Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Manhattan
2. Imię: Kacper 
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): atm 6( Mocna 9 kwestią przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1178124
8. Parę słów o sobie **: Jak napisałem wyżej mam na imię Kacper i mam 21 lat, na co dzień jestem żołnierzem, ćwiczę BJJ oraz MMA od ponad 3 lat.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chce wrócić na "stare śmieci" grałem już tutaj pod innym nick, jeżeli będzie potrzeba podam
kilka bo szczerze mówiąc nie pamiętam już jaki wtedy miałem. Chciałbym zostać adminem dlatego żeby "dołożyć cegiełkę" do serwera i w miarę
moich możliwości pomagać tutejszej administracji w trzymaniu jak i za razem przestrzeganiu regulaminu przez graczy.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:147894582
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę że 2-3h minimum poświęcę na gierkę 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Szczerze nie mam określonych godzin w większości zależy jak skończę prace w tygodniu,
a w weekendy uniwersalny
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2014 (3 konta)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManhattanNiestety odrzucam 
 Po tym nicku i nawet po innych cię nie kojarzę, więc nie mam zdania i jedynie co to grasz raptem od 4 dni więc pograj jeszcze trochę i pokaż się z dobrej strony 
jedynie co patrzę jaki miałeś nick wcześniej to wiem że dostałeś kick za niewłaściwy nick więc na razie na -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Manhattan
2. Imię: Kacper 
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): atm 6( Mocna 9 kwestią przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1178124
8. Parę słów o sobie **: Jak napisałem wyżej mam na imię Kacper i mam 21 lat, na co dzień jestem żołnierzem, ćwiczę BJJ oraz MMA od ponad 3 lat.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać adminem dlatego żeby "dołożyć cegiełkę" do serwera i w miarę
moich możliwości pomagać tutejszej administracji w trzymaniu jak i za razem przestrzeganiu regulaminu przez graczy. Liczę, że przez ubiegły
tydzień pokazałem się z dobrej strony na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:147894582
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę że 2-3h minimum poświęcę na gierkę 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Szczerze nie mam określonych godzin w większości zależy jak skończę prace w tygodniu,
a w weekendy uniwersalny
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2014 (3 konta)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1. Nick: Rustic [CSC]
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 (kwestia przypomnienia) 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: Cs-Classic - Informacje o graczu (gameme.com)
8. Parę słów o sobie **: Często otwieram tabele na codzie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dodatkowe ręce zawsze się przydadzą 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:447356451
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: odh 1 do 10h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tutaj naprawdę różnie ze względu pracy zmianowej 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 8lat, i łącznie jakieś 7-8k godzin 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Kilkukrotnie Tak z tego co pamiętam nawet i na tym serwerze, oprócz tego posiadałem również UBT na innym forum.
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: MagisterKEBAB
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 22 lata (1999)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam.
6. Składka (tak/nie): Mogę się składać.
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/417140
8. Parę słów o sobie **: Jestem Marcin, ale to już wiecie z punktu drugiego, jestem graczem nie tylko CS:GO, mam dość dobre doświadczenie w komendach sourcebans nie tylko jako admin. Na co dzień pracuję, ale jestem w stanie grać po pracy. Jestem pozytywną osobą bezkonfliktową, mogę pracować w grupie, jak i sam.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pragnę wspomóc obecną kadrę administratorów na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:121506968
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze od 4 do 6 godzin, w weekend więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wyżej wymieniłem 4 do 6 godzin dni robocze i w weekendy minimum 6 godzin.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,473 godzin łącznie w grze.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, jak i opiekuna, właściciela i technika.

 

Składam podanie i czekam na werdykt.

Pozdrawiam.

  • Like 1
  • Dziękuję 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Exist
2. Imię: Michał	
3. Wiek: 25 (1997)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7-8 (miałem sporą przerwę od cs:go i jeszcze dłuższą od bycia adminem)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):Raczej nie (sam się utrzymuje)
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/363915
8. Parę słów o sobie **: Jestem bezkonflikotowy i pomocny, nawet teraz staram się pomagac graczom jeżeli mają jakiś problem bądź pytanie. Nie boje się wyrażać swojego zdania i nie mam problemu z karaniem jeżeli ktoś faktycznie przesadza i narusza regulamin, chociaż wychodzę z założenia, że najpierw należy się upomnienie żeby nie straszyć graczy przesadną surowością.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby troche pomóc chłopakom bo jednak czasami zdarza się, że żadnego admina nie ma na serwerze a nie licząc tego to w sumie bez konkretnych powodów.
10. Steam_ID:STEAM_1:0:19177227 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 4-6h dziennie nie licząc niektórych sytuacji (zależnie od zajęć na studiach). Niektóre weekendy również nie jestem dostępny ponieważ jeżdżę do rodziców a tam nie mam na tyle dobrego internetu by wchodzić na serwer.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie wieczorami od około 16 do 24-2 w dni robocze gdy mam zajęcia a w weekendy to ciężko określić bo co weekend wypada mi to różnie z powodów j/w.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2.7k godzin na obecnym koncie, lecz po zsumowaniu wszystkich kont będzie około 6-7k
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak. Admina serwera/sieci/opiekuna
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exist9511 - grasz raptem tydzień i już cię nie ma 2 dzień więc na razie podanie Odrzucam 
pograj dłużej i jak dalej będziesz mieć chęci to możesz złożyć ponownie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: R3VY
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 (kwestia przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1077199
8. Parę słów o sobie **: Pochodzę z Katowic, na co dzień zajmuje się nudną pracą jaką jest utrzymanie sieci. Hobbistycznie uprawiam kolarstwo górskie.  
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często zdarza mi się grać w godzinach porannych czy późnym wieczorem kiedy jest mniej administracji a częściej dzieją się dziwne rzeczy  i myślę że idealnie uda mi się uzupełnić tą lukę.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:554523286
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie zależy od ilości pracy w pracy  od 1-2h do nawet 6-7 na dzień
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie cały tydzień w godzinach 10-4 zależy od zmiany w pracy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~4000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: ewenement
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 24
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 na luzie się poducze
5. Sprawny i działający mikrofon**: Si
6. Składka (tak/nie): do dogadania
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1199503
8. Parę słów o sobie **: Jestem Mateusz, na co dzień pracuje, klikam sobie w kąkuter, zaocznie studiuje Informatykę. W wolnych chwilach śmigam na mecze i trenuje k1. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wg mnie na ten moment jest trochę za mało adminów, szczególnie w godzinach nocnych. Myślę, że swoją aktywnością mogę nadrobić te braki.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:49372756
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie minimum 3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): godziny popołudniowe i wieczorne
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,5k godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2022 o 21:26, ewenement7 napisał:
1. Nick: ewenement
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 24
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 na luzie się poducze
5. Sprawny i działający mikrofon**: Si
6. Składka (tak/nie): do dogadania
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1199503
8. Parę słów o sobie **: Jestem Mateusz, na co dzień pracuje, klikam sobie w kąkuter, zaocznie studiuje Informatykę. W wolnych chwilach śmigam na mecze i trenuje k1. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wg mnie na ten moment jest trochę za mało adminów, szczególnie w godzinach nocnych. Myślę, że swoją aktywnością mogę nadrobić te braki.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:49372756
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie minimum 3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): godziny popołudniowe i wieczorne
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,5k godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie

Przyjęty na okres próbny, zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Nyuu
2. Imię: Jakub 
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/763252
8. Parę słów o sobie **: Interesuje się krajami Azji jak i grami RPG, fps. Poprzednio posiadałem admina na tym serwerze, ale musiałem zrezygnować z powodów zdrowotnych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam dużo doświadczenie jeśli chodzi o serwery cod. Chodzę również zaocznie do szkoły i mam przez to dużo czasu w środku tygodnia na siedzenie na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:419231492
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 5 godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-17, 20-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualne konto 1850h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Niejednokrotnie
  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Nyuu napisał:
1. Nick: Nyuu
2. Imię: Jakub 
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/763252
8. Parę słów o sobie **: Interesuje się krajami Azji jak i grami RPG, fps. Poprzednio posiadałem admina na tym serwerze, ale musiałem zrezygnować z powodów zdrowotnych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam dużo doświadczenie jeśli chodzi o serwery cod. Chodzę również zaocznie do szkoły i mam przez to dużo czasu w środku tygodnia na siedzenie na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:419231492
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 5 godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-17, 20-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualne konto 1850h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Niejednokrotnie

@Nyuu przyjęty na okres próbny, zapraszam PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Tramisu
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: yes
6. Składka (tak/nie): jasne ze nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752833
8. Parę słów o sobie **: Równy gość , głupi , zagrożenie z fizyki, lubię popić ale tylko okazjonalnie co sobotę. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby trzymać porządku na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:1:188249858
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1-2h w weekendy 2-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 20-00:00 weekendy 11-5:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: troche będzie około 6000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, usimari napisał:
1. Nick: Tramisu
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: yes
6. Składka (tak/nie): jasne ze nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752833
8. Parę słów o sobie **: Równy gość , głupi , zagrożenie z fizyki, lubię popić ale tylko okazjonalnie co sobotę. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby trzymać porządku na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:1:188249858
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1-2h w weekendy 2-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 20-00:00 weekendy 11-5:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: troche będzie około 6000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 

@usimari na ten moment odrzucam. Widuję cię dopiero od kilku dni i nie mam o tobie zdania, tak samo stali gracze i administracja. Pograj z nami trochę dłużej i poznaj bardziej serwer jak i gracz. Powodzenia w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Tramisu
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: mam
6. Składka (tak/nie): jasne ze nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752833
8. Parę słów o sobie **: Równy gość , głupi , zagrożenie z fizyki ( juz poprawione ), lubię popić ale tylko okazjonalnie co sobotę. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby trzymać porządku na serwerze 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:188249858
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1-2h w weekendy 2-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 20-00:00 weekendy 11-5:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 6000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Józek obornik
2. Imię: Adam 
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Zależy od kwoty ale raczej tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/354145
8. Parę słów o sobie **: Witam jak już wyżej wspomniałem mam na imię Adam.Iteresuje się sportem i motoryzacją.Moim hobby jest agresywna jazda na rolkach,moge to nazwać moim małym światem.Jestem człowiekiem bardzo kontaktownym i społecznym.Kontakt z drugą osobą nie sprawa mi żadnych problemów.W miarę możliwości i do pewnych granic jestem zabawny.Cechuje mnie wyrozumiałość i opanowanie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam dużo czasu na serwerze,sprawia mi to przyjemność i chciałbym być taką cząstka tego serwera gdzie mógłbym pomagać graczą na wiekszą skale.Chciałbym na posadzie admina umilać graczą gre pilnować aby gra sprawiała przyjemność całej społecznosći serwera.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:110573954
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 4 godzi.Oczywiście może to sięgać wyżej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze to raczej popołudnia a weekendy to różnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jasne że tak 
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Mahesvara マルチン
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): ---
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/534844
8. Parę słów o sobie **: Jestem stary, ale coś nie coś potrafię, ja się nie chwalę ja mam talent :D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem dość długo związany z codmodem i chwila przerwy dobrze zrobiła, to postanowiłem że na posadzie admina powinienem dać radę pykać, bo przez ten czas co grałem bez denerwowało jak ktoś afczył i nie mogłem nic zrobić :P 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:37282907
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1h powinienem trzymać dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-15 albo wieczorami 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 7830h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 5
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 23:52, usimari napisał:
1. Nick: Tramisu
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: mam
6. Składka (tak/nie): jasne ze nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752833
8. Parę słów o sobie **: Równy gość , głupi , zagrożenie z fizyki ( juz poprawione ), lubię popić ale tylko okazjonalnie co sobotę. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby trzymać porządku na serwerze 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:188249858
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1-2h w weekendy 2-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 20-00:00 weekendy 11-5:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 6000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 

@usimari przyjęty na okres próbny, zapraszam PW na forum,

W dniu 17.04.2022 o 12:26, Józek obor. napisał:
1. Nick: Józek obornik
2. Imię: Adam 
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Zależy od kwoty ale raczej tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/354145
8. Parę słów o sobie **: Witam jak już wyżej wspomniałem mam na imię Adam.Iteresuje się sportem i motoryzacją.Moim hobby jest agresywna jazda na rolkach,moge to nazwać moim małym światem.Jestem człowiekiem bardzo kontaktownym i społecznym.Kontakt z drugą osobą nie sprawa mi żadnych problemów.W miarę możliwości i do pewnych granic jestem zabawny.Cechuje mnie wyrozumiałość i opanowanie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam dużo czasu na serwerze,sprawia mi to przyjemność i chciałbym być taką cząstka tego serwera gdzie mógłbym pomagać graczą na wiekszą skale.Chciałbym na posadzie admina umilać graczą gre pilnować aby gra sprawiała przyjemność całej społecznosći serwera.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:110573954
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 4 godzi.Oczywiście może to sięgać wyżej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze to raczej popołudnia a weekendy to różnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jasne że tak 

@Józek obor. przyjęty na okres próbny, zapraszam PW na forum,

W dniu 17.04.2022 o 14:28, Mahesvara napisał:

1. Nick: Mahesvara マルチン
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): ---
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/534844
8. Parę słów o sobie **: Jestem stary, ale coś nie coś potrafię, ja się nie chwalę ja mam talent :D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem dość długo związany z codmodem i chwila przerwy dobrze zrobiła, to postanowiłem że na posadzie admina powinienem dać radę pykać, bo przez ten czas co grałem bez denerwowało jak ktoś afczył i nie mogłem nic zrobić :P 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:37282907
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1h powinienem trzymać dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-15 albo wieczorami 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 7830h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

@Mahesvara przyjęty i witamy znów na pokładzie :yay:

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Smoker
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:24
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):jak będzie potrzeba to oczywiście 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/889098
8. Parę słów o sobie **:Czesc jestem smoker i lubię podpalać ludzi piromanem
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w trzymaniu porządku na servie 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:65830784
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/4 h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze głównie 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakies 5/6 lat
13. Czy posiadałeś już admina?:tak
  • Like 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MDD napisał:
1. Nick:Smoker
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:24
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):jak będzie potrzeba to oczywiście 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/889098
8. Parę słów o sobie **:Czesc jestem smoker i lubię podpalać ludzi piromanem
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w trzymaniu porządku na servie 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:65830784
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/4 h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze głównie 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakies 5/6 lat
13. Czy posiadałeś już admina?:tak

@MDD przyjęty na okres próbny, zapraszam PW na forum.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1. Nick: ANGRY BOMBELEKEKEK [CSC]
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 22 ale zaraz 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 0/10 ale szybko się uczę
5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście
6. Składka (tak/nie):jak będzie potrzeba to oczywiście 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/930752
8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Kuba, lubie sporty ekstremalne np. JDG w polsce 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w trzymaniu porządku na serwerze, znam bardzo dobrze regulamin ponieważ często musiałem sprawdzać czy słusznie otrzymałem muta/gaga/bana 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:59341892 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Czasem godzinkę a czasem 10
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze i weekendy 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakies 10 lat
13. Czy posiadałeś już admina?:tak, byłem nawet współwłaścicielem dobrze prosperującej serwerowni w 1.6
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności