Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Osa

2. Imię: Robert

3. Wiek:21

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Jasne

7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1207303

8. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Robert. Mam 21 lat mieszkam na śląsku.  Interesuję się grami informatyką oraz motoryzacją. W wolnym czasie lubię sobie pograć lub pojeździć motorem bądź autem.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze.  Myślę że nie mam konfliktów z żadnym z graczy. Jestem przyjazny dla innych oraz chętnie pomagam nowym graczom. 

10. Steam_ID:  | STEAM_1:0:596088822    

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Poświęcam dużo czasu na serwer, myślę że nawet do 5h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Posiadam pracę 3zmianową więc różnie przebywam na serwerze. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Z 2/3 Lata będzie. Aktualnie  "nowe" konto. Lecz do starego jest wgląd bez vaca i innych takich rzeczy.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: StarK

2. Imię: Christian (tak, w dowodzie również tak mam)

3. Wiek: 21

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/8

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście

6. Składka (tak/nie): Bez problemu

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1135461

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Christian, lat 21 i pochodzę z woj. Pomorskiego - okolica trójmiasta. W przeszłości mieszkałem we Włoszech przez 6 lat. Na co dzień tak jak każdy pracuję, uczę się nowych rzeczy, eksperymentuje - a wolny czas stety/niestety spędzam często przy komputerze. Interesuję się wieloma rzeczami i dziedzinami , ale główna zajawka motoryzacja (mimo że znajomości mechaniki auta to nie mój konik). Jestem uzależniony od muzyki - po prostu ją kocham w każdej możliwej formie oprócz disco polo i rumuńskich solówek do kielicha. Uwielbiam nocne jazdy samochodem bez celu czy to po mieście czy poza nim, po prostu lubię ten vibe.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam wiele popołudni lub wieczorów grając na serwerz CoD, lubie ludzi którzy tam stale przychodzą, fajnie pogadać i pośmiać się z osobami w podobnym wieku i z podobnym podejściem do wielu spraw. W prawdzie to chciałbym usiąść za sterami tego parowozu i mieć jakiś przedsmak kontroli nad tym co dzieje się na serwerze, a bardziej nad osobami które tam grają. Lubię się pośmiać, lubię czarny humor ale znam umiar i wiem kiedy wkroczyć do akcji żeby przystopować atmosfęre. Co prawda ilość moich godzin i częstotliwość połączeń nie jest jakaś wygórowana, ale myślę że nadrobię znajomością i obejściem się z samym SourceAdminem i podejściem do graczy :)

10. Steam_ID: STEAM_0:0:101991592

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godzinki, w porywach do 4, ale raczej trzymałbym się tych 2 godzin, czasami mniej, czasami więcej. Jestem też tylko człowiekiem i tez mam swoje życie prywatne, którego nie mam zamiaru poświecać w całosci na gre przed komputerem :)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Pon-Piat napewno po godz. 17/18, pracuję do 8-16 w tygodniu więc wcześniej na pewno nie wejdę. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram od 2015 roku, rok w rok wbijam odznakę, na chwilę obecną 4035 godzin.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem kilkukrotnie na cs 1.6, w cs go 2 razy na 2 osobnych sieciach. Za pierwszym razem było to 4 miesiące stazu, za drugim 2. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Osa1Za mało się odzywasz póki co na serwerze, nie tylko moja opinia lecz również innych adminów. Postaraj się bardziej komunikować z innymi i zapraszam do złożenia podania znowu! odrzucam

@ StarKPrzyjmuje, zapraszam pw forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ANGRY BOMBELEKEKEK [CSC]

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście

6. Składka (tak/nie):jak będzie potrzeba to oczywiście

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/930752

8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Kuba, lubie sporty ekstremalne np. JDG w polsce

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ od mojego ostatniego podania wiele zrozumiałem, a moja osoba jest oraz będzie autorytetem dla nowych graczy. Znam też bardzo dobrze regulamin oraz mechaniki serwera co przyczynia się do aktywnej pomocy nowym graczom. Będę również przeprowadzał testy psychologiczne dla graczy, którzy nie potrafią rzucać granatów typu flash-bang. :)

10. Steam_ID: STEAM_1:0:59341892 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Czasem godzinkę a czasem 10

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Nie mam unormowanych godzin pracy a dużo czasu spędzam z włączonym komputerem więc nie ma problemu z szybkim wejściem na serwer i nawróceniem nieposłusznej owieczki. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakies 10 lat

13. Czy posiadałeś już admina?:tak, byłem nawet współwłaścicielem dobrze prosperującej serwerowni w 1.6, niestety upadła 😕

Edytowane przez ANGRY BOMBELEKEKEK
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ANGRY BOMBELEKEKEKZrobimy to tak, jak do końca edycji będziesz przykładem i wzorem dla graczy, bez swoich "odklejek" to wtedy cie przyjmiemy. Ale póki co odrzucam podanie. Ale pamiętaj, że masz o co walczyć!

  • Smutny 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: sαккυ | 変態;
2. Imię: Artur;
3. Wiek: 23;
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 1;
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak;
6. Składka (tak/nie): Już zapłacona
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/533773;
8. Parę słów o sobie **: nie mam skąd przekopiować, bo wcześniejsze podania zostały już ukryte :( Jestem leniwy wiec dużo nie napiszę, lubię asg i takie tam inne pierdoły;
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo się stęskniłem za tym uczuciem władzy i postrachu w oczach niewinnych graczy;
10. Steam_ID: STEAM_0:1:1340723;
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: do 2h;
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): wieczorami;
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000+h;
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak;

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick: u.

2. Imię: Alan

3. Wiek:23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1206768

8. Parę słów o sobie **:  Alan mam na imię,interesuje sie sportem,cos tam cwiczę,lubię szybka jazde przez to tez nie mam prawka do czerwa itp. Coś chcesz wiecej wiedzieć to pytaj smiało :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pracuje na zmiany,co chwile jestem z rana albo w nocy,gra mało adminów tak jak teraz przykład z dziś rano nikogo nie ma a cheater sobie biega,jednym slowem przydam się :)

10. Steam_ID:  | STEAM_0:0:85518895 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od zmiany w pracy,przeważnie jestem dziennie 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak wyżej napisałem

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Oj coś kolo 2014/2015

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: MimeCitA

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście

6. Składka (tak/nie): Tak jest

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1214351

8. Parę słów o sobie **: Jestem Patryk pochodzę z Kielc, mam 23lata, pracuję na magazynie ( mam uprawnienia na wózki widłowe, dziewczyny możecie pisać śmiało ;) ) interesuje się sportem, dziewczynami i akwarystyką słodkowodną

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

-Ogólnie chciałbym wprowadzić trochę świeżości na serwer, chciałbym pomóc w jakiś sposób wprowadzić coś nowego, mam kilka pomysłów.

-Chciałbym dodatkowo pilnować porządku na serwerze no bo różnie to z tym bywa. Chociaż byłem adminem na konkurencyjnych arenkach 1v1 w porównaniu do tego co tam się działo tutaj jest idealna społeczność :D 

-Kolejną sprawą jest fakt iż naprawdę lubię pomagać, nowym graczom lub starym wyjadaczom. ;) 

-Następnym aspektem który chyba widać jest ostatnio jakaś mała aktywność (ewentualnie się mijamy) adminów na serwerze, rekrutacja jest otwarta- a co mi tam, zaszkodzić nie zaszkodzę może być tylko lepiej :)  wiadomo rąk do pracy nigdy mało :) 

10. Steam_ID: STEAM_0:1:26614085

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  średnio tak 2-3 godziny dziennie, może być i więcej. Dzień dniu nie równy :P 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pracuje na trzy zmiany, raz jestem rano a raz wieczorem. W cały świat, najważniejsze że codziennie :D 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2012 z przerwami, łącznie będzie parę tysięcy godzin :D 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Krzyżu

2. Imię: Przemysław

3. Wiek: 22

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 1

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1012334

8. Parę słów o sobie **: Jestem Przemek, mam 22 lata, od dobrych 12 lat gram regularnie w piłkę nożną, chociaż ostatnio mam małą przerwę i od miesiąca próbuję swoich sił w sportach walki K-1. Oprócz CS'a lubię pograć w Lol'a, Fifę i czasami Wot'a i Metina. Jak jest taka potrzeba to lubię pogrzebać coś przy aucie (naprawy itd). Lubię nocne wypady autem (oraz motocyklem, o ile motocyklem możemy nazwać 125 :D) po mieście bez celu z kolegami.  

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ogólnie chciałbym po prostu spróbować czy się do tego nadaję, a myślę że o serwerze już trochę wiem, więc jestem w stanie pomóc nowemu graczowi. 

10. Steam_ID: STEAM_1:0:513478354

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2 do czasami 5/6/7 godzin. 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  Nie mam stałych godzin grania ponieważ pracuję na 3 zmiany więc to zależy od zmiany. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  Od 2014 roku,  3000+ godzin. 

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: Kelul

2. Imię: Szczepan

3. Wiek: 25

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1207394

8. Parę słów o sobie **: Jestem sobie Kelul gram sobie na sewerze i wkurzam ludzi komandosem chociaż ostatnio trochę gram elektrykiem i też wkurzam nim ludzi, z zainteresowań to piłka nożna i motoryzacja w wolnej chwili lubię pokarać trochę ludzi w csie ^^

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnio serwer przechodzi spore załamanie więc myślę, że każda pomoc się przyda po za tym jest otwarta szybka rekrutacja więc wnioskuję, że admini się przydadzą.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:30167307 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h przeważnie a jak jest luźniejszy dzień to zdarza się ze i 3.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): głównie popołudniowych i wieczornych.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od początku CSGO, 5000h+

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Kiedyś tam tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick: BH

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 21

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1143020

8. Parę słów o sobie **: Skromny chłopak z małego miasta. Fanatyk CodMod'a od czasów 1.6.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sporo czasu spędzam na serwerze, więc myślę, że przydam się w tej roli.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:192693231

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Póki jest wolne to po kilka godzin dziennie. Gdy wrócą inne obowiązki myślę, że co najmniej godzinkę dziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ciężko określić. Gdy tylko mam wolną chwilę.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 5000h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Elowa

2. Imię: Kamilek 

3. Wiek: 22

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 3/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/865082

8. Parę słów o sobie **: Dobry chłopak z dużego miasta. interesuje sie niczym ale lubie grac w cska XD Rok Nowy JA. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sporo czasu spędzam na serwerze, więc myślę, że przydam się w tej roli + moge dłuzej oczywiście. Nowy Rok Nowy JA.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:227706473 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Narazie mniej ale zawsze przy reseciku wiecej, minimalnie z 1.5h dziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zalezy jaka zmiana w pracy :) ale tak jak wyzej napisalem minimum 1.5h dziennie mozna zagrac :) .

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 5500

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie tylko w 1.6 

Edytowane przez ELOWA
  • Like 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick: SeT


2. Imię:Dariusz


3. Wiek: 30 ^_^


4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6


5. Sprawny i działający mikrofon**: tak


6. Składka (tak/nie): tak


7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1202531
8. Parę słów o sobie **: Siema :) Wracam po przerwie, w miare do żywych :) 


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomoc w prowadzeniu serwera


10. Steam_ID: STEAM_0:1:14066947


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Min godzine dziennie gram, czasem duzo wiecej:)


12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie. Czasem caly dzien/tydzien, czasem poznym wieczorem. Jestem raczej czesciej niz mnie nie ma. Dodatkowo mój charakter pracy pozwala na wejscie w PRAWIE dowolnej chwili (jesli mam kompa pod reka, a zawsze staram sie miec)


13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Za duzo. Od poczatku defacto. A poczatki stawiałem w CS 1.5, potem 1.6 a "teraz" GO

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak :D

  • Like 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick: Maciej 

2. Imię: Maciej

3. Wiek: 25

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5\6

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: LINK

8. Parę słów o sobie **: No Hej, mam na imię Maciej, Mieszkam w Szczecinie, wynajmuje sobie kawalerkę. Strasznie drogo, nie polecam 😛 Od niedawna wróciłem do Polski aby spełnić się zawodowo. Aktualnie jestem Operatorem maszyn CNC. (frezarka/giętarka/laser/cma) Lubię poznawać nowych ludzi, łatwo nawiązuje kontakty z innymi i szybko się uczę, to są moim zdaniem moje najlepsze atuty. No i oczywiście znany jest mi temat Piwka  po pracy ;) Ps. Piszę to podanie będąc w pracy na firmowym sprzęcie, :D 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego ? to jest bardzo proste pytanie bym był kolejnym monitoringiem serwera :D A tak na poważnie to chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator serwera skoro i tak często gram w różnych godzinach.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:451392053

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3 do 12h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To jest dość problematyczne pytanie ponieważ mam czasami ustalane zmiany w różnych godzinach 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 10 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

-_-,

Na ten moment na nie. Pograłeś trochę na serwerze i przestałeś, a na samym forum/discord nie jesteś aktywny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.02.2023 o 20:27, Lylu2 napisał(a):

1. Nick: Maciej 

2. Imię: Maciej

3. Wiek: 25

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5\6

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: LINK

8. Parę słów o sobie **: No Hej, mam na imię Maciej, Mieszkam w Szczecinie, wynajmuje sobie kawalerkę. Strasznie drogo, nie polecam 😛 Od niedawna wróciłem do Polski aby spełnić się zawodowo. Aktualnie jestem Operatorem maszyn CNC. (frezarka/giętarka/laser/cma) Lubię poznawać nowych ludzi, łatwo nawiązuje kontakty z innymi i szybko się uczę, to są moim zdaniem moje najlepsze atuty. No i oczywiście znany jest mi temat Piwka  po pracy ;) Ps. Piszę to podanie będąc w pracy na firmowym sprzęcie, :D 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego ? to jest bardzo proste pytanie bym był kolejnym monitoringiem serwera :D A tak na poważnie to chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator serwera skoro i tak często gram w różnych godzinach.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:451392053

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3 do 12h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To jest dość problematyczne pytanie ponieważ mam czasami ustalane zmiany w różnych godzinach 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 10 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Ponowna próba ?

-_-,

Przyjęty na okres próbny. Zapraszam na PW forum

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: ZiLLiooN
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak    
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1219746
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mateusz jak już wyżej napisałem mam 21 lat do kwietnia więc zaraz 22.Mieszkam w bielsku- Białej. Moimi zainteresowaniami są wszelako pojęte tematy motoryzacyjne a szczególnie drift. W wolnych chwilach lubię majstrować coś przy autach oraz pójść na siłownie. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem osobą, która dotrzyma swojego słowa, wykonuje swoje obowiązki, godny zaufania, chętnie pracuje w grupie i zawsze staram się pomagać, dlatego chciałem spróbować swoich sił, ponieważ gdy wchodzę na serwer często w godzinach wieczornych, to brakuje administratorów i często gracze łamią regulamin i nie ma osoby, która może ich ukarać. Staram się być przykładem dla innych pokazując kulturę osobistą, chętnie rozmawiam z innymi graczami na serwerze czy administratorami i staram się wychodzić z pomocną dłonią. Mam również wielki dystans do siebie i poczucie humoru, które nie zawodzi.
10. Steam_ID:  STEAM_0:1:720430159

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: wydaje mi sie że 2-3 godzinki na dzień 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy godziny poranne i późno wieczorne. Dni robocze po godzinie 16 do 23    
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ok 4tyś godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

-_-,

Jestem na nie - niecały miesiąc na serwerze + nie kupuje tej Twojej gry na drugim koncie skoro masz main (to nie mm)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

1. Nick: Grochówka W Bidonie

2. Imię:  Norbert

3. Wiek: 24

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  1 ( Ostatni raz adminowałem na 1.6 xD ale jak Set ogarnął to ja też ogarne xD)

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Jaka składka xD? 

7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1161738

8. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Norbi gram w counter strike i pracuje zagranicą pozdro :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Ponieważ aktualnie mamy mało adminów na serwerze a spędzam na nim trochę czasu i chce pomóc

10. Steam_ID: STEAM_1:1:71457437

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-15h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych w week cały dzień

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  około 6-7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

-_-,

Przyjęty, napisz na PW

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Mahesvara マルチン
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 28
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): ---
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/534844
8. Parę słów o sobie **: Byłem, zobaczyłem zawróciłem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Trochę się uspokoiło i powinienem mieć chęci i czas na granie przynajmniej tej godzinki dziennie
10. Steam_ID: STEAM_1:0:37282907
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1h powinienem trzymać dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-15 albo wieczorami 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 8,490h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

-_-,

Przyjęty, napisz proszę na PW forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności