Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: kapi
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 (do wyuczenia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): do dogadania
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1085250
8. Parę słów o sobie ** : Uczę się na mechanika, gram w piłkę nożną a w wolnym czasie zajmuje się pieniędzmi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram regularnie na serwerze, czasem z rana i niekiedy brakuje adminiów aby był porządek.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:531970551
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zalezy od dnia, raz 2h dziennie raz 4h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj po południu ale zdarza się tez z rana.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pilex
2. Imię: Przemek
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 znam bardzo dobrze sb ale nie umiem kodowac.
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak.
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1106708
8. Parę słów o sobie **: Jestem Przemek mam 19 lat na codzien chodze do technikum i rozwoze jedzonko, czasami sobie cos przypale i jestem pozytywnym ziomeczkiem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chcialbym zostać ponieważ dobrze pilnuje porzadku na serwerze, jestem pomocny i mam bardzo duże doświadczenie administracyjne.
10. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198816211905/ to moje drugie konto pierwsze stracilem a mialem na nim 2k godzin w csie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zalezy od tego ile pracuje ale zazwyczaj te 3 godzinki dziennie jestem a jak nie mam co robic to nawet i 10 godzin moge siedziec;p
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zalezy od roboty ale w tygodniu zazwyczaj miedzy 16 a 24
 a weekedny 10-18
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3k godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak wielokrotnie byłem adminem ponad 10 razy. staż w godzinach na oko 1200h byłem w ubteamie zajmowałem sie rozpisywaniem demek i rozpatrywałem czy ban był słuszny itp. ogolnie mam bardzo duże doswiadczenie. 
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kapiziomal- na ten moment odrzucam, pograj trochę dłużej i rób dłuższe sesje dzienne, ponieważ patrząc to dopiero od 3 dni masz ponad godzinne dzienne sesje, a wcześniej było to ledwo 20 min dziennie, więc pograj dłużej i powodzenia w przyszłości,

@ Pilex- także odrzucam, to samo co u kolegi wyżej, pograj dłużej bo jest u ciebie lekka nieregularność patrząc na to, że w 1 dniu jesteś 4-5 godzin, potem dzień cię nie ma i kolejne 2 dni po 30-40 min i znów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Nick: Snooki
  2. Imię: Daniel
  3. Wiek: 23
  4. Znajomość komend admina(1-10): 8
  5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
  6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1204955
  7. Parę słów o sobie **: Lubię rozmawiać z ludźmi, bardzo dobrze się dogaduje. Rapuję, Jestem śmieszny. I dużo mógłbym tutaj jeszcze pisać, ale starczy.  
  8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: No więc złożyłem podanie o Admina bo myślę że przyda się kolejna  para rączek  aby był zawsze ktoś na serwerze i miał na oku co się dzieje. Kulturka jak trzeba to umiem się zachować, myślę że z dosyć dużą liczbą osób się dogaduję na serwerze. Nie wiem co dodać jeszcze nie umiem pisać na swój temat. Mam nadzieję, że na pewno wam kolejna para rączek pomoże oraz przyda się. Posty na Forum Zrobie i to jak najszybciej
  9. Steam_ID:STEAM_1:1:205848432
  10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bardzo długo poświęcam teraz. około 3/4h nawet dłużej
  11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):weekendy to wieczór a w dni robocze to zależy jak skończę pracę 15:00 do 18:00 albo 20:00 do 3:00 np 
  12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 7 lat
  13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
     
** 
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Snooki podanie  odrzucam, ponieważ niedawno dostałem informację, że bardzo często tracisz kontrolę i zaczynasz się wyzywać. Przeglądnąłem dwa demka z twoim udziałem, z tego jedno z przed godziny z mapy de_mirage, gdzie poł mapy wyzywałeś się z BOMBELKIEM, a także dochodziło ubliżanie jeszcze jednemu lub dwóm graczom. Wszystko inne wydaje się być na plus poza twoją kontrolą, popracuj nad tym, nie wyzywaj graczy, a jak coś to takie incydenty zgłaszaj administracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pilex

Imię: Przemek

Wiek: 19

Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8 ( nie umiem kodowac)

Sprawny i działający mikrofon**: Tak

Składka (tak/nie): ta

Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1106708

Parę słów o sobie **: mam na imie Przemek mam 19 lat ucze sie rozwoze pizze troche imprezuje i sporo jaram pozderki ❤️ 

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem świetnym kandydatem admini ostatnio są mało aktywni i przyda sie ktoś kto by pilnowal porzadku 

Steam_ID: STEAM_0:1:427973088

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: po 3 godzinki chyba ze mam caly dzien wolny i dobrze sie gra to nawet i 8-10 mozna zrobic 

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie w roznych godzinach 

Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3k  godzin

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak wiele razy mam bardzo duże doświadczenie w byciu adminem ponad 1k godzin. Najwyzej byłem w ubteamie w bardzo rozwnietej serwerowni gdzie rozpisywalem sprawdzalem demka i zajmowalem sie odwołaniami. 

Ps. Co do mojej regularności to czasami mam cale dnie zawolone pracą i szkoła więc bywa tak ze potrafi mnie nie być cały dzien przez brak czasu, ale i tak gram sporo. 

Edytowane przez Pilex
  • Like 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sticzu [CSC] ☾☜☯☞☽
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7,5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1042552
8. Parę słów o sobie **: Jestem Sticzu i moim hoppy jest irytowanie ludzi grając Oszustem na cs-classic codmod
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chce wspierać Nyuu od momentu jak został opiekunem
10. Steam_ID: STEAM_1:1:464808480
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy w tygodniu po 2-5h, a w weekendy jak są nudy to spokojnie 10h wpadnie xD
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17-24 w weekendy od 10-24 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2014roku
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Siwaaa

Imię: Wanessa

Wiek: 21

Znajomość komend Sourcemod (1-10): 6/7

Sprawny i działający mikrofon**: Tak

Składka (tak/nie): tak

Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/890437

Parę słów o sobie **:  Mam na imię Wanessa, często nie mam co robić i sobie cioram w cska xD

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zdarza się ze nie ma często adminów, ludzie  afcza, siedzą na spekcie i przydała by się osoba do pomocy w tych godzinach.

Steam_ID: STEAM_1:0:203579151 

Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  2-10h, zależy. 

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu od 3 do nawet 10h  , w weekendy w zależności ile będę mogła.

Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 6tys godzin xD

Czy posiadałeś już admina? Tak

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: Snooki

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1204955

8. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Daniel, bardzo lubię grać na cod na naszym serwerze, lubię pomagać ludziom jak czegoś nie wiedzą, zwrócić uwagę jak ktoś coś źle robi, z innymi graczami się dogaduje nawet też się śmiejemy, Miałem wcześniejszy okres, że strasznie krzyczałem do ludzi, przeklinałem do ludzi lecz z biegiem czasu bardzo to uspokoiłem. Czasem się wyrwie jakieś słowo lecz zawsze jest wyjście z tego i trzeba przeprosić. A tak to lubię rapować, grać w cs go, beatbox itp :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jeszcze jednak para rąk się na pewno przyda, Tak jak pisałem wyżej, myślę że znacznie poprawiłem swoje zachowanie.  Dlatego chciałbym pomóc w dopilnowaniu porządku.

 10. Steam_ID: STEAM_1:1:205848432 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Czasami 2/3h a czasami też pół dnia napewno dziennie próbuje tak 2 góra 3h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zależy od pracy ale też conajmniej tą godzinę to jestem ale jest też tak że i w nocy przesiaduję

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 7/8lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

**

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Stejczu
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/198696
8. Parę słów o sobie **:
Siemka, studenciak jestem na trzecim roku kryminologii, jak akurat nie gram na kompie lub nie oglądam serialu, to staram się w miarę sportowo prowadzić... albo zażywam nocnego życia miasta. Dodatkowo nie wiem czy nie jestem jednym z dłużej grających graczy na serwerze bo pierwszy post został przeze mnie napisany w 2k15(Nie, nie jestem z niego dumny XD) a grać musiałem trochę wcześniej :P 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Żeby już nie sprawdzać listy znajomych czy jest jakiś admin i nie fatygować go gdy po serwerze biega jakiś cheater + dodatkowa pomoc chyba zawsze się przyda 😜 Może troszkę też z 'sentymentu' po tych przegranych 7latach na serwerze :D
10. Steam_ID: STEAM_0:0:87873525
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie wiadomo, czasami są to 2 godziny, czasami 10 wszystko zależy od sytuacji na studiach i uguem w życiu 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): jak wyżej... w tygodniu zależy jaki plan mi ułożą, a w weekendy popołudnia/wieczory (~15-22) w wakacje i dłuższe wolne to około 14 do nawet 2/3 w nocy (oczywiście z jakimiś przerwami i nie dzień w dzień :D )
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: oj za dużo... 5k godzin/z 7lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie, a wy?

Chciałbym tylko odgórnie uprzedzić, że od tego wtorku do soboty mnie nie ma, jeśli robi to jakąś różnicę 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: puF.
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/10 jeśli działa to tak samo jak w 1.6 ;)
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1160674
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz prowadzę swoją włoską pizzerię u siebie w małym mieście. Interesuje się motoryzacją i to w sumie tyle. Większość czasu zajmuje mi praca, a to co zostanie spędzam na serverze :P
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram w godzinach nocnych ew. porannych przed pracą i zazwyczaj nie ma żadnego admina wtedy i jest niezłe zoo na serverze, po za tym wydaje mi się, że dodatkowa osoba do pomocy może się przydać :D
10. Steam_ID: STEAM_0:0:77547445
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, czasem dwie godziny, czasem pięć wszystko zależy od dnia.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek i wtorek mam wolne więc od rana teoretycznie, a w pozostałe dni po pracy (po 21) i przed pracą (do 14).
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na tym koncie koło 500h, ogółem dużo więcej :D
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Knight

2. Imię:Oskar

3. Wiek:24

4. Znajomość Sourcebans (1-10):8

5. Sprawny i działający mikrofon**:Posiadam

6. Składka (tak/nie):Tak

7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/877097

8. Parę słów o sobie **:Co by tu powiedzieć o sobie cóż jestem osoba szybko rozwijającą swoje umiejetności interesuje sie grami komputerowymi wszelkiej maści ale także tworzeniem serwerów TS3

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Szczerze juz kilka dobrych miesiecy nie miałem z tym stycznosci miło by było znowu móc pobawić sie z w admina po to aby poutrudniać gre ludzią którzy nie przestrzegaja podstawowych zasad panujących na serwerze

10. Steam_ID:STEAM_0:0:245497830 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:5-7h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Zależy od zmiany jaka mam w pracy 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:992h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Byłem wiele razy adminem opiekunem serwera oraz właścicielem serwerowni 

Edytowane przez Knight
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SeT


2. Imię:Dariusz


3. Wiek: 30 ^_^


4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6


5. Sprawny i działający mikrofon**: tak


6. Składka (tak/nie): tak


7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1202531
8. Parę słów o sobie **: Gram dość sporo, ogarniam zasady, byłem adminem na PPL, wydaje mi się że wniosę dużo dobrego do serwera :) i swieżości !


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomoc w prowadzeniu serwera, przestrzegenia regulaminu etc
10. Steam_ID: STEAM_0:1:14066947


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Min godzine dziennie gram, czasem duzo wiecej:)


12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie. Czasem caly dzien/tydzien, czasem poznym wieczorem. Jestem raczej czesciej niz mnie nie ma. Dodatkowo mój charakter pracy pozwala na wejscie w PRAWIE dowolnej chwili (jesli mam kompa pod reka, a zawsze staram sie miec)


13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Za duzo. Od poczatku defacto. A poczatki stawiałem w CS 1.5, potem 1.6 a "teraz" GO

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tutaj nie :)

Edytowane przez set1337
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ puF. Przyjmuje zapraszam na PW

@ KnightNiestesty, ale gracze muszą cię trochę poznać. W dodatku w momencie złożenia podania nie spełniałeś wymagań, także odrzucam

@ set1337Przyjmuje zapraszam na PW

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ANGRY BOMBELEKEKEK [CSC]

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście

6. Składka (tak/nie):jak będzie potrzeba to oczywiście

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/930752

8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Kuba, lubie sporty ekstremalne np. JDG w polsce

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ od mojego ostatniego podania wiele zrozumiałem, od pół roku moja karta mutów jest czysta, a moja osoba jest oraz będzie autorytetem dla nowych graczy. Znam też bardzo dobrze regulamin oraz mechaniki serwera co przyczynia się do aktywnej pomocy nowym graczom.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:59341892 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Czasem godzinkę a czasem 10

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Nie mam unormowanych godzin pracy a dużo czasu spędzam z włączonym komputerem więc nie ma problemu z szybkim wejściem na serwer i nawróceniem nieposłusznej owieczki. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakies 10 lat

13. Czy posiadałeś już admina?:tak, byłem nawet współwłaścicielem dobrze prosperującej serwerowni w 1.6

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nyuu zmienił(a) tytuł na [OFF] SZYBKA REKRUTACJA
  • Nyuu zablokował(a) ten temat
  • Nyuu odblokował(a) ten temat
  • Nyuu zmienił(a) tytuł na [ON] SZYBKA REKRUTACJA

1. Nick: ♥ 𝖋𝖚𝖒𝖊𝖋𝖚 

2. Imię: Michał

3. Wiek: 22 aktualnie (Rocznikowo 23)

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście 

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**:

https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1210154?b=https://classicffa.gameme.com/m/players/csgo6?player_ranking_show_page=6&player_ranking_showrows=15&player_ranking_order=skill&player_ranking_order_type=asc&uid=495319f7ecfe767d877cbdea064eea57

8. Parę słów o sobie **: 

Cześć , jestem Michał mam 22 lata , z zawodu jestem elektrykiem a po godzinkach pomijając dodatkowe robótki lubię popykać sobie w cs'a 😃

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: 

Rekrutacja ON więc pewnie potrzeba dodatkowych rąk do pracy , a skoro i tak gram to mogę się dodatkowo przysłużyć dla naszej społeczności 😁

10. Steam_ID: STEAM_0:0:2718473

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 

Różnie , czasem godzinkę czasem 4 a zdarzy się więcej jak jest czas 😏

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

W tygodniu od 17 do 19/20 , może dłużej , zależy jak pozwoli czas 

Weekendy różnie , rano jak i w popołudnie, wieczorkiem również 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:

Ogolnie to będzie 10 lat ponad 

Godzinowo ciężko określić , gdyż to konto nie jest jedynym jakie posiadałem 😆

14. Czy posiadałeś już admina?

Owszem posiadałem 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności