/4 na 2x większe DMG, zobaczymy jak to będzie.

 

Jeżeli macie jakieś propozycje co do obecnych powyżej edycji klas piszcie śmiało

Jeszcze odnośnie Kapitana - Nie dodamy mu MP5, ponieważ już coś takiego było i uwierzcie, że M4 to jest osłabienie bo z MP5 był za dobry.

____________________________________

Na czasach zajmę się klasami zwykłymi i później perkami.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To raz, a dwa - planuję zmianę statystyk klas premium, ponieważ uważam, że to one po części przyczyniają się również do niskiego poziomu frekwencji graczy, o to "moja inicjatywa" edycji:

 

Cichy [P]

INT: 0

HP: 20

W: 10

K: 20

*Usunięcie Multijumpa*

____________

Kapitan [P]

INT: 0

HP: 20

W: 20

K: 0

*Usunięcie +3dmg z M4*

____________

Zeus [P]

INT: 5

HP: 20

W: 20

K: 20

____________

Rambo [P]

Z 1/5 zejść do 1/4 na 2x większe DMG, zobaczymy jak to będzie.

 

Jeżeli macie jakieś propozycje co do obecnych powyżej edycji klas piszcie śmiało

Jeszcze odnośnie Kapitana - Nie dodamy mu MP5, ponieważ już coś takiego było i uwierzcie, że M4 to jest osłabienie bo z MP5 był za dobry.

____________________________________

Na czasach zajmę się klasami zwykłymi i później perkami.

Kapitan, po co 20 wytrzym? Lepiej juz dać to 15/20 w kondycję.

Rambo: można zejść do 1/4 jak opanujesz ten krytyk czyli 2x a nie 3x dmg.

Oraz VIP można dać mu 1.5x więcej XP, gracze bez vipa oraz nie takie no life jak niektórzy to się im nie dziwie że nie chcą grać skoro oni zaczną grać 2 dnia po resecie jak Ci z top mają 60/80 lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jesli chodzi o mapy to też by sie porządek przydał, nasrane jest  do uja a tak naprawde to polowa z tego jest grana.

Przez jakis czas jesli chodzi o mapy fajnie by było gdyby gracze przestali pisac propozycje dlaczego? a dlatego że bedzie taka sytujacja jak jest teraz..Piszecie byle jakie propozycje nowych map a potem nie gracie, nie wiem czy chcecie sobie posta nabic? Marnujecie tylko czas Karola.. a potem trzeba znowu usuwac.

 

as_oilrig - RZADKO GRANA

fy_snow_fg - GRANA 

de_algeria GRANA  

de_arizona RZADKO GRANA 

de_alexandra RZADKO GRANA 

de_aztecs_gold GRANA  

de_contra  GRANA  

de_construct RZADKO GRANA 

de_dust2002 GRANA   

de_hell GRANA   

de_trust GRANA   

de_historic_kitchen RZADKO GRANA 

de_inferno2010 GRANA  

de_rats2_2002 RZADKO GRANA

de_rats_1337 RZADKO GRANA 

de_office_rats GRANA   

de_dust2x2 GRANA   

de_westwood GRANA   

de_lidl GRANA  

de_kabul GRANA   

de_dust2 GRANA    

de_dust2_long GRANA    

de_dust GRANA   

de_eldorado GRANA   

de_nuke GRANA    

de_train GRANA   

de_train_2006 

de_dust4never GRANA   

de_sona GRANA    

de_irak GRANA   

de_tuscan  GRANA  

de_aztecydust2 GRANA  

de_forge RZADKO GRANA

de_kabul_sl_v1 RZADKO GRANA

de_rebel RZADKO GRANA

de_mirage GRANA

de_world RZADKO GRANA 

de_nuked  RZADKO GRANA

cs_alpin GRANA  

cs_assault GRANA  

cs_assault_1337 RZADKO GRANA

cs_assault2010 GRANA

cs_assault_ship RZADKO GRANA 

cs_backalley  RZADKO GRANA

cs_bikini RZADKO GRANA 

cs_wiocha GRANA 

cs_max GRANA  

cs_mice_final  RZADKO GRANA 

cs_rats2 GRANA 

cs_italy GRANA  

cs_italy2 GRANA 

cs_militia GRANA  

cs_office GRANA  

cs_station GRANA 

cs_siege RZADKO GRANA 

cs_scho RZADKO GRANA

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cichego to zostawiłbym go taki jaki jest. Jak mamy coś zabrać to kondycję, bo jest jej za dużo. 30 kondycji bym dał, a nie 20. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję cichemu zostawić multijumpa, ciche kroki i niewidkę. Lecz po prostu wystarczy w tym ciut pomieszać.
Moja propozycja cichego:
 

Cichy [P]
INT: 5
HP: 15
W: 5
K: 25
Br: mp5
Op: Posiada kose 1/1 ciche kroki multi jumpa i niewidkę tylko na kosie ale tej niewidki nie niżej jak na kamuflażu 70 pkt.
 
Już tłumaczę dlaczego tak. Klasa po tej zmianie byłaby ulepszeniem zwykłego komandosa, nie musiałaby się czaić na fragi tylko sama by po to latała przy czym mniejsza niewidka na tej klasie znowu uczyniłaby ją ciężką do zauważenia. Chodzi o to żeby było trochę ciężej ją trafić dzięki tej niewidzialności ale żeby było to możliwe. Posiada kose 1/1 dzięki której jej szanse wzrastają na zabicie (nie będzie płaczu o to że perku na niewidkę nie ma;*). Na kryzysowe sytuacje posiada mp5 żeby ewentualnie ustrzelić te parę fragów (możliwość dropnięcia naboi co przy tej broni jest sporym bonusem). [Nie wiem do końca jaka to jest niewidka więc w razie czego można 5/10 pkt w jedna albo druga dodać/ując.
 
 
Kapitan [P]
INT: 0
HP: 20
W: 20
K: 0
Br: AWP, mp5
Op: Posiada 250% (+int) dmg z awp, he 1/3-4 i te 3 dmg do mp5 może zostać.
 
Głównie dlatego taka zmiana, żeby ta klasa nie miała za łatwo przy rozdawaniu stat. Bo do tej pory 100 kondycji 100 hp i kosa [wiem bo grałem;)].
 
Terminator [P]
INT: 0
HP: 20
W: 20
K: 0
Br: m4a1 / ak47 - do wyboru. Jedną trzeba wykluczyć.
Op: ten co jest ;d ewentualnie za tą jedną broń można dodać 15 hp za fraga.
 
Komandos
INT: 0
HP: 10
W: 5
K: 20
Br: Deagle
Op: Posiada 1/1 kosa i może być to auto bh.
 
Teleporter [P]

INT: 0
HP: 20
W: 15
K: 15
Br: ak47, deagle
Op: Posiada możliwość teleportacji co 15 sekund oraz dodatkowe 5 dmg do ak47. [To jak macie lepszy pomysł to proszę o podawanie, ale ja na prawdę nie widzę tej umiejętności w zwykłych klasach..]
 
Medyk
INT: 10
HP: 0
W: 20
K: 5
Br: Elite, sg552 [chyba xd]
Op: Posiada 2 apteczki które leczą więcej wraz ze wzrostem pkt w int [i usunąwszy jedną apteczkę prosiłbym o dodanie ciut większego mnożnika do tych apteczek ;d]
 
Szaleniec
INT: 10
HP: 0
W: 15
K: 10
Br: mp5 / mac10
Op: Dostaje bezlik ammo / Dostaje zwinne palce
 
W tej klasie mam problem .. ponieważ moim zdaniem przy mp5 która jest bronią celna bardziej by pasowały zwinne palce (żeby to ammo kiedyś się kończyło). A jak miałby zostać bezlik to proponowałbym dodać mniej celna broń.  [takie moje zdanie].
 
Wsparcie Ogniowe
INT: 0
HP: 20
W: 20
K: 0
Br: MP5
Op: Posiada 2 rakiety [przy czym dmg od int prosiłbym zmniejszyć.
 
 
USUNĄĆ klasy typu:
 
defuser - jest to klasa robiona na silę, posiada umiejętności kilku innych klas na serwerze typu ciche kroki.

 

////////////////////////////////////////////

 

 
Telegrafista
INT: - bez zmian
HP: - bez zmian
W: - bez zmian
K: - bez zmian
Br: ak47
Op: Widzi wrogów na radarze

 

Usuńcie tylko ogranicznik ;d sam radar i ak tej klasie wystarczą ;d

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję cichemu zostawić multijumpa, ciche kroki i niewidkę. Lecz po prostu wystarczy w tym ciut pomieszać.

Moja propozycja cichego:

 

 

Cichy [P]

INT: 5

HP: 15

W: 5

K: 25

Br: mp5

Op: Posiada kose 1/1 ciche kroki multi jumpa i niewidkę tylko na kosie ale tej niewidki nie niżej jak na kamuflażu 70 pkt.

 

Już tłumaczę dlaczego tak. Klasa po tej zmianie byłaby ulepszeniem zwykłego komandosa, nie musiałaby się czaić na fragi tylko sama by po to latała przy czym mniejsza niewidka na tej klasie znowu uczyniłaby ją ciężką do zauważenia. Chodzi o to żeby było trochę ciężej ją trafić dzięki tej niewidzialności ale żeby było to możliwe. Posiada kose 1/1 dzięki której jej szanse wzrastają na zabicie (nie będzie płaczu o to że perku na niewidkę nie ma;*). Na kryzysowe sytuacje posiada mp5 żeby ewentualnie ustrzelić te parę fragów (możliwość dropnięcia naboi co przy tej broni jest sporym bonusem). [Nie wiem do końca jaka to jest niewidka więc w razie czego można 5/10 pkt w jedna albo druga dodać/ując.

 

 

Kapitan [P]

INT: 0

HP: 20

W: 20

K: 0

Br: AWP, mp5

Op: Posiada 250% (+int) dmg z awp, he 1/3-4 i te 3 dmg do mp5 może zostać.

 

Głównie dlatego taka zmiana, żeby ta klasa nie miała za łatwo przy rozdawaniu stat. Bo do tej pory 100 kondycji 100 hp i kosa [wiem bo grałem;)].

 

Terminator [P]

INT: 0

HP: 20

W: 20

K: 0

Br: m4a1 / ak47 - do wyboru. Jedną trzeba wykluczyć.

Op: ten co jest ;d ewentualnie za tą jedną broń można dodać 15 hp za fraga.

 

Komandos

INT: 0

HP: 10

W: 5

K: 20

Br: Deagle

Op: Posiada 1/1 kosa i może być to auto bh.

 

Teleporter [P]

INT: 0

HP: 20

W: 15

K: 15

Br: ak47, deagle

Op: Posiada możliwość teleportacji co 15 sekund oraz dodatkowe 5 dmg do ak47. [To jak macie lepszy pomysł to proszę o podawanie, ale ja na prawdę nie widzę tej umiejętności w zwykłych klasach..]

 

Medyk

INT: 10

HP: 0

W: 20

K: 5

Br: Elite, sg552 [chyba xd]

Op: Posiada 2 apteczki które leczą więcej wraz ze wzrostem pkt w int [i usunąwszy jedną apteczkę prosiłbym o dodanie ciut większego mnożnika do tych apteczek ;d]

 

Szaleniec

INT: 10

HP: 0

W: 15

K: 10

Br: mp5 / mac10

Op: Dostaje bezlik ammo / Dostaje zwinne palce

 

W tej klasie mam problem .. ponieważ moim zdaniem przy mp5 która jest bronią celna bardziej by pasowały zwinne palce (żeby to ammo kiedyś się kończyło). A jak miałby zostać bezlik to proponowałbym dodać mniej celna broń.  [takie moje zdanie].

 

Wsparcie Ogniowe

INT: 0

HP: 20

W: 20

K: 0

Br: MP5

Op: Posiada 2 rakiety [przy czym dmg od int prosiłbym zmniejszyć.

 

 

USUNĄĆ klasy typu:

 

defuser - jest to klasa robiona na silę, posiada umiejętności kilku innych klas na serwerze typu ciche kroki.

 

////////////////////////////////////////////

 

 

Telegrafista

INT: - bez zmian

HP: - bez zmian

W: - bez zmian

K: - bez zmian

Br: ak47

Op: Widzi wrogów na radarze

 

Usuńcie tylko ogranicznik ;d sam radar i ak tej klasie wystarczą ;d

No musiał się ogranicznika uczepić haha :D /

 

Ale jestem na tak .

Edytowane przez (Pl)BoBo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie map, oto lista, która została usunięta:

as_oilrig
de_arizona
de_construct
de_historic_kitchen
de_rats2_2002
de_forge
de_kabul_sl_v1
de_rebel
de_world
de_sona
cs_assault_ship
cs_assault_1337
cs_backalley
cs_mice_final
cs_siege
cs_school
cs_rio
_____________________________________________________________________

Co do klas premium podanych wyżej, zostaje przy Swoim pomyślę, będziemy najwyżej zmieniać w trakcie, + mały edit, kapitan prawdopodobnie dostanie ogólna statystykę kondycji -10 (gdzie było -25)
Klasy zwykłe i tak muszę przejrzeć więc na razie nie będę się przychylać do ich poprawek bo później będę musiał wyrównać WSZYSTKIE, wstrzymamy się na weekend z tym.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sprawy dotyczące aktywnosci  adminów to nie moja sprawa ale pozwolcie że wyraze swoje zdanie na ten temat.

Jesli chodzi o adminów to mały porządek przydałoby się zrobic. Jak tak przeglądałem GT kilka osób to aż mi szczęka opadła i dziwie się że James i Orion do tej pory nic z tym nie zrobili. Wiem że macie życie prywatne no ale bez przesady.. Pisaliscie podanie i dokladnie każdy z was po kolei wiedział na co się wiąże. No chyba że ci panowie niżej maja zgłoszoną nieobecnosc to przepraszam.Ale jesli nie to...

Przyladowe GT:

 

http://www.gametracker.com/player/BlazE/193.33.176.64:27015/ - Masakra

http://www.gametracker.com/player/Kaa%20Boom/193.33.176.64:27015/ - Tutaj szału nie ma no ale jak patrzac na aktywność "30dni" to zdecydowanie większa niż kolegi wyżej

http://www.gametracker.com/player/Discus/193.33.176.64:27015/ - No równiez szału nie widac

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sprawy dotyczące aktywnosci  adminów to nie moja sprawa ale pozwolcie że wyraze swoje zdanie na ten temat.

Jesli chodzi o adminów to mały porządek przydałoby się zrobic. Jak tak przeglądałem GT kilka osób to aż mi szczęka opadła i dziwie się że James i Orion do tej pory nic z tym nie zrobili. Wiem że macie życie prywatne no ale bez przesady.. Pisaliscie podanie i dokladnie każdy z was po kolei wiedział na co się wiąże. No chyba że ci panowie niżej maja zgłoszoną nieobecnosc to przepraszam.Ale jesli nie to...

Przyladowe GT:

 

http://www.gametracker.com/player/BlazE/193.33.176.64:27015/ - Masakra

http://www.gametracker.com/player/Kaa%20Boom/193.33.176.64:27015/ - Tutaj szału nie ma no ale jak patrzac na aktywność "30dni" to zdecydowanie większa niż kolegi wyżej

http://www.gametracker.com/player/Discus/193.33.176.64:27015/ - No równiez szału nie widac

 

Zajmowanie się adminami na obecną chwilę nie jest moim zadaniem, mamy podział i należy to do obowiązków ORION'a, poczekamy na jego wypowiedź.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sprawy dotyczące aktywnosci  adminów to nie moja sprawa ale pozwolcie że wyraze swoje zdanie na ten temat.

Jesli chodzi o adminów to mały porządek przydałoby się zrobic. Jak tak przeglądałem GT kilka osób to aż mi szczęka opadła i dziwie się że James i Orion do tej pory nic z tym nie zrobili. Wiem że macie życie prywatne no ale bez przesady.. Pisaliscie podanie i dokladnie każdy z was po kolei wiedział na co się wiąże. No chyba że ci panowie niżej maja zgłoszoną nieobecnosc to przepraszam.Ale jesli nie to...

Przyladowe GT:

 

http://www.gametracker.com/player/BlazE/193.33.176.64:27015/ - Masakra

http://www.gametracker.com/player/Kaa%20Boom/193.33.176.64:27015/ - Tutaj szału nie ma no ale jak patrzac na aktywność "30dni" to zdecydowanie większa niż kolegi wyżej

http://www.gametracker.com/player/Discus/193.33.176.64:27015/ - No równiez szału nie widac

Wszystkie 3 osoby wyżej mają zgłoszone nieobecności: Kaa ma problemy z internetem, Blanze jeżeli dobrze pamiętam też, a Discus wyjechał na 2 tygodnie. Wczoraj zrobiłem porządek z adminami: rangę stracili Tiger, Ponurygrabarz oraz FunnyPuma ----->  http://forum.cs-classic.pl/topic/47019-administracja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy startuje ten nowy sezon?

Jakie klasy zostaną zmienione?

Zdjęcia z paczek... jak to ma wyglądać? Jeśli ktoś nie zrobi zdjęcia to może zapomnieć o nagrodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy startuje ten nowy sezon?

Jakie klasy zostaną zmienione?

Zdjęcia z paczek... jak to ma wyglądać? Jeśli ktoś nie zrobi zdjęcia to może zapomnieć o nagrodzie?

Nowy sezon będzie jak wszystko już zostanie ułożone w głowie Jamsova i jak wszystko wejdzie w plany

Wszystkie edycje klas zostaną przedstawione  na pewno o nich każdy się dowie .

Co do zdjęc to myślę że niestety tak ale to wszystko będzie do zrobienia jak wszystko wejdzie w zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał propozycje aby w nowym sezonie dodać do komend /daj aby było można oddać perki innym graczom :D

Racja  widzę często , że nowi gracze próbują tej komendy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe propozycje z mojej strony odnośnie klanów i statystyk. Więc tak jeżeli chodzi o statystki zmienić ich system a mianowicie aktualnie jest to 2pkt co lvl. Moja propozycja by był to 1pkt/lvl. Poprawiło by to sytuacje nowych graczy którzy dopiero zaczęli by grać ponieważ tak na prawdę większy lvl nie dawał by tak dużo przewagi.

 

Jeżeli chodzi o klany, chodzi mi o to że aktualnie poziom klanu nic nie daje. Zmiana polegała by na tym by zlikwidować rozdawanie punktów statystyk w klanie za monety a zamiast tego wprowadzić system doświadczenia w klanie. Polegał by on na tym że zdobywając doświadczenie zwiększamy poziom klanu, wraz z wzrostem poziomu klanu mamy do rozdania np. 1 lub 2 pkt które rozdajemy w statystki tak jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, mógłbyś naprawić bug z wyrzuceniem broni?

Mianowicie chodzi o to, że gdy wyrzucimy broń, odnawia nam się magazynek, jest to chyba związane z tym że można podnieść teraz 2 bronie, jeśli by to pomogło, z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, mógłbyś naprawić bug z wyrzuceniem broni?

Mianowicie chodzi o to, że gdy wyrzucimy broń, odnawia nam się magazynek, jest to chyba związane z tym że można podnieść teraz 2 bronie, jeśli by to pomogło, z góry dzięki ;)

Niestety nie da sie tego naprawic. Jedymnym rozwiazaniem jest aby zablokowac mozliwosc podnoszenia broni albo zostanie tak jak jest teraz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablkowanie perków dla klasy Komandos :

 Duch Kaprala

Kamuflarz .

Broń Szubrawcy

awp snajper .

(dlaczego ponieważ ma 1/1 z noża + bh  )

 

Zmiana teleportera na :

Staty te same

bronie m4a1

umiejętnośći teleport co 20 s lub 2 tp na runde . 

 

Człowiek rozłbysk - usunięcie awp (1 bron wystarczy i oslepienie .

Medyk - usunięcie 1 apteczki .

Nekromanda - bug nie może uleczać vipów .

Obronca- usuniecie rozrzutu .

Pirotechnik - usunięcie 1 broni lub wywalenie rakiet .

Telegrafista- usuniecie ogranicznika .

Wsparcie ogniowe - usuniecie 1 rakiety i ograniczenie dmg do jakiegos stopnia .

Edytowane przez Zeus446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zeuseum się zgadzam ale zrobić lepiej tp co 15sek, klasa cały czas była na serwie, nikt na nią wcześniej nie narzekał, więc myślę, że małe osłabienie można już zrobć.

Telegrafista- zabrać ogranicznik, to co ma wystarczy, szczegolnie że to jest mały termi tylko, że nie ma m4 ale ma radar.

Obrońca- albo zabrać eliminator albo odbijanie bo jest bardzo denerwujące

Pirotechnik- jak wyżej

 

Może dodamy na serwer plugin z odgłosem za killa? np. First Blood, multi-kill, dominating, a jak zostajesz sam to albo "do dupy z taka robotą" albo jakieś inne. Zostawiam to w waszych rękach, ale fajnie by było gdyby coś takiego było.

Wydaje mi się, że RS'y też będą mile widziane bo ja ich nie słyszę, być może ja mam coś zepsute, ale paru graczy pisało, że Rs nie ma a więc chyba mam wszystko OK :D\

 

Można jakoś ulepszyć snajpera bo czasem bez AWP, tak na blisko nie ma szans, albo zostawić deagla ale coś dodać np. Szybciej biega na kosie, może +20/30 kondycji i zabrać 1/2 bo jakoś mało widzę aby ktoś z kosą latał.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablkowanie perków dla klasy Komandos :

 

Duch Kaprala

 

Kamuflarz .

 

Broń Szubrawcy

 

awp snajper .

 

(dlaczego ponieważ ma 1/1 z noża + bh )

 

 

Co do tego nie zgadzam się z niczym, jak komandosowi zostanie zabrana możliwość dropu broni to bedzie ciężko bo klasa jest dobra na blisko, na daleko tylko deagle wiec kappa.

 

Kamuflarz to juz sam nie wiem

 

Duch kaprala to w sumie jedyny item dzieki któremu komandos moze się zbliżyć do kogoś praktycznie bez obawy ze zginie, raczej ten perk nie powinien być zablokowany dla klasy, aczkolwiek proponuje zablokować go na malych mapach dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablkowanie perków dla klasy Komandos :

 

Duch Kaprala

 

Kamuflarz .

 

Broń Szubrawcy

 

awp snajper .

 

(dlaczego ponieważ ma 1/1 z noża + bh )

 

 

Co do tego nie zgadzam się z niczym, jak komandosowi zostanie zabrana możliwość dropu broni to bedzie ciężko bo klasa jest dobra na blisko, na daleko tylko deagle wiec kappa.

 

Kamuflarz to juz sam nie wiem

 

Duch kaprala to w sumie jedyny item dzieki któremu komandos moze się zbliżyć do kogoś praktycznie bez obawy ze zginie, raczej ten perk nie powinien być zablokowany dla klasy, aczkolwiek proponuje zablokować go na malych mapach dla wszystkich :)

Lepiej całkiem usunąć preki, bo jeżeli perki dobrze współgrają z klasą są z automatu blokowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na żadne klasy nie będę zakładać blokady, jest to bez sensu, w końcu to ma być CoD mod, gdzie perki decydują o potędze danej klasy. Poczekam jeszcze na spis klas i wezmę się już do pracy na miarę swoich możliwości w tym tygodniu (wziąłem nieobecność do niedzieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności