Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: †alib
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 35 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9.5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): jak najbardziej 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1149765
8. Parę słów o sobie **: Z cs od ver. 0.0.97b , Nie moge sie z cs rozstac od 21 lat :) wiedz co nieco o nim wiem, Prosty człowiek z Żywca.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odwieczna walka z łamaniem zasad i regulaminu oraz haxami i innymi modyfikacjami.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:120179767
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 Godzin dziennie 17-20 , 17-21 ,weekendy 5-10 godzin (wiekszosc czasu 10-24)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po pracy 17,17:30-21 , weekendy srednio od 10 do nieograniczonej 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od premiery 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak i nie tylko nie raz i nie dwa :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mefju
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/889098
8. Parę słów o sobie **:Jestem Mati moją pasją jest zamykanie tabeli na codzie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w pilnowaniu servera jak tylko mogę 
10. Steam_ID:STEAM_1:0:65830784
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 7h tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4/5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie 
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Siwaaa
2. Imię: Wanessa
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/890437
8. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Wanessa, lubię sobie grać w różne giereczki. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: często sie zdarza ze nie ma admina.. i chciałabym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:203579151
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak czas pozwoli to czasami jestem cały dzień. Ale ogólnie 1-5h dziennie spędzę na serwerze. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze.. 10-18 nawet i dłużej.. zależy, i czasami w weekendy zagram ale to godzinkę max 2 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5/6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie 
  • Like 4
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: El'Luiso
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1079117
8. Parę słów o sobie **: Prosty Chłopak ze śląska kiedyś z aspiracjami na "Profesjonalego" Gracza, gra w organizacji 1stCav. Przez co na CS spędziłem większość swojego dotychczasowego życia.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Są dni, kiedy administracji na serwerze brakuję, tym bardziej teraz kiedy gra mało ludzi. Wtedy pojawiałbym się Ja cały na biało.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:159781968
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jest to niestety bardzo losowe, pracuję w trybie 12h, przez co są dni kiedy nie będzie mnie praktycznie wcale. Natomiast ma to swoje plusy bo przez to mam dużo dni wolnych i wtedy spędzam na serwerze po dobre kilka godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po pracy 22/23. W dni wolne hulaj dusza od rana do nocy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od premiery 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): niestety nie.

  • Like 3
  • Dziękuję 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:QubekAthlet
2. Imię:Konrad
3. Wiek:25
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Ye
6. Składka (tak/nie):Ye
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/936526
8. Parę słów o sobie **:Lubie Cole ale taka która się nie pieni 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Pomoc serwerowi
10. Steam_ID:STEAM_1:0:58182430
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tyg to jakies 20h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze od okolo 8-15 badz od 16-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:8lat jakos tak
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nope
  • Haha 2
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: daveq96
2. Imię: Bartłomiej.
3. Wiek: 14 lat. (Nie jest oznaczone jako bardzo wymagane dlatego postanawiam się zgłosić) 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście.
6. Składka (tak/nie): Tak średnio, gdy będę miał jakieś grosze to się oczywiście dołożę.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/217087
8. Parę słów o sobie **: Jak napisałem wyżej nazywam się Bartłomiej lubię ogólnie grać. Interesuję się także programowaniem, na poziomie lekko zaawansowanym, robiłem już własną serverownie w Minecrafcie jak i w CS:GO, aczkolwiek przez brak środków one upadły.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, sporo czasu spędzam na serwerze, jestem dosyć aktywną osobą, miałem ostatnio przerwę trochę ale, zaczynam grać codziennie od dzisiejszego dnia. Nie robię zbędnych dram, i chciałbym wspomóc rozwój serwera.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:110206583
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie zaczęło się nauczanie stacjonarne przez co, w większości będę poświęcać od 5 do 8 godzin dziennie. W większości po godzinie 15.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie przez moją sytuację przeprowadzkową czasami w niektóre dni może mnie nie być, ale omijając fakt przeprowadzki, jestem w dni robocze od 15 do nawet 23. A w dni wolne (Weekend) od 10-12 do 23.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4052,7h. Gram od ok. 2015 roku.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem własny server o czym wspominałem wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: og buntaaa [CSC]

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 23 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/434341

8. Parę słów o sobie **: Siemanko, wiekszosc osob mnie zna- tym bardziej stali gracze. Nazwyam sie Adrian, mieszkam w Islandii wiekszosc mojego zycia
dlatego z gory przepraszam za bledy ortograficzne. Ogolnie jestem dosc przyjazna osoba ale latwo mnie sprowokowac co ciagle probuje w sobie poprawic.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sprawa jest prosta, serwer znowu zaczyna ozywac i robi sie coraz wiecej ludzi a niestety z tego co 
wszyscy widzimy brak tych adminow- tym bardziej w godzinach wieczornych, przyda sie ktos kto bedzie mogl pilnowac tych lobuzow. Powiedzialem ze
jesli wbije 201 no to juz sie zglosze. Bo czemu nie? Skoro i tak jestem dosc doinformowany w roznych sprawach dotyczocych serwera do tego swoje juz 
tutaj spedzilem.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:112950845

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy, ale ogolnie czesto gram i zazwyczaj w pozniejszych godzinach 3-5+

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie 14-22+ W tygodniu oraz weekendy

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4.5k godzin

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiscie, tutaj na naszym cod modzie

 

  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  1. Nick: Anima
  2. Imię: Rafal
  3. Wiek: 28
  4. Znajomość komend admina(1-10): jak mialem wlasne serwery i sieci to 10/10 teraz juz pare lat bez admina i komendy wypadly wiec 6/10
  5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
  6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/325380
  7. Parę słów o sobie **: Mam 28 lat, jestem zolnierzem w dziale IT grywam w csa dla funu i w wolnym czasie ;)
  8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo nie ma adminow i jest straszny syf na serwerze wtedy trzeba spamic do zooma/mahe co zajmuje jakis czas i sporo osob wychodzi z servera bo sie wkurza.
  9. Steam_ID: STEAM_0:1:36212258
  10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy od dnia w jednym dniu jestem nawet do 7-8 godzin a w innym nie ma mnie wcale. Moje godziny sa zalezne od ilosci zadan w jednostce i czy mam sluzbe czy zwykle 8h czy jakis dyzur.
  11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj od 17-22 a w soboty od 8-22 zalezy jak wypadaja checi , obowiazki i studia bo studiuje zaocznie :P 
  12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od premiery wiele wiele lat
  13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak admina posiadalem na wielu serwerach w mlodosci zaczynajac od 1.5 a pozniej tworzac wlasne serwery i sieci typu cod mod , diablo,war3 ffa,tp itd...
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anima19

Odrzucamponieważ ostatnio wróciłeś po krótkiej przerwie do tego ostatnio tez mało coś z twoja aktywnością i były tez nie przyjemne sytuacje, dlatego narazie nie widzimy cię w roli administratora ale za jakiś czas możesz złożyć podanie.

Edytowane przez ZooM.
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Malboro
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Dokładnie Tak!
6. Składka (tak/nie): Tak, jestem w stanie zapłacić.
7. Link do swojego GameMe**: [url=https://classicffa.gameme.com/playerinfo/967653][img]https://classicffa.gameme.com/sig/967653_1002.png[/img][/url]
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Patryk, ćwiczę na siłowni, od 14 roku życia. Kocham sport, i co tu więcej dodać :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem osobą doświadczoną w zakresie SourceMod'a. 
Mam za sobą kilka serwerów na których byłem administratorem jak i global administratorem. W szczególności chciałbym pomóc serwerowi w jego rozwoju jak i graczom upierać się ze wspomagaczami które przeszkadzają w rozgrywce. 
Posiadam pozytywne relacje z ludźmi + posiadam wysokie doświadczenie w CSGO i nie karze graczy po pierwszej lepszej akcji.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:553368858 | STEAM_0:0:59489437
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 4-10 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gdy tylko mam wolne, cały czas ! 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Myslę że od ok 6-7 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

WYMAGANIA :

 

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Spędzone 25 godzin na serwerze  --> Spędzone 15 godzin na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Regularna gra na serwerze +
  8. Osoba pozytywnie oceniania przez graczy +

 

Kontakt :  

https://steamcommunity.com/profiles/76561199067003444/

STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalboroPograj trochę dłużej. 
wróciłeś na serwer 12.09 grasz 4 dni od tej edycji więc pograj i pokaż że coś ci zależy, do tego piszesz że możesz grać na serwerze od 4 - 10 godzin a patrząc na tą edycje czy też wcześniejsze gameme to ciężko u ciebie nawet dobić do tych 4h

Odrzucam zapraszam do ponownego złożenia kiedy się poprawisz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:VEGETA
2. Imię:Krzysiek
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/402357
8. Parę słów o sobie **: jestem krzysiek, mam 18 lat chodzę do technikum na kierunek mechanik pojazdów samochodowych. hobby:siłka, cs. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc ogarniać serwer.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:107957825
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od lekcji, wtorki i czwartki jestem od 18,reszta tygodnia od 12-15
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):poniedziałek-piątek między 15 a 22.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6 lat, 4126 h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: Michał Ballack
2. Imię: Michał
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 (miałem kiedyś admina na innym serwerze, więc to kwestia przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/281050
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michał, mieszkam na Podkarpaciu, w tym roku szkolnym zdaję maturę i planuję studiować architekturę.
Interesuję się także sportem, głównie to piłką nożną. W cs'a gram już z 8 lat a na tym codmodzie będzie to z 3-4 lata. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odwiedzam serwer praktycznie codziennie i udzielam się aktywnie na forum w sprawie serwera
i pomyślałem, że może pora spróbować swoich sił jako admin, na serwerze, na którym gram lata.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:105065257
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tygodniu myślę, że będę grał od 2 do 4 godzin, a w weekendy, jeżeli nie wyjdę gdzieś
to od 3 do 7 godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze mniejwięcej od 16:30 do 23:00, 24:00, a w weekendy jest to bardzo losowe
i jeżeli mi się zachce to mogę być nawet w porannych godzinach.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5, już prawie 6 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Z 3,4 lata temu miałem admina na innym CODMOD'zie.
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: WojtaLa [CSC]
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 20 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1172048
8. Parę słów o sobie **: Witam, jestem Wojtek. Interesuję się Piłką Ręczną oraz koszykówką, również lubię posiedzieć i pograć w gierki. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnimi czasy spędzam sporo czasu na serwerze, więc mogę się przydać. Do marca siedzę w Szwecji, dlatego też mam sporo czasu na gry.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:172873250
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: kilka dobrych godzin dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie od poniedziału do piątku 10-21, w weekendy, zależy od pracy. Jeśli mam pracę to sobota cała offline, Niedziela dopiero pod wieczór, a jeśli wolne to 10-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: coś koło 7-8 lat. Na aktualnym koncie 5lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, byłem administratorem przez 2 lata na serwerze 1v1 oraz Only Mirage 
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: siena1010
2. Imię: Alan
3. Wiek: 17 (Za niedługo 18)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/10 (Kwestia przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 
6. Składka (tak/nie): Raczej tak.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1136873
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Alan. Kiedyś uprawiałem sport teraz tylko gram w gry :/ Nie mam aktualnie zainteresowań oraz gram jedynie codmoda w csgo.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram tutaj całkiem sporo i chciałbym móc reagować na niestosowanie się do regulaminu przez graczy.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:96808841
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Całkiem sporo zwykle 2h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie da się określić dokładnie kiedy się gra ;/ Gram cały czas jak jestem w domu więc po szkole i zwykle weekendy (chyba że jest jakiś wypad z kumplami :P)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4/5k godzin lecz ostatnio miałem przerwe dlatego muszę trochę pograć aby nadrobić skilla :/ (w tym ponad 3/4 to codmod)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak (Też na codmodzie) 
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności