Skocz do zawartości

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tak ma być czy to jakiś bug ale co mapę muszę na nowo brać misję, przykładowo utknąłem z misją przeżyj 20 rund, a jak mecz się kończy po 15 a mi to resetuje co mapę to trochę awykonalne 😛

 

Ktoś coś? Trochę upierdliwy bug :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 22.03.2019 o 08:48, Blavik napisał:

Nie wiem czy tak ma być czy to jakiś bug ale co mapę muszę na nowo brać misję, przykładowo utknąłem z misją przeżyj 20 rund, a jak mecz się kończy po 15 a mi to resetuje co mapę to trochę awykonalne 😛

Są różne typy kategorii. Głupotą byłoby zapisywać to co ostatnio wziąłeś, więc co mapę trzeba wybierać. Celowo dodana została informacja na czat, która informuje,  że nie wykonuje się questa

Tak więc to żaden bug

@Blavik napisz w tej sprawie na PW. Zobaczymy o o chodzi. 

EDIT: Prosiłem o kontakt na PW bądź STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, -_- napisał:

Są różne typy kategorii. Głupotą byłoby zapisywać to co ostatnio wziąłeś, więc co mapę trzeba wybierać. Celowo dodana została informacja na czat, która informuje,  że nie wykonuje się questa

Tak więc to żaden bug

Mu bardziej chodzi o to, że resetuje cały progres misji przeżycia 20 rund po zmianie mapy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak przykładowo będzie łatwiej wytłumaczyć : Wchodzę na serwer, wybieram misję np. przeżyj 20 rund, robię na mapie 10/20, jest zmiana mapy, dołączam i znowu muszę wybrać misję tą samą i mam 0/10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, Foxnar napisał:

1/5 Na respawn u generala nie działa 

Na testówce wszystko działało gdy ustawiam 1/2. Możliwe, że to nie fart

@Foxnar nie jestem w stanie potwierdzić błędu na testówce, gdzie doszło i tak do zmiany tej klasy, a więc jeśli po update nie będzie działac, to dalej będę uważał, że to wina losowości, a nie błędu w klasie

@RyKoS nie zgłaszał żadnych problemów z Generałem przy sprawzdaniu update

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem nim pare h i ani razu zadziałało był też gracz który od 3 dni grał generalem i ani razu go nie zrespiło więc wydaje mi się że aż takiego nie farta nie miał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Foxnar napisał:

Grałem nim pare h i ani razu zadziałało był też gracz który od 3 dni grał generalem i ani razu go nie zrespiło więc wydaje mi się że aż takiego nie farta nie miał

Zobaczymy jak update wejdzie i bedzie 1/3.  Bo mi na testowce dzialalo bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem dlaczego na teście działa a ja wchodzę na serwer, przez 3 mapy padam około 30 razy i ani razu się nie respie. To niemożliwe, żeby tak rzadko działało przy 1/3 jak Grom przy 1/3 he dość często zabija

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

145.239.236.15:27015 -> IP serwera testowego

 

Zapraszam, są boty, można sprawdzić. Nie ma szans by na jednym działało, a na drugim nie, bo to, to samo. Nie ma czegoś takiego, że na jeden serwer wgrywam klasę A, na drugi klasę B przypominającą A

 

@Blavik no ale to co ja mam zrobić? xD
Jak mam zmienić klasę, która działa? Przecież to nie jest moja wina. Mogę tutaj przedstawić kod, wkleić go w temacie na Alliedmodders spytacie się czy zjebałem czy nie i tyle. Kod jest napisany dobrze, a więc to na 100% nie jest wina klasy skoro działa na innym serwerze 😕 
Nie wiem co mam Ci innego odpowiedzieć

Jesteś pewien, że nie jesteś wtedy 1 osobą w team? Jeżeli 1/x wpadnie Ci gdy jesteś ostatni, to nie zadziała, bo gra sam w sobie i tak zakończy rundę, bo umarł ostatni żyjący

@adist8ta, wszędzie gdziej eszcze nie zaktualizowałem ammo, tak jest. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, -_- napisał:

145.239.236.15:27015 -> IP serwera testowego

 

Zapraszam, są boty, można sprawdzić. Nie ma szans by na jednym działało, a na drugim nie, bo to, to samo. Nie ma czegoś takiego, że na jeden serwer wgrywam klasę A, na drugi klasę B przypominającą A

Dobrze niech działa na testowym do bólu. Wbij na coda zwykłego i pograj generałem po prostu trochę i zobaczysz sam skoro nie chcesz wierzyć, że nie działa

 

@-_- Ja nie mam do Ciebie pretensji, tylko chcę Ci pokazać, że faktycznie ta umiejętność nie działa, bo nie uwierzę, że mam takiego pecha, że 1/100 nawet się nie zrespiłem. I nie tylko ja mówię, że nie działa. Może skoro jest taki kłopot to zmienić generałowi umiejętność na inną?

Edytowane przez Blavik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 13:57, Blavik napisał:

Dobrze niech działa na testowym do bólu. Wbij na coda zwykłego i pograj generałem po prostu trochę i zobaczysz sam skoro nie chcesz wierzyć, że nie działa

 

@-_- Ja nie mam do Ciebie pretensji, tylko chcę Ci pokazać, że faktycznie ta umiejętność nie działa, bo nie uwierzę, że mam takiego pecha, że 1/100 nawet się nie zrespiłem. I nie tylko ja mówię, że nie działa. Może skoro jest taki kłopot to zmienić generałowi umiejętność na inną?

Nie wiem jak tobie ale na ten moment ale mi wszystko działa respi dość często nie tak jak było wcześniej :D

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zglasza to ja to zrobie

NIEZNISZCZALNOŚĆ - perk

po aktywacji nie niszczy sie, dziala caly czas, a nie te 3s. Ten sam blad co wczesniej z niewidzlanoscia

jednorazowy w opisie, normalny podczas uzycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RyKoS@-_-

UWAGA !

zwiadowcą zadaje -31 [1 poziom]
a pulkownikiem 90 LVL zadaje -30 -31 gdy powinienem zadawać -40 ze względu na mój +9 DMG od Bonusu 90 LVL
Oraz Na każdej klasie nawet bez perku Otrzymujemy jakiś +8 DMG z niczego


Podsumowując :

* Statystyka DMG nie działa
*  +Dmg za LVL dla Pułkownika Nie działa
* Jest jakiś zbugowany +8 DMG dla każdej klasy

* Nie sprawdzałem Furiata ale przypuszczam że u niego też +DMG [Do AK] nie działa poprawnie :)

 

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Edytowane przez Tsumi
SS
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@RyKoS nie zgłaszał mi żadnych błędów powiązanych z ostatnim update i poza tym, że serwer nie załadował się poprawnie po restarcie w nocy, to nie zauważyłem niczego innego

Z tego co widzę, po restarcie większość rzeczy działa już poprawnie -> wyjaśnione na steam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adist8 napisał:

nikt nie zglasza to ja to zrobie

NIEZNISZCZALNOŚĆ - perk

po aktywacji nie niszczy sie, dziala caly czas, a nie te 3s. Ten sam blad co wczesniej z niewidzlanoscia

jednorazowy w opisie, normalny podczas uzycia

To że nikt nie napisał tego na forum nie znaczy że nie zostało zgłoszone. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Błąd z komendą !exp  (mały błąd ale jest)

Poprostu nie działa gdy umrzemy i jak patrzymy na kogoś

ZCNMORl.jpg

 

Po umarciu gdy patrze na kogoś:

JuzhBbP.jpg

Edytowane przez AskerPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rakiety wsparcia, które zbugują się w suficie (w momencie use_class punkt wyrzutu rakiety znajduje się w teksturze) działają na zasadzie min przyklejonych do sufitu xD

https://gfycat.com/FirmFancyImperialeagle

 

@down, no tak, ja wiem jak to działa, bardziej chodzi mi o to, że pozwala to np na minowanie wsparciem niskiego przejścia(na dole mina, podskakujesz nad nią i wpadasz na rakietę przyklejoną do sufitu :bb:)

Edytowane przez dratewka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że akurat podskoczyłeś i dotykałeś sufitu. Rakiety zaczynają lecieć z poziomu głowy lub lekko nad nim z tego co pamiętam i dlatego tak się stało ( Wystartowała z tekstur)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ninjahack napisał:

Perk bodajże moc smg, który ma dawać losowe smg zacina się i dostaje się cały czas 1.

Bo to raz klikniesz i ci losuje a nie co runde 

@ninjahack to nie daje co runde losowego pm'a tylko jak raz uzyjesz i wylosuje ci np. MP7 to masz to do końca

 

Edytowane przez Mahesvara2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLASA PODPORUCZNIK

zabilem typa na tej klasie, medyk go odrodzil, a on znowu mial te swoje notatki po odrodzeniu, czy tak powinno byc? jak oszust/wsparcie czy inne sie odradzaja traca swoje umiejetnosci jesli wykorzystali, to dlaczego podporucznik mial je znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności