Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:✞ѕρяιитєя✞[CSC]
2. Imię:Aleksander
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10):Mocne 7-10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak posiadam sprawny mikrofon
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/987294
8. Parę słów o sobie **:Przeważnie, zachowuję się poważnie nikogo nie drażnię. Co  tu więcej napisać jestem osobą o pozytywnym nastawieniu do życia bardzo lubię żartować jak i prowadzić konwersacje z graczami . Aktualnie uczę się w technikum o kierunku mechanik poj. samochodowych o ile kogoś to interesuje moją największą pasją jest jazda motocyklem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ,ponieważ lubię łączyć przyjemności z pożytecznym jako ,iż w tygodniu gram w godzinach późnych mógłbym moderować serwer. Kolejnym aspektem który może potwierdzić że moja kandydatura jest słuszna to cechy administratora które posiadam np. obiektywne spojrzenie na konflikty miedzy użytkownikami cod'a.
10. Steam_ID:STEAM_1:1:459375896
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/5 godziny dziennie (tak jak widać w sumie po sesjach + plusem jest to że gram też po godzinie 24:00 a nie wielu adminów ma czas żeby wejść w takich godzinach )
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze:17:00/01:00 | weekendy przeważnie nocki/poranki 9:00|4;00|
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Mój staż rozpoczełem w CS 1.6 jako iż na początku swoich rozgrywek nie miałem najlepszego komputera co nie pozwalało mi toczyć rozgrywki jak i mieć z niej przyjemność.Moja przygoda z CS:GO zaczeła się w 2015r i jak narazie trwa po dziś dzień fakt z przerwami ale dalej trwa :).
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie było jeszcze takiej okazji na społeczności gram tylko na codzie

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Snike

Grasz niecały miesiąc i widać, że nie masz dużo tych 3/5 h dziennie, niby dużo cię jest, a ja cię mało widzę i słyszę, na tę chwilę nie widzę cię na posadzie admin'a nawet próbnego.

Podanie odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1. Nick: sacha byku
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 18 ( w styczniu 19)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 ze wzgledu na dluga przerwe, po nadrobieniu zaleglosci mysle ze 8-9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/974891
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Patryk, pochodzę z okolic Opola, uczę się w Technikum na kierunku technik informatyk, moje hobby to muzyka, siłownia i gierki komputerowe 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem pomocną osobą oraz mam sporo czasu do dyspozycji,gram sporo na serwerze i zdarzają sie sytuacje (najczęscięj nocą) gdzie wejdzie ktoś odpalony,ktoś wyzywający innych lub ktoś nowy kto nie ma pojęcia o serwerze a chciałby sie czegoś dowiedzieć a nie wszyscy są skorzy do pomocy.
10. Steam_ID:  STEAM_0:1:498245708
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy od dnia ale myślę,że nie mniej niż 4h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):różnie, najczęściej wieczorami
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4-5 lat lecz nie na jednym koncie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak, nie tylko w cs:go ale również w cs 1.6 

 

  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Bengay ︻デ 一一 #NO FORM [CSC]
2. Imię:Kacper
3. Wiek:19lat 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7-8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak owszem
6. Składka (tak/nie):Tak średnio(od czasu do czasu napewno bym coś dał od siebie na serwer)
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/914288
8. Parę słów o sobie **: Jak napisałem wyżej nazywam się Kacper lubię grać w piłkę nożną i gry komputerowe. Interesuje się służbami mundurowymi(klasa strażacko-sportowa)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ,sporo czasu spędzam na serwerze, jestem pomocną osobą, myślę że sporo graczy również mnie lubi, nie robię zbędnych awantur, i oczywiście pomógłbym w pilnowaniu porządku na serwerze.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:60282096
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak jest nauczanie zdalne to oczywiscie duzo czasu spedzam na serwerze,całe dnie, lecz tak normalnie to na weekendach głównie bym grał(szkoła z internatem.).
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):teraz jestem do dyspozycji od 8 do 22 smiało w weekendy to samo nawet i dłużej. Ale najczęściej 14-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2500h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem
  • Like 1
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick:Malfoy
2. Imię:Kacper
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:Ta
6. Składka (tak/nie):Oczywiście
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1000911
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kacper mieszkam w Gdańsku,interesuję się piłką ręczną od 5 lat i w wolnym czasie przebywam na serwerze
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę dalej utrzymywać porządek i kulturę na serwerze
10.Steam_ID:STEAM_1:1:82682101
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę,że spokojnie minimum 3h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Od popołudnia do późnego wieczora
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):No tak,2 razy tutaj
Edytowane przez Edekk
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edekk

Rozmawiałem z adminami oraz mahesem. Dodatkowo jak widzisz po reakcjach, większość osób jest na NIE.

Nie wiem czy domyślasz się powodu, ale jest on prosty i najczęstszy, czyli ZACHOWANIE.

Pracuj dalej na swoje zachowanie, a może następnym razem się uda.

 

 

 

A co do pozostałych. Zgłaszajcie się śmiało. Potrzeba nam świeżej krwi :D

  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Nick:Malfoy
2. Imię:Kacper
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1000911
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Kacper mam 18 lat i mieszkam w Gdańsku,moim hobby jest piłka ręczna a w wolnym czasie przebywam na serwerze
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę dalej utrzymywać porządek i kulturę na serwerze
10.Steam_ID:STEAM_1:1:82682101
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 4h w górę
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Zależy ale najczęściej od popołudnia w każde dni
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

(ostatni raz składam podanie)
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: faro -
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: jest
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/280452
8. Parę słów o sobie **: mieszkam w Krakowie, chodzę do X LO, profil mat-fiz-inf, lubię popykać w CS'a
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: spoko rola, wiem z doświadczenia, często gram w godzinach, w których nie ma nikogo z administracji i niektóre osoby nie potrafią przestrzegać regulaminu
10. Steam_ID: STEAM_0:1:101739251
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: do zazwyczaj od 2 do 10 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): aktualnie w każdej porze, zalerznie od losowych zdarzeń
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Like 2
  • Dziękuję 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edekk PODANIE PRZYJĘTE  - gratuluje, odezwij się na pw

 

@faro jak utrzymasz aktywność to też Cię powitamy w szeregach administracji

 

EDIT: @faro aktywność trzymasz więc PODANIE PRZYJĘTE. Witamy na pokładzie, zgłoś się na pw

Edytowane przez RyKoS
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
W dniu 9.06.2019 o 20:18, RyKoS napisał:

Potrzeba kilku adminów. 

Zapraszam do składania podań!

 

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat
  2. Spędzone 25 godzin na serwerze  --> Spędzone 20 godzin na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu
  7. Regularna gra na serwerze
  8. Osoba pozytywnie oceniania przez graczy

 

Wzór:


1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

SZYBKA REKRUTACJA PONOWNIE OTWARTA - ZAPRASZAM

 

Edytowane przez RyKoS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Nyuu
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10):5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/763252
8. Parę słów o sobie **: Hej, nazywam się Jakub, chodzę do technikum, jestem na profilu technik informatyk. Głównie interesuje się podróżowaniem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W głównie mierze, aby dbać o serwer i zajmować się graczami.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:419231492
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: okolo 2-3 godziny dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczęściej w godzinach wieczornych, ale równie często gram w godzinach porannych
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram od 2014-15, oraz około 5000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:[CSC] Wodzuu
2. Imię:Tomasz
3. Wiek:21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1119074
8. Parę słów o sobie **:Witam nazywam sie Tomek Pracuję w dużej firmie stora w wolnym czasie gram na serwerze
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem pomocny i komunikacyjny, chcę pomagać w utrzymaniu porządku na serwerze .
10. Steam_ID:STEAM_0:0:554052967
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3godz
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w godzinach porannych i wieczornych 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:5-6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 8
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Polaczek 

2. Imię: Eryk

3. Wiek: 20

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8-9/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1136499/info?b=https://classicffa.gameme.com/m/search/csgo6?q=Polaczek&si=players&rc=csgo6

8. Parę słów o sobie **: Jestem Eryk, mieszkam w trójmieście, moje hobby to granie hah. Kiedyś miałem swój serwer jb, byłem również Administretorem sieci csgo, mam dziewuchę oczywiście młodszą bo takie lepsze XD. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby pilnować porządku na serwerze, aby pomagać nowym graczą, mam duże doświadczenie w byciu administratorem

10. Steam_ID: STEAM_1:1:548290451

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: tygodniowo z 10h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze : 16-23 weekendy: 13-23

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: gram od 2014, łącznie już przegranych godzin mam z 10k

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Nyuu
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10):5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/763252
8. Parę słów o sobie **: Hej, nazywam się Jakub, chodzę do technikum, jestem na profilu technik informatyk. Głównie interesuje się podróżowaniem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W głównie mierze, aby dbać o serwer i zajmować się graczami. Jestem również, jedną z najaktywniejszych osób
w ostatnim czasie. Mam nadzieję, że opinia o mnie się poprawiła i liczę na pozytywne rozpatrzenia podania :D
10. Steam_ID:STEAM_0:1:419231492
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 7-9 godziny dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W ciągu tygodnia od około 8 do 19 jednak może to się zmienić ze względu na praktyki. W weekendy zależy to od
humoru, często w weekendy nie mam ochoty grać.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram od 2014-15, oraz około 5100h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: McWild
2. Imię: Maciej
3. Wiek: 24
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1030114
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Maciej, mieszkam w Szwecji od 14 lat moje hobby to gry oraz wędkowanie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często otrzymuję masę pytań od nowych graczy pod nieobecność Administracji więc chciałbym kontynuować
pomoc nowszym graczom oraz pilnować porządku jako Admin.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:53601079
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 15h Tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 18-20, weekend 12-16
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5-6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 8
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Szef Pānda
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21 (w tym roku 22 :#)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/241919
8. Parę słów o sobie **: Witam serdecznie, mam na imię Damian, mieszkam w małej wsi pod Wrocławiem woj. Dolnośląskie, moim hobby jest gotowanie oraz granie w gry, jestem osobą bardzo pozytywną oraz zabawną (tak mi się wydaje)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym walczyć z osobami które używają nie dozwolonych modyfikacji oraz pilnować regulaminu serwera, a z tego co wiem to dodatkowa para rąk do pracy jest zawsze przydatna w pilnowaniu porządku na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:0:70848994
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: aktualnie bardzo dużo ponieważ mam l4 w pracy więc myślę że 5h dziennie, oczywiście gdyby była taka potrzeba to mogę i dłużej 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 12:00 - 23:00 jak tylko wrócę do domu to trochę godziny się zmienią, 8:00 - 11:00 i 21:00 do 1:00 w nocy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5-6 lat 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, posiadałem admina na serwerze :D
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 5
  • Uwielbiam 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szef Panda Na tą chwilę Odrzucam

Fajnie że masz takie wzięcie pod podaniem tylko obecnie z osób które grają jakoś systematycznie na serwerze mało kto cię zna.
Pograj gdzieś do końca edycji i jak dalej będziesz tak systematycznie grać jak do tej pory i więcej się udzielał na mikrofonie, to jak dalej będziesz miał ochotę na granie i adminowanie to złożysz kolejne podanie 
i tu już mam nadzieje że wszyscy będą na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Szef Pānda
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21 (w tym roku 22)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/241919
8. Parę słów o sobie **: Witam serdecznie, mam na imię Damian, mieszkam w małej wsi pod Wrocławiem woj. Dolnośląskie, moim hobby jest gotowanie oraz granie w gry, jestem osobą bardzo pozytywną oraz zabawną (tak mi się wydaje)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym walczyć z osobami które używają nie dozwolonych modyfikacji oraz pilnować regulaminu serwera, a z tego co wiem to dodatkowa para rąk do pracy jest zawsze przydatna w pilnowaniu porządku na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:0:70848994
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5 Godzin dziennie oczywiście w wolne dni od pracy będę o wiele dłużej, oczywiście gdyby była taka potrzeba to mogę i dłużej 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 12:00 - 23:00 jak tylko wrócę do domu to trochę godziny się zmienią, 8:00 - 11:00 i 21:00 do 1:00 w nocy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5-6 lat 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, posiadałem admina na serwerze
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności